Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Opóźnienia dostaw Edycji Kolekcjonerskiej Wiedźmina

3316 postów w tym temacie

O...ja juz wiem, co bym chcial..;)

Tuddrussel, czy moglbym (prooosze) swoja (do) 50% znizke wykorzystac na zakup*:

http://www.gram.pl/sk1_8QTgHu0_Wiedzmin_komplet_7_ksiag_w_6_tomach.html
zamiast tych roznych dziwnych rzeczy ze sklepiku wiedzminskiego?

*wiem, ze nie - tak sie drocze...ale tbh, to taka mozliwosc byłaby prawdziwa gratyfikacja w moim przypadku ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.10.2007 o 20:02, Tuddrussel napisał:

Wyraźnie zostało napisane, wysyłka odbywa się partiami i nie wszystkie przesyłki zostaną nadane
w dniu dzisiejszym.


Wiesz Tud, mogliście chociaż te cholerne do niczego niepotrzebne numerki EK wykorzystać przy wysyłaniu dodatków :/
swoją drogą, skoro można było wysłać all EK w jednym dniu to czemu tego samego nie da się zrobić z reszta stuffu ?
zróbcie mi chociaż te przysługę i wyślijcie to jutro to sobie w piątek sam skocze do DPD...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.10.2007 o 20:04, Xardas87 napisał:

Tuddrussel co to znaczyć:Status Twojego zamówienia: wysyłka Twojego zamówienia została wstrzymana
Znów czgos zabrakło?



Cały czas rozmowa toczy się o jednym i tym samym... Po prostu - w wyniku podziału zamówienia na raty przesyłka ma taki a nie inny status - wedle zapowiedzi wkrótce ma to się zmienić, kiedy wyląduje u kuriera.
IMO nie ma się co gorączkować...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

(...)
albo zeby dorzucili jedna ksiazke za friko albo znizka na wszytskie ;]
a to tych co o gratyfikacje pytaja to neihc news przyczytaja tam wszystko pisze
znizka dla pre-orderowcow a taa cala rekompensata wiaze sie zarowno z krachem serwerow gdzie wszyscy mieli problem jak i dostawa ek nic nie pisze o o dostawie ek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.10.2007 o 20:05, pRed@toor napisał:

no dobrze, a teraz ta nizka.
CZY TO JEST TA REKOMPENSATA?


Bylem dzis w pracy 11 godzin. Nie krzycz wiec, dobrze? Poczekajcie chwile na jakies info w tej sprawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.10.2007 o 20:02, Tuddrussel napisał:

> 1)miała być pełna prawda, a nie częściowa, nawet ta najgorsza (no to w sumie pomału wychodzi,
> pięknie miało być dziś wieczór a jest po 1 XI, na dal informacje są zbyt częściowe!),
Wyraźnie zostało napisane, wysyłka odbywa się partiami i nie wszystkie przesyłki zostaną nadane w dniu dzisiejszym.

Dlatego, napisałem "(...)no to w sumie pomału wychodzi(...)".

Dnia 30.10.2007 o 20:02, Tuddrussel napisał:

> 2)miało być informowanie na czas i...
w znaczeniu?

Znów była zwłoka w reakcji i nadal nie wszystko co było poruszane(wątpliwości) zostało wyjaśnione.

Dnia 30.10.2007 o 20:02, Tuddrussel napisał:

> 4)info podałeś, na odczep bo atmosfera gęstniała wokół GRATYFIKACJI, i skutecznie obróciłeś
> temat w dyskusje nad terminami wysyłki - ponownie radzę nie stosować manipulacji na kliencie,
> jak Wy chcecie cokolwiek poprawić w relacjach z klientami jak wszystko szyte jest tak grubymi nićmi?!
w tym przypadku mamy chyba na myśli dwa zupełnie oddzielne tematy, w tym jeden dotyczący realnych
terminów wysyłki, drugi natomiast oczekiwań.

Nie, mamy na myśli ten sam temat jeżeli czytasz uważnie, mniej więcej od tego postu:
http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=29341&pid=703
do tego:
http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=29341&pid=734
Ludzi nurtowała bardzo głęboko kwestia wspomnianych gratyfikacji za wpadkę z wysyłką EK na raty.

Dnia 30.10.2007 o 20:02, Tuddrussel napisał:


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.10.2007 o 20:04, Xardas87 napisał:

Tuddrussel co to znaczyć:Status Twojego zamówienia: wysyłka Twojego zamówienia została wstrzymana
Znów czgos zabrakło?

Oficjalnie wg. ostatniej wieści od niebieskich to tak będziesz miał do czasu aż kurier fizycznie dostanie twoją paczkę od CDP.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.10.2007 o 20:11, Wojman napisał:

Bylem dzis w pracy 11 godzin. Nie krzycz wiec, dobrze? Poczekajcie chwile na jakies info w
tej sprawie.


jakbym dostawał złotówkę za każde "poczekajcie chwilę" w tematach o wiedźminie to starczyłoby pewnie na parę tych prawie-EK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

drogie wojamnie, ja też byłem w pracy, a włąściwie jestem dalej, bo w cafejce jest nocka.
czekam od wtorku na informację. oficjalnie ci mówię iż chwilka mineła. chwila też. ba. powiem ci że za jakieś 20 godzin minie okrągły tydzień.
ja czekałem 5 dni. dzisiaj dopiero się odezwałem, i nawet broniłem gram.pl. ale jak na razie to tu się cyrki odprawiają wiekszę, niz za zeszłych kadencji sejmu no luuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuudzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ooo, właśnie wszedłem w swoje zamówienia i widze, że dostane swoje dodatki dopiero po świętach...
Hip, hip, hurra :P

Te zniżki to chyba nie gratyfikacja... jeżeli tak, to bez komentarza :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.10.2007 o 20:15, scooby01 napisał:

Te zniżki to chyba nie gratyfikacja... jeżeli tak, to bez komentarza :/


No ale jeśli to nie gratyfikacja to mogli o tym równie dobrze napisać w newsie o sklepie wiedźmińskim przy okazji prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

co do Gratyfikacji - przeczytaj uważnie to zdanie Sol : "Równocześnie zobowiązaliśmy się do wysłania wszystkich dodatkowych elementów na nasz koszt, tuż po premierze razem z obiecaną gratyfikacją przy starcie pre-ordera"
ta gratyfikacja to PLAKAT i NAKLEJKI przeprosinowe za awarie serva podczas preorderow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ok, ogólnie to no comment ;D ...

mam juz w d.. ta gratyfikacje ... czekam juz tylko na kuriera ;D

w ogole, ide na Tv ;D

Pozdro :]]

PS. cos ruszylo na tym gramsajcie ;D ... <fajne to ;D >

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować