Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Opóźnienia dostaw Edycji Kolekcjonerskiej Wiedźmina

3316 postów w tym temacie

Dnia 29.10.2007 o 20:45, Be-Yacz napisał:

A o masie błędów, niedopatrzeń CDP nawet nie wspomina.

CDP to oszuści. Jaki żal. CDP [*]. Miały być odpowiedzi na pytania masy oburzonych graczy.
I co jest? To co zawsze. Żasone.


Chetni Ci pomogę ... ale wartykuluj cos wiecej niz charkot zazynanego kojota z siebie ? Jakies konkretne pytanie, czy chciales mnie nazwac oszustem tylko ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.10.2007 o 20:43, migem napisał:

Thx. A Triss podoba Ci się w grze ? Bo slyszalem głownie od kobiet, że słabo wyszla i się nie
podoba ?

P.S> sorry za byka w "c"hlubne;)

Nie jest taka zła, no nawet powiedzmy że mi się podoba. Ale ja zwracam największą uwagę na historię, zadania, zagadki, walkę i jak nie dać się zabić gromadzie wywern :)
Ps Każdemu się przytrafi byczek, szczególnie jak coś szybko pisze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.10.2007 o 20:47, zawcia napisał:

Też tak myślę, ogólnie mam łezki w oczach, przy niektórych dialogach, postaciach i sytuacjach.

"Prawie jak...", "to tak wygląda to wasze prawo i sprawiedliwość", "spieprzaj dziadu", "no raczej, k*, nie inaczej", "pięknie, k*, pięknie" i wiele innych, a dopiero jestem w drugim akcie. :)

Dnia 29.10.2007 o 20:47, zawcia napisał:

A w ogóle koszulka z Wiedźminem to najlepszy magnes (z?) na dziewczyny ^^

W połączeniu z medalionem na szyi jesteś jak mister universe. ;)

Jak już robimy offtop, to idę za ciosem.

Wspominaliście o kobietach. Zastanawia mnie dlaczego Triss jako jedyna przedstawicielka płci pięknej w grze ma... ekhm... animowany biust? W dalszej części gry wiele jest kobiet, którym taki efekt dołożyłby masę uroku, ale jednak tylko Triss została przez grafików w niego wyposażona. Zastanawiające. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.10.2007 o 20:48, migem napisał:

Jakies
konkretne pytanie, czy chciales mnie nazwac oszustem tylko ?

Wieeeem, że robię offtop, ale muszę:

Niektórzy chcą autograf (btw to fajnie zareagowali Ci ludzie z którymi rozmawiałeś jak podszedłem :-P) a inni tylko zwyzywać. Fan, antyfan, what''s the difference :D

A co do tego sklepu - pytanie OSTATNIE - Raczej po 15? Pomiędzy 15 a 17? Czy też po 17? :>

edit na temat Triss: Moim zdaniem powinni ją zrobić trochę bardziej "wesolutką" bo jakaś taka agresywna jest :p Ale też fajna ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.10.2007 o 20:47, PioMrex napisał:

migem bardzo mi zależy na odpowiedzi na ten post:
http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=20007&pid=745
w Twoim temacie. Maili nie odpisujesz, przynajmniej na pierwotnym adresie to muszę na forum.


odpisze ci tylko teraz jest rok Wilka, a jak widzisz linczuja tutaj takich "niebieskich" nieludzi jak ja :) to musze chwile powalczyc w tym temacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.10.2007 o 20:47, zawcia napisał:

Nawiasem mówiąc, jak przeczytałem recenzję Eurogamera to aż mi się przykro zrobiło...Wiedźmin
nie jest idealny, zdarzają się w nim błędy, ale współczuję temu recenzentowi, współczuję mu
tego, że nie zna prozy Sapkowskiego, a argumenty które podaje w zakresie wad to taki malutki,
przysłowiowy (już przysłowiowy :) żal :O


Jak dla mnie gra bez znajomości prozy Sapka to połowa efektu - nie znasz miejsc, klimatu i postaci. Przyznam że jak zobaczyłem Zoltana to mi się gęba sama roześmiała ;D Ale jak skończyłem z nim długaśny dialog w Wyzimie to po prostu śmiałem się do monitora (a nie mam tego zbyt często :P) ;-) Majstersztyk imo :) Tylko że nie każdy tego typu smaczki doceni. Widać wspomniany recenzent spodziewał się czegoś innego... jego strata ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.10.2007 o 20:43, migem napisał:

Thx. A Triss podoba Ci się w grze ? Bo slyszalem głownie od kobiet, że słabo wyszla i się nie
podoba ?

Mi tam średnio:P
Moim zdaniem ciut pospolicie mło "czarodziejsko" wyszła :D
Ale czepiam się...
A no i pewne ekhm... walory troche takie zwisające (z tym zgadza się większość forumowiczów udzielających się w wątku ogólnym)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale nikt nie zauwazy jak malutki niebieski smerf przeslizgnie się i odpowie szybciutko w temacie twoich wyznawców zanim tłum porwie cię z powrotem na szubienicę :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

:) niektorzy mili zarzuty jakoby miala za nisko .. nio ten ..hmm;) wiesz o co chodzi.
Ale dodam ze Triss miała swój zywy pierwowzór - prawdziwą modelkę, an podstawie której powstał growy model:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 29.10.2007 o 20:50, Sephirath napisał:

Niektórzy chcą autograf (btw to fajnie zareagowali Ci ludzie z którymi rozmawiałeś jak podszedłem
:-P) a inni tylko zwyzywać. Fan, antyfan, what''s the difference :D


A to sam top CDP byl akurat, dyr.licencji, dyr.marketingu, dyr.handlowa nio i ja:) jesli mowisz o empiku juniorze ?

Dnia 29.10.2007 o 20:50, Sephirath napisał:

A co do tego sklepu - pytanie OSTATNIE - Raczej po 15? Pomiędzy 15 a 17? Czy też po 17? :>


obstawialbym 15-17.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.10.2007 o 20:52, migem napisał:

:) niektorzy mili zarzuty jakoby miala za nisko .. nio ten ..hmm;) wiesz o co chodzi.

No właśnie, też na to zwróciłem uwagę. ;) Może nie robiłbym z tego od razu zarzutu, ale fakt faktem - chyba rzeczywiście ma ten... no... jakby za nisko. :)

Zastanawia mnie też dlaczego Triss jako jedyna przedstawicielka płci pięknej w grze ma... ekhm... animowany biust? W dalszej części gry wiele jest kobiet, którym taki efekt dołożyłby masę uroku, ale jednak tylko Triss została przez grafików w niego wyposażona. Zastanawiające. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.10.2007 o 20:50, migem napisał:

> migem bardzo mi zależy na odpowiedzi na ten post:
> http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=20007&pid=745
> w Twoim temacie. Maili nie odpisujesz, przynajmniej na pierwotnym adresie to muszę na
forum.

odpisze ci tylko teraz jest rok Wilka, a jak widzisz linczuja tutaj takich "niebieskich" nieludzi
jak ja :) to musze chwile powalczyc w tym temacie.

Jak byście wcześniej bez uników powiedzieli, że musicie ustalić, a nie milczeli to by nie było takich zgrzytów, powtarzam to już któryś raz popracujcie nad partnerskim traktowaniem graczy a nie ukrywaniem, trudnych spraw. Sam widzisz ten wątek, jak zaczęliście mówić prosto i bardziej konkretnie zaraz wszyscy Was uwielbiają. Za bardzo boicie się informować (nie chodzi mi o obiecanki, ale konkretne odpowiedzi, jak nie wiem to mówić "że nie wiem", ale też nie można w nieskończoność nie wiedzieć. Tu wielka praca musi być zrobiona, bardziej pogłębiony kontakt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.10.2007 o 20:52, migem napisał:

:) niektorzy mili zarzuty jakoby miala za nisko .. nio ten ..hmm;) wiesz o co chodzi.
Ale dodam ze Triss miała swój zywy pierwowzór - prawdziwą modelkę, an podstawie której powstał
growy model:)


No to się poprostu czepiają. W realu też nie znajdzie się ludzi idealnych i w tym ich cały urok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.10.2007 o 20:54, migem napisał:

A to sam top CDP byl akurat, dyr.licencji, dyr.marketingu, dyr.handlowa nio i ja:) jesli mowisz
o empiku juniorze ?

Empik junior, Wiedźmiński mauspad :p

Hehe, wiem kiedy się wstrzelić. Teraz możesz uznać, że nie dość że pracujesz jak należy to jeszcze "zdobywasz zrozumienie wśród potencjalnych konsumentów" i pogadać z górą o premii ;-P

Dnia 29.10.2007 o 20:54, migem napisał:

> A co do tego sklepu - pytanie OSTATNIE - Raczej po 15? Pomiędzy 15 a 17? Czy też po 17?
:>
obstawialbym 15-17.

No i fajnie ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.10.2007 o 20:48, migem napisał:

Chetni Ci pomogę ... ale wartykuluj cos wiecej niz charkot zazynanego kojota z siebie ? Jakies
konkretne pytanie, czy chciales mnie nazwac oszustem tylko ?

A co? Kojocik Migem nie potrafi czytać innych wątków? To prosze:

Na bonusowej płycie miały być tapety i wygaszacze ekranu. NIE MA
Miał być kondomik, czy jak to nazywacie "rękaw" na gre. NIE MA
Pudełka DVD miały przypominać digipacki. NIE PRZYPOMINAJĄ
W obsłudze klienta informujecie, że reszta EK jest rozsyłana od wczoraj. NIE JEST
Nie poinformowaliście o wydaniu edycji specjalnej, bo wiedzieliście, że połowa by anulowała zamówienia.
Egzemplarzy miało być 3000. NIE JEST
Czemu spędziłem 3 godziny przy telefonie, żeby dowiedzieć się, że paczki są źle zaadresowane? TO WY POWINNIŚCIE DO MNIE ZADZWONIĆ LUB YWSŁAĆ MEILA. Przecież to jest paranoja.

Mam wymieniać dalej?

PS. To pudełko od EK jest wogóle nie praktyczne. Co za geniusz je projektował? Żeby coś z niego wyjąć trzeba wszystko wysypywać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Poniewaz moj mail z zapytaniem zostal calkowicie olany przez DOK, osmiele sie tutaj postarac o wyjasnienia w pewnej sprawie. Otoz, czy istnieje mozliwosc wyslania drugiej raty EK na inny adres niz ten, na ktory poslano "gola" gre (bez mapy nawet:])?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.10.2007 o 20:52, migem napisał:

:) niektorzy mili zarzuty jakoby miala za nisko .. nio ten ..hmm;) wiesz o co chodzi.
Ale dodam ze Triss miała swój zywy pierwowzór - prawdziwą modelkę, an podstawie której powstał
growy model:)

To trzeba było ją najpierw poddać silikonowej terapiii ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować