Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Opóźnienia dostaw Edycji Kolekcjonerskiej Wiedźmina

3316 postów w tym temacie

-- ciach --

Nic dodać, nic ująć. Gratuluje bardzo celnego posta. Gdzieś tam w głębi mam tylko nadzieje że cała sytuacja cofnie się CDP lekką czkawką. Choć z drugiej strony patrząc ktoś inteligentny podsumował już czyją matką jest nadzieja... ;)
No nic. Pozostaje ''ekskluzywne'' oczekiwanie... na coś co zamówiliśmy w czerwcu/lipcu...
Pozdrawiam,
K.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Napisałem już o tym.
To po prostu przykład, że macie nas wszystkich głębokow w d@#$.
Taki zestaw gadżetów jak w tym sklepiku wszyscy oszukani powinni dostać gratis razem z listem przepraszającym.
Bo chyba nie przyszło wam do głowy, że ktokolwiek z ludzi, których potraktowaliście w ten sposób jeszcze coś u was kupi?! Nikt nie jest debilem, żeby dawać się raz za razem nabijać w butelkę. Bo niby kiedy te gadżety zostałyby dostarczone, co? Na gwiazdkę? Ale chyba w przyszłym roku? Sam się sobie dziwię, bo przyznam, że liczyłem na to, że choć na koniec pokażecie ludzką twarz i postaracie się, żeby rekompensata była faktycznym zadośćuczynieniem za niedotrzymanie umowy. A wy kolejny raz pokazaliście nam d@#$.
Wstyd mi, że jestem obywatelem tego samego państwa, bo taka sytuacja na międzynarodowej arenie wystawia niestety świadectwo nam wszystkim. A opublikowanie całej sprawy pokaże, że nawet przy tak ważnej produkcji jak Wiedźmin, Polak pozostaje Polakiem (czyli w opinii wielu europejczyków kombinatorem i oszustem).
Wstyd, oj wstyd...

P.S. IceFury, żebyś nie myślał inaczej, to całym sercem popieram ideę opublikowania tego skandalu i jeśli tylko będzie trzeba to swój przypadek opiszę ze szczegółami na potrzeby publikacji. Prawda jest ważniejsz niż piękny wizerunek budowany z kłamstw (patosem jakoś zaleciało ale trudno, tak uważam i już).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2007 o 11:25, Bartoshs napisał:

a tak mi sie teraz przypomniało
nie wiem jak z innymi grami ale z kolekcjonerką NWN2 były już - chociaż mniejsze - jaja :/

czy ktoś jeszcze miał tu podobne problemy z innymi tytułami?


Jajca to były też z Guild Wars, z podstawką i z dodatkiem. Miały być pre-ordery dwa dni przed premierą, a nie było. Moi złośliwi znajomi nawet zaczęli mówić, że firma powinna nazwę zmienić na NIEgram.pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2007 o 11:11, IceFury napisał:

Juz sie wyloozowalem...
Glownie dlatego ze jedna z zaprzyjaznionych redakcji z branzy biznesowo-finansowej wyrazila
ochote opisania calosci tego niezwyklego "case''u" biznesowego na swoich lamach, czekam tylko
na rozmowe z dziennikarzami...

Tak, pozostaje tylko uprzedzić o praktykach społeczeństwo, muszę o tym pomyśleć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oh najłatwiej jest po prostu zniknąć ale na pewno są inne ważne sprawy niż problem z EK wiedźmina... Co tam liczyłem na kilka wyjaśnień ze strony NiKiTy7 ale jak widać zawiodłem się. No i pamiętajcie jutro wolne pewnie urlopy itp...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2007 o 11:36, Radok napisał:

Jajca to były też z Guild Wars, z podstawką i z dodatkiem. Miały być pre-ordery dwa dni przed
premierą, a nie było. Moi złośliwi znajomi nawet zaczęli mówić, że firma powinna nazwę zmienić
na NIEgram.pl.


no teraz NIEgram.pl nie może być bo w sumie gre mamy a może NIEwszytkoMAMwCOgram.pl ?? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2007 o 11:41, Bartoshs napisał:

> Jajca to były też z Guild Wars, z podstawką i z dodatkiem. Miały być pre-ordery dwa dni
przed
> premierą, a nie było. Moi złośliwi znajomi nawet zaczęli mówić, że firma powinna nazwę
zmienić
> na NIEgram.pl.

no teraz NIEgram.pl nie może być bo w sumie gre mamy a może NIEwszytkoMAMwCOgram.pl ?? :D


:D Buhahahaha, bardzo trafne.

Ech.. liczyłem, że zajrzę dziś na swoje konto i mym oczom ukaże sie napis "paczka u kuriera", albo chociaż "wysłane", a tu g...uzik. Naiwny jestem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2007 o 11:41, Bartoshs napisał:

no teraz NIEgram.pl nie może być bo w sumie gre mamy a może NIEwszytkoMAMwCOgram.pl ?? :D


Kto ma ten gra ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2007 o 11:45, Radok napisał:

:D Buhahahaha, bardzo trafne.

Ech.. liczyłem, że zajrzę dziś na swoje konto i mym oczom ukaże sie napis "paczka u kuriera",
albo chociaż "wysłane", a tu g...uzik. Naiwny jestem.

No nie tylko Ty byłeś tak naiwny - nie martw sie nie jestes sam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2007 o 11:14, Zuberuss napisał:

Witam serdecznie. Zdecydowałem się zamieścić też swoje zdanie. Zastanawiam się jednak, jak
zrobić to w sposób jak najbardziej delikatny, choć cała sytuacja nie zasługuje na wyrażanie
słów w sposób delikatny.
Zacznę od tego, że przez cały czas do tej pory starałem się bronić CDP. Rozumiałem to, że coś
może się nie udać, że przecież błędy się popełnia. Kto z nas w swym życiu nie popełnił konkretnych
błędów? Jednakże jak to zwykło się mówić „ błędy popełnia każdy, ale tylko głupiec popełnia
ten sam błąd dwa razy”. Niestety słowa te tyczą się ludzi odpowiedzialnych za to, aby
EK Wiedźmina trafiła do odbiorców. Najgorsze wydaje mi się jest to, że swoim zaniedbaniem,
brakiem kompetencji ( niestety taka jest prawda ) zniweczyli oni w dużym stopniu starania twórców
gry. To tak jak kucharz szykujący wykwintny obiad przygląda się potem, jak potykający się o
swoje buty, w brudnych ciuchach i zasmarkany kelner donosi jego danie do stołu podzielone na
dwie części, gdzie brakująca połowa jest podawana przy wyjściu z przyjęcia. Sama gra, którą
jestem zachwycony i pochłonęła mnie jak żadna w ostatnich latach, nie zatrze smrodu kelnera.
Bulwersuje mnie też zakłamanie „kelnera”, który na każdym kroku podaje informacje,
które potem okazują się wyssanymi z palca. Najciekawsze jest na koniec to, że za ten obiad
zapłaciliśmy jako goście z własnej kieszeni z „ góry”.
Świetne przyjęcie... Kto jeszcze będzie chciał zjeść tam obiad, nie wiem.
Jestem osobą tolerancyjną, jednakże nie godzę się na traktowanie mnie jak debila. Nie podoba
mi się to, że jako stały klient CDP jestem traktowany jak coś gorszego przez tych, którym najbardziej
powinno zależeć na tym, aby było dokładnie odwrotnie. Okazało się bowiem, że osoby, które miały
gdzieś gram.pl, wyszły na tym najlepiej dokonując zakupów gdzie indziej. Nie podoba mi się
to, że tak naprawdę to wirtualne pieniądze są bujdą marketingową, bo nawet przy ich wykorzystaniu
gry na gram.pl są w takich samych cenach jak w innych konkurencyjnych sklepach a nawet i droższe.
Mimo to zawsze kupowałem na gram.pl, bo miało na to wpływ wiele innych pozytywnych czynników.
Nie podoba mi się to, że popełnia się niesamowitą gafę przy największej polskiej produkcji
w dziedzinie gier. Nie podoba mi się to, że przy tym się nas okłamuje i to, że osoby z CDP
odpowiadają do nas z błędami w pisowni wykazując ewidentny brak szacunku. Nie podoba mi się
to, że jak zwykle Polak Polaka traktuje najgorzej.
Czekałem cierpliwie do dziś. Obiecano bowiem, że brakujące elementy EK otrzymamy do końca października.
Byłem głupi, że uwierzyłem w wasze słowa. Zawiodłem się jak wiele innych tu osób i żadne zadośćuczynienie
nie wymaże plamy, którą niestety ciągle powiększacie. A na koniec powiem Wam, że naprawdę już
dziś nie czekam na te brakujące elementy EK i powieście je sobie na ścianie jako dowód waszej
porażki.
Dziękuje natomiast ekipie odpowiedzialnej za stworzenie gry Wiedźmin. Od dawna czekałem na
taką właśnie grę, gdzie fabuła wciągnie mnie tak, jakbym czytał interesującą książkę. Siadam
do tej gry właśnie tak jak do interesującej lektury i to jest w tej grze najlepsze. Jeśli miałbym
pokusić się o pozycję w mojej 20 letniej karierze gracza umieściłbym tę grę w pierwszej trójce
moich najlepszych gier. Pozdrawiam serdecznie.



<Ciachać tego nie będę>

Podpisuję się pod tym obiema rękami. Świetny przykład. Mnie najbardziej ubodła nie unikalność edycji EK!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie: Co po takiej zniżkowej gratyfikacji skoro np. ktoś nie ma kasy na zakup gadżetów?

Problemy z serwerami - trudno są wypadki
Ratalna wysyłka - ok podwykonawca zawalił, rozumiem
Problemy z plikami przesyłanymi do DPD- zdaża się

ale to że lelementy edycji kolekcjonerskiej można dostać w Empolu i MM a pozostałe kupić w sklepiku to trochę niepoważne.

Apogeum beszczelności to jeszcze kazać płacić klientom (mają zniżkę niech sobie kupują) w formie rekompensaty za to wszystko, ręce z kręgosłupem opadają.

A kiedyś twierdziłem że gram.pl na głowę bije sklep cenegi.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2007 o 11:46, Szubens napisał:

Kto ma ten gra ;/


według mnie tym do których z winy CDP jeszcze nie doszły nawet gry to powinni część lub nawet całą kasę w zębach przynieść razem z całym zestawem kolekcjonerskim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A były obiecanki że to będzie najlepsze EK (I TAKIE DO K$@#% POWINNO BYć), miała być tez rekompensata za problemy z zamówieniem w czerwcu i ZA TEN K#$%#% CYRK CO TO O@%$@%@. A teraz co? siedzicie cicho? Gdzie są jakieś wyjaśnienia? Jak K%&%& można dostać pre-ordera po tygodniu! Niech mi to ktoś z niebieskich wytłumaczy bo ja tego nie rozumie. A co do tej waszej zniżki na te badziewia w wiedzminskim sklepie to już jest szczyt szczytów!

Wasz W$#$*## były klient

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W moim zamówieniu także żadnych zmian, choć obiecano mi, że zostanie wysłane dziś.
Wiarygodność firmy na poziomie g@#$%
ech... po co ja się jeszcze oszukuję. Ja już mojej ek nie dostanę, podobnie jak wielu z was.
Sad but true...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2007 o 11:52, Bartoshs napisał:

> Kto ma ten gra ;/

według mnie tym do których z winy CDP jeszcez nie dostały nawet gry to powinna część
lub nawet całą kasę w zębach przynieść razem z całym zestawem kolekcjonerskim


Tu nawet nie chodzi o to, że nie mam gry (co oczywiście wkurza bo chętnie bym pograł szczególnie, że są bardzo pochlebne słowa) no ale ok. zdarzają się wpadki ale gdyby ktoś mi chociaż maila wysłał nie... odpowiedzi na posty zlewane totalenie... ogólnie w D*** mnie cdp ma a chyba to ja jestem najbardziej poszkodowany i te pare osób co mimo zamówienia (w moim przypadku lipiec) JESZCZE gry nie dostały bo im anulowano zamówienie i nic nie powiedziano spoko bo ja za gre zapłaciłem prawda. I co ja dostanę gre z GWARANCJĄ dostawy 2-3 dni po premierze w 2 tygodnie po premierze i gratyfikacją za to jest zniżka w sklepiku HA HA HA tyle powiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pre-order - to jest takie coś że jeśli się to zamówi to rezerwujesz sobie i masz na 100% to przed premierą cały komplet.

Hmm teraz jest zupełnie inaczej niż mówi pojęcie pre-order.


A ta rekompensata to tylko wymówka CDP żeby zamydlić oczy klientom oczekującym na 2 ratę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Istotnie, jak tak dalej pójdzie to z Czech sobie sprowadzę tą figurkę Geralta, bo tam przynajmniej pokazali ją całą (a nie od ... tyłu) i podali wymiary.

Szczerze mówiąc wisi mi to jaka gratyfikację dostanę (bo chyba najlepszy byłby teraz nerwosol) ja chcę tylko to za co zapłaciłem. Może nudny jestem z powtarzaniem tego w kółko, ale cała sytuacją nie bawi mnie od momentu tego maila z info o pocięciu EK na raty. Żałuję, że na raty Wam nie zapłaciłem, bo tak by pasowało!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2007 o 11:52, Bartoshs napisał:

> Kto ma ten gra ;/

według mnie tym do których z winy CDP jeszcze nie doszły nawet gry to powinni część
lub nawet całą kasę w zębach przynieść razem z całym zestawem kolekcjonerskim


Według prawa tak właśnie jest, za niedotrzymanie terminu umowy, usługę lub towar dostaje się za darmo. Ale co ich tam prawo, prawa konsumenta i inne takie bzdety. Oni są CDProjekt, a my to szara masa. Nie my to inni kupią sobie w MM/Saturn czy innym kołchozie więc Ch@#$% nam w D@#$%.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować