Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Opóźnienia dostaw Edycji Kolekcjonerskiej Wiedźmina

3316 postów w tym temacie

Dnia 29.10.2007 o 19:42, SzaacH napisał:

ciach


A propos EK i ekskluzywnego wydania gry. Pisałem już kilkakrotnie do DOKu, lecz od tygodnia nikt nie raczy mi odpowiedzieć. A że tutaj jest trochę Niebieskich i sprawa tyczy się EK, to zapytam.

Otóż wkładka (okładka?) z pudełka z grą jest źle wydrukowana. (screen) Czy w ogóle istniałaby możliwość, aby do paczki z dodatkami z EK dorzucić samą nową, dobrze wydrukowaną wkładkę? Co prawda błąd w wydruku nie jest duży, ale płacąc 199 zł chciałbym, żeby wszystko było w dobrej jakości. :/ Proszę o odpowiedź i ewentualne instrukcje, do którego działu powinienem się zgłosić. Z góry dziękuję i pozdrawiam.

20071029195328

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 29.10.2007 o 19:50, Taschon napisał:


Więcej nie będę się powtarzał. Napisałem wszystko, co chciałem. Dopiąłeś swego. Poddaję się.


Taschon
NIe posądzxam Cię o nic :)

NA prawdę was rozumiem. Sam kiedyś czekałem na na EK które przychodziły z opóźnieniem... absolutnie nic fajnego...
rozmawialiśmy o tym wczoraj jak pamietam.

ale po prostu miejscie litośc w swoich postach, potraktujcie to jako prośbę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.10.2007 o 19:23, Mistic napisał:

Czy w paczce będzie coś więcej niż brakujące elementy oraz plakat z naklejką? Warto by było
tą kwestię już do końca wyjaśnić bo ludzie tylko męczą i męczą...


Dlatego prosimy o jeden dzień na ostateczną informację odnośnie tej kwestii. I nie jest to też żadna strategia
z naszej strony. Po prostu musimy potwierdzić wewnętrzne ustalenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.10.2007 o 19:21, Tuddrussel napisał:

przy tak dużej wysyłce błędy zdarzają się niestety, bardzo mi przykro, że nie otrzymałeś gry
przed premierą.
ale może jednak warto jeszcze skorzystać z tej opcji otrzymania calej EK.


Hola, hola - naklad Wiedzmina wynosi 118 tysiecy z ogonkiem, a niecale 3k egzemplarzy to duza wysylka? Tym bardziej, ze wiadomo bylo gdzies w czerwcu ile tych egzemplarzy bedzie.

Dnia 29.10.2007 o 19:21, Tuddrussel napisał:

Tę informację chciałbym pozostawić do opublikowania do dnia jutrzejszego. Dziękuję.


I kolejny gol do wlasnej bramki. Nie rozumiecie, ze brak informacji dziala tylko na wasza niekorzysc?

To juz nie jest sytuacja w stylu "Stay Tuned! Juz jutro oglosimy zawartosc wyczekiwanego przez wszystkich specjalnego wydania". Obecnie jest to sytuacja w stylu "Tlum wscieklych ludzi dobija sie do drzwi sklepu i zastanawia, na ktorej latarni powiesic sklepikarza".

Taki hint na przyszlosc: nie obiecujcie. To juz ktorys raz, kiedy naobiecywaliscie zlote gory, cos sie, mowiac brzydko, wysralo, a zawiedzeni ludzie rzucili wam obietnicami w twarz. Albo zabezpieczajcie sie na wszelka ewentualnosc, albo nie obiecujcie nie wiadomo czego. Wtedy i rozczarowanie mniejsze, i latwiej z twarza wyjsc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 29.10.2007 o 19:53, Dark Demon napisał:

możliwość, aby do paczki z dodatkami z EK dorzucić samą nową, dobrze wydrukowaną wkładkę? Co
prawda błąd w wydruku nie jest duży, ale płacąc 199 zł chciałbym, żeby wszystko było w dobrej
jakości. :/ Proszę o odpowiedź i ewentualne instrukcje, do którego działu powinienem się zgłosić.
Z góry dziękuję i pozdrawiam.



Jelii będzie taka możliwośc nie sadzę by ktoś ci odmówił wymiany (by nie było skazy na głowie wilka)
Wiem że gram.pl będzie miał niektóre elementy na wymianę, tak jak zawsze.

Wyślij to info do BOKu, (zdesztą skoro wkleiłeś 2 razy i tak je widzą) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.10.2007 o 19:55, Tuddrussel napisał:

Dlatego prosimy o jeden dzień na ostateczną informację odnośnie tej kwestii. I nie jest to
też żadna strategia
z naszej strony. Po prostu musimy potwierdzić wewnętrzne ustalenia.


Ano zapytałem przed twoją prośbą o czas. I taka odpowiedź mnie satysfakcjonuje. Ja z całej sprawy jestem mimo wszystko zadowolony i nie mam zamiaru psuć humoru ani sobie ani wam. Jakoś to pójdzie. Od krzyczenia są tutaj inni ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.10.2007 o 19:41, SzaacH napisał:

Widzisz wraca stara dyskucja czy powinniśmy dawac co kolwoek na imprezie nocnej w 4 miejscach
w polsce. Ty twierdzisz że nie (jestem w stanie to zrozumieć... chyba:)
ale jeśli ktoś był na imprezie (program był bardzo bogaty, od Vadera, koncert innego zespołu,
spotkanie z twórcami gry i konkursy gdzie były te gadżety) i cos wygrał to przeciez nic złego
czyba ....
Tym bardziej że musiał czekac do godz 1 w nocy, specjalnie tam przyjechać itp....


W tym względzie akurat rozumiem. Ja oczekuję stosownego traktowania, a nie polityki dezinformacji (pierwsze info "wysyłka we wtorek", wtedy najbliższy był 23, potem w poniedziałek, w doku mówią co innego, potem zmowa milczenia. Za takie traktowanie i to co przechodzę u znajomych oczekuję takiej gratyfikacji, a jak dla mnie to możecie sobie rozdawać ile chcecie takich gadżetów, chociaż jakbym kupił podstawkę na gram.pl w pre-orderze to za tego bestiariusza też pewno bym wam nie darował.
Jednak Cenega od roku jest znacznie na + w stosunku do Was (jeżeli chodzi o podejście do klienta) i ostrzegałem, że się staczacie to nie słuchano i nie wzmożono czujności i dopracowań, ciągle są te same problemy większym nasileniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.10.2007 o 19:57, SzaacH napisał:

Jelii będzie taka możliwośc nie sadzę by ktoś ci odmówił wymiany (by nie było skazy na głowie
wilka)
Wiem że gram.pl będzie miał niektóre elementy na wymianę, tak jak zawsze.

Wyślij to info do BOKu, (zdesztą skoro wkleiłeś 2 razy i tak je widzą) :)

Mam podobny problem, tylko że mi przysłaliście rozdarte u dołu etui od wszystkich płyt ;/
Czy jest możliwość byście wysłali mi nowe wraz z elementami ek?? albo chociaż ten ochronny rękawek co dostali ci ze zwkłą edycją, żeby niebyło widać rozdarcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.10.2007 o 19:56, costi napisał:

> przy tak dużej wysyłce błędy zdarzają się niestety, bardzo mi przykro, że nie otrzymałeś
gry
> przed premierą.
> ale może jednak warto jeszcze skorzystać z tej opcji otrzymania calej EK.

Hola, hola - naklad Wiedzmina wynosi 118 tysiecy z ogonkiem, a niecale 3k egzemplarzy to duza
wysylka? Tym bardziej, ze wiadomo bylo gdzies w czerwcu ile tych egzemplarzy bedzie.

> Tę informację chciałbym pozostawić do opublikowania do dnia jutrzejszego. Dziękuję.

I kolejny gol do wlasnej bramki. Nie rozumiecie, ze brak informacji dziala tylko na wasza niekorzysc?

To juz nie jest sytuacja w stylu "Stay Tuned! Juz jutro oglosimy zawartosc wyczekiwanego przez
wszystkich specjalnego wydania". Obecnie jest to sytuacja w stylu "Tlum wscieklych ludzi dobija
sie do drzwi sklepu i zastanawia, na ktorej latarni powiesic sklepikarza".

Taki hint na przyszlosc: nie obiecujcie. To juz ktorys raz, kiedy naobiecywaliscie zlote gory,
cos sie, mowiac brzydko, wysralo, a zawiedzeni ludzie rzucili wam obietnicami w twarz. Albo
zabezpieczajcie sie na wszelka ewentualnosc, albo nie obiecujcie nie wiadomo czego. Wtedy i
rozczarowanie mniejsze, i latwiej z twarza wyjsc.


^^ ''No raczej, nie inaczej'' :) Wygląda to tak, jakby ktoś na uspokojenie powiedział ''bonus'', ludzie z posta na post coraz więcej gratyfikacji by chcieli za straty moralne i teraz jest problem - co im dać żeby dali spokój, a jednocześnie nie wbić się w zbyt duże koszta i krytykę że to tylko naklejki :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.10.2007 o 19:58, PioMrex napisał:

> Widzisz wraca stara dyskucja czy powinniśmy dawac co kolwoek na imprezie nocnej w 4 miejscach

> w polsce. Ty twierdzisz że nie (jestem w stanie to zrozumieć... chyba:)
> ale jeśli ktoś był na imprezie (program był bardzo bogaty, od Vadera, koncert innego zespołu,

> spotkanie z twórcami gry i konkursy gdzie były te gadżety) i cos wygrał to przeciez nic
złego
> czyba ....
> Tym bardziej że musiał czekac do godz 1 w nocy, specjalnie tam przyjechać itp....

W tym względzie akurat rozumiem. Ja oczekuję stosownego traktowania, a nie polityki dezinformacji
(pierwsze info "wysyłka we wtorek", wtedy najbliższy był 23, potem w poniedziałek, w doku mówią
co innego, potem zmowa milczenia. Za takie traktowanie i to co przechodzę u znajomych oczekuję
takiej gratyfikacji, a jak dla mnie to możecie sobie rozdawać ile chcecie takich gadżetów,
chociaż jakbym kupił podstawkę na gram.pl w pre-orderze to za tego bestiariusza też pewno bym
wam nie darował.
Jednak Cenega od roku jest znacznie na + w stosunku do Was (jeżeli chodzi o podejście do klienta)
i ostrzegałem, że się staczacie to nie słuchano i nie wzmożono czujności i dopracowań, ciągle
są te same problemy większym nasileniu.


kazdy ma prawo do wyboru miejsca zakupu swojej gry. Rozumem twoje podejście. NIe jest to jednak watek do rozmowy który dystrybutor jest lepszy, oraz który wiecej ostatnio dostał "+"

spokojnie możemy o tym porozmawiac w innym watku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

„Przed premierą było gotowe zaledwie 300 egz. Edycji Kolekcjonerskiej. Nie sposób było wybrać spośród wszystkich osób, które zamówiły Edycję Kolekcjonerską w pre-orderze tych, które miały by ją otrzymać kilka dni przed pozostałymi, nie krzywdząc jednocześnie części zamawiających. W efekcie pierwsze 300 egz. zostało wysłane do sklepów.”

Była lista z osobami, które zamówiły trzeba było wysłać pierwszym 300 z listy to było by uczciwe (żeby nie było ja i tak bym nie dostał, bo byłem gdzieś w połowie listy dopiero). To, co zrobiliście było bardzo nie fajne i tyle…

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.10.2007 o 19:46, SzaacH napisał:

> Od kiedy to MM/Saturn jest częścią EMPiKA i do tego tworzy jeden sklep? Z tego co wiem
MM/Saturn
> są częścią Metro Group, a gdyby tworzyły razem z EMPiK''iem na Marszałkowskiej jeden sklep

> to musiałby być naprawdę duży ten sklep od Janek, aż do Marek, no, no...

Nie bardzo rozumiem o co biega :)


Nie wiem czy dobrze zrozumiałem twojego posta, ale napisałeś:

"Gadźety wyglądaj na te jakie były w Empiku, ale tylko na sprzedaży nocnej w jednym sklepie (w Warszawie)"

i ja to zrozumiałem, że wszelkie gadżety były tylko dostępne w nocy czwartek/piątek i tylko w jednym sklepie czyli EMPiKU na Marszałkowskiej. Ale o dziwo smycze i wisiorki (podobno też koszulki, ale tego nie potwierdzam) były dostępne także w MM/Saturnie (co prawda trzeba było pobłagać Panią w Wiedźmińskiej koszulce, no ale jednak się dostawało) idąc tym tokiem wychodzi na to, że gadżety były dostępne w Mega Wielkim Sklepie "Media Saturno EMPiK" i patrząc na rozmieszczenie poszczególnych marketów wychodzi na to, że ten wielki market rozciąga się mniej więcej od Janek (no niby poza Warszawą, ale jednak znajdujący się tam Saturn jest liczony jako Warszawski), aż do Marek (podobnie jak w przypadku Janek, tu też MM jest liczone jako Warszawskie). A i co do tej nocy, to jak można się domyślić MM/Saturn nie prowadziły nocnej sprzedaży, także smycze/wisiorki były rozdawane następnego dnia, nawet jeszcze wczoraj w ZT mieli kilka smyczy i chyba 3 wisiorki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.10.2007 o 19:25, edeń napisał:

Wy sobie nigdy nie zakładacie paru dni rezerwy, jakby się jakaś obsuwa zdarzyła? Bo to już
nie pierwszy raz.


Zakładamy oczywiście. Wiele procesów jest jednak zależnych nie tylko od nas. Wystarczy, że jeden z nich
nie zadziała jak należy i mamy kłopot.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekawym kiedy dostanie ostatnia osoba paczkę ;)

edit: nie no, okej, bardziej ciekawym kiedy ja dostanę paczkę :P

A czy te naklejki&plakaty w ramach rekompensaty za preordery też będą w tej paczuszce co gadgety z EK? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Współczuje, że wysyłka będzie znowu przez ML... Ja do dziś nie dostałem swojego Wiedźmina chociaż 2 razy dzwoniłem do DPD i mówiono mi, że dostane ją w piątek, później, że dziś a jak widzę na stronie okazuje się, że od środy paczka leży w magazynie a po telefonie dowiedziałem się, że kurier zapomniał albo więcej nie mógł wziąć. Dzisiaj napisałem maila do DOK, że rezygnuje z zamówienia i kupie wcześniej w empiku... Mam nadzieję, że chociaż kasę mi szybko zwrócą a nie będzie się to ciągnąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.10.2007 o 20:01, HMRpG_MODED napisał:

to może dorzucicie też i mnie całe pudełko na materiały dodatkowe ?



Wszystkie reklamacje zgłaszajcie do sklepu. Będa one rozpatrywane jak zawsze. Nic sie pod tym względem nie zmieniło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować