Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Opóźnienia dostaw Edycji Kolekcjonerskiej Wiedźmina

3316 postów w tym temacie

Dnia 29.10.2007 o 19:36, Paladynka napisał:

> No wreszcie powiedzieli coś. Cieszę się że będzie jako nowe zamówienie ale czemu trzeba
potwierdzić?
> Przez to dostanę później paczkę bo nie będzie mnie w domu...
Error. To CD Projekt potwierdzi w mailu, że wysłał do ciebie paczkę. Tak więc nie bój
żaby.



no nie CD projekt tylko obsługa slepu gram.pl :P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh, TYLKO PRZEPROSINY?

A pytam się co do cholery z Bestiariuszem? Nie było jak wysłać 3000 sztuk tego cudeńka, ale Media Markt do swojej promocji dostało, tak?

Jesteście do bani...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.10.2007 o 19:39, Tuddrussel napisał:

Zgodnie z wcześniejszą obietnicą będą dosyłane. Wysyłkę rozpoczniemy jeszcze w tym tygodniu,
o czym również będziemy informowali wszystkich drogą mailową.

Coraz lepiej. Rozumiem, że termin "jutro" jest nieaktualny?
Ja jednak nie podziękuję za poprzednie pytanie.
Czemu info o gratyfikacji ma być dopiero jutro?
Trzymacie nas w niewiedzy specjalnie czy sami w niej jesteście? Bo jeśli nie Wy, to kto podejmie decyzję o rekompensacie? Na razie widzę tylko trzy zdolne do tego osoby: Ciebie, Tudd i SzaacHa oraz Mike''a (ale tego akurat to nie widzę).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.10.2007 o 19:38, Krondar napisał:

Nie lepiej dać pełne info i mieć już to z głowy? Nie rozumiem tej strategii..


pokaż mi kogoś, kto rozumie ;) oni chyba czerpią satysfakcję z rosnącej momentalnie liczby postów przy tematach związanych z wiedźminem.. nie potrafią też zawrzeć w jednej informacji odpowiedzi na wszystkie pytania, tylko dawkują jakby to kogoś bawiło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ciekawe w jakim stanie dosla te brakujace elementy bo pisza o najwzyszej jakosci a ja juz mam zonka...odpakowalem wczoraj paczke koszulka jest ok fajna ale niestety karton od wiedzmina pognieciony pisze oczywiscie narazie o tej podstawowej wersji co nam wyslali..dzwonie dzis do gram a pani mi pisze i mowi ze to tylko karton i moze nie ma sensu odsylac...i gdzie ta najwzsza jakosc??za te 199zl??polska mentalnosc jest daleko w dupie do jakosci swiatowej!!!!!!!!!!!!!!!!!w koncu karton jest integralna czescia calosci i powinien byc cacy a nie wygladac jak by ktos na nim usiadl!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.10.2007 o 19:34, SzaacH napisał:

Empik nie otrzymał od CDP plakatów, teczek? ani smyczy do dodawania do produktu. To potwierdzam
na 100%


A MM/Saturn? Tam były smycze i wisiorki, co prawda, trza było się wpierw o nie zapytać, wtedy miła Pani, poszła na chwilkę i wróciła ze smyczą i wisiorkiem. No ale skądś musieli je dostać, bo za nic nie uwierzę, że nagle jakiś manager Metro Group szedł sobie ulicą (Jagiellońską?) i o dziwo tuż obok Ronda Starzyńskiego znalazł torbę ze smyczkami i wsiorkami, cóż za zbieg okoliczności :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hoho. Niech od razu miecz wiedźmiński dorzucą...
__________________________________________

Mnie cała sprawa zbytnio nie boli - trzeba poczekac, to poczekam, są przeprosiny i ładnie... (Inna sprawa, że mi Wiedźmin grac nie chce i muszę do Gwiazdki na procesor poczekac, heh ^^'')

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 29.10.2007 o 19:39, mtwarog napisał:

Od kiedy to MM/Saturn jest częścią EMPiKA i do tego tworzy jeden sklep? Z tego co wiem MM/Saturn
są częścią Metro Group, a gdyby tworzyły razem z EMPiK''iem na Marszałkowskiej jeden sklep
to musiałby być naprawdę duży ten sklep od Janek, aż do Marek, no, no...


Nie bardzo rozumiem o co biega :)

Dnia 29.10.2007 o 19:39, mtwarog napisał:

> musiała brać w takim razie udział we wszystich konkursach jakie tam były organizowane....
(taczki
> tam czyba nie było... widziałem tylko jak ludzie wychodza z kartonowymi figurami Geralta
ze
> sklepu i kłucili sie z ochroną żeby ich wypuściła ;)
No jeśli konkursem nazywamy podejście do Pana Andrzeja to gratuluję :D Mój kumpel podszedł
zapytał się o CD z muzyką i dostał. Coraz ciekawsze te konkursy są xD


Acha że niby za łatwe są... zmienimy to :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.10.2007 o 19:36, Dark Demon napisał:

Otóż wkładka (okładka?) z pudełka z grą jest źle wydrukowana. (screen) Czy w ogóle istniałaby
możliwość, aby do paczki z dodatkami z EK dorzucić samą nową, dobrze wydrukowaną wkładkę? Co
prawda błąd w wydruku nie jest duży, ale płacąc 199 zł chciałbym, żeby wszystko było w dobrej
jakości. :/ Proszę o odpowiedź i ewentualne instrukcje, do którego działu powinienem się zgłosić.
Z góry dziękuję i pozdrawiam.


U mnie też, ale "Instrukcja do gry" ma przesunięty nadruk logo na kancie o ok 1cm przez co logo nie składa się i to wygląda nieestetycznie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 29.10.2007 o 19:35, Tuddrussel napisał:

Staramy się odpowiadać na każdego maila, który jest do nas kierowany.


"Jakość wydania jest dla nas jednym z najważniejszych czynników. "

Witam,

Dotyczy zamówienia nr IE03250799
pudełko z Materiałami Dodatkowymi jest wgniecione, rozdarte, w okładce na płytę jest dziura.
Jakie proponujecie rozwiązanie tego bubla ?

Pozdrawiam i liczę na szybką odpowiedź

I żadnej odpowiedzi Z BOKu ;(((


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.10.2007 o 19:41, SzaacH napisał:

( a takie planujemy do końca roku w różnych miejscach z nagrodami w postaci np. monitorów również)


Nypy Szczecin, tak? Bo póki co z promocją Wiedźmina całkowicie omijacie Naszą fantastyczną metropolie, ani kampania wyborcza Geralta się nie odbyła, ani uroczysta premiera. <;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 29.10.2007 o 19:47, PioMrex napisał:

U mnie też, ale "Instrukcja do gry" ma przesunięty nadruk logo na kancie o ok 1cm przez co
logo nie składa się i to wygląda nieestetycznie!



To akurat jest u wszystkich. Tego raczej nie zmienią... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.10.2007 o 19:45, tristan27 napisał:

> Nie lepiej dać pełne info i mieć już to z głowy? Nie rozumiem tej strategii..

pokaż mi kogoś, kto rozumie ;) oni chyba czerpią satysfakcję z rosnącej momentalnie liczby
postów przy tematach związanych z wiedźminem.. nie potrafią też zawrzeć w jednej informacji
odpowiedzi na wszystkie pytania, tylko dawkują jakby to kogoś bawiło


Wiesz, może się okazać że wynajęci Chińczycy nie dadzą radę wydziergać na czas 6000 wiedźmińskich skarpetek :P I co wtedy? :P Ponowna wysyłka? :P
Śmiech śmiechem, ale to ''dawkowanie'' to jakaś moda na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.10.2007 o 19:42, SzaacH napisał:

no nie CD projekt tylko obsługa slepu gram.pl :P)


Znowu error.Tym razem mój. Zagalopowałam się, ale sens pozostał, bo chodziło mi o uspokojenie gramowicza, że nie będzie musiał w mailu potwierdzać przesyłki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tudd, dzięki za odzew, ale wiesz wolałbym, żeby odbywało się to drogą jaką sami sugerujecie; najpierw skrzynka kontaktowa ewentualnie telefon. Zamiast zaśmiecać forum niepotrzebnymi postami, można było wysłać tego email, do zainteresowanych osób, choćby o tej samej treści, że przesyłka dojdzie później bo...
A właśnie..., może jednak napiszesz, o co chodziło pani z DPD, gdy mówiła, że za wstrzymanie przesyłek odpowiedzialne jest CD Projekt; taka chwila szczerości...
Pozdrawiam i powodzenia.
PS. Może jednak nie anuluję innego Pre-Ordera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.10.2007 o 19:47, ad0 napisał:

> ( a takie planujemy do końca roku w różnych miejscach z nagrodami w postaci np. monitorów
również)

Nypy Szczecin, tak? Bo póki co z promocją Wiedźmina całkowicie omijacie Naszą fantastyczną
metropolie, ani kampania wyborcza Geralta się nie odbyła, ani uroczysta premiera. <;


rozumiem :)
konkursy bedą ogólnopolskie. Nie będzie ważne gdzie sie mieszka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.10.2007 o 19:41, SzaacH napisał:

Widzisz wraca stara dyskucja czy powinniśmy dawac co kolwoek na imprezie nocnej w 4 miejscach
w polsce. Ty twierdzisz że nie (jestem w stanie to zrozumieć... chyba:)

To fajnie, że jesteś w stanie zrozumieć, ale ja nie próbuję Was przekonać, że Oni nie mogą nic wygrać, że całość idzie do nas.
Po prostu skoro Oni zostali wyróżnienie, w większości przez to, że nie zamówili EK, to jak mają czuć się ci, co stosując się do Waszych ofert/propozycji/rad to zrobili?

Dnia 29.10.2007 o 19:41, SzaacH napisał:

ale jeśli ktoś był na imprezie (program był bardzo bogaty, od Vadera, koncert innego zespołu,
spotkanie z twórcami gry i konkursy gdzie były te gadżety) i cos wygrał to przeciez nic złego
czyba ....

Nie, nie stało się, ale patrz wyżej.

Dnia 29.10.2007 o 19:41, SzaacH napisał:

Tym bardziej że musiał czekac do godz 1 w nocy, specjalnie tam przyjechać itp....

Wciąż zaznaczam, że nie mam pretensji do obecnych na imprezie.

Dnia 29.10.2007 o 19:41, SzaacH napisał:

za chwilę jeśli pojawi sie smycz , albo koszulka lub podkładka jakimś konkursie ( a takie
planujemy do końca roku w różnych miejscach z nagrodami w postaci np. monitorów również) pojawią
sie kolejne posty ..... z pytaniami dlaczego ktoś coś wygral ...
apeluje nie zapędzajmy sie tak daleko ...

Rozumiem, ze posądzasz mnie o typową polską postawę "Skoro sąsiad ma lepiej, to trzeba narzekać/dokopać mu/zabrać/na pewno to ukradł/etc"

Więcej nie będę się powtarzał. Napisałem wszystko, co chciałem. Dopiąłeś swego. Poddaję się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.10.2007 o 19:39, Tuddrussel napisał:

> A co z plakatem i nalepą dla wszystkich pre-orderowców? ;-) Podobno miały być te dodatki
dołączone
> nawet do podstawowych wydań. ;)

Zgodnie z wcześniejszą obietnicą będą dosyłane. Wysyłkę rozpoczniemy jeszcze w tym tygodniu,
o czym również będziemy informowali wszystkich drogą mailową.

A wzięliście pod uwagę, że ludzie już w środę paczki często nei odbiorą bo się na święto często wybierają w inny rejon Polski. Doprawdy szybko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować