Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Opóźnienia dostaw Edycji Kolekcjonerskiej Wiedźmina

3316 postów w tym temacie

Dnia 29.10.2007 o 20:22, migem napisał:

oj tak mi też sie czesto dostaje, ostatnio cwiczylem granie w TPP a ona tego wogole nie zrozumiala:)))


Brak zrozumienia! Ot co! ;) Z drugiej strony, wiesz - układ jest o tyle dobry że nie musisz jej odganiać od kompa ;)) Kumpel z żoną to najczęściej się sprzecza o to kto ma teraz usiąść do kompa :P

Dnia 29.10.2007 o 20:22, migem napisał:

> Swoją drogą - gratulacje dla RED, warto było czekać :)

przekażemy.. możesz zawsze na ich forum wpaść i przekazac osobiscie:)


Owszem, mogę i pewnie to zrobię przy okazji ;) Ale mam wrażenie że od Ciebie, trafi to do nich szybciej, prawda? ;-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.10.2007 o 20:25, migem napisał:

ale dlaczego nie można było wygrać toreb płóciennych? Tak
> mi się ona spodobała, a nie będę przecież kupował drugiego Wiedźmina tylko dla tej torby
:P
> Błagam przyślijcie nam torby w ramach przperosin i kufel (xD) z checią bym też zobaczył,
albo
> dajcie chociaż możliwość jego kupna :D
>

Torby podobne były też rozdawane na Polkonie ( miały jeszcze logo Polkonu), jesli sie Wam podobały
to na pewno mozna je dorzucic do Wiedzminskiego sklepu z gadgetami..ktory juz mam nadzieje
lada chwila wystartuje..



LOL

:)

idę do domu. niech inni pospamuja trochę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No nareszcie jakieś informacje :)
Mam nadzieje że teraz pójdzie to ładnie sprytnie, sympatycznie...Bo troche przykro mi się zrobiło gdy zobaczyłem na jednym z filmików gościa kupującego EK Wieśka... a ja przecież pre-order zamówiłem... No có, życzę szczęścia:)
Mam nadzieje że numerkowi 270 (mi) już jutro wyślecie paczuszkę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dzisiaj juz jest po premierze to raz, przed premiera informowanie o takich akcjach mogloby byc odebrane jako faworyzowanie jednych wzgledm drugich. Niestety biznes to nie jest takie proste zagadanienie jak sie wydaje, a handlowanie grami to nie taki prostu biznes jak mówią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

SzacH se polazł, to teraz gnębię Ciebię mistrzu Miegemie.

O co chodzi ze sklepem wiedźmińskim na Gramie? No wiem, że miał być Merch Site na thewitcher.com posiadający w ofercie wiedźmińskie bajery. Ale Gramowy czym się będzie różnił? A może o to samo chodzi? A będzie coś za wPLN? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Miło, że przepraszacie osoby które zamówiły EK "Wiedźmina". Niestety ja zamówiłem TYLKO wersję podstawową (której nie otrzymałem do dzisiaj), więc mnie to nie dotyczy... Nice One!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To przeprosić i tych co nie mieli wersji kolekcjonerskiej.
Do tej pory przesyłki nie dostałem a nie mam Kolekcjonerskiej i chyba żadnej rekompensaty nie dostane tym bardzie że za "przysłowiowy" Pre-order płacę więcej niż w sklepie jeśli mówimy już o tym że premiera była to chyba bardziej by mi się opłacało pójść do Empiku i kupić ?
Ale nie bo wolę rozwiązać tą sprawę.
Jestem Klientem i mam prawo być obsługiwany przez tak dobry serwis jak wasz.
Cały czas mi chodzi po głowie słowo "rekompensata".
Z pełnym szacunkiem zrozumieć umiem jeden dzień ale że do tej pory ?
Chciałbym dodatkowo dodać że z strony masterlink nic nie można się dowiedzieć jedyne co zrozumiałem to to że nie zamówiłem sobie kuriera na daną godzinę......k***A co to ma być !? To chyba odwrotnie prawda ?


Pozdrawiam tych najuczciwszych (Sami będziecie wiedzieć) : Klient

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.10.2007 o 20:28, Krondar napisał:

Brak zrozumienia! Ot co! ;) Z drugiej strony, wiesz - układ jest o tyle dobry że nie musisz
jej odganiać od kompa ;)) Kumpel z żoną to najczęściej się sprzecza o to kto ma teraz usiąść
do kompa :P


Coż kobiety i gry to niezbyt udana mieszanka, najczesciej jedno wywołuje alergie u drugiego:)

Dnia 29.10.2007 o 20:28, Krondar napisał:

Owszem, mogę i pewnie to zrobię przy okazji ;) Ale mam wrażenie że od Ciebie, trafi to do nich
szybciej, prawda? ;-))


:) oki . consider it done.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.10.2007 o 20:27, SzaacH napisał:

myślimy czy nie dodac ich do sklepu z giftami wiedźmińskimi... nie sadziłem że tak sie Wam
spodobają...

uuuuuuuu, torby są wyjechaneeeeee.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.10.2007 o 20:25, migem napisał:

Torby podobne były też rozdawane na Polkonie ( miały jeszcze logo Polkonu), jesli sie Wam podobały
to na pewno mozna je dorzucic do Wiedzminskiego sklepu z gadgetami..ktory juz mam nadzieje
lada chwila wystartuje..


Ooooo, ale fajnie! Tylko mam pytanie, bo słyszałem już wcześniej o tym sklepiku, ale nie bardzo wiem co to ma być. Czy to będzie jakiś dział w sklepie gram.pl, czy może jakaś osobna strona nie powiązana w żaden sposób z gram.pl? No i jeżeli to byłby dział w sklepie gram.pl to czy przewidujecie możliwość całkowitego/częściowego płacenia wPLN''ami? I ostatnie pytanie, na które pewnie i tak nie otrzymam odpowiedzi (to by było zbyt piękne xD), jeżeli planujecie dodanie tej torby do sklepiku to w jakim pułapie kształtowała by się jej cena? (Jeżeli zamierzacie odpowiedzieć, to proszę nie pisać "0-100zł"/"Więcej niż 1zł"/"Mniej niż 100zł", tylko tak bardziej dokładnie :P).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 29.10.2007 o 20:27, SzaacH napisał:

myślimy czy nie dodac ich do sklepu z giftami wiedźmińskimi... nie sadziłem że tak sie Wam
spodobają.... :)


Więc myśli przekujcie w czyny, bo naprawdę rewelacyjnie wyglądają. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 29.10.2007 o 20:32, migem napisał:

Coż kobiety i gry to niezbyt udana mieszanka, najczesciej jedno wywołuje alergie u drugiego:)


Oj, bo się pogniewam ;) Proszę nie generalizować ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.10.2007 o 20:30, Sephirath napisał:

SzacH se polazł, to teraz gnębię Ciebię mistrzu Miegemie.



Drogi Padawanie:) sklep wiedzminski na gram.pl to bedzie wlasnie taki merch site, a wiec miejsce gdzie wystawimy na sprzedaz po jak mniemam bardzo rozsadnych cenach i z duza iloscia wPLN gadgety Wiedzminskie na start bedzie ich kilka od malych do calkiem sporych i stopniowo w miare zaintersowania bedziemy dorzucac kolejne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Okej, dajmy na to że jutro. Ale koło której oczekiwać możliwości robienia pierwszych zakupów? :)

I drugie: Czy jest szansa na Wiedźmińskiego Pokera w Kości, ale jakąś edycję z walizeczką? :p Wieeem, uczepiłem się ^^

My master :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 29.10.2007 o 20:34, Paladynka napisał:

Oj, bo się pogniewam ;) Proszę nie generalizować ;D


Ok zwracam honor:) zdarzają się hlubne wyjatki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować