Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Opóźnienia dostaw Edycji Kolekcjonerskiej Wiedźmina

3316 postów w tym temacie

Dnia 31.10.2007 o 11:59, Radok napisał:

Istotnie, jak tak dalej pójdzie to z Czech sobie sprowadzę tą figurkę Geralta, bo tam przynajmniej
pokazali ją całą (a nie od ... tyłu) i podali wymiary.
<ciach>

możesz podać linka do tych fotek??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2007 o 11:54, Kleyo napisał:

Niech mi
to ktoś z niebieskich wytłumaczy bo ja tego nie rozumie. A co do tej waszej zniżki na te badziewia
w wiedzminskim sklepie to już jest szczyt szczytów!


Nie ma szans, zaczął się długi weekend, słonko świeci, w Wow i GW trwa hallowen, maski trzeba zgarnąć do kolekcji. Jedynie biedny jeden magazynier ma do spakowania kolejna partie (sic!) 50szt EK.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2007 o 11:41, Szubens napisał:

Oh najłatwiej jest po prostu zniknąć ale na pewno są inne ważne sprawy niż problem z EK wiedźmina...
Co tam liczyłem na kilka wyjaśnień ze strony NiKiTy7 ale jak widać zawiodłem się. No i pamiętajcie
jutro wolne pewnie urlopy itp...


Słucham, pytaj...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dla fachowcow, ktorzy sie nasmiewaja z nas zapalencow edycji kolekcjonerskiej - ze niby kluczowymi klientami dla CDP nie jestesmy - moi drodzy koszty pozyskania klienta masowego (wielkie sieci sprzedazy byl kolosalny), jesli zyskownosc tytulu wyjdzie na poziomie 20 PLN za sztuke gry (bardzo duza) to przy sprzedazy 30k obecnie wychodzi w granicach 600000, zyskownosc 3000 sztuk edycji kolekcjonerskiej, przy pewnosci zamowienia i znikomych kosztach dotarcia do klienta aproksymuje na poziomie 100 pln/sztuke w pelnej zawartosci - wychodiz na to ze zysk z nas - tak moi drodzy z nas wynosic moze okolo 1/3 calosci wplywu, jesli dodac do tego terminy splywu kasy od wielkich odbiorcow (pewnie 90-120 dni) i porownac z naszymi 5cioma wychodzi na to ze to my mamy glownyh wplyw na cash flow - z przyjemnoscia poslucham tego, kto obali moje spostrzezenia, przyd mi sie to w artykule ktory wlasnie jest kreowany... oczywiscie w miare rozwoju akcji promocjnej i zwiekszania sie wplywow globalnych - proporcje beda ulegaly zaburzeniu, ale w debiucie to wlasnie MY mielismy najwiekszy wplyw na pewna, podkreslam PEWNA dochodowosc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2007 o 12:05, NiKiTa7 napisał:

> Oh najłatwiej jest po prostu zniknąć ale na pewno są inne ważne sprawy niż problem z EK
wiedźmina...
> Co tam liczyłem na kilka wyjaśnień ze strony NiKiTy7 ale jak widać zawiodłem się. No i
pamiętajcie
> jutro wolne pewnie urlopy itp...

Słucham, pytaj...


Oh chodziło mi tylko o jakieś wyjaśnienie dotyczące tego, że zawsze informujecie o anulacjach zamówień, przeczytaj posty moje ze dwie strony wcześniej odpowiedzi na twoje posty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2007 o 12:05, NiKiTa7 napisał:

> Oh najłatwiej jest po prostu zniknąć ale na pewno są inne ważne sprawy niż problem z EK
wiedźmina...
> Co tam liczyłem na kilka wyjaśnień ze strony NiKiTy7 ale jak widać zawiodłem się. No i
pamiętajcie
> jutro wolne pewnie urlopy itp...

Słucham, pytaj...

Prosze bardzo,
Czy ta znizka to gratyfikacja? Bo jesli tak to szkoda slow, zwlaszcza, ze ci co zamawiali wersje podstawowa tez dostana znizke, a to z ek sa "lekkie problemy". I jeszcze na koniec, kiedy beda wyslane pozostale paczki z dodatkami, bo to juz nawet nie jest smieszne, czesc osob dostanie dzisiaj, a reszta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2007 o 12:01, Bartoshs napisał:

> Istotnie, jak tak dalej pójdzie to z Czech sobie sprowadzę tą figurkę Geralta, bo tam
przynajmniej
> pokazali ją całą (a nie od ... tyłu) i podali wymiary.
> <ciach>
możesz podać linka do tych fotek??



A proszę bardzo :)

http://www.xzone.cz/download/geralt.jpg

Zresztą zobaczcie sobie jeszcze to, co nasi bracia Czesi mają:

http://www.xzone.cz/download/zaksberatel.jpg

A my mamy takie coś:
"Status Twojego zamówienia: wysyłka Twojego zamówienia została wstrzymana

Data złożenia: Wt, 30.10.2007 o godz. 12:22

Numer zamówienia: NN******** "

Osiwieć idzie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2007 o 12:05, NiKiTa7 napisał:

> Oh najłatwiej jest po prostu zniknąć ale na pewno są inne ważne sprawy niż problem z EK
wiedźmina...
> Co tam liczyłem na kilka wyjaśnień ze strony NiKiTy7 ale jak widać zawiodłem się. No i
pamiętajcie
> jutro wolne pewnie urlopy itp...

Słucham, pytaj...


o, żadnych żartów tym razem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No jakby sie tak zastanowic to faktycznie. .... EK mialo byc do nas dostarczone na 2 - 3 dni przed premiera. A my nie dostalismy EK. Dostalismy podstawke. Czyli towar nizgodny z zamowionym. Nie zgodny z tym za co zaplacilismy. Nie zgodny z prawem. Niezgodny z ustrojem. Niezgodny z religia.

A co do gratyfikacji w postaci znizek w sklepie na gadzety wiedzminowskie:
DROGIE CDP WSADZCIE JE SOBIE W UCHO. BO JA U WAS JUZ NIC NIE KUPIE. NIGDY.

A I JESZCZE JEDNO: NIE NAZYWAJCIE ZNIZKI GRATYFIKACJA. RADZE SPRAWDZIC W SLOWNIKU CO TO POJECIE OZNACZA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

<ciach>

Dnia 31.10.2007 o 12:05, NiKiTa7 napisał:

Słucham, pytaj...


No to ja pytam co z reszta paczek dlatego tak jest ze nadal nie wyslaliscie wiekszosco paczki ktora miala byc do srody 31 pazdziernik?? dlaczego jako rekompensata jest jakas durna znizka ktora podobna orzymali tez posiadacze EP??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2007 o 12:07, padre777 napisał:

No jakby sie tak zastanowic to faktycznie. .... EK mialo byc do nas dostarczone na 2 - 3 dni
przed premiera. A my nie dostalismy EK. Dostalismy podstawke. Czyli towar nizgodny z zamowionym.
Nie zgodny z tym za co zaplacilismy. Nie zgodny z prawem. Niezgodny z ustrojem. Niezgodny z
religia.

A co do gratyfikacji w postaci znizek w sklepie na gadzety wiedzminowskie:
DROGIE CDP WSADZCIE JE SOBIE W UCHO. BO JA U WAS JUZ NIC NIE KUPIE. NIGDY.

A I JESZCZE JEDNO: NIE NAZYWAJCIE ZNIZKI GRATYFIKACJA. RADZE SPRAWDZIC W SLOWNIKU CO TO POJECIE
OZNACZA.


My z Paulsonem nawet podstawki nei otrzymaliśmy i nikt z cdp/gram nie raczył nas poinformować. Mimo zapłaty moje zamówienie zostało anulowane ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 31.10.2007 o 12:06, Shinn napisał:

Czy ta znizka to gratyfikacja? Bo jesli tak to szkoda slow, zwlaszcza, ze ci co zamawiali wersje
podstawowa tez dostana znizke, a to z ek sa "lekkie problemy". I jeszcze na koniec, kiedy beda
wyslane pozostale paczki z dodatkami, bo to juz nawet nie jest smieszne, czesc osob dostanie
dzisiaj, a reszta?


Z tego co powtarza BOK, to wysyłki są realizowane na bierząco, jak docierają do nich kolejne półprodukty EK, dzis podobno jakaś większa partia ma dotrzeć, tylko jest problem, bo miecz nie mieści sie do tego sklejanego pudełka i znowu muszą od nowa kleić większe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2007 o 12:07, Radok napisał:

A proszę bardzo :)

http://www.xzone.cz/download/geralt.jpg

Zresztą zobaczcie sobie jeszcze to, co nasi bracia Czesi mają:

http://www.xzone.cz/download/zaksberatel.jpg

<ciach>

no tak oni nie mają bestiaruszy [zamiast plakat]- bo do MM poszły zamiast do Czech :D:D:D
a figurka taka dość cacy wygląda - tylko jakoś dziwnie że u nas jej nie ma :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2007 o 12:06, IceFury napisał:

dla fachowcow, ktorzy sie nasmiewaja z nas zapalencow edycji kolekcjonerskiej - ze niby kluczowymi
klientami dla CDP nie jestesmy - moi drodzy koszty pozyskania klienta masowego (wielkie sieci
sprzedazy byl kolosalny), jesli zyskownosc tytulu wyjdzie na poziomie 20 PLN za sztuke gry
(bardzo duza) to przy sprzedazy 30k obecnie wychodzi w granicach 600000, zyskownosc 3000 sztuk
edycji kolekcjonerskiej, przy pewnosci zamowienia i znikomych kosztach dotarcia do klienta
aproksymuje na poziomie 100 pln/sztuke w pelnej zawartosci - wychodiz na to ze zysk z nas -
tak moi drodzy z nas wynosic moze okolo 1/3 calosci wplywu, jesli dodac do tego terminy splywu
kasy od wielkich odbiorcow (pewnie 90-120 dni) i porownac z naszymi 5cioma wychodzi na to ze
to my mamy glownyh wplyw na cash flow - z przyjemnoscia poslucham tego, kto obali moje spostrzezenia,
przyd mi sie to w artykule ktory wlasnie jest kreowany... oczywiscie w miare rozwoju akcji
promocjnej i zwiekszania sie wplywow globalnych - proporcje beda ulegaly zaburzeniu, ale w
debiucie to wlasnie MY mielismy najwiekszy wplyw na pewna, podkreslam PEWNA dochodowosc...



Chyba właśnie o to chodziło, wziąć od nas kasę jako zabezpieczenie premiery i ewentualnych niepowodzeń.
Ależ to k@#$% sprytnie pomyślane i oczywiste!!!
Ciekawi mnie tylko, jak to wpłynie na wiarygodność firmy zwłaszcza w perspektywie wejścia na giełdę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2007 o 12:11, Bartoshs napisał:

> A proszę bardzo :)
>
> http://www.xzone.cz/download/geralt.jpg
>
> Zresztą zobaczcie sobie jeszcze to, co nasi bracia Czesi mają:
>
> http://www.xzone.cz/download/zaksberatel.jpg
>
<ciach>

no tak oni nie mają bestiaruszy [zamiast plakat]- bo do MM poszły zamiast do Czech :D:D:D
a figurka taka dość cacy wygląda - tylko jakoś dziwnie że u nas jej nie ma :/


Jest ale jako gadżet a nie w EK, a poza tym Czesi też nie mają jej w EK... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować