Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Opóźnienia dostaw Edycji Kolekcjonerskiej Wiedźmina

3316 postów w tym temacie

Dnia 30.10.2007 o 18:24, vip konius napisał:

zaraz ide sie pochlastac xD nie no teraz to naprawde troche sie wkurzylem ale za to licze na
naprawde cos godnego uwagi :D


Czuję, że będzie niezły ubaw jak wreszcie tę informację opublikują i balon pęknie... pospadamy z krzeseł, taka będzie fala uderzeniowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ej no przeginacie CDP ;/ :P ...
w zasadzie panowie Up ... nie robcie sobie zbyt wielkich nadziei ;P ... obstawiam, ze dorzuca nam smycz < ktorych mam juz 2... :P > ... a moze autografy ekipy CDP ? to by bylo cooos ;D ...

Pozdro ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.10.2007 o 18:25, pitors89 napisał:

np. taki jak tu http://www.wirtus.pl/shop/produkt.php?KategoriaID=4&ProduktID=10606. Chodziło
mi o kubek z kościami.

To fakt, kubek zacny, na pewno sobie w późniejszym terminie taki sprawię. A kufel, o którym wspominałeś nie był robiony przez CDP, tylko indywidualnie Wirtus sobie wyprodukował do swoich zamówień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.10.2007 o 18:25, grzesioo napisał:

Czuję, że będzie niezły ubaw jak wreszcie tę informację opublikują i balon pęknie... pospadamy
z krzeseł, taka będzie fala uderzeniowa.

"Ze względów logistycznych nie jesteśmy w stanie Państwu dostarczyć zapowiadanej gratyfikacji. Niemniej jednak chcielibyśmy zaznaczyć, że jest nam bardzo przykro z tego powodu. Najmocniej przepraszamy".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.10.2007 o 18:28, Taschon napisał:

"Ze względów logistycznych nie jesteśmy w stanie Państwu dostarczyć zapowiadanej gratyfikacji.
Niemniej jednak chcielibyśmy zaznaczyć, że jest nam bardzo przykro z tego powodu. Najmocniej
przepraszamy".

Tak, piękny żart, cudowny po prostu :]
Ale fakt - punktualność CDP ma super :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.10.2007 o 18:31, Magwisienka napisał:

> "Ze względów logistycznych nie jesteśmy w stanie Państwu dostarczyć zapowiadanej gratyfikacji.

> Niemniej jednak chcielibyśmy zaznaczyć, że jest nam bardzo przykro z tego powodu. Najmocniej

> przepraszamy".
Tak, piękny żart, cudowny po prostu :]
Ale fakt - punktualność CDP ma super :D

No, produkować jednego niedługiego newsa przez 1,5 godziny (obsuwka od pierwotnie obiecanej 17:00). Ciekawa jaka poważna redakcja takiego sprawnego redaktora by opłacała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.10.2007 o 18:28, Taschon napisał:

> Czuję, że będzie niezły ubaw jak wreszcie tę informację opublikują i balon pęknie... pospadamy

> z krzeseł, taka będzie fala uderzeniowa.
"Ze względów logistycznych nie jesteśmy w stanie Państwu dostarczyć zapowiadanej gratyfikacji.
Niemniej jednak chcielibyśmy zaznaczyć, że jest nam bardzo przykro z tego powodu. Najmocniej
przepraszamy".

to by bylo cos :D heh
niech jakis smerf sie pojawi i chociaz wyjasni to...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.10.2007 o 18:31, lisek93 napisał:

Taschon ... skad masz to info ?


Jezu ludziska czy wszystko bierzecie na poważnie obojętnie kto co napisze? Zastanów się zanim coś napiszesz kurka;)
Ja chce cukierki:) Nie chce autografów:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.10.2007 o 18:31, lisek93 napisał:

Taschon ... skad masz to info ?

:[ ...


Jak Magwisienka napisała - to żart.
Oby się nie ziścił.

EDIT:
Dobra, spadam, nie zmarnuję sobie kolejnego wieczoru przez to, że nikomu z CDP nie chce się siąść do klawiatury.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.10.2007 o 18:31, lisek93 napisał:

Taschon ... skad masz to info ?

:[ ...


Taschon, i widzisz co narobiłeś? ;D Niektórzy są już tak skołowani, że biorą wszystko na serio. CDP zrobiło nam pranie mózgów, świetnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/ciach/

Dnia 30.10.2007 o 18:33, vip konius napisał:

> przepraszamy".
to by bylo cos :D heh
niech jakis smerf sie pojawi i chociaz wyjasni to...



smerfy poszly do domciu :P news będzie jutro :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.10.2007 o 18:05, Irc100 napisał:

Ja mam tak samo wydrukowane. Czyli to oznacza że są złe? (wszystkie 3 pudełka są tak wydrukowane
u mnie)


No a nie widzisz tych białych plam koło ucha wilka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Stwór

;D ... ja już tu nie kontaktuje nooo ;D ... przez to ciągłę ,, REFRESH ,, dostałam niedowładu lewego oka ;D ... nie no joke ;D ... ale ta sytuacja już się powoli nurząca < i wkur***jąca > robi ...

eh... Szukajcie , a znajdziecie ... e. .. sorry CZEKAJCIE, a znajdziecie ;P ...

ok...ide pograć w Wiedźmina ;P ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.10.2007 o 17:50, Shinn napisał:

To kiedy w koncu bedzie wysylka reszty ek, w zamowieniu niby caly czas jest, ze "wstrzymane"?
I jak wyglada kolejnosc, bo jednak wychodzi, ze ludzie z duzymi numerami dostana paczke za
miesiac.


kalendarzowo co najwyżej - w znaczeniu już po 1 listopada. Kolejność wysyłek nie jest zgodna
z numeracją tzn nie jest od numeru 1 do X.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować