Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Opóźnienia dostaw Edycji Kolekcjonerskiej Wiedźmina

3316 postów w tym temacie

Dnia 30.10.2007 o 20:15, scooby01 napisał:

Te zniżki to chyba nie gratyfikacja... jeżeli tak, to bez komentarza :/

Wg. mnie to nie jest gratyfikacji. Po prostu zamawiałeś EK masz 50% za fakt, że zamawiałeś drogie wydanie EK, czyli warto ciebie zachęcić.
A pierwsza część ma wogóle zachęcać do preorderów, jako próba ogólnie ratowania tej skompromitowanej formy zamówień.
Nie widzę tu związków z gratyfikacja za konkretną sytuację, mam nadzieję, ze potraktują tę kwestię poważnie, bo ja jestem bardzo czuły na pewne zachowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.10.2007 o 20:21, PioMrex napisał:

> Te zniżki to chyba nie gratyfikacja... jeżeli tak, to bez komentarza :/
Wg. mnie to nie jest gratyfikacji. Po prostu zamawiałeś EK masz 50% za fakt, że zamawiałeś
drogie wydanie EK, czyli warto ciebie zachęcić.
A pierwsza część ma wogóle zachęcać do preorderów, jako próba ogólnie ratowania tej skompromitowanej
formy zamówień.
Nie widzę tu związków z gratyfikacja za konkretną sytuację, mam nadzieję, ze potraktują tę
kwestię poważnie, bo ja jestem bardzo czuły na pewne zachowania.


Chociaż ktoś zapewniał że to będzie związane ze sklepikiem...;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.10.2007 o 20:11, Wojman napisał:

Poczekajcie chwile na jakies info w
tej sprawie.

Czekamy od 17:00. Póki co ja jestem w fazie zbierania szczęki z blatu biurka po przeczytaniu tej gratyfikacyjnej kpiny. Ale czekamy, czekamy, aż Tadd napisze: "tak, możliwość robienia kolejnych zakupów na gram.pl jest wspaniałą rekompensatą za te dwa tygodnie poniżeń i opluwania". Alleluja!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja się po prostu wkurzyłem.

Mówiłem kolegom że będę miał EK wcześniej od nich bo oni mieli zamiar kupić w MM i Empikach.

A tu się okazuje że mieli wcześniej o wiele wcześniej ode mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I co? I CDP po raz kolejny strzela gola do wlasnej bramki poprzez brak rzetelnej informacji, olewanie tematu i wstawianie w tym samym czasie niejednoznacznych newsow, podgrzewajacych tylko atmosfere.

Dziale PR CD Projekt - kiedy wreszcie nauczysz sie myslec?

Mozna bylo ta sytuacje pieknie zalagodzic: najpierw dac oficjalny komunikat w stylu "za opoznienia przy wysylce EK i zrobienie was w balona do kazdej paczki z gratisami do EK dorzucamy podkladke pod mysz" (podkladka jako przyklad), a pol godziny czy godzine pozniej wstawic juz wiszacego newsa o dodatkowych znizkach w sklepie z gadzetami dla pre-orderowcow i posiadaczy EK. Wtedy kazdy by sie poczul nagrodzony podwojnie - "nie dosc, ze dali gratis jako rekompensate, to jeszcze mamy ekstra znizke".

A poki co dorzucacie do pieca pod juz wrzacym kotlem. Uwazajcie, bo za chwile wykipi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

OK nie napisałem jeszcze nigdy złego słowa o CDP. Pomimo wcześniejszych problemów z wysyłką Guild Wars, teraz tej wtopy z EK Wiedźmina. Wybaczam ale jak zobaczyłem, że moje zamówienie z wysyłką pozostałych dodatków do EK zostało wstrzymane to coś we mnie pękło ale narzekać nie będę... nie będę... Może ktoś wyjaśnić tą sprawę z cofnięciem zamówienia? Tylko o tyle proszę :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.10.2007 o 20:27, grzesioo napisał:

> Poczekajcie chwile na jakies info w
> tej sprawie.
Czekamy od 17:00. Póki co ja jestem w fazie zbierania szczęki z blatu biurka po przeczytaniu
tej gratyfikacyjnej kpiny. Ale czekamy, czekamy, aż Tadd napisze: "tak, możliwość robienia
kolejnych zakupów na gram.pl jest wspaniałą rekompensatą za te dwa tygodnie poniżeń i opluwania".
Alleluja!

Wtedy ja składam ja składam kolejne większe zamówienie... ale u konkurencji, póki co się wstrzymywałem, w nadziei, że w końcu CDP zacznie ludzi traktować poważnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.10.2007 o 20:30, costi napisał:

I co? I CDP po raz kolejny strzela gola do wlasnej bramki poprzez brak rzetelnej informacji,
olewanie tematu i wstawianie w tym samym czasie niejednoznacznych newsow, podgrzewajacych tylko
atmosfere.
Dziale PR CD Projekt - kiedy wreszcie nauczysz sie myslec?

Już to Tud''owi mówiłem.

Dnia 30.10.2007 o 20:30, costi napisał:

Mozna bylo ta sytuacje pieknie zalagodzic: najpierw dac oficjalny komunikat w stylu "za opoznienia
przy wysylce EK i zrobienie was w balona do kazdej paczki z gratisami do EK dorzucamy XYZ, a pol godziny czy > godzine pozniej wstawic juz wiszacego
newsa o dodatkowych znizkach w sklepie z gadzetami dla pre-orderowcow i posiadaczy EK. Wtedy
kazdy by sie poczul nagrodzony podwojnie - "nie dosc, ze dali gratis jako rekompensate, to
jeszcze mamy ekstra znizke".

A poki co dorzucacie do pieca pod juz wrzacym kotlem. Uwazajcie, bo za chwile wykipi ;)

Dokładnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.10.2007 o 20:30, ExeWar napisał:

OK nie napisałem jeszcze nigdy złego słowa o CDP. Pomimo wcześniejszych problemów z wysyłką
Guild Wars, teraz tej wtopy z EK Wiedźmina. Wybaczam ale jak zobaczyłem, że moje zamówienie
z wysyłką pozostałych dodatków do EK zostało wstrzymane to coś we mnie pękło ale narzekać nie
będę... nie będę... Może ktoś wyjaśnić tą sprawę z cofnięciem zamówienia? Tylko o tyle proszę
:/


Nie jest cofnięte, lecz jak to napisał Tudd "wysyłane partiami" ... ten zbitek czcionek zaczyna mnie powoli wnerwiac :/ jak tak dalej pojdzie to otrzymamy reszte staffu EK razem z dodatkiem do Witchera... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ten news to według mnie nie jest rekompensata bo przecież wszyscy otrzymają zniżki tylko różne ale to bardziej wynika z faktu że daliśmy 2x więcej kasy niż ci co kupili EP, poza tym nie liczcie na zniżki 50% na tylko na do 50% czyli na 1 produkt może by 20%zniżki a np. na smycz masz już 50% zniżki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.10.2007 o 20:30, ExeWar napisał:

OK nie napisałem jeszcze nigdy złego słowa o CDP. Pomimo wcześniejszych problemów z wysyłką
Guild Wars, teraz tej wtopy z EK Wiedźmina. Wybaczam ale jak zobaczyłem, że moje zamówienie
z wysyłką pozostałych dodatków do EK zostało wstrzymane to coś we mnie pękło ale narzekać nie
będę... nie będę... Może ktoś wyjaśnić tą sprawę z cofnięciem zamówienia? Tylko o tyle proszę
:/

Poczytaj posty z dnia dzisiejszego w tym temacie (wiem trochę jest, ale znajdziesz odpowiedź).
Po prostu kurier nie dostał jeszcze twojej paczki, ale została ona wklepana do systemu CDP, ale w systemie Masterlinka jej nie ma bo jeszcze nie dali jej kurierowi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Takie pytanie do ekipy CDP jesli juz wszystkie te dodatki sa to co stalo na przeszkodzie, zeby wyslac wszystko jednego dnia? Jakos same gry dalo sie, a byla to wieksza ilosc paczek, bo rowniez edycja podstawowa, mam nadzieje, ze ktos na to odpowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.10.2007 o 20:36, Shinn napisał:

Takie pytanie do ekipy CDP jesli juz wszystkie te dodatki sa to co stalo na przeszkodzie, zeby
wyslac wszystko jednego dnia? Jakos same gry dalo sie, a byla to wieksza ilosc paczek, bo rowniez
edycja podstawowa, mam nadzieje, ze ktos na to odpowie.

Ja wątpię, mają syndrom oblężonej twierdzy i ciągle boją się przełamać ten stereotyp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Prosba z mojej strony do tych, ktorzy zaczynaja dopiero czytac temat- wysilcie sie i przejrzyjcie pare stron a dowiecie sie co oznacza, ze wysylka zostala wstrzymana.

ewentualnie prosba do moda zeby podpial, jakies wytlumaczenie, bo jednak te same pytania po raz xxx na ktore zostala udzielona odpowiedz nuza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.10.2007 o 09:59, pRed@toor napisał:

nie sądzicie że już dośc?
czego potrzebujecie do zadość uczynienia? może im rodzine zabijcie? na stosie ich splać? żagiew
pod siedibe ich podłużcie, psami poszczuwajacie!
tego wam brakuje?
gnie jest słuszny, obraźiliście sie na nich śmiertelnie, gram.pl przeprasza i robi co może
by było dobrze.
no to pytam się długo jeszcze będiecie się skarzyc bo to jest zwyczajnie neismaczne


Wytłumacz mi jedno:
Dalczego każdemu kto się skarży wyjeżdżasz z tekstem godnym jakiegoś pedagoga, psychoanalityka czy praworządnego chrześcijanina, że jesteśmy źli bo się gniewamy? Z tymi żagwiami to jest dosyć przestarzały wymysł godny Inkwizycji - dzisiaj są praktyczniejsze sposoby typu: tak ługo działać im na nerwy dopóki nie popełnią samobójstwa lub nie wywiążą się z umowy. Poza tym to chyba lepsze niz mordy prawda? Dostanę paczkę i jakąś równą przewinieniu rekompensatę (a nie załosne naklejki, czy nob towarowy aby mógł jeszcze wiecej wydać) to zamilknę, ale skazy na lśniacej zbroji CDP w moich oczach to i tak nie zmaże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A już myślałem, że CDP wyciągnie wnioski. Jednak nie. Bo po co?
Kilka(naście) razy przyznali się, że PR u nich kuleje i że to naprawią. Rzeczywiście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja już dostaje nudności i nerwicy...do tego po co potwierdzac to zamowienie skoro nic nie kosztuje..troche bezsensu bo juz raz potwierdzilismy ech;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować