Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Opóźnienia dostaw Edycji Kolekcjonerskiej Wiedźmina

3316 postów w tym temacie

Problem w tym, że próbowałem. Po tym pierwszym "numerze" nikt już telefonu nie podniósł.

Rozumiem niepodnoszenie słuchawki, bo nie zawsze można odebrać telefon, ale rozłanczanie rozmów jest dla mnie niezrozumiałe - tak się nie traktuje drugiego człowieka (no o ile tamten nie zaczyna bluzgać, albo krzyczeć, a w tym przypadku nie zdążyłem nawet powiedzieć "a")

Smerfy tyle pisały o chęci poprawy, a nawet o tym, że to my jesteśmy nauczycielami :) Niestety chyba nie wszystkie tak myślą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To ja też mam pytanko:)
Dziś miały być wysłane pierwsze paczki z dodatkami, ile zostało wysłane i w jakiej kolejności (po numerkach), oraz kiedy może liczyć na "dodatki" numerek 270 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sprawa nie jest pilna :) chciałem zadzwonić "przy okazji" i .... po prostu odjęło mi mowę na kilka minut.

Nie oczekuję przeprosin - oczekuję rzeczywistej poprawy :)

Ale mimo wszystko dzięki za szybką reakcję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.10.2007 o 16:21, mike3e napisał:

> Nie lekceważymy naszego klienta, staramy się pomóc... Z naszych aktualnych informacji
od Masterlinka
> w dniu dzisiejszym powinien Pan otrzymać przesyłkę.

Moze niezbyt precyzyjnie sie wyrazilem. Chodzilo mi o to, ze gdybyscie naprawde chcieli pomoc
to zmienilibyscie kuriera. To nie jest pierwsza wpadka masterlinka, a juz na pewno nie ostatnia...


mike, wierz mi - rozpatrywaliśmy oferty innych firm kurierskich i niestety w porównaniu z Masterlinkiem każda wypada conajmniej słabo. Jedna specjalizuje się w dostarczaniu przesyłek do firm i instytucji, a nie radzi sobie z Klientem indywidualny, z kolejną jest tak, że nie radzi sobie ani z tym ani z tym... Nie chcę wymieniać tu konkretnych firm, poza tym doskonale pewnie je znacie..

Oczywiście Masterlink (DPD) też nie jest mistrzostwem świata, jednak ich oferta jest zdecydowanie najlepsza, aczkolwiek wpadki zdarzają się każdemu. Pamiętajcie, że w Masterlinku także pracują ludzie, a mylić się i popełniać błędy to rzecz ludzka. :)

Just

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja nadal nie rozumiem tych z was co marudzą. OK, było wpadki ale to w końcu pierwsza "prawdziwa" Polska gra , czyli wpadki były do przewidzenia.
I po co marudzić CDPom że masterlink cośtamcośtam... Wiem że często przesyłki nie dochodzą na czas (Wiedźmin jako jedyny z paru przesyłek został dostarczony na czas).
I w CDP i w Masterlinku pracują ludzie, a przecież dobrze wiecie że każdy ma wpadki. Ale czy chcielibyście żeby przesyłki miałby wam przywieźć jakiś Robot z oprogramowaniem Microsoftu ?! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.10.2007 o 16:48, AQ22 napisał:

I po co marudzić CDPom że masterlink cośtamcośtam... Wiem że często przesyłki nie dochodzą
na czas (Wiedźmin jako jedyny z paru przesyłek został dostarczony na czas).


ba! u mnie nawet przed czasem, poza tym ktos tam mowil ze tylko 3,1% jest niezadowolonych wiec to i tak jest mało więc po co zmieniac kuriera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.10.2007 o 16:53, barsum napisał:

Czy ktoś wie do kiedy najpoźniej zostaną wyslane następne elementy EK?:P Bo już mija tydzień.

dzisiaj sa wysyłane wiec prawdopodobnie już jutro dojdą

EDIT: wiadomo co z tym newsami odnosnie gratyfikacji i tego sklepu wiedźmińskiego??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.10.2007 o 16:54, konki69 napisał:

> Czy ktoś wie do kiedy najpoźniej zostaną wyslane następne elementy EK?:P Bo już mija tydzień.

>
dzisiaj sa wysyłane wiec prawdopodobnie już jutro dojdą

Ok thx za info.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.10.2007 o 16:54, konki69 napisał:

dzisiaj sa wysyłane wiec prawdopodobnie już jutro dojdą


tylko część, nie dla wszystkich EK... reszta ma być wysyłana sukcesywnie, ale do kiedy, nie wiadomo ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.10.2007 o 16:52, konki69 napisał:

ba! u mnie nawet przed czasem, poza tym ktos tam mowil ze tylko 3,1% jest niezadowolonych wiec
to i tak jest mało więc po co zmieniać kuriera

Ja widzę troszkę więcej niż 3,1 % :) Jednak po zmianie kuriera ludzie by jeszcze bardziej marudzili, prawdopodobnie :)
"Jeśli chcesz zrobić coś dobrze, zrób to sam" jakiś ktoś to powiedział, nie wiem czy nie przekręciłem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.10.2007 o 17:02, Mizukage napisał:

Mam pytanko co z tym newsem o rekompensacie miał być do 17 a już jest po


Zostanie wysłany na kartce papieru z drugą częścią EK ;) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.10.2007 o 17:03, zawcia napisał:

@Mizukage

he he, widzę, że ludzie już nie mają litości dla biednych smerfów :)

Powiedzieli o 17 i koniec. Gargamel Was znajdzie :D

Nie chodzi mi tu o brak informacji tylko o konkrety a nie "będzie do 17" a tu zonk wolałbym czekać do 20 jeśli by tak pisało i mieć pewność że do tego czasu ten news będzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.10.2007 o 17:02, Mizukage napisał:

Mam pytanko co z tym newsem o rekompensacie miał być do 17 a już jest po


zawsze podają wszytko z poślizgiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować