Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Opóźnienia dostaw Edycji Kolekcjonerskiej Wiedźmina

3316 postów w tym temacie

Jestem, oburzony, zdegustowany, zniesmaczony i wymyśliłbym jeszcze kilka epitetów by opisać własne odczucia na temat mojej EK, gdyby nie to, że Wiedźmin (imo) jest grą genialną :)

Tylko dlatego, że gra stoi na tak wysokim poziomie jestem w stanie wybaczyć jeszcze kilka rzeczy CDP i gram.pl ;D

btw. wcale to nie oznacza, że nie czekam na pozostałe elementy EK i "rekompensatę" za straty moralne :P


@up

podpisuję się pod pytaniem, będą kartki świąteczne? :>


@Tuddrussel

"Dlatego prosimy o jeden dzień na ostateczną informację odnośnie tej kwestii. I nie jest to też żadna strategia
z naszej strony. Po prostu musimy potwierdzić wewnętrzne ustalenia."

Hy, hy ja proponuję zrobić dodatkową talię kart :) Takich jak dostaje się w grze za miłosne podboje ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.10.2007 o 19:55, Tuddrussel napisał:

Dlatego prosimy o jeden dzień na ostateczną informację odnośnie tej kwestii. I nie jest to
też żadna strategia
z naszej strony. Po prostu musimy potwierdzić wewnętrzne ustalenia.


Czyli jutro pojawi się w tym temacie jakieś info odnośnie tej sprawy? Tylko błagam nie zapomnijcie, ustawcie se może jakieś przypomnienie w komórkach/komputerach tak na wszelki wypadek :D A i mam nadzieję, że weźmiecie pod uwagę także nasze propzycje, może nie wszystkie (niektóre to już lekka przesada, jak np. miecz wiedźmiński xD), ale np. taki kufel... <marzy>, ewentualnie chcoiaż torba? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.10.2007 o 20:02, mtwarog napisał:


i ja to zrozumiałem, że wszelkie gadżety były tylko dostępne w nocy czwartek/piątek i tylko
w jednym sklepie czyli EMPiKU na Marszałkowskiej. Ale o dziwo smycze i wisiorki (podobno też
koszulki, ale tego nie potwierdzam) były dostępne także w MM/Saturnie (co prawda trzeba było
pobłagać Panią w Wiedźmińskiej koszulce, no ale jednak się dostawało) idąc tym tokiem wychodzi
na to, że gadżety były dostępne w Mega Wielkim Sklepie "Media Saturno EMPiK" i patrząc na rozmieszczenie
poszczególnych marketów wychodzi na to, że ten wielki market rozciąga się mniej więcej od Janek
(no niby poza Warszawą, ale jednak znajdujący się tam Saturn jest liczony jako Warszawski),
aż do Marek (podobnie jak w przypadku Janek, tu też MM jest liczone jako Warszawskie). A i
co do tej nocy, to jak można się domyślić MM/Saturn nie prowadziły nocnej sprzedaży, także
smycze/wisiorki były rozdawane następnego dnia, nawet jeszcze wczoraj w ZT mieli kilka smyczy
i chyba 3 wisiorki


poza skłądem edycji wymienionych w newsie ,zakup EP w MM/S nie był premiowany dodatkowym gratisem
Jeśli ktoś dostał smyczkę od Pani sprzedawaczyni to był to odosobniony przypadek (niektórzy z kierowników otrzymali od nasz takie w prezencie na premiere po 1 szt)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.10.2007 o 19:09, Marek Lenc napisał:

No to mam pecha: EK zamawiałem do pracy, aby szybciej i bezproblemowo odebrać. Wnioskuj, że
pozostałe elementy pakietu dotrą (wersja optymistyczna) w środę po południu lub (wersja prawdopodobna)
w piątek- a wtedy mam wolne :/...
Ja to mam jednak pecha...


Nie tylko Ty :| Ja też łączę się w bólu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 29.10.2007 o 20:01, Fang napisał:

Była lista z osobami, które zamówiły trzeba było wysłać pierwszym 300 z listy to było by uczciwe
(żeby nie było ja i tak bym nie dostał, bo byłem gdzieś w połowie listy dopiero). To, co zrobiliście
było bardzo nie fajne i tyle…


Niestety musiielismy podobnie jak Geralt w grze stanąc przed wyborem "mniejszego zła", oba rozwiazania nie były dobre, wybraliśmy jedno licząc sie z jego konsekwencjami, gdybysmy wysyłai wg. listy ilość postów oskarzających nas o granie nie fair byłaby na pewno równie długa jak ta teraz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Buuu, a ja jeszcze nie grałam :)

Mis, zawcia - nie wiem, to pytanie do RED''a :> Zapytam jutro, oki? A tymczasem pędzę do domu. Do zobaczenia jutro.

Just

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.10.2007 o 20:04, SzaacH napisał:

> to może dorzucicie też i mnie całe pudełko na materiały dodatkowe ?


Wszystkie reklamacje zgłaszajcie do sklepu. Będa one rozpatrywane jak zawsze. Nic sie pod tym
względem nie zmieniło.


Wysłałem 23.10. tylko odpowiedzi nie dostałem, chyba że chcecie to wysłać w trzeciej paczce :(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.10.2007 o 20:01, SzaacH napisał:

kazdy ma prawo do wyboru miejsca zakupu swojej gry. /ciach/


Wybór oczywiście ale trzeba najpierw wiedzieć między czym wybierać bo dopiero dzisiaj oficjanie poinformowano NAS o tym, że w MM/Empiku można było kupić inne edycje niż EK czy EP.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.10.2007 o 20:09, qbalodz napisał:

> kazdy ma prawo do wyboru miejsca zakupu swojej gry. /ciach/

Wybór oczywiście ale trzeba najpierw wiedzieć między czym wybierać bo dopiero dzisiaj
oficjanie poinformowano NAS o tym, że w MM/Empiku można było kupić inne edycje niż EK czy EP.



to wszystko prawda, tylko dytybutor wydający grę nie może informowac o ofercie niezaleznych sklepów. I nikt tego nie robi. tak ajest prawa

Z tego samego powdu nie podajemy cen w poszczególnych sklepach itp.... bo są one różne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.10.2007 o 20:09, migem napisał:

Niestety musiielismy podobnie jak Geralt w grze stanąc przed wyborem "mniejszego zła", oba
rozwiazania nie były dobre, wybraliśmy jedno licząc sie z jego konsekwencjami, gdybysmy wysyłai
wg. listy ilość postów oskarzających nas o granie nie fair byłaby na pewno równie długa jak
ta teraz.

Oj chyba za dużo pracy przy Wiedźminie, zaczynasz sentencjonalnie odpowiadać na pytania techniczne ;)

IMO dobry ruch, że gry poszły wcześniej, zabawki później. Bo koszulką i tak się lansuję a i grać mam w co. A jak skończę to akurat przyjdzie coś do czytania ;-)

Ciekawe jak już "zaprawiony w boju CDP team" sobie przy drugiej premierze poradzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.10.2007 o 20:06, zawcia napisał:

Hy, hy ja proponuję zrobić dodatkową talię kart :) Takich jak dostaje się w grze za miłosne
podboje ;]


Za!

Powaznie, panie i panowie z CDP - rozwazcie wypuszzcenie takiej talii kart, dostepnej w sklepie gram.pl za wPLN lub jakies nieduze pieniadze.

Zestaw do "koscianego pokera" tez nie bylby IMHO glupm pomyslem, ale to juz troche drozsza zabawka (drewniane pudelko).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.10.2007 o 20:12, SzaacH napisał:

> > kazdy ma prawo do wyboru miejsca zakupu swojej gry. /ciach/
>
> Wybór oczywiście ale trzeba najpierw wiedzieć między czym wybierać bo dopiero dzisiaj

> oficjanie poinformowano NAS o tym, że w MM/Empiku można było kupić inne edycje niż EK
czy EP.


to wszystko prawda, tylko dystybutor wydający grę nie może informowac o ofercie niezaleznych
sklepów. I nikt tego nie robi. Taka jest prawda. :/

Z tego samego powdu nie podajemy cen w poszczególnych sklepach itp.... bo są one różne.


sorry za drugiego posta...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.10.2007 o 20:06, zawcia napisał:

Hy, hy ja proponuję zrobić dodatkową talię kart :) Takich jak dostaje się w grze za miłosne
podboje ;]

Ale ten dodatek to już naprawdę musiał by mieć ogranicznik od lat 18-tu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.10.2007 o 20:09, Soleila napisał:

Buuu, a ja jeszcze nie grałam :)

Mis, zawcia - nie wiem, to pytanie do RED''a :> Zapytam jutro, oki? A tymczasem pędzę do
domu. Do zobaczenia jutro.

Just



Kobieto nie wiesz co tracisz... a może wiesz ;)

Hm, mimo nicku zakończonego na "a", czuję się mężczyzną i nim jestem ;)
To słowem wyjaśnienia, jeśli są jakieś niejasności :P


@up

mhm...to byłaby dopiero talia, żyć nie umierać, pielgrzymka do Warszawy do siedziby CDP :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Jakość wydania jest dla nas jednym z najważniejszych czynników. "

Witam,

Dotyczy zamówienia nr IE03250799
pudełko z Materiałami Dodatkowymi jest wgniecione, rozdarte, w okładce na płytę jest dziura.
Jakie proponujecie rozwiązanie tego bubla ?

Pozdrawiam i liczę na szybką odpowiedź

I żadnej odpowiedzi Z BOKu ;(((


Gościu powiem jedno gdyby mi by się tak stało to nie wiem co bym zrobił zapłaciłem 99zł czy 199zł za edycje kolekcjonerską i mi jeszcze takie bubel dają to jak bym napisał mail to CHOLERA by sie nie pozbierali a tobie współczuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może zadzwoń z rana do BOK gramu i poproś o przełożenie w czasie przesyłki? Ja raz tak zrobiłem, aby otrzymać od kuriera paczkę w dzień, który cały spędze w domu. Żeby potem nie ganiać za nim i sie nie umawiać na następny tydzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.10.2007 o 20:01, SzaacH napisał:

kazdy ma prawo do wyboru miejsca zakupu swojej gry. Rozumem twoje podejście. NIe jest to jednak
watek do rozmowy który dystrybutor jest lepszy, oraz który wiecej ostatnio dostał "+"

Bo już chyba nic nie może postawić do pionu jak informacja o konkurencji, ile można przez rok prosić o zmianę w podejściu do niektórych kwestii, inni byli wcześniej gorsi od Was ale krytyki się nie bali i wprowadzali zmiany tam gdzie się je wytykało i są efekty i nie mam zamiaru tutaj specjalnie gloryfikować tego czy innego wydawcę. Po prostu już nie wiadomo jak do was dotrzeć, wpadliście w samozachwyt i żadnych rad nie przyjmujecie od roku się nic nie zmieniło....

Dnia 29.10.2007 o 20:01, SzaacH napisał:

spokojnie możemy o tym porozmawiac w innym watku :)

Tak jak pisałem, od roku próbuję wskazać co jest źle i jakoś nikt za to się nie bierze i przychodzi potem taka tragedia, to jest lament i nerwowe ruchy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 29.10.2007 o 20:13, Sephirath napisał:

Oj chyba za dużo pracy przy Wiedźminie, zaczynasz sentencjonalnie odpowiadać na pytania techniczne
;)

IMO dobry ruch, że gry poszły wcześniej, zabawki później. Bo koszulką i tak się lansuję a i
grać mam w co. A jak skończę to akurat przyjdzie coś do czytania ;-)

Ciekawe jak już "zaprawiony w boju CDP team" sobie przy drugiej premierze poradzi :)


Wiesz ze gdy jednym dogodisz to innych zniesmaczysz, w zyciu jak w grze rpg co wybor to kilka godzin pozniej konsekwencje tylko saveów nie ma :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.10.2007 o 19:26, SadraX napisał:

W jakiej kolejności będą wysyłane gadżety z EK? Jeśli mam numer około 800, nie pamiętam dokładnie
który, to mogę się spodziewać dostarczenia przesyłki jeszcze w tym tygodniu?


W tej chwili, zważywszy na godzinę nie mogę podać szczegółów wysyłki. Jutro potwierdzimy dokładny plan
i poinformujemy również w tym temacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 29.10.2007 o 20:13, costi napisał:


Zestaw do "koscianego pokera" tez nie bylby IMHO glupm pomyslem, ale to juz troche drozsza
zabawka (drewniane pudelko).


planujemy wydanie Wiedźmińskiego pokera kościanego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować