Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Opóźnienia dostaw Edycji Kolekcjonerskiej Wiedźmina

3316 postów w tym temacie

Dnia 31.10.2007 o 12:25, PioMrex napisał:

Najlepiej zbiorowym i odpowiednio to nagłośnić, aby przyszli inwestorzy wiedzieli w co się
pakują.

Tylko zbiorowym, bo wtedy i koszty wniesienia sprawy mniejsze (bo rozbite na wielu) i szansa na wygraną większa (ilość poszkodowanych duża) i rekompensatę dostaniemy szybciej (jeden wyrok-jeden termin realizacji).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2007 o 12:30, Bartoshs napisał:

Właśnie zadzwoniłem do DOKu... i miła Pani powiedziała mi że myśli że ostatni "partia" reszty
EK powinna (ale nie może tego powiedzieć w 100%) być wysłana do końca przyszłego tygodnia...
CDP wy serio lecicie w ch*ja... :/


A mnie wczoraj poinformowano, że ostatnie zamówienia zostaną rozesłane w ten piątek, no brawo!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po co zaraz sąd. CDAction się ogłaszało się z akcja "interwencja". Napisać do nich. Jak wpłynie 3000 zgłoszeń powinni to ruszyć. Może ktoś się zainteresuje "sprawnością" obsługi klienta w CDP.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Za jakis czas wszyscy (mam nadzieje) dostaniemy juz swoje EK. Jednak kiedy postawimy je na polce w widocznym czy mniej widoczym miejscu, kied tylko spojzymy na nie od razu przed naszymi oczyma pojawia sie setki stron postow z forum. Usmiech z twarzy zniknie.
Posty tez sie kiedys skoncza. Zreszta i tak wszyscy widza jak nas Niebiescy traktuja. Nikt sie nie przejmuje, bo wkoncu dostaniemy co nasze i sie zamkniemy. I tak, ja sie zamkne. Zamkne sie i nie bede wchodzil na forum, na gram.pl, juz mnie nie zobaczycie. a od listy waszych klientow (ktorych jest tyle co EK w liczbie znanej tylko CDP) zrobcie sobie "-1". To bede ja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziś się niechce nikomu odpowiadać bo przed świętem, potem piątek dzień zaduszny, weekend. I może w poniedziałek ujżymy na świetle dziennym kogoś kompetentnego i jakiś list z odpowiedziami lub faq na forum. Ale to jest ciągle może.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2007 o 12:24, scooby01 napisał:

> Krotkie pytanie (wystarczy odpowiedz TAK/NIE)
> Czy mozemy sie spodziewac tego, ze ktos, kto jest odpowiedzialny za formę ''gratyfikacji''
> pojawi sie na forum i w kilku zdaniach/słowach przedstwi swoje racje...
Ależ to proste :) Nie dostaniemy żadnych gadżetów, ponieważ:
1. Rozdano wszystko w Empikach itp...
2. CDP ponosi już koszty wysyłki i im się fundusze skończyły.

To niech dadzą ostatecznie tę torbę, smycz, i teraz po tym ciągnącym się cyrku, również kufel przy następnym zamówieniu, na to jeszcze bym poszedł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A niebiescy faktycznie nas olewają bo NiKiTa7 tylko wymijająco rzuca jakieś krótkie posty i znika... eh co ja będę gadał może CDA nie jest głupiem pomysłem zawsze im ufałem i ich lubie ^^ ciekawe co powie Smuggler na cała te sprawę ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2007 o 12:33, yeżu napisał:

Dziś się niechce nikomu odpowiadać bo przed świętem, potem piątek dzień zaduszny, weekend.
I może w poniedziałek ujżymy na świetle dziennym kogoś kompetentnego i jakiś list z odpowiedziami
lub faq na forum. Ale to jest ciągle może.


Wiesz co yeżu ale to jest ich zasrany obowiazek. ja teraz tez siedze w robocie, nie chce mi sie. ale nikt mnie o zdanie nie pyta zwlaszcza moj szef ktory lata od rana (jak codziennnie zreszta) z telefonem przy uchu prowadzac prywatne rozmowy drac sie na caly salon. Robie co do mnie nalezy. Gadam z klientami, robie pieprzone inwentaryzacje, i mase innych rzeczy za ktore MI PLACA!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2007 o 12:31, Radok napisał:

Po co zaraz sąd. CDAction się ogłaszało się z akcja "interwencja". Napisać do nich. Jak wpłynie
3000 zgłoszeń powinni to ruszyć. Może ktoś się zainteresuje "sprawnością" obsługi klienta w
CDP.


CD Action???!!!
Chyba cię facet pogieło!
Przecież to ten sam wydawca. Że co niby, red nacz pójdzie do swojego pracodawcy i spuści mu łomot za to, ze klientów źle firma traktuje. Poza tym ja już żadnych CD nie chcę na oczy widzieć i nie ważne czy to Action, Projekt, czy inna jakaś mara nocna albo bies.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2007 o 12:06, IceFury napisał:

dla fachowcow, ktorzy sie nasmiewaja z nas zapalencow edycji kolekcjonerskiej


O ile pijesz do mnie, to nie jestem fachowcem to po pierwsze. Przedstawiam jedynie swoje subiektywne spostrzeżenia. Po drugie - nie naśmiewałem się nigdzie z ''zapaleńców edycji kolekcjonerskiej''. Sam takową zamówiłem, więc problem w takim samym stopniu dotyczy i mnie.

Dnia 31.10.2007 o 12:06, IceFury napisał:

- ze niby kluczowymi
klientami dla CDP nie jestesmy - moi drodzy koszty pozyskania klienta masowego (wielkie
sieci sprzedazy byl kolosalny), jesli zyskownosc tytulu wyjdzie na poziomie 20 PLN za sztuke > gry (bardzo duza) to przy sprzedazy 30k obecnie wychodzi w granicach 600000, zyskownosc > 3000 sztuk
edycji kolekcjonerskiej, przy pewnosci zamowienia i znikomych kosztach dotarcia do
klienta
aproksymuje na poziomie 100 pln/sztuke w pelnej zawartosci - wychodiz na to ze zysk z nas -
tak moi drodzy z nas wynosic moze okolo 1/3 calosci wplywu, jesli dodac do tego terminy splywu
kasy od wielkich odbiorcow (pewnie 90-120 dni) i porownac z naszymi 5cioma wychodzi na to ze
to my mamy glownyh wplyw na cash flow - z przyjemnoscia poslucham tego, kto obali moje spostrzezenia,
przyd mi sie to w artykule ktory wlasnie jest kreowany... oczywiscie w miare rozwoju akcji
promocjnej i zwiekszania sie wplywow globalnych - proporcje beda ulegaly zaburzeniu, ale w
debiucie to wlasnie MY mielismy najwiekszy wplyw na pewna, podkreslam PEWNA dochodowosc...


Przyznam bez bicia, przepływy pieniężne (czy jak to ładnie ująłeś "cash flow") ostatni raz miałem przyjemność oglądać jeszcze na studiach (w okolicy drugiego roku), od których trochę czasu minęło, a nadmienię jestem informatykiem a nie finansistą ;) Zdecydowanie nie zakładałem tutaj zysków w początkowej fazie ''wypuszczenia produktu'' na rynek, ponieważ zakładam że zysk długoterminowy czyli wpływy od marketów, Empików, sklepów Online oraz firmy ATARI pobije na głowę te 3000 osób. Mam więc wrażenie że szacowne CDP potraktowało nas w taki a nie inny sposób licząc właśnie ''przyszłe'' wpływy, a nie te nasze już zaksięgowane. I choćby aproksymowały w okolicy 100 zł, to w rozliczeniu końcowym będziemy kroplą w morzu, prawda? Wprawdzie mówią że i kropla może przelać czarę goryczy, to mam jednak przykre wrażenie że w tym przypadku skończy się co najwyżej na ponownych przeprosinach. Biorąc pod uwagę obecne podejście ''naszego'' dystrybutora, czyli figurki, skarpetki i inne pierdołki - CDP będzie starało się zarobić na biednym Wiedźminie w każdym możliwym segmencie rynku.
Pozdrawiam,
K.

P.S. Spoglądając na czeskie wydanie EK zastanawiam się, gdzie ta nasza bogata unikalność ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie mogą sobie już odpuścić tą rekompensate :P Niech po prostu skończą ten cyrk i wyślą brakujące dodatki szybko i sprawnie.
A swoją drogą wzmianka w CDA im się należy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2007 o 12:37, -=grocal=- napisał:

Druga rata Edycji Kolekcjonerskiej właśnie do mnie przyszła!


To masz się z czego cieszyć bo mi nawet pierwsza rata nie doszła a cdp nadal leci w ch

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2007 o 12:18, NiKiTa7 napisał:

> <ciach>
> > Słucham, pytaj...
>
> No to ja pytam co z reszta paczek dlatego tak jest ze nadal nie wyslaliscie wiekszosco
paczki
> ktora miala byc do srody 31 pazdziernik?? dlaczego jako rekompensata jest jakas durna
znizka
> ktora podobna orzymali tez posiadacze EP??

W sprawie wysyłek należy kontaktować się z DOK.

Kolejne opoznienie wysylek nie tyczy sie 1 czy 2 paczek zeby dopytywac sie indywidualnie, dlatego tez mamy prawo do poznania publicznie waszego planu co do wysylek, konkretnie: ile paczek jestescie w stanie nadac na dzien, czy paczki beda wysylane w piatek czy robicie sobie wolny dlugi weekend, kiedy zostanie wyslana ostatnia paczka, czy macie juz wszystkie elementy i musicie je tylko zapakowac, czy tez nadal nie macie u siebie wszystkich elementow zestawu? Narazie na podstawie tego co sie dzieje wyglada na to ze ostatnie paczki dojda rzeczywiscie w srode, tyko ze tydzien pozniej niz obiecano :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2007 o 12:31, padre777 napisał:

Za jakis czas wszyscy (mam nadzieje) dostaniemy juz swoje EK. Jednak kiedy postawimy je na
polce w widocznym czy mniej widoczym miejscu, kied tylko spojzymy na nie od razu przed naszymi
oczyma pojawia sie setki stron postow z forum. Usmiech z twarzy zniknie.


Tak jak pisałem zaraz po odebraniu EN, niestety czar prysł z zamówienia EK i otwierania zwykłego pudła. Jedynym wyjsciem, jeszcze wtedy bylo kopnac kuriera i pojechac do Empiku i kupić EK plus może dorwać pare gadżetów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2007 o 12:31, Radok napisał:

Po co zaraz sąd. CDAction się ogłaszało się z akcja "interwencja". Napisać do nich. Jak wpłynie
3000 zgłoszeń powinni to ruszyć. Może ktoś się zainteresuje "sprawnością" obsługi klienta w
CDP.


Pomyśl przez ułamek sekundy... Sądzisz, że 3000 osób rzuci się do pisania listów w sprawie tych EK. NIe no, wyobraźni to wam ludzie nie brak. Ten temat robi się lepszy niż Kwasy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować