Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Opóźnienia dostaw Edycji Kolekcjonerskiej Wiedźmina

3316 postów w tym temacie

Wy też tak macie?

Dokładnie tak samo i oczywiście brak jakichkolwiek wyjaśnień dotyczących opóźnienia.Przedtem był przynajmniej mail powiadamiający o problemach.Teraz to już wszystko ściśle tajne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2007 o 10:52, NiKiTa7 napisał:

> > Zniżka w wiedźmińskim sklepie dotyczy osób, które już odebrały swoje przesyłki.

>
> Ja na prawdę umiem czytać. Pytam czy jak dostanę grę, KTÓRĄ MAM DOSTAĆ Z WASZEJ WINY DOPIERO

> W PRZYSZŁYM TYGODNIU CZYLI JAKBY NIE PATRZEĆ DWA TYGODNIE PO PREMIERZE PRAWIE MIMO, ŻE
ZAMAWIAŁEM
> JĄ W LIPCU, to czy dostanę zniżkę czy nie? Zresztą za to, że nie dostałem nawet gry ze
swojej
> EK i że anulowano bez mojej wiedzy zamówienie i nikt nie raczył mnie o tym poinformować
oczekiwałem
> czegoś lepszego niż zniżka, z której i tak nie skorzystam ;/

Oczywiście zniżka też się należy :) Nigdy sami nie anulujemy zamówień naszych klientów, zawsze
jest wysyłany link z prośbą o potwierdzenie zamówienia.


Dobrze wiedzieć więc informuj, że moja przesyłka nie doszła do piątku tygodnia zeszłego więc zadzwoniłem do DPD z pytaniem bo był status przesyłki "odebrana przez kuriera" pani w DPD stwierdziła, że nie ma takiej przesyłki w magazynie i żeby dzwonić do cdp. zadzwoniłem i pani w boku powiedziała, że to wina źle zaadresowanych paczek w Warszawie i że się tym zajmie i paczka bedzie jeszcze w piątek. Nie było więc w poniedziałek zadzwoniłem jeszcze raz. Inna już pani powiedziała, że moje zamówienie zostało anulowane bo źle je zaadresowała i zaproponowała mi zwrot pieniędzy :/ extra... aha stwierdziła, że wygeneruje nowe zamówienie i moja EK powinna być do końca przyszłego tygodnia. I CO NAJGORSZE NIE ZOSTAŁEM NIJAK POINFORMOWANY O TYM NIJAK! moje 200zł jest u was a paczka nei dojdzie bo ją źle zaadresowali i już w dupie macie tak? Nie wiem ile razy już to pisałem ale widze, że po raz pierwszy ktoś z cdp to czyta dlatego to pisze. AHA dla ułatwienei nie dostałem żadnego maila, żadnego telefonu nic dopóki sam nie zadzwoniłem zapytać dlaczego mamy 4 dni po premierze a gry nie ma... i za to mam dostać zniżkę na zakup mauspada?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2007 o 11:01, pRed@toor napisał:

ale ci co kupili EK dostają zniżki większe


a ja chetnie, bardzo chetnie i z calego serca oddam swoja znizke w zamian, za kogos kompetentnego, kto poinformuje mnie/nas o przyczynach, dla ktorych zmuszaja swoich klientow do brania udzialu w tym cyrku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2007 o 11:04, ufuk napisał:

> ale ci co kupili EK dostają zniżki większe

a ja chetnie, bardzo chetnie i z calego serca oddam swoja znizke w zamian, za kogos kompetentnego,
kto poinformuje mnie/nas o przyczynach, dla ktorych zmuszaja swoich klientow do brania udzialu
w tym cyrku...


ale jak widzisz pracownicy milczą np poza nikitka która pisze bzdury na odczepkę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam,
Do tej pory tylko czytałem i byłem mocno poirytowany, nie mogę jednak dłużej wytrzymać milczenia.
Lektura tego wštku uœwiadamia mi tylko boleœnie, że zapłaciłem 200PLN aby stać się mimowolnym błaznem w bardzo miernej tragikomedii, bo tak okreœlam całš sytuację. Nie mam nic przeciwko grze - uważam, że jest œwietna ale reszta............. Ja już sam się z siebie œmieję, bo co mi pozostało ?
Osišgnęliœmy punkt patowy - strat nie da się już zniwelować w żaden sposób, "koń jaki jest każdy widzi".
Przychodzi mi tylko na myœl pewien cytat "żadne krzyki i płacze nie przekonajš nas, że białe jet białe a czarne jest czarne" ;)
Chociaż mam jeden pomysł - Szymon Majewski ostatnio płakał, że nie ma się z czego naœmiewać po zniknięciu Samoobrony i LPRu z sejmu, a tu nadszedł ratunek z CDP - trzeba mu podesłać linka do wštku, będziemy sławni :D
Myœlę, że naprawdę pozostał nam tylko œmiech (choćby pusty) - to zdrowsze niż te całe nerwy.
Ja swoje wnioski wycišgnšłem.
Nadal bedę czekał na resztę mojej EK ale dni przestaję już liczyć i mocno współczuję ludziom, którzy nawet gry jeszcze nie dostali.

Pozdrawiam i mimo wszystko życzę pogody ducha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Juz sie wyloozowalem...
Glownie dlatego ze jedna z zaprzyjaznionych redakcji z branzy biznesowo-finansowej wyrazila ochote opisania calosci tego niezwyklego "case''u" biznesowego na swoich lamach, czekam tylko na rozmowe z dziennikarzami...

Sayonara

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie. Zdecydowałem się zamieścić też swoje zdanie. Zastanawiam się jednak, jak zrobić to w sposób jak najbardziej delikatny, choć cała sytuacja nie zasługuje na wyrażanie słów w sposób delikatny.
Zacznę od tego, że przez cały czas do tej pory starałem się bronić CDP. Rozumiałem to, że coś może się nie udać, że przecież błędy się popełnia. Kto z nas w swym życiu nie popełnił konkretnych błędów? Jednakże jak to zwykło się mówić „ błędy popełnia każdy, ale tylko głupiec popełnia ten sam błąd dwa razy”. Niestety słowa te tyczą się ludzi odpowiedzialnych za to, aby EK Wiedźmina trafiła do odbiorców. Najgorsze wydaje mi się jest to, że swoim zaniedbaniem, brakiem kompetencji ( niestety taka jest prawda ) zniweczyli oni w dużym stopniu starania twórców gry. To tak jak kucharz szykujący wykwintny obiad przygląda się potem, jak potykający się o swoje buty, w brudnych ciuchach i zasmarkany kelner donosi jego danie do stołu podzielone na dwie części, gdzie brakująca połowa jest podawana przy wyjściu z przyjęcia. Sama gra, którą jestem zachwycony i pochłonęła mnie jak żadna w ostatnich latach, nie zatrze smrodu kelnera.
Bulwersuje mnie też zakłamanie „kelnera”, który na każdym kroku podaje informacje, które potem okazują się wyssanymi z palca. Najciekawsze jest na koniec to, że za ten obiad zapłaciliśmy jako goście z własnej kieszeni z „ góry”.
Świetne przyjęcie... Kto jeszcze będzie chciał zjeść tam obiad, nie wiem.
Jestem osobą tolerancyjną, jednakże nie godzę się na traktowanie mnie jak debila. Nie podoba mi się to, że jako stały klient CDP jestem traktowany jak coś gorszego przez tych, którym najbardziej powinno zależeć na tym, aby było dokładnie odwrotnie. Okazało się bowiem, że osoby, które miały gdzieś gram.pl, wyszły na tym najlepiej dokonując zakupów gdzie indziej. Nie podoba mi się to, że tak naprawdę to wirtualne pieniądze są bujdą marketingową, bo nawet przy ich wykorzystaniu gry na gram.pl są w takich samych cenach jak w innych konkurencyjnych sklepach a nawet i droższe. Mimo to zawsze kupowałem na gram.pl, bo miało na to wpływ wiele innych pozytywnych czynników. Nie podoba mi się to, że popełnia się niesamowitą gafę przy największej polskiej produkcji w dziedzinie gier. Nie podoba mi się to, że przy tym się nas okłamuje i to, że osoby z CDP odpowiadają do nas z błędami w pisowni wykazując ewidentny brak szacunku. Nie podoba mi się to, że jak zwykle Polak Polaka traktuje najgorzej.
Czekałem cierpliwie do dziś. Obiecano bowiem, że brakujące elementy EK otrzymamy do końca października. Byłem głupi, że uwierzyłem w wasze słowa. Zawiodłem się jak wiele innych tu osób i żadne zadośćuczynienie nie wymaże plamy, którą niestety ciągle powiększacie. A na koniec powiem Wam, że naprawdę już dziś nie czekam na te brakujące elementy EK i powieście je sobie na ścianie jako dowód waszej porażki.
Dziękuje natomiast ekipie odpowiedzialnej za stworzenie gry Wiedźmin. Od dawna czekałem na taką właśnie grę, gdzie fabuła wciągnie mnie tak, jakbym czytał interesującą książkę. Siadam do tej gry właśnie tak jak do interesującej lektury i to jest w tej grze najlepsze. Jeśli miałbym pokusić się o pozycję w mojej 20 letniej karierze gracza umieściłbym tę grę w pierwszej trójce moich najlepszych gier. Pozdrawiam serdecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

więc jeżeli ta cała super za**biaszcza zniżka to jest ta gratyfikacja to CDP jako wydawca naprawdę już chyba nie ma pomysłów albo się im poprostu nie chce... :/
tak ogólnie to sie zastanawiam co by powiedzieli wszystkie zagraniczne portale itd gdyby dowiedzieli się o tym całym szajsie który się tu dzieje :/
jeszcze dziwi mnie to że szefostwo CDP poprostu nie reaguje - takie bajki jak tu się wyrabiają moim zdaniem zasługują na zmianę w kadrach w trybie natychmiastowym...
no ale my jesteśmy tylko konsumentami a nie producentami więc nam tylko konsumować to co nam podają...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>/ciach/

Masz racje ja mimo wszystko mam nadzieje ze ten kto odpowiada za ten bałagan pożegna się z praca a gram.pl będzie świetne i kolejne wydania gier będą już bez niespodzianek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2007 o 11:19, Morpheus83 napisał:

>/ciach/

Masz racje ja mimo wszystko mam nadzieje ze ten kto odpowiada za ten bałagan pożegna się z
praca a gram.pl będzie świetne i kolejne wydania gier będą już bez niespodzianek...


niepoprawny optymista...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2007 o 10:54, GanD napisał:

A co to da? CDP/gram.pl tak nas urządzili, że obecnie już żadne słowa nie pomogą


Myślę , że jednak pomogłoby jakieś szczere przedstawienie sprawy.Najgorsze jest to , iż właściwie nic konkretnego nie wiadomo , oczywiście oprócz faktu zapłacenia przez nas pieniędzy.Z obniżką cen w sklepiku wiedźmińskim , to też wtopa.Mi na tym nie zależy , a jak zechcę to i tak kupię na co będę miał ochotę , ale zrównanie graczy , którzy płacąc 2 razy mniej dostali to co zamówili i tych , którzy zapłacili 2 razy wiecej i ciagle czekają na zamówienie , atmosfery na pewno nie poprawi.


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

(...)
nie no super zeby wykorzystac wasza rekompensate musimy wam zaplacic czyli od was cos kupic czyli i tak wy wyjdziecie na swoim bo teraz 3000 osob beda chcialy wykorzystac ''taka niesamowita okazje'' . To w koncu kto ma dostac ta rekompensate my czy wy dajac wam zarobic ? no a plakat i nalejki poszly na bok a szkoda one chociaz byly darmowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A gdzie NiKiTa7 jest? liczyłem na odpowiedź na mojego posta w końcu gram.pl zawsze informuje o anulowaniu przesyłki... liczyłem na jakieś wyjaśnienie ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a tak mi sie teraz przypomniało
nie wiem jak z innymi grami ale z kolekcjonerką NWN2 były już - chociaż mniejsze - jaja :/
czy ktoś jeszcze miał tu podobne problemy z innymi tytułami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2007 o 11:14, Zuberuss napisał:

Witam serdecznie. Zdecydowałem się zamieścić też swoje zdanie. Zastanawiam się jednak, jak
zrobić to w sposób jak najbardziej delikatny, choć cała sytuacja nie zasługuje na wyrażanie
słów w sposób delikatny.
Zacznę od tego, że przez cały czas do tej pory starałem się bronić CDP. Rozumiałem to, że coś
może się nie udać, że przecież błędy się popełnia. Kto z nas w swym życiu nie popełnił konkretnych
błędów? Jednakże jak to zwykło się mówić „ błędy popełnia każdy, ale tylko głupiec popełnia
ten sam błąd dwa razy”. Niestety słowa te tyczą się ludzi odpowiedzialnych za to, aby
EK Wiedźmina trafiła do odbiorców. Najgorsze wydaje mi się jest to, że swoim zaniedbaniem,
brakiem kompetencji ( niestety taka jest prawda ) zniweczyli oni w dużym stopniu starania twórców
gry. To tak jak kucharz szykujący wykwintny obiad przygląda się potem, jak potykający się o
swoje buty, w brudnych ciuchach i zasmarkany kelner donosi jego danie do stołu podzielone na
dwie części, gdzie brakująca połowa jest podawana przy wyjściu z przyjęcia. Sama gra, którą
jestem zachwycony i pochłonęła mnie jak żadna w ostatnich latach, nie zatrze smrodu kelnera.
Bulwersuje mnie też zakłamanie „kelnera”, który na każdym kroku podaje informacje,
które potem okazują się wyssanymi z palca. Najciekawsze jest na koniec to, że za ten obiad
zapłaciliśmy jako goście z własnej kieszeni z „ góry”.
Świetne przyjęcie... Kto jeszcze będzie chciał zjeść tam obiad, nie wiem.
Jestem osobą tolerancyjną, jednakże nie godzę się na traktowanie mnie jak debila. Nie podoba
mi się to, że jako stały klient CDP jestem traktowany jak coś gorszego przez tych, którym najbardziej
powinno zależeć na tym, aby było dokładnie odwrotnie. Okazało się bowiem, że osoby, które miały
gdzieś gram.pl, wyszły na tym najlepiej dokonując zakupów gdzie indziej. Nie podoba mi się
to, że tak naprawdę to wirtualne pieniądze są bujdą marketingową, bo nawet przy ich wykorzystaniu
gry na gram.pl są w takich samych cenach jak w innych konkurencyjnych sklepach a nawet i droższe.
Mimo to zawsze kupowałem na gram.pl, bo miało na to wpływ wiele innych pozytywnych czynników.
Nie podoba mi się to, że popełnia się niesamowitą gafę przy największej polskiej produkcji
w dziedzinie gier. Nie podoba mi się to, że przy tym się nas okłamuje i to, że osoby z CDP
odpowiadają do nas z błędami w pisowni wykazując ewidentny brak szacunku. Nie podoba mi się
to, że jak zwykle Polak Polaka traktuje najgorzej.
Czekałem cierpliwie do dziś. Obiecano bowiem, że brakujące elementy EK otrzymamy do końca października.
Byłem głupi, że uwierzyłem w wasze słowa. Zawiodłem się jak wiele innych tu osób i żadne zadośćuczynienie
nie wymaże plamy, którą niestety ciągle powiększacie. A na koniec powiem Wam, że naprawdę już
dziś nie czekam na te brakujące elementy EK i powieście je sobie na ścianie jako dowód waszej
porażki.
Dziękuje natomiast ekipie odpowiedzialnej za stworzenie gry Wiedźmin. Od dawna czekałem na
taką właśnie grę, gdzie fabuła wciągnie mnie tak, jakbym czytał interesującą książkę. Siadam
do tej gry właśnie tak jak do interesującej lektury i to jest w tej grze najlepsze. Jeśli miałbym
pokusić się o pozycję w mojej 20 letniej karierze gracza umieściłbym tę grę w pierwszej trójce
moich najlepszych gier. Pozdrawiam serdecznie.



BRAWO! Piękne słowa, wspaniałe porównanie. Podpisuje się pod słowami kolegi wszystkimi moimi kończynami.
CDP-RED odwalił kupę dobrej roboty, natomiast CDP jako dystrybutor zrobił tylko kupę.
Reakcja, a raczej jej brak ze strony Gram.pl oraz cała ta otoczka panująca wokół EK już od ponad tygodnia doprowadzą do tego, ze ludzie nie kupią już więcej "ekskluzywnego" wydania jakiejkolwiek gry. Moja małżonka widząc jak CDP traktuje Nas, swoich klientów, wycofała zamówienie na dwie sztuki dodatku do NWN2 i dodatek do HoMM 5. Po co mamy sie denerwować? Jak od ręki i taniej kupimy w Empiku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przy preorderach powinni teraz dawac dopisek "dostawa dwa tygodnie po premierze (jak dobrze pojdzie)" I dalej pytanie czy ta znizka to gratyfikacja? Bo jesli tak to szkoda slow, zwlaszcza, ze ci co zamawiali wersje podstawowa tez dostana znizke, a to z ek sa "lekkie problemy". I jeszcze na koniec, kiedy beda wyslane pozostale paczki z dodatkami, bo to juz nawet nie jest smieszne, czesc osob dostanie dzisiaj, a reszta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować