Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Opóźnienia dostaw Edycji Kolekcjonerskiej Wiedźmina

3316 postów w tym temacie

Dnia 29.10.2007 o 21:43, IzKaDeXteR napisał:

EMPIK Płock - 5000 sztuk Edycji Kolekcjonerskiej, o której dodatkową ilość wysłali do was zapytanie
właśnie dziś i czekają na odp.
Spotkanie było jeszcze przed premierą, narada dotycząca kampanii tej gry przede wszystkim oraz
innych.
Mieli również zaproszenia na prezentacje oraz premierę gry, stąd te info.


heh..to albo masz słabego informatora, albo w Płocku maja w Empiku niezła fantazję. Wyslać zapytanie to oczywiscie mogli bo na to nie mam wpływu, ale zapewniam cie ze nawet tak potezny punkt jak płocki EMPIK nie dzwignalby 5 000 Ek, bo gdzie by mieli je niby sprzedac? Chyba nie w Płocku ? Spotaknie odnosnie promocji przed premiera to sie odbyly ale w centarli Empiku (i nie jest to Płock), na prezentacji a wierz mi bo sam ja robilem tez nie bylo mowy o zadnych 5 000 sztukach EK. Nie daj sobie wciskac takich kitow kto ci tam takich rzeczy nagadal ? Bo chyba nie kierownik tego punktu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.10.2007 o 21:31, IzKaDeXteR napisał:

heh
najpierw każą preorderowcom płacić dużo wcześniej niż zwykle za grę, kasują pieniądze i czekają
do tej pory po premierze z takim info o opóźnieniu produkcji. Żenada!

Kto kazał płacić dużo wcześniej? Jak chcesz, to płać przelewem, ale możesz też płacić przy odbiorze.

Dnia 29.10.2007 o 21:31, IzKaDeXteR napisał:

Dzięki za fajne przeprosiny, co z rekompensatą dla tych, którzy:
-zmarnowali czasy przy wysiadających serwach podczas dnia preorderu

Za to ma być plakat i naklejka jak dobrze pamiętam. BTW wielkie mi zmarnowanie czasu.

Dnia 29.10.2007 o 21:31, IzKaDeXteR napisał:

-zapłacili kasę, a nawet do tej pory nie otrzymali chociażby gry

Jak wcześniej wspominałem można było płacić przy odbiorze.

Dnia 29.10.2007 o 21:31, IzKaDeXteR napisał:

-dodatkowe gadżety już wcześniej obiecane za problemy techniczne i opóźnienia

Chwila, moment. Chcesz dostać rekompensatę kilka razy za jedną rzecz? Co do rekompensat, to mają być wysyłane razem z "drugą częścią" EK.

PS. Też jestem zdenerwowany zaistniałą sytuacją, ale po co od razu się na wszystkich obrażać i warczeć? Ludzie w CDP też są ludźmi i też mogą być zestresowani. Lepiej podejść do tego optymistycznie - EK nie zając nie ucieknie, a skoro można było czekać parę miesięcy, to kilka dni i tak nikogo nie zbawi. Podkreślam kilka, a nie kilkadziesiąt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No tak. Wojman wpadł i po zabawie.

Tak swoją droga mógłbyś już swoje wspaniałe "FaQ" zamknąć bo to zaledwie jeden temat więcej do smęcenia a nic nie wnosi.I skąd wiedziałem, że najbardziej marudzący moderator [w kwestii Wiedźmina] coś takiego założy ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.10.2007 o 21:41, Sephirath napisał:

Słuchaj, wpadniesz tam sam czy poczekasz i się wybierzesz z całym organizowanym rajdem? :)
Więcej informacji tutajże - http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=7423&pid=4401 . Wszystko
jeszcze ustalam, [sarkazm mode on] byłoby łatwiej, jakby mi taki Migem albo inny Migem pomógł
:>


Dobra ostatni post tego offtopu :P:

Skoro organizujecie "rajd" to z chęcią mogę się dołączyć, data mi wisi, bo do CDP mam jakieś 10-15 minut tramwajem :P A, właśnie, bo z tego co widzę, ma być rajd po Red odcinku, ale rozumiem, że zrobimy jeszcze eXtra niebieski odcinek specjalny? Tak, wiem, że trzeba wejść jedno piętro wyżej, ale jeżeli użyjemy jakiś eliksirów to chyba damy radę? (Skojarzyło mi się z Bobem Budowniczym - Tak, damy radę! :D)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam nadzieje, ze przy produkcji recznie sklejanych pudełek nie zatrudniliście, a raczej zaprzęgneliście do pracy małe dzieci nielegalnych imigrantów z chin albo indi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.10.2007 o 21:48, migem napisał:


> EMPIK Płock - 5000 sztuk Edycji Kolekcjonerskiej, o której dodatkową ilość wysłali do
was zapytanie
> właśnie dziś i czekają na odp.
> Spotkanie było jeszcze przed premierą, narada dotycząca kampanii tej gry przede wszystkim
oraz
> innych.
> Mieli również zaproszenia na prezentacje oraz premierę gry, stąd te info.

heh..to albo masz słabego informatora, albo w Płocku maja w Empiku niezła fantazję. Wyslać
zapytanie to oczywiscie mogli bo na to nie mam wpływu, ale zapewniam cie ze nawet tak potezny
punkt jak płocki EMPIK nie dzwignalby 5 000 Ek, bo gdzie by mieli je niby sprzedac? Chyba nie
w Płocku ? Spotaknie odnosnie promocji przed premiera to sie odbyly ale w centarli Empiku (i
nie jest to Płock), na prezentacji a wierz mi bo sam ja robilem tez nie bylo mowy o zadnych
5 000 sztukach EK. Nie daj sobie wciskac takich kitow kto ci tam takich rzeczy nagadal ? Bo
chyba nie kierownik tego punktu?


podałem źródło, ale skąd przypuszczenia że dla samego Płocka całe 5000? Nie wiem
Czy oficjalna ilość całego nakładu produkcji to 3200 i nic nie zostanie do produkowane?
Bardzo szybko również wysnuwasz daleko idące wnioski.
kierownik , niekierownik - nie ważne!

BTW, Płock nie dostał nawet jednej sztuki :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niebiescy teraz po dwa budynki się podzielili, coby nas zmylić :P

O wszystkim będę informował na bieżąco, nie zapominaj, że z każdą sekundą jesteśmy coraz bliżej od zrobienia Błękitkom całkowitego real_flooda redakcji ;-)

Dobra, eot, skontaktujemy sie jeszcze jakoś jak już będę wiedział co i jak :p

@Krakers15 - Tak się składa, że bardzo jest wysoki współczynnik ludzi, dla których krytyka zaczyna się i kończy tylko na "srał was pies". Smutne.

@IzKaDeXteR - Wydaje mi się, że liczba 5k to trochę za duża liczba. Całkiem możliwe że Empik Junior miał w nocy premiery Wiedźmina tyle sztuk zwykłej edycji tylko :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.10.2007 o 21:42, PioMrex napisał:

Za sam post dać mu co chce ;D RotFL 10/10


Paskudne CDP panu PioMrex proszę dać to samo co i mnie, bo wyczuwam, iż został pokrzywdzony w równym stopniu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

[...]

Dnia 29.10.2007 o 21:20, migem napisał:

.. ale zaryzkowalismy rzucilismy na
front wszytsko cos ie ruszalo i co mielismy, nie wszytsko wyszlo, akilka bitew przegralismy
ale wojne mam wrazenie mimo wszytsko wygralismy.


WY wygraliście ?
Rozumiem, że MY Gracze czekający jak idioci na realizację pewnej umowy handlowej z WAMI to ci przegrani ?
Piękne podejście do klienta. Pogratulować.
Żenada.


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 29.10.2007 o 21:53, Sephirath napisał:

@IzKaDeXteR - Wydaje mi się, że liczba 5k to trochę za duża liczba. Całkiem możliwe
że Empik Junior miał w nocy premiery Wiedźmina tyle sztuk zwykłej edycji tylko :P


hmm skąd u Ciebie tyle w tym przekonania, gram.pl believer? Cały czas mówię o EK, inne mnie nie interesują!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.10.2007 o 21:49, Mistic napisał:

No tak. Wojman wpadł i po zabawie.


Ja bym powiedzial, ze zabawa sie dopiero zaczyna... ;D

Dnia 29.10.2007 o 21:49, Mistic napisał:

Tak swoją droga mógłbyś już swoje wspaniałe "FaQ" zamknąć bo to zaledwie jeden temat więcej
do smęcenia a nic nie wnosi.


Los FAQu nie jest jeszcze przesadzony. Jutro zobaczymy co bedzie sie dzialo w tej kwesti.

Dnia 29.10.2007 o 21:49, Mistic napisał:

I skąd wiedziałem, że najbardziej marudzący moderator [w kwestii
Wiedźmina] coś takiego założy ;-)


No marudze, bo sam jestem bardzo niezadowolny z sytuacji jaka sie wydarzyla. Ale, ze marudze nie oznacza, ze nie moge jakos pomoc w rozwiazaniu problemu. Zawsze powtarzam, ze po za marudzeniem warto cos zrobic od siebie, zeby nie bylo powodow do marudzen. Zreszta dzis jakos marudze jakby mniej, bo juz nawet nie chce mi sie wytykac potkniec. Lezacego sie przeciez nie kopie, nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.10.2007 o 21:50, budyyn napisał:

mam nadzieje, ze przy produkcji recznie sklejanych pudełek nie zatrudniliście, a raczej zaprzęgneliście
do pracy małe dzieci nielegalnych imigrantów z chin albo indi :P


[joke mode on]Oni budują Stadion Narodowy, nie wiadomo jednak, kto składał EK, ale krążą pogłoski, że w związku z tym, że to polska gra, to postanowiono wesprzeć polskich pracowników, większość jednak wyjechała do UK, ale zostało parę osób, które z checią sie tego podjęły, m.in. bardzo znana na polskim rynku firma Wesoły Romek & Andrew Co.[joke mode off] ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 29.10.2007 o 20:59, migem napisał:


Prawde powiadasz, tylko ze nie zawsze sie zdarzy z czyms na czas, ten projekt to milion malych
projektow ktore spinal Szaach, ja i jeszcze kilka osob, nie wszytsko zatrybilo, pojawily sie
zgrzyty, czasami na nasza reakcje trezba bylo chwile poczekac, ale zawsze na koniec jestesmy
i tratujemy was fair.. tyle ze tez jestesmy ludzmi i czasami po ludzku cos sp...limy :)



Czasami tak wystarczy powiedzieć i od razu lepiej się robi ;) a nie 5 dni cicho siedzieć :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.10.2007 o 21:52, IzKaDeXteR napisał:

>
> > EMPIK Płock - 5000 sztuk Edycji Kolekcjonerskiej, o której dodatkową ilość wysłali
do
> was zapytanie
> > właśnie dziś i czekają na odp.
> > Spotkanie było jeszcze przed premierą, narada dotycząca kampanii tej gry przede wszystkim

> oraz
> > innych.
> > Mieli również zaproszenia na prezentacje oraz premierę gry, stąd te info.
>
> heh..to albo masz słabego informatora, albo w Płocku maja w Empiku niezła fantazję. Wyslać

> zapytanie to oczywiscie mogli bo na to nie mam wpływu, ale zapewniam cie ze nawet tak
potezny
> punkt jak płocki EMPIK nie dzwignalby 5 000 Ek, bo gdzie by mieli je niby sprzedac? Chyba
nie
> w Płocku ? Spotaknie odnosnie promocji przed premiera to sie odbyly ale w centarli Empiku
(i
> nie jest to Płock), na prezentacji a wierz mi bo sam ja robilem tez nie bylo mowy o zadnych

> 5 000 sztukach EK. Nie daj sobie wciskac takich kitow kto ci tam takich rzeczy nagadal
? Bo
> chyba nie kierownik tego punktu?


Dnia 29.10.2007 o 21:52, IzKaDeXteR napisał:

podałem źródło, ale skąd przypuszczenia że dla samego Płocka całe 5000?

może dlatego że napisałeś - "> EMPIK Płock - 5000 sztuk Edycji Kolekcjonerskiej" ?

>Nie wiem

Dnia 29.10.2007 o 21:52, IzKaDeXteR napisał:

Czy oficjalna ilość całego nakładu produkcji to 3200 i nic nie zostanie do produkowane?


tak 3 200 to cały nakład , tak jak bylo podane w niusach i nic nie zostało doprodukowane, nadział na EMPiKi i MMiS to 300 sztk.

Dnia 29.10.2007 o 21:52, IzKaDeXteR napisał:

Bardzo szybko również wysnuwasz daleko idące wnioski.
kierownik , niekierownik - nie ważne!


Dla mnie wazne , szczegolnie jak nie podajesz prawdziwych informacji , a tylko przypuszczenia chce znac ich dokladne przypuszczenia, internet gwarantuje anonimowsc, a to daje komfort pisania roznych rzeczy.

"Przejawy sarkazmu ukazujecie prawie w każdej odp dotyczącej wydania tej gry. Nie mam pojęcia czemu, nowa metoda spławiania klientów?"

Nie ale odpowiedz na takie słowa jak "żenada", odpowiedzialnosc za slowo, piszesz w nie jasny sposob na forum o jakis 5 000 Ek, kiedy dobrze wiesz ze tutaj informacja nawet o 1 sztuce wiecej doprodukowanej wywoluje lawine lamentów, krzyków i epitetów z których najlzszejy to "oszust", a jak wnikam w szczegoly to sie nagle okazuje ze nie 5 000, i ze nie empik płock i ze nie wazne ? To po co ta infroamcja wogóle i co miała na celu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O co dokladnie Ci chodzi ? Wyrywasz cos z kontekstu i piszesz ze zenada ? Zapytaj o cos to ci odpowiem, ale czemu mnie obrzucasz takimi słowami ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować