Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Opóźnienia dostaw Edycji Kolekcjonerskiej Wiedźmina

3316 postów w tym temacie

Dnia 29.10.2007 o 21:06, migem napisał:

No nie ma.

No właśnie. Czyli już mam racje, że CDP to oszuści.

Dnia 29.10.2007 o 21:06, migem napisał:

gdzie miał być ? o tym z gram.pl mówisz ? jak tak to pytanie do Tuddrussela nie do mnie.

Miał być, bo kilka osób z Szaaachem na czele mówiło.

Dnia 29.10.2007 o 21:06, migem napisał:

Bo zdecydowaliśmy się na inne, bardziej parktyczne w produkcji.

A co mnie to? CDP kłamie. Kolejny FAKT.

Dnia 29.10.2007 o 21:06, migem napisał:

To pytanie do BOK, jesli nie sa rozsylane, a oni twierdza ze sa to oczywiscie zle ci poinformowali.

Ale znów wychodzi na to, że mam racje.

Dnia 29.10.2007 o 21:06, migem napisał:

Nie informowalismy bo nigdy nie informujemy, a bardzo czesto to robimy jakby "kojocik Be-Yacz"
czytał posty to by znalazł moja wypowiedź czemu tak sie dzieję.

Uspokoj sie bo żółć ci oczy zalewa i robisz się niestrawny.
Jakkby "kojocik migem" czytał posty, to bym nie musiał się powtarzać wymieniając powyższych rzeczy po raz kolejny.

Dnia 29.10.2007 o 21:06, migem napisał:

> Egzemplarzy miało być 3000. NIE JEST
to też zostało wytłumaczone w osobnym niusie.

Zostało. Co nie zmienia FAKTU, że CDP kłamie.

Dnia 29.10.2007 o 21:06, migem napisał:

mail z informacja o problemie z Ek został wyslany, pozostale pytania trzeba skierowac do BOK.

O problemie z problemami dotyczącymi paczek? LOL

Dnia 29.10.2007 o 21:06, migem napisał:

Oczywiscie, postarm sie odpowiedz na to co potrafie.

Nie, i tak już zmokłem od wody którą lejesz.

Dnia 29.10.2007 o 21:06, migem napisał:

Przedewszytskim miało być ladne a nie praktyczne, twoje subiektywne spostrzezenie przekaze
Szachowi ktory sie tym zajmowal, jesli bedzie wiecej takich zgloszen to oczywiscie zmienimy
w przyszlosci producenta pudelek i ten model

No i ładne jest. I to bardzo. Ale trzeba dać było wstążki (tak jak np. w Fable), by nie trzeba było wszystkiego wysypywać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.10.2007 o 21:09, migem napisał:

Szaach i Ja ci cos na pewno zalatwimy wpadaj:)


O to fajnie. Ja na pewno bym wpadł, gdybym mógł. Więc się pytam. Czy ja też mogę po autografy skoczyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.10.2007 o 21:04, cedricek napisał:

> Ja proponuje w ramach niedużej rekompensaty dla (przyszłych) posiadaczy EK Wiedźmaka maznąć

> kilka podpisów z CDProjekt Red, CDP i oczywiście coś z gram.pl. Myślę, że każdy by sie
ucieszył
> z takiego dodatku, sczególnie, że mowy nie było wcześniej (chyba) o takowych podpisach.
Myślę,
> że mam prawo myśleć, bo sam zamówiłem jeden egzemplarz :)
> PS. Tak sobie teraz pomyślałem, co maja ci, którzy Ek Wiedźmina na allegro sprzedali ;)


Tak. Popieram. :D
Super pomysł :D
Ja chcę podpisik Sol..i Vila...i w ogóle wszystkich :)
No, ale na poważnie, to przydało by sie takie ,,cóś" w ramach rekompensaty za stracone nerwy.

No... ewentualnie zamieniłbym na jakis mały mieczyk....:D

Ale torba też musi być (i tak pewno kupiłbym 2 następne na gram.pl).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

i tylko żal, że musiało do tego dojść :(

Coś mi się wydaje, że dystrybucja i PR Wiedźmina po prostu Was przerosły. Gra jest super - zawsze mogłaby być lepsza, ale i tak dla mnie za fabułę macie 101/100.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak przyznaje sie jestem oszustem, a ty mnie nakryles, dlatego proponuje zebys zglosil reklamcje i odzyskasz swoje pieniadze, czy taka forma rekompensaty cie satysfakcjonuje ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiedźmin przerósł moje oczekiwania!!! Ta gra jest wręcz doskonała!!! Nie żałuje tych 200zł na EK. To jest przełom w polskiej dzidzinie twprzenia gier komputerowych:D(bez obrazy).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.10.2007 o 21:06, migem napisał:

> Pudełka DVD miały przypominać digipacki. NIE PRZYPOMINAJĄ
Bo zdecydowaliśmy się na inne, bardziej parktyczne w produkcji.

Be-Yacz: Sam tak chciałem, pamiętam, po doświadczeniach z digipackiem od NWN2 z EK dziękuję takim opakowaniom.

Dnia 29.10.2007 o 21:06, migem napisał:

Przedewszytskim miało być ladne a nie praktyczne, twoje subiektywne spostrzezenie przekaze
Szachowi ktory sie tym zajmowal, jesli bedzie wiecej takich zgloszen to oczywiscie zmienimy
w przyszlosci producenta pudelek i ten model

Czemu producenta, jak jakość dobra to wystarczy wykrój pudełka zmienić a nie wytwórcę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ludzie, przestańcie narzekać w kółko. Co widzę, to banda malkontentów, którym co by nie robić to coś się podobać nie będzie. Cieszcie się, ze potraktowano Was poważnie, przeproszono, poinformowano o wysyłce dodatkowych elementów na własny koszt (a są to duże pieniądze) itd. itp. Wielu by Was tak nie potraktowało, tylko zrobili by co mieli zrobić i finito. Podejżewam też że gdyby zamiast tego odwlekli premierę, to byście narzekali, że znowu odsuwają premierę, że, że, że.... dajcie spokój i wracajcie do piaskownicy lepić babki z piasku, bo tylko osoby niedojżałe emocjonalnie (patrz dzieci) lub pijanych mogę posądzać o takie marudzenie. Chyba że się mylę, a wtedy, to po prostu Boże uchowaj od takich marud. Żeby było jasne: też w bólach zamówiłem EK i też czekam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zadam swoje pytanie raz jeszcze... Wstukanie tych kilku klawiszy nie boli...

Czy wiadomo mniej więcej kiedy można spodziewać się wysłania zamówionych gier? Nie chodzi o dokladną datę tylko przybliżony termin (który tydzień od dziś?)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 29.10.2007 o 21:15, madjudge napisał:

Coś mi się wydaje, że dystrybucja i PR Wiedźmina po prostu Was przerosły. Gra jest super -
zawsze mogłaby być lepsza, ale i tak dla mnie za fabułę macie 101/100.


nie przerosła, pamietaj, że robilismy taki projekt jako pierwsi w Polsce, na swoj sposob jestesmy pionierami, w takich sytuacjach zawsze sie popelnia bledy, mozna bylo isc na latwizne zrobic duzo mniejszy naklad, duzo mneijszy pr etc i wtedy wszytsko bysmy sobie spokojnie opanowali .. albo jeszcze opoznic premiere zeby miec wiecej czasu .. ale zaryzkowalismy rzucilismy na front wszytsko cos ie ruszalo i co mielismy, nie wszytsko wyszlo, akilka bitew przegralismy ale wojne mam wrazenie mimo wszytsko wygralismy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.10.2007 o 21:20, WinterWolf napisał:

Zadam swoje pytanie raz jeszcze... Wstukanie tych kilku klawiszy nie boli...

Czy wiadomo mniej więcej kiedy można spodziewać się wysłania zamówionych gier? Nie chodzi o
dokladną datę tylko przybliżony termin (który tydzień od dziś?)


Jutro beda rozsylane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A może mi ktoś odpowie na pytanie, które zadaje po raz n-ty.
Ani Sol, ani SzaacH nie potrafią mi na nie odpowiedzieć.
Linki do postów z Sol:
http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=29335&pid=112 (odpowiedź jej na mojego posta)
i moja odpowiedź na jej odpowiedź (było tego kilka, ale to te najważniejsze) - http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=29335&pid=126
Z góry dzięki za odpowiedź ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.10.2007 o 21:17, migem napisał:

Tak przyznaje sie jestem oszustem, a ty mnie nakryles, dlatego proponuje zebys zglosil reklamcje
i odzyskasz swoje pieniadze, czy taka forma rekompensaty cie satysfakcjonuje ?

No właśnie. I o to chodzi. Czy chce zwrotu pieniędzy? Ależ skąd. To EK to świetnie zainwestowana kasa, ale mogło i powinno (według waszych obietnic) być DUŻO lepiej. I tylko i wyłącznie o to mi chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.10.2007 o 21:09, migem napisał:

> mógłbym dostać jakieś autografy od CDP/CDP Red?
Szaach i Ja ci cos na pewno zalatwimy wpadaj:)


Heej, to nie fair =_=

To ja próbuję od paru tygodni zorganizować organizowane safari na autografy z Dziadem, ten mi mówi "że za miesiąc" a tutaj na lewo się pojedyncze sztuki zdradziecko organizują. Fe :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aha, czyli nadal nie wiadomo, jakie będą te dodatki w ramach ''rekompensaty'' bo o ile się orientuję, to była mowa o czymś więcej niż nalepce i plakacie...czy nadal nikt nie potrafi udzielić w tej kwestii rzetelnej informacji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.10.2007 o 21:09, migem napisał:

Szaach i Ja ci cos na pewno zalatwimy wpadaj:)


To przygotujcie się na mały desant xD Ale jako, że mam sumienie i nie dobijam rannych to pozwolę wam zażyć ziółek i innych takich i wpadnę w poniedziałek (mam nadzieję, że będę miał już wtedy komplet EK :P), teraz nie będę wam d... zawracał jak to się mówi :P A i jeszcze pytanko o kogo mam się pytać u Pani sekretarki? Bo jak jej zarzucę nickami, to boję się, że mnie nie zrozumie :D Ewentualnie zawsze mogę się zapytać o Justynę (Sol), ale boję się, że ona mnie zabije Mieczem Wiedźmińskim, o ile jeszcze pamięta moją wpadkę na IRC''u w styczniu br. (a to wszystko wina FireFox''a i tego, że gdy patrzyłem na inny kanał, to on nie wiedząc czemu pisał na gramIRC''u, moja mina, po zobaczeniu tego co napisałem BEZCENNA xD Podsumowując - FireFox to zuo! Używajcie tylko i wyłącznie Opery :D).

PS. Mam nadzieję, że nadal macie czerwoną kanapę i czasopisma do poczytania? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować