Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Opóźnienia dostaw Edycji Kolekcjonerskiej Wiedźmina

3316 postów w tym temacie

@Mizukage

Brak informacji widzę równie dobrze jak wszyscy.
Niebiescy zapewne też zdają sobie z tego sprawę.

Ale to, że każdy z nas napisze kiedy to będzie ogłoszone, albo gdzie te informacje itd. Niczego to nie zmieni.
Powiedziałbym, że cierpliwość jest cechą pożądaną. I nie mam żadnego interesu w mówieniu takich rzeczy. Czekam jak wszyscy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@Zawcia

Ja też czekam ale pamiętaj że nic nie trwa wiecznie cierpliwość też poza tym wole wiedzieć do której max. mam czekać a nie news będzie o 17, a nie jednak o 18, zmiana planów zobaczycie co to będzie jak otrzymacie paczkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.10.2007 o 17:16, NiKiTa7 napisał:

Bardzo przepraszamy za opóźnienie, informacja o rekompensacie pojawi się najpóźniej o 18:00


Hehe, co tam, tyle dni już czekamy, poczekamy i 45 minut.

Coponiektórzy wykrakali... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Just, w momencie, w którym na pytanie "dlaczego paczka adresowana na dzisiaj, dojdzie jutro jak nie później" kobieta mi odpowiada "no i co? Stanie się coś? Trudno się mówi" to to już nie jest "wpadka" :-)

DOK też sobie nie radził, ale przynajmniej byli tam ludzie mili i chcący pomóc.

Btw, 17 minęła, gdzie merch site? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A jeszcze mam pytanie, teoretycznie powinienem je skierować do Tud''a, ale jego chyba aktualnie nie ma na forum, toteż może Ty będziesz w stanie udzielić mi odpowiedzi - Czy wystartuje dzisiaj sklepik z Wiedźmińskimi Gadżetami? I ewentualnie o której godzinie można się go spodziewać? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@juve-fan-sebek

he, he, a jak! :D
Wzięli sobie na poważnie moja sugestię z kartami, które otrzymuje się za "miłosne podboje" w Wiedźminie i na szybko je teraz malują plakatówkami ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.10.2007 o 17:22, mtwarog napisał:

A jeszcze mam pytanie, teoretycznie powinienem je skierować do Tud''a, ale jego chyba aktualnie
nie ma na forum, toteż może Ty będziesz w stanie udzielić mi odpowiedzi - Czy wystartuje dzisiaj
sklepik z Wiedźmińskimi Gadżetami? I ewentualnie o której godzinie można się go spodziewać?
;)

Przyłączam się do pytania. Kilka stron temu już je zadawałem, ale pozostało bez odpowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.10.2007 o 17:23, Stwór napisał:

[...] Kurka kupujecie cukierki w sklepie i jest długa kolejka?:) [...]


Ta w ramach gratyfikacji za problemy z EK, dla każdego Mieszanka Wedlowska, czekolada alpejska Wedla i Snickers :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurcze, a nie zauważyłeś, że bardzo wiele osób w sytuacji trudnej i stresowej stara się rozładować napięcie właśnie poprzez żarta? Po drugiej stronie też jest tylko człowiek, a nie robot. Według mnie to wcale nie było niemiłe. Sęk w tym, że niektórzy użytkownicy albo nie potrafią czytać ze zrozumieniem, albo nie dostrzegają po drugiej stronie człowieka, albo biorą każdą wypowiedź smerfa za prawdę objawioną i jak któryś napisze, tak a nie inaczej, to już jest brak szacunku dla klienta i wielki skandal. Bez przesady. Ja też czekam na swoją EK, co więcej, jutro prawdopodobnie nie będzie mnie w domu, więc z kurierem zobaczę się dopiero w przyszłym tygodniu, ale jestem spokojny, bo po co się niepotrzebnie denerwować.

Hmm, jak drugi raz przeczytałem Twojego posta, to sam już nie wiem, czy odnosisz się w nim do wcześniejszej wypowiedzi jednej ze smerfetek, czy do kogoś z Masterlink...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiesz, też się o to pytałem, ale... No, skoro 18 jest dobrym deadlinem w kontekście gratyfikacji, czemu nie miałaby być dobrym deadlinem do Merch Site''a? :-)

Czekajmy, zobaczajmy :P

@GanD -> To nie był żart, własnie w tym problem. Przez całą rozmowę tylko były postękiwania jak to się jej nie chce, "o Jezuuuuuu" ale pan to nieustępliwy jest i tak w kółko. Jakoś w DOKu sobie radzono bez stękania i "żartów" :-) I nie tylko w DOKu, ze wszystkimi firmami z którymi gadałem to jednak ML jest najmniej user_friendly.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.10.2007 o 17:23, Stwór napisał:

najpóźniej o 18?:) Kurka kupujecie cukierki w sklepie i jest długa kolejka?:) oki doki do 18:)

"No to co? Stanie się coś? Trudno się mówi" !xD
Ja od słów CDP zbytnio bym słów nie przywiązywał, bo ostatnio coraz częściej wychodzi na jaw, że oni sami nie wiedzą co się dzieje... :/

Sephirath - Co do Twojego telefonu do Masterlink'a - co odpowiedziałeś?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1) Zacytowałeś nie ten post co trzeba
2) Absolutnie mnie nie czytasz, bo
3) ta rozmowa miała miejsce podczas gadania z centralą ML, a tak w ogóle to
4) w DOKu CDP potraktowano mnie dobrze, przynajmniej starano się pomóc ;)

Odpowiedziałem: "Trudno to się mówi na taką obsługę". I riposta "Ojezu, już patrzę" :P

@bakubartek -> ROTFL, wyobraź sobie miny ludzi, którzy mieli by podpisać z 6000 plakatów (Jezus, jak nie więcej) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować