Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Opóźnienia dostaw Edycji Kolekcjonerskiej Wiedźmina

3316 postów w tym temacie

Dnia 29.10.2007 o 20:54, migem napisał:

> A co do tego sklepu - pytanie OSTATNIE - Raczej po 15? Pomiędzy 15 a 17? Czy też po 17?
:>

obstawialbym 15-17.


O byłoby miło ;) Ale jakbyś mógł to pobłagaj tam kogo trzeba, by było przed 18, bardzo o to proszę :P O 18:30 mam angielski i gdybym po powrocie ujrzał napis "Brak Towaru" to... no może nie będę pisał co by się stało, w końcu to jest temat o EK, a nie o najnowszej części Hostelu/Piły xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.10.2007 o 20:55, PioMrex napisał:

Jak byście wcześniej bez uników powiedzieli, że musicie ustalić, a nie milczeli to by nie było
takich zgrzytów, powtarzam to już któryś raz popracujcie nad partnerskim traktowaniem graczy
a nie ukrywaniem, trudnych spraw. Sam widzisz ten wątek, jak zaczęliście mówić prosto i bardziej
konkretnie zaraz wszyscy Was uwielbiają. Za bardzo boicie się informować (nie chodzi mi o obiecanki,
ale konkretne odpowiedzi, jak nie wiem to mówić "że nie wiem", ale też nie można w nieskończoność
nie wiedzieć. Tu wielka praca musi być zrobiona, bardziej pogłębiony kontakt.


Prawde powiadasz, tylko ze nie zawsze sie zdarzy z czyms na czas, ten projekt to milion malych projektow ktore spinal Szaach, ja i jeszcze kilka osob, nie wszytsko zatrybilo, pojawily sie zgrzyty, czasami na nasza reakcje trezba bylo chwile poczekac, ale zawsze na koniec jestesmy i tratujemy was fair.. tyle ze tez jestesmy ludzmi i czasami po ludzku cos sp...limy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja proponuje w ramach niedużej rekompensaty dla (przyszłych) posiadaczy EK Wiedźmaka maznąć kilka podpisów z CDProjekt Red, CDP i oczywiście coś z gram.pl. Myślę, że każdy by sie ucieszył z takiego dodatku, sczególnie, że mowy nie było wcześniej (chyba) o takowych podpisach. Myślę, że mam prawo myśleć, bo sam zamówiłem jeden egzemplarz :)
PS. Tak sobie teraz pomyślałem, co maja ci, którzy Ek Wiedźmina na allegro sprzedali ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 29.10.2007 o 20:46, grzesioo napisał:

Czwartek bym sobie raczej wybił z głowy (spójrz w kalendarz).
Chociaż ja się dziwię narzekaniom na Masterlnik, czy jak kto woli DPD. Zawsze wszystko otrzymywałem
na czas i w nienaruszonym stanie... a z ich usług za pośrednictwem sklep.gram.pl korzystałem
bodaj pięciokrotnie.


Ha, niektórzy mają takie szczęście.... A i ja tez tak myślałem, póki kurier delikatnie mówiąc mnie....
Nie zajął sie mną, o.
No, ale i tak sie cieszę, że wreszcie dostane EK wiedźmina :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.10.2007 o 20:58, PioMrex napisał:

To trzeba było ją najpierw poddać silikonowej terapiii ;)

O kolego, to już byłby chyba nadmiar szczęścia. ;)

Żeby nie przesadzać z offtopem. Ktoś pisze o beznadziejności pudełka Wiedźmina i pyta kto je projektował. Pragnąłbym zwrócić uwagę, że są to pudełka identyczne jak na wszystkie inne "szerokie" wydawnictwa CDP (na przykład złota edycja AoE III). Tam się sprawdziły, więc i do TW je wykorzystali. Tak przynajmniej dedukuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam,
Chciałem zapytać o Ek kiedy zostaną wysłane te z odzysku oraz te doprodukowane bo zamówiłem a chciałbym wiedźieć na czym stoje ;p.Czy te dodatkowe Ek będa rozsyłane jutro tak jak zaległe dodatki do Ek??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie zastanawia jedno: jak duże będą te opóźnienia w dostawie? Zamówiłam 27.10.2007r., bo tylko w tym tygodniu mam mozliwość odebrać grę od kuriera... Jeśli okaże się, ze nie będę mogła odebrać tego w tym tygodniu to będę zmuszona przez zewnętrzne czynniki do rezygnacji z zakupu w gram.pl... Bardzo bym tego nie chciała...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.10.2007 o 21:00, przxmek napisał:

Ja proponuje w ramach niedużej rekompensaty dla (przyszłych) posiadaczy EK Wiedźmaka maznąć
kilka podpisów z CDProjekt Red, CDP i oczywiście coś z gram.pl. Myślę, że każdy by sie ucieszył
z takiego dodatku, sczególnie, że mowy nie było wcześniej (chyba) o takowych podpisach. Myślę,
że mam prawo myśleć, bo sam zamówiłem jeden egzemplarz :)
PS. Tak sobie teraz pomyślałem, co maja ci, którzy Ek Wiedźmina na allegro sprzedali ;)


Tak. Popieram. :D
Super pomysł :D
Ja chcę podpisik Sol..i Vila...i w ogóle wszystkich :)
No, ale na poważnie, to przydało by sie takie ,,cóś" w ramach rekompensaty za stracone nerwy.
No... ewentualnie zamieniłbym na jakis mały mieczyk....:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 29.10.2007 o 20:56, Be-Yacz napisał:

A co? Kojocik Migem nie potrafi czytać innych wątków?


pierwsza sprawa uspokoj sie bo żółć ci oczy zalewa i robisz się niestrawny.

Dnia 29.10.2007 o 20:56, Be-Yacz napisał:

Na bonusowej płycie miały być tapety i wygaszacze ekranu. NIE MA


No nie ma.

Dnia 29.10.2007 o 20:56, Be-Yacz napisał:

Miał być kondomik, czy jak to nazywacie "rękaw" na gre. NIE MA


gdzie miał być ? o tym z gram.pl mówisz ? jak tak to pytanie do Tuddrussela nie do mnie.

Dnia 29.10.2007 o 20:56, Be-Yacz napisał:

Pudełka DVD miały przypominać digipacki. NIE PRZYPOMINAJĄ


Bo zdecydowaliśmy się na inne, bardziej parktyczne w produkcji.

Dnia 29.10.2007 o 20:56, Be-Yacz napisał:

W obsłudze klienta informujecie, że reszta EK jest rozsyłana od wczoraj. NIE JEST


To pytanie do BOK, jesli nie sa rozsylane, a oni twierdza ze sa to oczywiscie zle ci poinformowali.

Dnia 29.10.2007 o 20:56, Be-Yacz napisał:

Nie poinformowaliście o wydaniu edycji specjalnej, bo wiedzieliście, że połowa by anulowała
zamówienia.


Nie informowalismy bo nigdy nie informujemy, a bardzo czesto to robimy jakby "kojocik Be-Yacz" czytał posty to by znalazł moja wypowiedź czemu tak sie dzieję.

Dnia 29.10.2007 o 20:56, Be-Yacz napisał:

Egzemplarzy miało być 3000. NIE JEST


to też zostało wytłumaczone w osobnym niusie.

Dnia 29.10.2007 o 20:56, Be-Yacz napisał:

Czemu spędziłem 3 godziny przy telefonie, żeby dowiedzieć się, że paczki są źle zaadresowane?
TO WY POWINNIŚCIE DO MNIE ZADZWONIĆ LUB YWSŁAĆ MEILA. Przecież to jest paranoja.


mail z informacja o problemie z Ek został wyslany, pozostale pytania trzeba skierowac do BOK.

Dnia 29.10.2007 o 20:56, Be-Yacz napisał:

Mam wymieniać dalej?


Oczywiscie, postarm sie odpowiedz na to co potrafie.

Dnia 29.10.2007 o 20:56, Be-Yacz napisał:

PS. To pudełko od EK jest wogóle nie praktyczne. Co za geniusz je projektował? Żeby coś z niego
wyjąć trzeba wszystko wysypywać.


Przedewszytskim miało być ladne a nie praktyczne, twoje subiektywne spostrzezenie przekaze Szachowi ktory sie tym zajmowal, jesli bedzie wiecej takich zgloszen to oczywiscie zmienimy w przyszlosci producenta pudelek i ten model

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.10.2007 o 21:00, przxmek napisał:

Ja proponuje w ramach niedużej rekompensaty dla (przyszłych) posiadaczy EK Wiedźmaka maznąć
kilka podpisów z CDProjekt Red, CDP i oczywiście coś z gram.pl. Myślę, że każdy by sie ucieszył
z takiego dodatku, sczególnie, że mowy nie było wcześniej (chyba) o takowych podpisach. Myślę,
że mam prawo myśleć, bo sam zamówiłem jeden egzemplarz :)
PS. Tak sobie teraz pomyślałem, co maja ci, którzy Ek Wiedźmina na allegro sprzedali ;)


Gdyby takie coś zrobiono, to byłby to fajny bonus, ale:

1. Jest 2700 sztuk EK zamówionych na gram.pl, chyba żadna osoba by nie dała rady złożyć tyle autografów.
2. Część paczek z dodatkami z EK została już dziś wysłana, także za późno...

Ale za to mam pytanie, czy gdybym wpadł na Jagielońską ze swoją EK (jak już ją dostanę) to mógłbym dostać jakieś autografy od CDP/CDP Red? :P Bo na premierze w Juniorze dawaliście, i wszystko byłoby fajnie, tyle, że ja EK jeszcze wtedy nie miałem i nie było na czym złożyć autografu, a akurat jak polazłem na "klasykę" to się także plakaty skończyły motyla noga mać :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 29.10.2007 o 21:08, mtwarog napisał:

Ale za to mam pytanie, czy gdybym wpadł na Jagielońską ze swoją EK (jak już ją dostanę) to
mógłbym dostać jakieś autografy od CDP/CDP Red? :P Bo na premierze w Juniorze dawaliście, i
wszystko byłoby fajnie, tyle, że ja EK jeszcze wtedy nie miałem i nie było na czym złożyć autografu,
a akurat jak polazłem na "klasykę" to się także plakaty skończyły motyla noga mać :P

Szaach i Ja ci cos na pewno zalatwimy wpadaj:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.10.2007 o 21:07, migem napisał:

> To Wy szanowny CDp macie sztab kryzysowy??

hmm..wlasnie go dzisiaj rano powołałem do zycia:)


taa by bylo pewnie cos takiego:

Panowie i Panie ;] pilismy od poniedzialku za zdrowie Wiedzmina czas odpisac cos na forum ,bo sie pluja o EK ! ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.10.2007 o 20:59, migem napisał:

Prawde powiadasz, tylko ze nie zawsze sie zdarzy z czyms na czas, ten projekt to milion malych
projektow ktore spinal Szaach, ja i jeszcze kilka osob, nie wszytsko zatrybilo, pojawily sie
zgrzyty, czasami na nasza reakcje trezba bylo chwile poczekac, ale zawsze na koniec jestesmy
i tratujemy was fair.. tyle ze tez jestesmy ludzmi i czasami po ludzku cos sp...limy :)

Ja się nie czepiam samego spalenia tylko polityki informacyjnej, nie lubię jak się mnie nie informuje, nawet o najgorszej prawdzie, ale zawsze prawdzie i myślę, ze krzyków byłoby mniej.
Lucka rzecz błądzić, ale każdy doceni to, że informuje się w pełny sposób a nie pozostawia niedopowiedzenia.
Tudd... powiedział, ze będzie wysyłka 2 tury od "wtorku" ale już nei raczył powiedzieć że następnego i to powodowało frustracje po kontakcie z DOKiem jak wyszło, ze to nei najbliższy wtorek, ludzi enie wiedzieli który w końcu nakręcali się. Jak by od razu powiedział, ze raczej nie szybko tylko od przyszłego tygodnia to ludzie by się z tym oswoili. Tu leży błąd i zarodek obecnego apogeum frustracji.
Prawda i tylko prawda, żadnej półprawdy, ćwierćprawdy no o kłamstwach wierutnych już nie przestrzegam bo to chyba oczywiste, że kłamać nigdy nie wolno, ale nawet takie niedopowiedzenie- półprawda potrafi zrobić spustoszenie.

Mam nadzieję, ze nikt nie ucierpi bardziej niż utratę jakiejś części premii, jak zawsze powtarzam ludzie po przejściach są jeszcze cenniejsi bo wiedzą czego można sie spodziewać i jak odpowiednio się potraktuje sytuację to mniejsze spustoszenia będą w przyszłości.

Chętnie widziałbym CDP wracający do formy, sprzed 1,5 roku wtedy jednak klient był zdecydowanie bardziej traktowany jednostkowo a nie jak cześć masy. I w ten sposób znieść obecne embargo, czego sobie i Wam, życzę, bo lista życzeń już mi pęka w szwach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 29.10.2007 o 21:09, madjudge napisał:

Od jakiś dwóch tygodni to chyba tylko ten sztab :)


teraz to juz raczej szpital polowa jest ranna, druga polowa umiera, krajobraz jak po bitwie sami weterani z cala masa lęków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować