Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Opóźnienia dostaw Edycji Kolekcjonerskiej Wiedźmina

3316 postów w tym temacie

Dnia 29.10.2007 o 20:09, qbalodz napisał:

> kazdy ma prawo do wyboru miejsca zakupu swojej gry. /ciach/

Wybór oczywiście ale trzeba najpierw wiedzieć między czym wybierać bo dopiero dzisiaj
oficjanie poinformowano NAS o tym, że w MM/Empiku można było kupić inne edycje niż EK czy EP.


O promocjach w poszczegolnych sieciach informują przede wszytskim zaninteresowane sieci , bo to de facto sa promocje na ich uzytek(ich klientów), my skupialismy sie na promocji Wiedzmina jako gry ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi tam w życiu głównie "ctrl+z" brakuje, ale rozumiem w czym rzecz :)

Wiesz, mnie też specjalnie nie rajcuje, że tak rozparcelowane toto przyjdzie, ale mimo wszystko to i tak nie widzę specjalnie motywacji ludzi, którzy od kilku dni floodzą każdy news komentarzami "ja chce moje EK" tudzież "CDP dało dópy".

Ciekawe czy macie mimo wszystko większe klnięcie ze strony "criticise community" teraz czy jednak było większe to przy opóźnieniu premiery Diablo II :->

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.10.2007 o 20:16, SzaacH napisał:

planujemy wydanie Wiedźmińskiego pokera kościanego :)


No to ja już się mogę nie gniewać o te opóźnienia i wszystkie problemy... ;> I ta wyżej wymieniona talia kart też by się przydała... ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.10.2007 o 20:16, SzaacH napisał:


>
> Zestaw do "koscianego pokera" tez nie bylby IMHO glupm pomyslem, ale to juz troche drozsza

> zabawka (drewniane pudelko).

planujemy wydanie Wiedźmińskiego pokera kościanego :)



Oż! Toć to uczta dla hazardzistów ;) I na półeczce też by ładnie wyglądało ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że stało się tak jak się stało. Nie chciałbym teraz pracować w CDP, pewnie mają tam urwanie głowy. Gdzie tu przy tym wszystkim znaleźć czas na rozkoszowanie się tak zacną grą jaką bez wątpliwości jest Wiedźmin. Dobrze, że paczkę z resztą EK dostanę kurierem - ja na razie nie miałem żadnych problemów za to z pocztą wręcz przeciwnie.
Cieszę się, że CDP tę sprawę rozwiązało w taki sposób i już mogę się cieszyć grą, chociaż lekki nie smak pozostał. Jednak jestem optymistą i wierzę, że przy Wiedźminie 2 wszystko pójdzie sprawniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.10.2007 o 20:15, migem napisał:

Wiesz ze gdy jednym dogodisz to innych zniesmaczysz, w zyciu jak w grze rpg co wybor to kilka
godzin pozniej konsekwencje tylko saveów nie ma :(


True. Ale fakt że wysyłka chociaż tej podstawki mnie w sumie ucieszyła (no dobra, nie od razu - ale jednak ;) ). Najważniejsze czyli gra - jest. Teraz po pracy mogę się uganiać z Geraltem, skracając czas oczekiwania na resztę gadżetów ;) (I załapując od dziewczyny po łbie że się opierniczam :P)
Swoją drogą - gratulacje dla RED, warto było czekać :)
Pozdrawiam,
K.

EDIT: czekać i kompa ulepszyć ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.10.2007 o 20:16, SzaacH napisał:

planujemy wydanie Wiedźmińskiego pokera kościanego :)


Na serio czy joke? Bo taką "walizeczkę" jak z gry to bym strasznie chciał mieć. Kości lubię, ale jednak granie kubeczkiem a granie z czymś takim, mrrr ;)

A przy okazji - kiedy rusza Merchandise Site?

(btw - ten sam art co na dnie pola do gry jest na szertach z PolConu, wczoraj zauważyłem :D)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.10.2007 o 19:49, darsz napisał:

Tudd, dzięki za odzew, ale wiesz wolałbym, żeby odbywało się to drogą jaką sami sugerujecie;
najpierw skrzynka kontaktowa ewentualnie telefon. Zamiast zaśmiecać forum niepotrzebnymi postami,
można było wysłać tego email, do zainteresowanych osób, choćby o tej samej treści, że przesyłka
dojdzie później bo...
A właśnie..., może jednak napiszesz, o co chodziło pani z DPD, gdy mówiła, że za wstrzymanie
przesyłek odpowiedzialne jest CD Projekt; taka chwila szczerości...
Pozdrawiam i powodzenia.
PS. Może jednak nie anuluję innego Pre-Ordera.

Już o tym wcześniej wspomiałem, nietety zdarzyło się nieporozumienie i została wydana decyzja o
wstrzymaniu części przesyłek zupełnie niezależnie od nas. Wyjaśniamy tę sprawę drogą oficjalną.

Na pozostałe pytania odpowiedz jutro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 29.10.2007 o 20:20, Krondar napisał:

True. Ale fakt że wysyłka chociaż tej podstawki mnie w sumie ucieszyła (no dobra, nie od razu
- ale jednak ;) ). Najważniejsze czyli gra - jest. Teraz po pracy mogę się uganiać z Geraltem,
skracając czas oczekiwania na resztę gadżetów ;) (I załapując od dziewczyny po łbie że się
opierniczam :P)


oj tak mi też sie czesto dostaje, ostatnio cwiczylem granie w TPP a ona tego wogole nie zrozumiala:)))

Dnia 29.10.2007 o 20:20, Krondar napisał:

Swoją drogą - gratulacje dla RED, warto było czekać :)


przekażemy.. możesz zawsze na ich forum wpaść i przekazac osobiscie:)

Dnia 29.10.2007 o 20:20, Krondar napisał:

Pozdrawiam,
K.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.10.2007 o 20:08, SzaacH napisał:

poza skłądem edycji wymienionych w newsie ,zakup EP w MM/S nie był premiowany dodatkowym
gratisem
Jeśli ktoś dostał smyczkę od Pani sprzedawaczyni to był to odosobniony przypadek (niektórzy
z kierowników otrzymali od nasz takie w prezencie na premiere po 1 szt)


No do zakupu się nie dostawało, to wiem i potwierdzam, ale i tak można było łatwo dostać te gadżety, a i w ZT Pani miała trochę więcej niż 1 sztukę ;P Ale mnie najbardziej denerwuje jedna rzecz - smycz, wisiorek, karty czy co tam jeszcze było, można było wygrać w "konkursach", kij z nimi, bo i tak będę miał to w EK, ale dlaczego nie można było wygrać toreb płóciennych? Tak mi się ona spodobała, a nie będę przecież kupował drugiego Wiedźmina tylko dla tej torby :P Błagam przyślijcie nam torby w ramach przperosin i kufel (xD) z checią bym też zobaczył, albo dajcie chociaż możliwość jego kupna :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.10.2007 o 20:15, Tuddrussel napisał:

> W jakiej kolejności będą wysyłane gadżety z EK? Jeśli mam numer około 800, nie pamiętam
dokładnie
> który, to mogę się spodziewać dostarczenia przesyłki jeszcze w tym tygodniu?

W tej chwili, zważywszy na godzinę nie mogę podać szczegółów wysyłki. Jutro potwierdzimy dokładny
plan
i poinformujemy również w tym temacie.

Jak już pisałem będą problemy z odbiorem wiele osób wyjeżdża ze swoich miejsc zamieszkania, jutro to już trochę za późno i paczki znów wrócą do CDP, czy nie daj Bóg będą wędrować miesiącami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.10.2007 o 20:21, Sephirath napisał:

> planujemy wydanie Wiedźmińskiego pokera kościanego :)
>

Na serio czy joke? Bo taką "walizeczkę" jak z gry to bym strasznie chciał mieć. Kości lubię,
ale jednak granie kubeczkiem a granie z czymś takim, mrrr ;)

A przy okazji - kiedy rusza Merchandise Site?

(btw - ten sam art co na dnie pola do gry jest na szertach z PolConu, wczoraj zauważyłem :D)



serio, serio
Planujemy wydanie specjalne gry - pokera wiedźmińskiego z kompletem kości (5 szt) oraz specjalnym kubkiem.
bez walizki tylko... :)

kiedy ruszy sklepik.... na gram pewnie odpalamy jutro :) Tuddrussel juz sie cieszy :) prawda? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ale dlaczego nie można było wygrać toreb płóciennych? Tak

Dnia 29.10.2007 o 20:23, mtwarog napisał:

mi się ona spodobała, a nie będę przecież kupował drugiego Wiedźmina tylko dla tej torby :P
Błagam przyślijcie nam torby w ramach przperosin i kufel (xD) z checią bym też zobaczył, albo
dajcie chociaż możliwość jego kupna :D


Torby podobne były też rozdawane na Polkonie ( miały jeszcze logo Polkonu), jesli sie Wam podobały to na pewno mozna je dorzucic do Wiedzminskiego sklepu z gadgetami..ktory juz mam nadzieje lada chwila wystartuje..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.10.2007 o 20:24, SzaacH napisał:

serio, serio
Planujemy wydanie specjalne gry - pokera wiedźmińskiego z kompletem kości (5 szt) oraz specjalnym
kubkiem.
bez walizki tylko... :)

Kurde, ale własnie cały myk w tej walizeczce! :-P No ale okej, i to fajowe ;)

Dnia 29.10.2007 o 20:24, SzaacH napisał:

kiedy ruszy sklepik.... na gram pewnie odpalamy jutro :) Tuddrussel juz sie cieszy :) prawda?
:)

... Czy jest coś o czym nie wiem? Ma być Merch Site na thewitcher.com zawierający gadgety z Wiedźka. A Gramowy to że co będzie miał? :D

edit: 'płucienne'? SzaacH, litości ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.10.2007 o 20:23, dulak napisał:

Szkoda że do tego doszło ale pewnie w cdp. atmosfera jest napięta


napieta to eufemizm w tym wypadku, dzisiaj sztab kryzysowy pracowal pełną parą do bitej 19:00 od samego rana, teraz 5-6 osob siedzi i pisze te posty..po czyms takim polowa z tych ludzi bedzie miala kategorie D na najblizszym badaniu przy okazji poboru do wojska:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.10.2007 o 20:23, mtwarog napisał:

> poza skłądem edycji wymienionych w newsie ,zakup EP w MM/S nie był premiowany dodatkowym

> gratisem
> Jeśli ktoś dostał smyczkę od Pani sprzedawaczyni to był to odosobniony przypadek (niektórzy

> z kierowników otrzymali od nasz takie w prezencie na premiere po 1 szt)

No do zakupu się nie dostawało, to wiem i potwierdzam, ale i tak można było łatwo dostać te
gadżety, a i w ZT Pani miała trochę więcej niż 1 sztukę ;P Ale mnie najbardziej denerwuje jedna
rzecz - smycz, wisiorek, karty czy co tam jeszcze było, można było wygrać w "konkursach", kij
z nimi, bo i tak będę miał to w EK, ale dlaczego nie można było wygrać toreb płóciennych? Tak
mi się ona spodobała, a nie będę przecież kupował drugiego Wiedźmina tylko dla tej torby :P
Błagam przyślijcie nam torby w ramach przperosin i kufel (xD) z checią bym też zobaczył, albo
dajcie chociaż możliwość jego kupna :D


fakt, torby płucienne wujątkowo nam sie udały... :)
BTW były podobne na Polconie... tak więc nie są takie unikalne :)

myślimy czy nie dodac ich do sklepu z giftami wiedźmińskimi... nie sadziłem że tak sie Wam spodobają.... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.10.2007 o 20:12, SzaacH napisał:

to wszystko prawda, tylko dytybutor wydający grę nie może informowac o ofercie niezaleznych
sklepów. I nikt tego nie robi. tak ajest prawa


Ale dzisiaj nie mieliście już żadnych oporów?

Coś mi się wydaje, że problem leży gdzie indziej. Gdybyście poinformowali NAS o tych bogatszych edycjach nagle wszyscy zaczęliby anulować swoje zamówienia (ja bym tak zrobił) bo kto przy zdrowych zmysłach kupowałby za takie same (lub większe) pieniądze uboższą edycję? Wniosek jeden nie kupować preorderów bo to jak kupowanie kota w worku, nigdy nie wiadomo z czym wyskoczą dystrybutorzy przy premierze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować