Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Opóźnienia dostaw Edycji Kolekcjonerskiej Wiedźmina

3316 postów w tym temacie

Dnia 30.10.2007 o 23:48, axe1971 napisał:

(..)wysoce "niefajoska" ;p, ale zauważ, że CDP robi więcej niż wymaga tego od niego prawo :).

To chyba oczywiste, jeżeli chce się dbać o swoją markę.

Dnia 30.10.2007 o 23:48, axe1971 napisał:

Ja po prostu stwierdzam fakty. Jeśli ktoś pyta czy może dostać kasę z powrotem - ja udzielam
zgodnej z prawda odpowiedzi :)

Cóż, taka "propozycja padała" często do osób "nie chcących takiej formy", nie mówię, że akurat od Cibie, ogólnie opisałem, ze co to ma być stawianie przed faktem "oddaj grę bierz kasę, albo się odczep". Mam nadzieję, że CDP jednak dba o swoją markę. Póki co wygląda to (sposób reakcji) na grę pod tytułem "Ograj klienta".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.10.2007 o 23:15, Krondar napisał:

Ile osób przestanie zamawiać? Nawet jeśli 3000 strzelą focha, to jest raczej igła w stogu siana
;) Taki dopuszczalny błąd po przecinku ;) Już widzę ten stres pana Michała Kicińskiego, który
liczy straty bo grupa wkurzonych osób strzeli mu jak to ująłeś ''embargo'' ;) Proponuje zejść
na ziemię. Ktoś zauważył lukę na niezły biznes... wsio ;)

To widocznie będzie trzeba prostować wywiady o tym, jak zależy CDP na dobru gracza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.10.2007 o 23:56, PioMrex napisał:

Mam nadzieję, że CDP jednak dba o swoją markę. Póki co wygląda to (sposób reakcji)
na grę pod tytułem "Ograj klienta".

Nie byłbym tak surowym w ocenie. Na poczatku (w głównej mierze "dzieki" fatalnej decyzji o przemilczeniu problemu/sprzecznych informacj itd) tak to mogło wyglądać. Teraz to co robią odbieram jako korzystne dla ratowania twarzy CDP. Zobaczymy jak to wszystko wyjdzie :) Myslę, że odrobina spokoju i cierpliowści nie zaszkodzi tym, którzy nie chcą rezygnowac z EK :)
Dla tych, którzy maja dość tego zamieszania pozostaje jedynie odesłanie EK i zwrot kasy ;) No, może jeszcze parę niecenzuralnych postów do napisania ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

żadnego maila, żadnego odzewu jesteście żałośni, do tej pory sie nie odzywałem i nie krytykowałem ale to co odpieprzacie to jest masakra. Jutro tez nas bedziecie przepraszac ze dzisiaj sie nie udało czy moze znowu była awari serwara? a moze nie udało sie skleic kartonu? albo dalej ksiazeczkio nie wyschły? naprawde to co robici to jest lanie ciepłym moczem na klienta :(

złamaliście mi serce

mam nadzieje ze nie mozecie spac po nocach

zegnam ozieble

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Postanowiłam odciążyć ludzi z gram.pl. Teraz mają już tylko 2999 przesyłek do wysłania (czy ile tam mieli -1). Nie mam możliwości odebrać przesyłki w przyszłym tygodniu. Studia nie pozwalają... Niech ktoś inny przeczekawszy obecny majhem nacieszy się EK. Jutro czas odwiedzić EMPIK... Dobranoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i gdzie te maile ?
No i gdzzie te informacje ?
CDP ja was lubię i zawsze lubiłem, jak się zawiodłem parę razy to nie przejmowałem się. Teraz uznaję - okey, nie mieliście czasu, nie wszystkim od razu dojdzie. Tylko koledzy moi drodzy. Dzisiaj jest 31 X, dodatki nie dojdą wcześniej jak piątego. A któż to tak zapewniał, że dojdą przed premierą ? Jak ja dobrze umiem lkczyć to bedzie ponad tydzień, ale do pierwszej partii. Inni jak ja zapewne będą czekali jeszcze dłużej czyli nawet 2 tygodnie od premiery. Mam pytanie. Czy od 8.08 (data zamówienia) naprawdę upłynęło tak mało czasu ? A i nie obchodzi mnie gratyfikacja - to są dla was wielkie koszty, tak jak zapłata za dodatkowy transport (może dla firmy to nie dużo, ale sumka robi się okrągła), tylko obchodzi mnie sposób traktowania nas. Ci co się rzucili na najbardziej "limitowaną i kolekcjonerską" grę zostali najgorzej potraktowani. Nie to, że na zachodzie jest to niedopuszcza;lne, ale to tylko POLSKA.

Rzucę kwiestię nad którą trzeba się zastanowić - po co wy nam wymlicie oczy ? Jezeli info nie ma to nie mówcie, że za chwilę będzie bo minęło już 12 godzin od tego momentu ! Mówcie wreszcie prawdę, a to wam na pewno nie zaszkodzi, nawet jak wyjdzie na jaw coś strasznego.

PS: Rozumiem Klient nasz pan, u was nie obowiązuje; ale przyzwyczaiłem się, ze w całym kraju tak jst :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wysyłka miała rozpocząć się wczoraj, trzeba było powiedzieć że będziecie co najwyżej przygotowywać wysyłkę, a wysyłać później bo jak narazie widzę to nadal stara bida z tymi zamówieniami, kolejna błędna informacja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Śmiech na sali... Nie będzie infa? To dlaczego mówicie że będzie? :) Bardzo lubię gram.pl i CDProjekt, ale to jak traktujecie mnie, jako klienta, przechodzi moje pojęcie... Zabiegając o klienta powinniście jak najszybciej reagować, odpowiadać na pytania i... co najważniejsze... dotrzymywać obietnic... rozumiem obsuwę... ale jak długo tak można?!

Bardzo więc proszę, aby niebieski wypowiedział się tutaj i wyjaśnił sytuację...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 30.10.2007 o 23:15, Krondar napisał:

Ile osób przestanie zamawiać? Nawet jeśli 3000 strzelą focha, to jest raczej igła w stogu siana
;) Taki dopuszczalny błąd po przecinku ;) Już widzę ten stres pana Michała Kicińskiego, który
liczy straty bo grupa wkurzonych osób strzeli mu jak to ująłeś ''embargo'' ;) Proponuje zejść
na ziemię. Ktoś zauważył lukę na niezły biznes... wsio ;)


Najwyrazniej Ty tez nie znasz starej maksymy sprzedawcow, ktora pozwole sobie zacytowac po raz drugi w tym watku:
"Zadowolony klient powie o sklepie 10 osobom; niezadowolony powie stu."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2007 o 07:49, costi napisał:

Najwyrazniej Ty tez nie znasz starej maksymy sprzedawcow, ktora pozwole sobie zacytowac po
raz drugi w tym watku:
"Zadowolony klient powie o sklepie 10 osobom; niezadowolony powie stu."


Co ja znam, a czego nie - raczej niewiele tu zmieni. W moim przypadku to jest ostatnia EK którą kupiłem. CDP mnie skutecznie wyleczyło z takich wydań - wracam do zakupów MM ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh, do tej pory byłem spokojny i cieszyłem się grą. Nad chwilowym brakiem dodatków do EK specjalnie nie płakałem, bo i tak bym nawet do nich nie zajrzał (od razu wziąłem się za grę :) ).

Ale powoli CDP zaczyna przesadzać. Mamy dzisiaj wtorek, czyli minął równy tydzień odkąd dostałem pierwszą partię gry a o wysyłce ani widu ani słychu. Te wielkie problemy z wydaniem gry jakoś nie spowodowały opóźnień w dostawie do sklepów ale jak widać, do prawie 3000 tyś klientów, którzy zapłacili za grę z góry i zamówili grę w ciemno, dochodzi ona w wielkich bólach. Grunt to dbanie o klienta!

Ja bym to jeszcze mógł to wybaczyć, gdyby nie kompletne olewanie tychże klientów na tym forum. Od tygodnia nie można się doprosić o jakieś informacje. Po prostu paranoja. Na gratyfikacji mi nie zależy, nie jestem specjalnie materialistą, chociaż było by miło. Zakupy w sklepie? Dziękuję, nie skorzystam.

W zamian za kupno EK gracz otrzymuje faktycznie kupę niezapomnianych wrażeń których nie zazna nigdzie indziej. Ma super unikalne wydanie z gadżetami dostępnymi w sklepiku gram (czekam tylko na pojawienie się medalionu i artbooka).

Do tej pory miałem CDP za solidną firmę która dba o klienta i potrafi naprawiać swoje potknięcia (w końcu każdy jest tylko człowiekiem). Ale teraz... ech.

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie Wiedźmin skutecznie wyleczył z grania na pc.. Po co mi gry, które w dniu premiery mają już patcha.. Gdyby ten patch jeszcze coś zmieniał, ale gra i tak nie działa poprawnie (wystarczy poczytać forum techniczne)

Edycja Kolekcjonerska? Zaryzykował i nie opłaciło się.. a wydawało mi się że jestem szczęściarzem jak kupiłem ją z listy rezerwowej (ciekawe jak się muszą czuć ci co zapłacili po kilkaset złotych na allegro)

Po trzecie mam dosyć ciągłych zmian sprzętu pod gry.. Ja już wybrałem - XBOX 360 (a może kiedyś W. wyjdzie na konsole?)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Firma CD Projekt, wydawca Wiedźmina podała informację na temat sprzedaży tego tytułu. Gra o przygodach Białego Wilka sprzedała się w ponad 35 tysiącach sztuk i to w ciągu 3 dni, co jest fenomenem na naszym rynku growym. Do tej pory rekord należał do piątej części Heroes of Might & Magic (ponad 12 000 w ciągu 4 dni).

Powoli widać gdzie CDP ma te 2700 klientów z EK...... poprostu masakra jakaś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Paczka nie wyslana do dzis dzis pewnie tez nie wyslecie ani w piatek ... napiszecie ze wysylka reszty z powodu swiat na poczatku przyszlego tygodnia bedziecie wysylac po kilka paczek dziennie.. dziekuje ci cedeprojekcie!! rezygnuje z reszty i z tej zabugowanej gry odsylam wam ten szajs!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

z wynikow sprzedazy jasno wynika ze "wlasciciele" edycji kolekcjonerskiej to 10% sprzedanych kopii gry..., wiec grupa calkiem spora..., sam zaczalem informowanie znajomych, na poczatek poszli przyjaciele z duzych agencji kreatywnych, z ktorymi pracuje czesto, a i z ktorymi wymieniam sie informacjami o zakupach w tzw. sferze rozrywki..., wydajemy bowiem na to dosc duzo, pomaganie siebie w wyborze wlasciwego medium taze rozrywke dostarczajaca - to przyjacielska i kolezenska usluga...;) robcie to samo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie dość, że był to mój pierwszy zakup na gram.pl, to jeszcze był to mój pierwszy zakup edycji kolekcjonerskiej, i jak to mawiają "Za pierwszym razem zawsze boli ;) "

Drogie CDP/gram.pl, wysłanie najpierw samej gry a potem dodatków jakoś mi nie przeszkadza specjalnie, choć wolałbym mieć to wszystko od razu, ale jakoś to przeboleję. Będzie jakieś wynagrodzenie za to? Super(nawet z tej naklejki się będę cieszył)[choć plakat już mam z CD-Action, a naklejka będzie w następnym numerze]. Nie będzie? Trudno. Ale kompletnego olewania, dezinformowania klientów wam nigdy nie wybaczę, smerfy na forum gadają jedno, panie w DOKu drugie, potem obiecujecie info na forum i uciekacie bez słowa wyjaśnienia.

Żegnam ozięble, uśmiecham się ciągle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dziwi mnie to ze tak mało piszą niebiescy w tym temacie powinni być cały czas aktywni i cały czas przepraszać... ba powinni zabrać sie wszyscy do pracy a nie siedzieć w firmie i palić papieroski popijając kawka... w mojej firmie taki pracownik a zatrudniam sporo osób , by wyleciał na zbity pysk... Tak każdy ma prawo do przerwy... , ale w takich wypadkach powinni sie bardziej starać w końcu jest to pierwsza polska gra o takim nakładzie i tyle pieniędzy na jej produkcje poszło... A takie rzeczy co ostatnio wyczynia firma CDprojekt na przyszłość mogą zaszkodzić i już tylu chętnych na wiedźmina 2 czy inna produkcje ze studia CDprojekt red nie będzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować