Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Opóźnienia dostaw Edycji Kolekcjonerskiej Wiedźmina

3316 postów w tym temacie

Dnia 31.10.2007 o 12:06, Szubens napisał:

Oh chodziło mi tylko o jakieś wyjaśnienie dotyczące tego, że zawsze informujecie o anulacjach
zamówień, przeczytaj posty moje ze dwie strony wcześniej odpowiedzi na twoje posty.


Nikt z pracowników DOK nie anulował samodzielnie zamówienia... może ono zostać automatycznie anulowane tylko w sytuacji gdy po złożeniu zamówienia nie zostanie ono potwierdzone w określonym terminie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2007 o 12:15, NiKiTa7 napisał:


> Oh chodziło mi tylko o jakieś wyjaśnienie dotyczące tego, że zawsze informujecie o anulacjach

> zamówień, przeczytaj posty moje ze dwie strony wcześniej odpowiedzi na twoje posty.

Nikt z pracowników DOK nie anulował samodzielnie zamówienia... może ono zostać automatycznie
anulowane tylko w sytuacji gdy po złożeniu zamówienia nie zostanie ono potwierdzone w określonym
terminie.


Ale pytanie było inne, zresztą nie było tylko jedno. Co z pozostałymi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 31.10.2007 o 12:15, NiKiTa7 napisał:

Nikt z pracowników DOK nie anulował samodzielnie zamówienia... może ono zostać automatycznie
anulowane tylko w sytuacji gdy po złożeniu zamówienia nie zostanie ono potwierdzone w określonym
terminie.


Ok nie mówie, że ktoś z DOKU anulował zamówienie mówie , że zostało anulowane i gdzieś mam przez kogo. I osobiście potwierdzałem mailowo zamówienie więc chyba wiem. Pani w DOKu natomiast powiedziała mi, że zostało anulowane z powodu złego zaadresowania przesyłek przez CDP ;/ a ty ciągle ładnie omijasz temat...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2007 o 12:13, karolj napisał:

No właśnie, piękny digipack, czyli jednak były produkowane!!!! Do d... to nasze EK.


no właśnie digipack byłby lepszy niż 3 pudełka!
takie jakieś to dziwne co CDP zrobiło ogólnie z wiedźminem
mam pomysł :D
Wiedźmina 2 niech znów zrobi CDPR[bije pokłony] ale niech wyda to Cenega :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2007 o 12:08, Morpheus83 napisał:

<ciach>
> Słucham, pytaj...

No to ja pytam co z reszta paczek dlatego tak jest ze nadal nie wyslaliscie wiekszosco paczki
ktora miala byc do srody 31 pazdziernik?? dlaczego jako rekompensata jest jakas durna znizka
ktora podobna orzymali tez posiadacze EP??


W sprawie wysyłek należy kontaktować się z DOK.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2007 o 12:05, NiKiTa7 napisał:

Słucham, pytaj...

O co ty chcesz pytać, przez poprzednie strony przewija sie cała masa pytań i kwestii które czekają na komentarz CDP, a Ty "niewinna" pytasz....
Ciągle niczego się nie uczysz, trzeba ten cyrk nagłośnić trochę, aby ostrzec potencjalne ofiary zamówień w sklepie gram.pl. Bo tu nie traktuje się klienta poważnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

CDP chyba liczy że do poniedziałku (bo pewnie wszyscy siedzą na urlopach - w końcu należy im się za największą premierę w Polsce!) sprawa przycichnie i znudzi nam się marudzić o te dodatki do EK czy też gratyfikacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2007 o 12:15, NiKiTa7 napisał:


> Oh chodziło mi tylko o jakieś wyjaśnienie dotyczące tego, że zawsze informujecie o anulacjach

> zamówień, przeczytaj posty moje ze dwie strony wcześniej odpowiedzi na twoje posty.

Nikt z pracowników DOK nie anulował samodzielnie zamówienia... może ono zostać automatycznie
anulowane tylko w sytuacji gdy po złożeniu zamówienia nie zostanie ono potwierdzone w określonym
terminie.


Krotkie pytanie (wystarczy odpowiedz TAK/NIE)
Czy mozemy sie spodziewac tego, ze ktos, kto jest odpowiedzialny za formę ''gratyfikacji'' pojawi sie na forum i w kilku zdaniach/słowach przedstawi swoje racje (czyt. wyjasni, dlaczego, aby otrzymac gratyfikacje, za Wasze bledy, musimy Wam placic za cos, czego pewnie w wiekszosci nie potrzebujemy)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2007 o 12:19, ufuk napisał:

>
> > Oh chodziło mi tylko o jakieś wyjaśnienie dotyczące tego, że zawsze informujecie
o anulacjach
>
> > zamówień, przeczytaj posty moje ze dwie strony wcześniej odpowiedzi na twoje posty.

>
> Nikt z pracowników DOK nie anulował samodzielnie zamówienia... może ono zostać automatycznie

> anulowane tylko w sytuacji gdy po złożeniu zamówienia nie zostanie ono potwierdzone w
określonym
> terminie.
>

Krotkie pytanie (wystarczy odpowiedz TAK/NIE)
Czy mozemy sie spodziewac tego, ze ktos, kto jest odpowiedzialny za formę ''gratyfikacji''
pojawi sie na forum i w kilku zdaniach/słowach przedstwi swoje racje (czyt. wyjasni, dlaczego,
aby otrzymac gratyfikacje, za Wasze bledy, musimy Wam placic za cos, czego pewnie w wiekszosci
nie potrzebujemy)?

No to sobie poczekasz na odpowiedz. bo z tego co widze Niebiescy odpowiadaja tylko na te pytania, ktore im sie podobaja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Poza tym ludzie warto było by się zastanowić nad pozwami do sądu. W końcu jeśli CDP ma nas nadal w D@##$% terminy umowy nie dotrzymane, zamówienia nie zrealizowane nawet w połowie (jak by przeliczyć zawartość to podstawka nie jest nawet połową zamówienia) a pieniądze wzięli i cicho siedzą to nam należą się ek za darmo, zwrot kasy i gratyfikacja (zestaw tych duperelków ze sklepiku wiedźmińskiego).
Co wy na to? Piszcie do mnie, bo sprawa jest do wygrania a samo utarcie nosa CDP za darcie z nas łacha przez tak długi czas-bezcenne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2007 o 12:21, Paulson napisał:

Co wy na to? Piszcie do mnie, bo sprawa jest do wygrania a samo utarcie nosa CDP za darcie
z nas łacha przez tak długi czas-bezcenne.


Dawaj, dawaj! Bierz ich tygrysie!
Eh, uśmieje się nieźle z was jak zrealizujecie ten zamiar ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2007 o 12:21, Paulson napisał:

Poza tym ludzie warto było by się zastanowić nad pozwami do sądu. W końcu jeśli CDP ma nas
nadal w D@##$% terminy umowy nie dotrzymane, zamówienia nie zrealizowane nawet w połowie (jak
by przeliczyć zawartość to podstawka nie jest nawet połową zamówienia) a pieniądze wzięli i
cicho siedzą to nam należą się ek za darmo, zwrot kasy i gratyfikacja (zestaw tych duperelków
ze sklepiku wiedźmińskiego).
Co wy na to? Piszcie do mnie, bo sprawa jest do wygrania a samo utarcie nosa CDP za darcie
z nas łacha przez tak długi czas-bezcenne.


Nie wiem czy pozew nie jest za dużym posunięciem ale biorąc pod uwagę, że ja nie dostałem nawet podstawki i gre może dostane za tydzień i jeszcze próbują mi teraz wmówić, że to moja wina...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2007 o 12:18, NiKiTa7 napisał:

> <ciach>
> > Słucham, pytaj...
>
> No to ja pytam co z reszta paczek dlatego tak jest ze nadal nie wyslaliscie wiekszosco
paczki
> ktora miala byc do srody 31 pazdziernik?? dlaczego jako rekompensata jest jakas durna
znizka
> ktora podobna orzymali tez posiadacze EP??

W sprawie wysyłek należy kontaktować się z DOK.



Droga nikitko rano dzwoniłem do DOK i pani odpowiadała lakonicznie nie wiedziała dokładnie co i jak...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2007 o 12:19, ufuk napisał:

Krotkie pytanie (wystarczy odpowiedz TAK/NIE)
Czy mozemy sie spodziewac tego, ze ktos, kto jest odpowiedzialny za formę ''gratyfikacji''
pojawi sie na forum i w kilku zdaniach/słowach przedstwi swoje racje...


Ależ to proste :) Nie dostaniemy żadnych gadżetów, ponieważ:
1. Rozdano wszystko w Empikach itp...
2. CDP ponosi już koszty wysyłki i im się fundusze skończyły.
3. I tak już zbyt dużo tym nie naprawią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2007 o 12:18, NiKiTa7 napisał:

> <ciach>

Dnia 31.10.2007 o 12:18, NiKiTa7 napisał:


W sprawie wysyłek należy kontaktować się z DOK.


No i kontaktowałem się i dowiedziałem się tylko tyle, co dostanę w drugim rzucie (nawet druga koszulka się załapała na listę), ale kiedy i dlaczego moje zamówienie jest wstrzymane tego nikt nie raczył mi wytłumaczyć. Dziękuję, postoje, bo jak DOK nie wie co planuje magazyn to tak możecie nas odsyłać od jednego do drugiego. Czeski film normalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2007 o 12:21, Paulson napisał:

Poza tym ludzie warto było by się zastanowić nad pozwami do sądu. W końcu jeśli CDP ma nas
nadal w D@##$% terminy umowy nie dotrzymane, zamówienia nie zrealizowane nawet w połowie (jak
by przeliczyć zawartość to podstawka nie jest nawet połową zamówienia) a pieniądze wzięli i
cicho siedzą to nam należą się ek za darmo, zwrot kasy i gratyfikacja (zestaw tych duperelków
ze sklepiku wiedźmińskiego).
Co wy na to? Piszcie do mnie, bo sprawa jest do wygrania a samo utarcie nosa CDP za darcie
z nas łacha przez tak długi czas-bezcenne.

Najlepiej zbiorowym i odpowiednio to nagłośnić, aby przyszli inwestorzy wiedzieli w co się pakują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym zobaczyć teraz atmosferę panującą w siedzibie CDP, pewno jest tak gęsta, że można ją nożem kroić, a "mięcho" lata bez przerwy jak czytają te nasze posty :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie zadzwoniłem do DOKu... i miła Pani powiedziała mi że myśli że ostatni "partia" reszty EK powinna (ale nie może tego powiedzieć w 100%) być wysłana do końca przyszłego tygodnia...
CDP wy serio lecicie w ch*ja... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować