Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Opóźnienia dostaw Edycji Kolekcjonerskiej Wiedźmina

3316 postów w tym temacie

Dnia 31.10.2007 o 13:06, -=grocal=- napisał:

> Jak rozumiem - Wam, którym doszła paczka - mieliście wszystkie maile potwierdzające itp.
itd.

Nie dostałem żadnego maila w sprawie wysyłki drugiej raty EK. Jedynie opierając się na tym,
co przeczytałem na forum zauważyłem, że mam w sklepie gram.pl nowe zamówienie na pozostałe
części EK "Wiedźmina". W ogóle, to cud, że byłem w domu, bo normalnie siedziałbym w pracy.



A miałeś status zamówienia "wstrzymane" czy "wysłane"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2007 o 13:07, Meykan napisał:

A czy kurier dzwonił do ciebie do domu z wyprzedzeniem że przyjedzie?


Nie nic takiego nie było nie dostałem ani mail ani informacji od kuriera kiedy będzie, po prostu miałem status paczki Zamówienie zrealizowana a na stronie DPD że paczka wychodząca z sortowni i dostarczona kurierowi... nic poza tym...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja wam mówie, cdp wam fakuje dla niespodzianki i pisze ze macie wstrzymaną wysyłke a tak naprawdę jest wysłana śmiejcie się haha ;/ ja i tak nawet nie dostane drugier raty... może to dlatego że mimo że gre zamówiłem w lipcu nie dostałem nawet pierwszej raty ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2007 o 13:01, ckamil666 napisał:

LUDZIE!!!
Przyszła mi paczka dosłownie 10 minut temu :D:D Jakość wydania jest na najwyższym poziomie,
Artbook rządzi ;) Wszystko jest to co miało być. Szkoda że całość nie przyszła za pierwszym
razem ale tak czy siak z wydania nie mogę być nie zadowolony... Życzę cierpliwości i pogody
ducha dla tych którzy dodatków jeszcze nie dostali :P Pozdrawiam ;)


A takie moje skromne pytanie jaki miałeś numer EK, bo ja mam setny z hakiem i moja paczuszka jeszcze nawet nie wyjechała z siedziby tych co mają klientów głęboko i szeroko gdzieś (czyt. CD Projekt).:/ <yes, yes, yes!!! wreszcie puściły mi nerwy i wypowiedziałem pierwsze słowa krytyki dot. CDP :P>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2007 o 13:10, ckamil666 napisał:

Nie nic takiego nie było nie dostałem ani mail ani informacji od kuriera kiedy będzie, po prostu
miałem status paczki Zamówienie zrealizowana a na stronie DPD że paczka wychodząca z sortowni
i dostarczona kurierowi... nic poza tym...


a gdzie mieszkasz jeżeli można spytać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No właśnie mnie też to dziwi paczki miały być wysyłane partiami według numerów i nagle paczkę dostał nr ok. 1500 a nie ten z nr np. 10

P.S:Prawdziwy z Ciebie szczęściarz ckamil666:)

Edit:Wiecie co jest najlepsze że jak dziś tych paczek nie dostaniemy to później jest niestety długi weekend z powodu święta więc paczkę zobaczymy później :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2007 o 13:14, ckamil666 napisał:

Mieszkam w Rzeszowie a jeżeli chodzi o numer EK to nawet nie wiem gdzie on jest napisany...
nie mogę go znaleźć... ;P


na tym dużym boxie z głową wilka z przodu :P albo tak jak ktoś wyrzej pisał na medalionie :P
ale byłem wredny i poszukałem na liście i powinno byc 1543 :P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2007 o 13:15, Gall historyk napisał:

Edit:Wiecie co jest najlepsze że jak dziś tych paczek nie dostaniemy to później jest niestety
długi weekend z powodu święta więc paczkę zobaczymy później :/

ZA przeproszeniem ch*j mnie obchodzi jakiś weekend, piątek 2 listopada jest normalnym dniem roboczym!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2007 o 13:17, Bartoshs napisał:

> Mieszkam w Rzeszowie a jeżeli chodzi o numer EK to nawet nie wiem gdzie on jest napisany...

> nie mogę go znaleźć... ;P

na tym dużym boxie z głową wilka z przodu :P albo tak jak ktoś wyrzej pisał na medalionie :P
ale byłem wredny i poszukałem na liście i powinno byc 1543 :P:P:P


daj linka do tej listy, proszę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2007 o 13:15, Gall historyk napisał:

Edit:Wiecie co jest najlepsze że jak dziś tych paczek nie dostaniemy to później jest niestety
długi weekend z powodu święta więc paczkę zobaczymy później :/


Dlatego mimo, że teoretycznie mialem się już nie denerwować to jak zobaczyłem, że jeszcze nawet mojej paczki nie wysłali moje postanowienie poszło w diabły :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2007 o 13:15, Gall historyk napisał:

No właśnie mnie też to dziwi paczki miały być wysyłane partiami według numerów i nagle paczkę
dostał nr ok. 1500 a nie ten z nr np. 10

Nie chce mi się szukać ale pisali że paczki NIE będą wysyłane wg numeracji.

Kolejny raz pytam co z moim zamówieniem na EK?? Dalej mam zamówienie tylko na jedna paczkę z dodatkami a zamówiełem i zapłaciłem za dwie sztuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiesz mnie też to mało obchodzi ale poprostu takie są realia ludzie wyjeżdzają bo jest dłuższe wolne:/Oczywiście może jednak Masterlink będzie pracować niestety nie wiem to tylko moje ponure domysły.

Mychaa: aha no to super bo ja mam nr 700 któryś i być może paczkę dostanę ostatni strasznie pocieszające.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować