Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Opóźnienia dostaw Edycji Kolekcjonerskiej Wiedźmina

3316 postów w tym temacie

Dzwonilem do cdp... i Pani powiedziała ze wczoraj poszła niewielka cześć przesyłek bo nie mieli towaru dziś pójdzie tez trochę przesyłek... i tak dalej będą wysyłać do usranej śmierci... /przepraszam za słownictwo ale to już jest przesada/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To już możemy pomarzyć sobie o paczce która miała być dzisiaj... :( Co jest z Wami CDP??? Jeszcze takie wtopy to już dawno nie widziałem :( A myślałem że dostane paczkę przed świętem a tak to wyjeżdżam do rodziny i tyle będę widział dodatki do Wiedźmina... :( Mam nadzieje tak jak mówią to poprzednicy że będzie to jakoś wynagrodzone ;) Ja chciałbym jeszcze w EK tą figurkę Geralta :D A tak na poważnie, to wysłane zostały te paczki czy nie?? Czy to jest wina DPD że nie przydzielają numeru? Prosimy o wyjaśnienia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2007 o 09:54, ckamil666 napisał:

To już możemy pomarzyć sobie o paczce która miała być dzisiaj... :( Co jest z Wami CDP??? Jeszcze
takie wtopy to już dawno nie widziałem :( A myślałem że dostane paczkę przed świętem a tak
to wyjeżdżam do rodziny i tyle będę widział dodatki do Wiedźmina... :( Mam nadzieje tak jak
mówią to poprzednicy że będzie to jakoś wynagrodzone ;) Ja chciałbym jeszcze w EK tą figurkę
Geralta :D A tak na poważnie, to wysłane zostały te paczki czy nie?? Czy to jest wina DPD że
nie przydzielają numeru? Prosimy o wyjaśnienia...


przeczytaj mój post...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2007 o 09:52, NiKiTa7 napisał:

Pod podanym linkiem znajduje się informacja o rekompensacie: http://www.gram.pl/news_9Q7qH,8_Znizka_w_wiedzminskim_sklepiku_dla_pre_orderowcow_Wiedzmina.html




Aha, czyli rekompensatą za delikatnie mówiąc kiepskie działanie sklepu gram.pl + olewanie klienta jest możliwość zrobienia dodatkowych zakupów w tymże sklepie (mimo iż zakupów robić tu już nie chcę) tyle że trochę taniej?

Dziękuję, nie skorzystam.
Mogliście sobie w ogóle darować tę rekompensatę, bo to zakrawa o kpiny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2007 o 09:52, NiKiTa7 napisał:

Pod podanym linkiem znajduje się informacja o rekompensacie: http://www.gram.pl/news_9Q7qH,8_Znizka_w_wiedzminskim_sklepiku_dla_pre_orderowcow_Wiedzmina.html



Wy chyba sobie jaja robicie? Zapłaćcie nam to dostaniecie rekompensatę.
Smycz warta poniżej 1zł sprzedajecie za 15zł(tak smycz z nadrukiem w hurtowni kosztuje 1zł i to lepszej jakości niż te dostępne na gram.pl), koszulka wartości góra 5zł po 35zł, nawet ze zniżką nie opłaca się kupować, ciekawe jaka będzie cena figurki, 200zł?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a jednak to jest ta rekompensata.

wiecie co? nie wiem czy to się kłuci z polityką wazej firmy, ale może zamówcie kilku, do kilkunastu pracowników, na robote na dwa dni. to się RAZ w życiu wyrobicie.

a śmiech będzie, jak już otrzymam mój klucz, kóry pozwala mi na nawet 50% zniżkę, i okarze się że tej przesyłki TEŻ nie zrealizujecie w całości
sweet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm... dalej żadnej informacji, że dodatki zostały wysłane... dalej żadnego maila, nic... no ale zacznijmy od początku.

Chciałem twórcom gry podziękować za bardzo dobrą grę, którą wykonali. Jest pełna małych błędów i niedorobień, które widać gołym okiem, lecz nie przeszkadza to w cieszeniu się z rozgrywki. (Nie będę się o tym rozpisywał, bo to w sumie offtop...)

Ale to co się dzieje z dystrybucją gry, to muszę powiedzieć, że większego syfu od urodzenia nie widziałem!
Jako osoba, która siedziała od 9 rano 27.06 i co chwile odświerzała stronę gram.pl w oczekiwaniu na pre-ordery EK chyba zasłużyłem na odrobinę szacunku!? O tym, że dodatki do EK nie zostały przygotowane na czas (a mieliście na to ok. 4 miesiące!) nie będę się już wypowiadał, tylko wspomnę, że jest to nie do przyjęcia, aby "poważna" firma tak traktowała swoich klientów. Nie obchodzi mnie, czy podwykonawcy zawalili, czy Wy. Ważne, że JA płacąc przelewem z góry za produkt, którego nawet nie widziałem dopełniłem swojej części umowy ze sklepem i oczekiwałem na wysyłkę PEŁNEGO zamówienia.
Postanowiłem, że nie będę się wypowiadał w tym temacie (z powodów zdrowotnych, które nie pozwalają mi na stres), ale dziś już nie wytrzymałem. Te zapewnienia CDP, te słodkie słówka pań z BOK''u ("Przesyłki pakujemy dziś i jutro [tzn. poniedziałek i wtorek - dop. Yennefer], tak aby na środę wszyscy je mieli. O wysyłce poinformujemy eMailem") znów okazały się kłamstwem? Obecność pełnych EK w sklepach typu MM itd. jest już szczytem skandalu! Jak reszta kolekcjonerów nie dostała, to dlaczego sklepy dostały? Wysyłka EK do sklepów również została wstrzymana. Ja czuję się teraz oszukany, a inni (którzy kupili swoją EK w sklepie) patrzą na mnie jak na frajera, który dał sie *wychędorzyć* CDP!

Wiedźmin był na mnie najważniejszą premierą... lecz sama premiera pokazała mi, że jest to ostatni zakup tego typu w Waszym sklepie.
Jakby tego było mało to firma kurierska, z której kożystacie - DPD - jest bardzo nieprofesjonalna. Dlaczego? Już tłumaczę.. podczas rozmowy z kurierem, że jeśli nie ma odbiorcy w domu, zwykł on zostawiać paczki np. za domem w ogródku (kij z tym, że pada deszcz...), na klatce schodowej pod drzwiami zamawiającego i w innych, już mniej ciekawych, miejscach.

No i koniec mojego wywodu. Wielce odradzam wszystkim dalsze zakupy w gram.pl.
Pozdrawiam gramowiczy i życzę dalszych "sukcesów" firmie CDP (...)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2007 o 09:52, NiKiTa7 napisał:

Pod podanym linkiem znajduje się informacja o rekompensacie: http://www.gram.pl/news_9Q7qH,8_Znizka_w_wiedzminskim_sklepiku_dla_pre_orderowcow_Wiedzmina.html



Rekompensata to nie jest coś w stylu: "dam Ci zniżkę, idioto, na kolejne zakupy w naszym sklepie, z których my sobie jeszcze zarobimy", a jest to darmowy podarunek dla klienta, który wynagrodziłby nieprofesjonalne traktowanie przez firmę, a także nerwy klienta spowodowane daną sprawą.

Taką rekompensatę to sobie możecie wsadzić w rzyć... (i nie mówcie mi, że jestem niegrzeczny i niekulturalny.. popatrzcie na swoje zachowanie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2007 o 09:53, Morpheus83 napisał:

Dzwonilem do cdp... i Pani powiedziała ze wczoraj poszła niewielka cześć przesyłek bo nie mieli
towaru dziś pójdzie tez trochę przesyłek... i tak dalej będą wysyłać do usranej śmierci...
/przepraszam za słownictwo ale to już jest przesada/


Haha... to może za tydzień dostaniemy? Mmm... milutko... nie ma to jak dostać dodatki DO gry po jej kompletnym przejściu dwa razy......... Na cholerę mi teraz taki bestiariusz, skoro już wszystko w grze widziałem i z tym walczyłem. Lepiej znam taktyki, a do tego w samej grze jest bestiariusz i zakładam się, że opisy w grze są takie same jak w naszym papierowym wydaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2007 o 09:52, NiKiTa7 napisał:

Pod podanym linkiem znajduje się informacja o rekompensacie: http://www.gram.pl/news_9Q7qH,8_Znizka_w_wiedzminskim_sklepiku_dla_pre_orderowcow_Wiedzmina.html

To już jest kpina do kwadratu!
Zakupy w skompromitowanym sklepie rekompensatą za zakupy- czy ktoś tam myśli odpowiedzialnie! Chyba sami nie wiecie co robicie... lepiej naradźcie się jeszcze raz.
Torby płóciennne w sieciach handlowych są za góra 6PLN, smycze reklamowe to jeszcze bardziej śmieszne sumy. Czekam na prawdziwą rekompensatę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2007 o 09:52, NiKiTa7 napisał:

Pod podanym linkiem znajduje się informacja o rekompensacie: http://www.gram.pl/news_9Q7qH,8_Znizka_w_wiedzminskim_sklepiku_dla_pre_orderowcow_Wiedzmina.html



Mam pytanie. Mianowicie zniżkę otrzymają pre-orderowcy czyli w tym ja bo jakby nie było EK zamówiłem jeszcze w lipcu. Ale jej nie otrzymałem do dzisiaj a moje zamówienie zostało anulowane bo źle zostało przez was zaadresowane. Pani w boku wygenerowała nowe zamówienie, a tamto widnieje jako zwrot i grę dostanę dopiero w przyszłym tygodniu ;/ Pomijam już całą tą sprawę bo jest żenująca i zjadłem już dostatecznie dużo nerwów ale jestem ciekaw czy to zamówienie również liczy się jako pre-order i dostane zniżkę czy to już przepadło i drugie zamówienie powoduje dodatkową stratę zniżki bynajmnije nie z mojego powodu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach



liczę ze tak 50 paczek dziennie będą wysyłać wiec szybko reszty nie dostaniemy...

Moze by wypowiedzial sie tutaj pan Dyrektor do spraw wysyłek jak i właściciel firmy?? czekam na to ::P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak to wczoraj napisalem: PARODIA kochani...
Pariodia z ''rekompensata'', ktorej otrzymanie uwarunkowane jest dokonaniem zakupu - powiedzmy sobie szczerze - srednio ciekawego towaru i parodia z wysylka pozostalych elementow.
Gram.pl moze i zatrudnia ludzi, ktorzy wiedza, jak zarobic (patrz rekompensata), ale PRowcow, to chyba prosto po liceum macie (o ile w ogole jacys sa).
No nic, po cyrku z NVN2 pomyslalem, ze dam sobie/gram.pl jeszcze jedna szanse.
Po cyrku z Wiedzminem juz nie mam zludzen...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2007 o 10:18, Morpheus83 napisał:



liczę ze tak 50 paczek dziennie będą wysyłać wiec szybko reszty nie dostaniemy...

Moze by wypowiedzial sie tutaj pan Dyrektor do spraw wysyłek jak i właściciel firmy?? czekam
na to ::P


Niee! Pan Dyrektor skleja teraz pudełka! Nie przeszkadzaj mu, bo się nie wyrobią z zakładanymi 50 szt. na dzień!
A właściciel firmy pewnie wyjechał do ciepłych krajów, coby go tutaj nie zlinczowali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2007 o 10:18, PioMrex napisał:

> Pod podanym linkiem znajduje się informacja o rekompensacie: http://www.gram.pl/news_9Q7qH,8_Znizka_w_wiedzminskim_sklepiku_dla_pre_orderowcow_Wiedzmina.html

To już jest kpina do kwadratu!
Zakupy w skompromitowanym sklepie rekompensatą za zakupy- czy ktoś tam myśli odpowiedzialnie!
Chyba sami nie wiecie co robicie... lepiej naradźcie się jeszcze raz.
Torby płóciennne w sieciach handlowych są za góra 6PLN, smycze reklamowe to jeszcze bardziej
śmieszne sumy. Czekam na prawdziwą rekompensatę...

Jeżeli problemem jest wysłanie kolejnej... trzeciej części to poszedłbym, ale na taki myk:
do następnego zamówienia w prezencie smycz Wiedźmińska i torba płócienna (tudzież inny wybrany samodzielnie element ze sklepu Wiedźmińskiego), bo obecna obniżka to kpina ewidentna, kontynuacja niepoważnego traktowania nas klientów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2007 o 10:37, NiKiTa7 napisał:

Zniżka w wiedźmińskim sklepie dotyczy osób, które już odebrały swoje przesyłki.


yyyy tzn ci którzy odebrali te dodatki??? można dokładniej??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować