Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Opóźnienia dostaw Edycji Kolekcjonerskiej Wiedźmina

3316 postów w tym temacie

Abstrahując od różnych rzeczy, kamera TPP powinna być jedyną słuszną kamerą w Wiedźminie. Dla mnie prawdziwa rozkosz, a podczas walk "feel" nie gorszy niż w Gears of War ;]

A to chyba jedna z najlepszych możliwych rekomendacji.

Kurde, chyba wyślę do CDP RED walentynkę ;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.10.2007 o 20:36, SadraX napisał:

> A czy wiadomo coś już co (albo czy w ogóle) będzie dodawane jako rekompensata za opóźnienia?

Cholera, Seph! To, że w temacie jest wyraz "Wiedźmin" nie znaczy ''spamić, nie czytać!'' ;)
http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=29341&pid=100

Dobry spam nie jest zły. Poza tym już na to dostałem odpowiedź, więc jak się nazywa to, co teraz robisz...? :>

eot ^^

migem - "chlubne" ;-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.10.2007 o 20:36, Sephirath napisał:

Okej, dajmy na to że jutro. Ale koło której oczekiwać możliwości robienia pierwszych zakupów?
:)


Jak tylko Tudd i jego ekipa to zlożą, a ponieważ bystro ostatnio pracowali to podobno mają juz prawie gotowy sklep i jutro mam nadzieję że się w sensownych godzinach pojawi w sieci.

Dnia 29.10.2007 o 20:36, Sephirath napisał:

I drugie: Czy jest szansa na Wiedźmińskiego Pokera w Kości, ale jakąś edycję z walizeczką?
:p Wieeem, uczepiłem się ^^


Nie no walizeczki juz nie zdarze wyprodukowac, widzisz ze nawet pudelek do EK nie zdarzylem, a co dopiero taka suoer trooper wypasiona walizeczke ;)

Dnia 29.10.2007 o 20:36, Sephirath napisał:


My master :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.10.2007 o 20:38, Taschon napisał:

Skoro SzaacH poszedł, zapytam się Ciebie.
Gadżety wiedźmińskie będą za wpln czy prawdziwą kasę?


Pewnie za mix obu składników.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.10.2007 o 20:36, migem napisał:


> Oj, bo się pogniewam ;) Proszę nie generalizować ;D

Ok zwracam honor:) zdarzają się hlubne wyjatki:)

OK już się nie gniewam: A gra jest naprawdę superowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.10.2007 o 20:30, migem napisał:

dzisiaj juz jest po premierze to raz, przed premiera informowanie o takich akcjach mogloby
byc odebrane jako faworyzowanie jednych wzgledm drugich. Niestety biznes to nie jest takie
proste zagadanienie jak sie wydaje, a handlowanie grami to nie taki prostu biznes jak mówią.


A czym innym są edycje z MM czy Empiku jak nie faworyzowaniem klientów tych sklepów?

OK kończę z tym drążeniem bo to i tak do niczego nie prowadzi. Swoją drogą byłbym usatysfakcjonowany gdyby można było ten bestiariusz z edycji MM kupić u Was (najlepiej za wPLN bo trochę się już ich nagromadziło) :)

Tymczasem przenoszę się do Wyzimy :] Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.10.2007 o 20:35, migem napisał:

Drogi Padawanie:) sklep wiedzminski na gram.pl to bedzie wlasnie taki merch site, a wiec miejsce
gdzie wystawimy na sprzedaz po jak mniemam bardzo rozsadnych cenach i z duza iloscia wPLN gadgety
Wiedzminskie na start bedzie ich kilka od malych do calkiem sporych i stopniowo w miare zaintersowania
bedziemy dorzucac kolejne.


Coraz ciekawiej się zaczyna robić :D Kolejne pytanie, czy ilość gadżetów będzie ograniczona? Jeżeli tak, to czy mógłbyś podać taką przybliżoną datę/godzinę startu sklepiku i może jeszcze infomację ile mam skombinować PLN xD, by kupić każdy gadżet, którego nie było w EK, zakłając, że mam 85wPLN (no 125, jak zarejestruję Wiedźka :P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.10.2007 o 20:32, migem napisał:

Coż kobiety i gry to niezbyt udana mieszanka, najczesciej jedno wywołuje alergie u drugiego:)


Może to i lepiej? ;) Jeszcze by mnie własna kobieta dołowała docinkami że cztery razy podchodziłem do bestii w pierwszym akcie, albo że mnie nie stać na armor a ona już go ma :P Dzięki bardzo! Już wole dostawać po łbie za ten odkurzacz który omijam łukiem ;-)

Dnia 29.10.2007 o 20:32, migem napisał:

> Owszem, mogę i pewnie to zrobię przy okazji ;) Ale mam wrażenie że od Ciebie, trafi to
do nich
> szybciej, prawda? ;-))

:) oki . consider it done.


Thx :) Appreciated! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.10.2007 o 20:35, migem napisał:

wystawimy na sprzedaz po jak mniemam bardzo rozsadnych cenach i z duza iloscia wPLN gadgety
Wiedzminskie


Mam nadzieję, że to naprawdę będzie DUŻA ilość wPLN do wykorzystania, bo mam zamiar wejść w posiadanie całej oferty tego sklepiku. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 29.10.2007 o 20:36, zawcia napisał:

Kurde, chyba wyślę do CDP RED walentynkę ;*


wyślij wyślij napracowali się, a gratulacje to zawsze najlepsza nagroda, szczególnie od osób dla których to robili.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.10.2007 o 20:38, migem napisał:

Jak tylko Tudd i jego ekipa to zlożą, a ponieważ bystro ostatnio pracowali to podobno mają
juz prawie gotowy sklep i jutro mam nadzieję że się w sensownych godzinach pojawi w sieci.

... Trudno, najwyżej ze szkoły coś zamówię ;-p

Dnia 29.10.2007 o 20:38, migem napisał:

> I drugie: Czy jest szansa na Wiedźmińskiego Pokera w Kości, ale jakąś edycję z walizeczką?
> :p Wieeem, uczepiłem się ^^

Nie no walizeczki juz nie zdarze wyprodukowac, widzisz ze nawet pudelek do EK nie zdarzylem,
a co dopiero taka suoer trooper wypasiona walizeczke ;)

Fan to świnia, nie zapominaj, i tak będzie jeszcze czegoś chciał :P Jak zapytacie za jakiś czas: "Ludu Dulok, czego jeszcze chcecie do Merch Site?" to się nie zdziw jak pewne cieniutkie głosiki się powtórzą ^^

A propos walizeczki to ciekawa anegdota - ja rozumiem, że podczas grania w pokera atmosfera musi być bycza, ale w momencie grania w pokera na trawie tuż obok otwartych grobów ofiar Catriony podczas deszczu, to jednak przyprawia o dobry nastrój absolutnie niezgodnie z zamierzeniem ;-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Thx. A Triss podoba Ci się w grze ? Bo slyszalem głownie od kobiet, że słabo wyszla i się nie podoba ?

P.S> sorry za byka w "c"hlubne;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ha.
Nareszcie :D
Tak długo czekałem...
Czyli najdalej w środę mam sie spodziewać kuriera? ( Pomówmy o czwartku, lub piątku, jeśli chodzi o masterlink)
No, ale się cieszę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi się Triss podoba ale nie w grze, tylko na ekhm, wizualizacji pewnej ;>

Ale ja nie wiem co sie ludzie postaci kobiecych czepiają, naprawdę. Fajnie wyszły. Ale mam wrażenie iż uprawiamy ot :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A o masie błędów, niedopatrzeń CDP nawet nie wspomina.

CDP to oszuści. Jaki żal. CDP [*]. Miały być odpowiedzi na pytania masy oburzonych graczy. I co jest? To co zawsze. Żasone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 29.10.2007 o 20:40, mtwarog napisał:

Coraz ciekawiej się zaczyna robić :D Kolejne pytanie, czy ilość gadżetów będzie ograniczona?
Jeżeli tak, to czy mógłbyś podać taką przybliżoną datę/godzinę startu sklepiku i może jeszcze
infomację ile mam skombinować PLN xD, by kupić każdy gadżet, którego nie było w EK, zakłając,
że mam 85wPLN (no 125, jak zarejestruję Wiedźka :P)

Tak bedzie raczej ograniczona bo wyprodukowalismy skonczona ikosc gadgetow kazdego rodzaju, ale w wypadku ich szybkiego znikania zawsze bedzie mozna doprodukowac i na biezaco uzupelniac asortyment sklepu. co do tego co kupisz za 85 wPLN to mysle ze looz cos sie znajdzie, ale to juz dokladnie Tudd wyjasni w niusie jutro, godziny wam nie podam bo jak sie opozni o 15 min to mnie na pewno ktos nastepnego dnia czerwona farba na ulicy obleje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.10.2007 o 20:43, cedricek napisał:

Pomówmy o czwartku, lub piątku, jeśli
chodzi o masterlink)


Czwartek bym sobie raczej wybił z głowy (spójrz w kalendarz).
Chociaż ja się dziwię narzekaniom na Masterlnik, czy jak kto woli DPD. Zawsze wszystko otrzymywałem na czas i w nienaruszonym stanie... a z ich usług za pośrednictwem sklep.gram.pl korzystałem bodaj pięciokrotnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.10.2007 o 20:41, migem napisał:


> Kurde, chyba wyślę do CDP RED walentynkę ;*

wyślij wyślij napracowali się, a gratulacje to zawsze najlepsza nagroda, szczególnie od osób
dla których to robili.



Też tak myślę, ogólnie mam łezki w oczach, przy niektórych dialogach, postaciach i sytuacjach. Jak dla mnie gra pobiła moje dotychczasowe guru- Gothica ;)

A w ogóle koszulka z Wiedźminem to najlepszy magnes (z?) na dziewczyny ^^


Nawiasem mówiąc, jak przeczytałem recenzję Eurogamera to aż mi się przykro zrobiło...Wiedźmin nie jest idealny, zdarzają się w nim błędy, ale współczuję temu recenzentowi, współczuję mu tego, że nie zna prozy Sapkowskiego, a argumenty które podaje w zakresie wad to taki malutki, przysłowiowy (już przysłowiowy :) żal :O


@migem

Kobiety są urocze, zwłaszcza na kartach, ale w samej grze również prezentują się ekhm... pokaźnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować