Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Opóźnienia dostaw Edycji Kolekcjonerskiej Wiedźmina

3316 postów w tym temacie

Dnia 31.10.2007 o 10:37, NiKiTa7 napisał:

Zniżka w wiedźmińskim sklepie dotyczy osób, które już odebrały swoje przesyłki.


Ja na prawdę umiem czytać. Pytam czy jak dostanę grę, KTÓRĄ MAM DOSTAĆ Z WASZEJ WINY DOPIERO W PRZYSZŁYM TYGODNIU CZYLI JAKBY NIE PATRZEĆ DWA TYGODNIE PO PREMIERZE PRAWIE MIMO, ŻE ZAMAWIAŁEM JĄ W LIPCU, to czy dostanę zniżkę czy nie? Zresztą za to, że nie dostałem nawet gry ze swojej EK i że anulowano bez mojej wiedzy zamówienie i nikt nie raczył mnie o tym poinformować oczekiwałem czegoś lepszego niż zniżka, z której i tak nie skorzystam ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmmm....
Ja czekam na przesyłkę....
I nawet e-maila nie dostałem. ;|
To ma znaczyć, że EK do mnie nie dojdzie?
To po co ja płaciłem te 200zł?!
Chciałbym wiedzieć kiedyś ( i czy w ogóle) dostanę moje dodatki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2007 o 10:37, NiKiTa7 napisał:

Zniżka w wiedźmińskim sklepie dotyczy osób, które już odebrały swoje przesyłki.


A przepraszam, ale ktore przesylki?
Pierwsza ''polowe'' EK, druga ''polowe'' EK czy moze calosc (jest ktos taki)?

Ekipo gram.pl...nie wpadlo Wam do glowy, ze nalezy sie nam jakas konkretna informacja od kogos, kto faktycznie ma cos do powiedzenia w gram.pl i moze wyjasnic - ale tak szczerze, bez kombinowania - dlaczego musimy brac udzial w tej parodii? Dlaczego warunkiem otrzymanie od Was rekompensaty za Wasze bledy jest koniecznosc wydania u Was dodatkowych pieniedzy i (przede wszystkim) dlaczego tak bardzo ''lezycie'' w temacie wysylki pozostalych elementow EK?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2007 o 10:44, ufuk napisał:

Ekipo gram.pl...nie wpadlo Wam do glowy, ze nalezy sie nam jakas konkretna informacja od kogos,
kto faktycznie ma cos do powiedzenia w gram.pl i moze wyjasnic - ale tak szczerze, bez kombinowania
- dlaczego musimy brac udzial w tej parodii? Dlaczego warunkiem otrzymanie od Was rekompensaty
za Wasze bledy jest koniecznosc wydania u Was dodatkowych pieniedzy(...)?

Też chętnie posłucham wyjaśnień... Obecna sytuacja jest nie do przyjęcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja również czekam na jakieś większe wyjaśnienie na ten temat, bo to faktycznie jest parodia :( Uczę się anatomii i patrze co chwilkę czy nie ma jakiejś informacji... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rekompensata to zniżki - ale cyrk xD

Przynajmniej nie nazywalibyście tego rekompensatą... a wystarczyłoby machnąć pare autografów na pudełkach.
Fakt, to aż 2700 pudełek, ale gdyby zatrudnić do tego 10 osób i robić to sukcesywnie pewnie by się udało. A i taka EK byłaby znów unikalna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2007 o 10:42, Szubens napisał:

> Zniżka w wiedźmińskim sklepie dotyczy osób, które już odebrały swoje przesyłki.

Ja na prawdę umiem czytać. Pytam czy jak dostanę grę, KTÓRĄ MAM DOSTAĆ Z WASZEJ WINY DOPIERO
W PRZYSZŁYM TYGODNIU CZYLI JAKBY NIE PATRZEĆ DWA TYGODNIE PO PREMIERZE PRAWIE MIMO, ŻE ZAMAWIAŁEM
JĄ W LIPCU, to czy dostanę zniżkę czy nie? Zresztą za to, że nie dostałem nawet gry ze swojej
EK i że anulowano bez mojej wiedzy zamówienie i nikt nie raczył mnie o tym poinformować oczekiwałem
czegoś lepszego niż zniżka, z której i tak nie skorzystam ;/


Oczywiście zniżka też się należy :) Nigdy sami nie anulujemy zamówień naszych klientów, zawsze jest wysyłany link z prośbą o potwierdzenie zamówienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2007 o 10:50, lukesky16 napisał:

O ile mi wiadomo wczoraj miała sie rozpocząć wysyłka dodatków do Wiedźmina- u mnie w zamówieniach
jest że została wstrzymana. Wy też tak macie?


Faktycznie jest wysłane, a godzinę temu było że przygotowywują...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2007 o 10:50, scooby01 napisał:

Rekompensata to zniżki - ale cyrk xD

Przynajmniej nie nazywalibyście tego rekompensatą... a wystarczyłoby machnąć pare autografów
na pudełkach.
Fakt, to aż 2700 pudełek, ale gdyby zatrudnić do tego 10 osób i robić to sukcesywnie
pewnie by się udało. A i taka EK byłaby znów unikalna.


Spoko pomysł. Np. taki ręczny podpis Andrzeja Sapkowskiego na pudełku :) W pełni by mnie to zadowoliło. Ale pomarzyć można.

CDP co najwyżej da Ci zniżkę na zakup autografu ASa wydrukowanego na papierze :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2007 o 10:52, NiKiTa7 napisał:

> > Zniżka w wiedźmińskim sklepie dotyczy osób, które już odebrały swoje przesyłki.
(ciach)
Oczywiście zniżka też się należy :) Nigdy sami nie anulujemy zamówień naszych klientów, zawsze
jest wysyłany link z prośbą o potwierdzenie zamówienia.


a mozemy prosic o odpowiedzic, na ktores z tych trudniejszych pytan?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2007 o 10:46, PioMrex napisał:

Też chętnie posłucham wyjaśnień... Obecna sytuacja jest nie do przyjęcia.


A co to da? CDP/gram.pl tak nas urządzili, że obecnie już żadne słowa nie pomogą, bo to nie słowa, a czyny świadczą o człowieku/firmie. Kiedyś, nie pamiętam w jakim wątku, napisałem, że chciałbym kupić EK Wiedźmina, jeśli będzie naprawdę porządna. Sam Mike napisał, że postarają się nas zaskoczyć (to było chyba jeszcze w kwietniu/maju) jej jakością. I owszem, zaskoczyli! Cóż z tego, że obiektywny obserwator mógłby uznać tę EK za jedną z najlepszych, skoro klient indywidualny już nigdy tak na to nie spojrzy.

Chętnie podaruję komuś swój kod zniżkowy. Taka rekompensata to nie dla mnie. W końcu nie planuję już więcej żadnych zakupów na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam taki status :D

1 Magazyn: wydanie kurierowi 31/10/2007 10:12:45 Przesyłka wychodząca z sortowni RZE
2 Linehaul: przyjęcie 31/10/2007 08:48:40 Przesyłka wchodząca do sortowni RZE
3 Utworzenie kwitu importowego DPD 30/10/2007 20:14:48 Przesyłka odebrana przez kuriera WA1
4 Magazyn: przyjęcie od kur. 30/10/2007 18:29:28 Przesyłka wchodząca do sortowni WA2

Czyli paczka będzie dzisiaj HURAAAAAAA xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2007 o 10:57, ckamil666 napisał:

Mam taki status :D

1 Magazyn: wydanie kurierowi 31/10/2007 10:12:45 Przesyłka wychodząca z sortowni RZE
2 Linehaul: przyjęcie 31/10/2007 08:48:40 Przesyłka wchodząca do sortowni RZE
3 Utworzenie kwitu importowego DPD 30/10/2007 20:14:48 Przesyłka odebrana przez kuriera WA1
4 Magazyn: przyjęcie od kur. 30/10/2007 18:29:28 Przesyłka wchodząca do sortowni WA2

Czyli paczka będzie dzisiaj HURAAAAAAA xD


Cholerny szczęściarz :P. Ja mam dalej wstrzymane... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2007 o 10:56, NiKiTa7 napisał:

Ze zniżki w naszym sklepie będą mogły skorzystać zarówno osoby, które zamówiły Edycję Podstawową
jak i Edycję Kolekcjonerską.



ze k..wa co????????? ci co kupili EP tez??????????? Toz to mega kpina!!! ba to posuniecie to można przesada!!!!!!!!!!!!!!! wy macie w [cenzura] nas właścicieli licie boga edycji kolekcjonerskiej!! ważne ze 3000x200 zl wpłynęło na wasze konto!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować