Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Opóźnienia dostaw Edycji Kolekcjonerskiej Wiedźmina

3316 postów w tym temacie

I jeszcze napiszę w ramach wyjaśnienia bo widzę że dużo ludzi pyta kiedy paczkę wysłali jeżeli przyszła mi dziś :P Miałem takie informacje najpierw na gram.pl:

"Status Twojego zamówienia: wysłane w dniu 30 października 2007
Przewidywana data dostawy: 31 października 2007 - 2 listopada 2007"

A później na stronie DPD:

1 Magazyn: wydanie kurierowi 31/10/2007 10:12:45 Przesyłka wychodząca z sortowni RZE
2 Linehaul: przyjęcie 31/10/2007 08:48:40 Przesyłka wchodząca do sortowni RZE
3 Utworzenie kwitu importowego DPD 30/10/2007 20:14:48 Przesyłka odebrana przez kuriera WA1
4 Magazyn: przyjęcie od kur. 30/10/2007 18:29:28 Przesyłka wchodząca do sortowni WA2

I to by było wszystko, ktoś jeszcze chce coś wiedzieć ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2007 o 15:29, Turek18 napisał:

Kiedy zostanie wysłana EK Wiedźmina zamówiona w piątek o 20.20? Ciągle pisze, że zostanie wysłana
za 1-5 dni. OD piątku. Dziś mija 5 dzień. Więc jak to? Na e-mila dostałem wiadomość, że wciąż
nie jest dostępny etc. Więc pytam się kiedy??? Czy pracujecie w ten piątek? A Masterlink? A
w sobotę? Mam przesyłkę kurierską. KIEDY DOSTANĘ GRĘ???
PS
Proszę o odpowiedź tylko osoby które się znają i wiedzą. Nie interesują mnie posy typu: Cierpliwości.


W przypadku problemów i niejasności z wysyłką gry lub elementów EK prosimy kontaktować się
bezpośrednio z DOK- to jest najszybsza droga uzyskania informacji dotyczących indywidualnych zamówień.


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Około godziny 13 otrzymałem drugą część EK. Wreszcie. Przeglądam zawartośc i wszystko sie zgadza. Dodatkowo jest plakat i naklejka czyli ten gratis za problemy z zamówieniem. Moje pytanie brzmi gdzie jest ta obiecana gratyfikacja za stres i nie dopilnowanie terminu? Miała być a nic takiego w paczce sie nie znajduje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2007 o 11:11, IceFury napisał:

Juz sie wyloozowalem...
Glownie dlatego ze jedna z zaprzyjaznionych redakcji z branzy biznesowo-finansowej wyrazila
ochote opisania calosci tego niezwyklego "case''u" biznesowego na swoich lamach, czekam tylko
na rozmowe z dziennikarzami...

Sayonara

Brawo IceFury, piękna inicjatywa, o której sam już wcześniej myślałem. Choć osobiście sugerowałbym uruchomienie prasy mniej branżowej, a bardziej brukowej... po prostu. Fakt, Super Expres bardzo nam podziękują za parę słów w tej sprawie oraz linki na forum i do publikacji CDP.

Przesada? Bynajmniej. Skoro CDP nie może sobie wyrobić nawyku szacunku do klienta w sposób normalny, to może takie gorące artykuliki w brukowcach ich czegoś nauczą. Już uruchamiam Outlooka i klecę kilka słów do żądnych sensacji redakcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2007 o 15:59, Raukar napisał:

Około godziny 13 otrzymałem drugą część EK. Wreszcie. Przeglądam zawartośc i wszystko sie zgadza.
Dodatkowo jest plakat i naklejka czyli ten gratis za problemy z zamówieniem. Moje pytanie brzmi
gdzie jest ta obiecana gratyfikacja za stres i nie dopilnowanie terminu? Miała być a nic takiego
w paczce sie nie znajduje.


No to gratuluje ...;) Powiedz mi czy plakat otrzymałeś w tubie czy poskładany na 15 części ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 31.10.2007 o 16:02, urejo napisał:


No to gratuluje ...;) Powiedz mi czy plakat otrzymałeś w tubie czy poskładany na 15 części
??

w tubie, było na fotce od gramowicza co dostał już wcześniej drugi part EK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2007 o 16:04, GoRo-H2o napisał:


>
> No to gratuluje ...;) Powiedz mi czy plakat otrzymałeś w tubie czy poskładany na 15 części

> ??
w tubie, było na fotce od gramowicza co dostał już wcześniej drugi part EK


A no to dobrze ... co do fotki jakoś nie udało mi się na nią "wpaść"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O to treść maila z doka
"Jesteśmy w trakcie wysyłania dodatków. Wszystkie przesyłki powinny zostać doręczone do połowy przyszłego tygodnia."

Nie rozumiem nie którzy już się cieszą druga częścią EK a ja mam czekać do przyszłego tygodnia ?? Z tego co wcześniej pisali niebiescy jest to dla nich sprawa na pierwszym miejscu i wszyscy zajęli się pakowaniem ...Myślałem że mogę się spodziewać dodatków w piątek góra w poniedziałek najwyraźniej nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2007 o 15:59, Raukar napisał:

Około godziny 13 otrzymałem drugą część EK. Wreszcie. Przeglądam zawartośc i wszystko sie zgadza.
Dodatkowo jest plakat i naklejka czyli ten gratis za problemy z zamówieniem. Moje pytanie brzmi
gdzie jest ta obiecana gratyfikacja za stres i nie dopilnowanie terminu? Miała być a nic takiego
w paczce sie nie znajduje.


owszem jest gratyfikacja ale nie w paczuszce, tu masz linka
http://www.gram.pl/news_9Q7qH,8_Znizka_w_wiedzminskim_sklepiku_dla_pre_orderowcow_Wiedzmina.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 31.10.2007 o 16:01, grzesioo napisał:

Brawo IceFury, piękna inicjatywa, o której sam już wcześniej myślałem. Choć osobiście sugerowałbym
uruchomienie prasy mniej branżowej, a bardziej brukowej... po prostu. Fakt, Super Expres bardzo
nam podziękują za parę słów w tej sprawie oraz linki na forum i do publikacji CDP.

Przesada? Bynajmniej. Skoro CDP nie może sobie wyrobić nawyku szacunku do klienta w sposób
normalny, to może takie gorące artykuliki w brukowcach ich czegoś nauczą. Już uruchamiam Outlooka
i klecę kilka słów do żądnych sensacji redakcji.

Niestety a moze stety w brukowcach nie mam znajomych dziennikarzy moze daltego ze nei daje im powodu do zainteresowania

Jesli mozesz popelnic akcje taka jak wspominasz - dzialaj... im wiecej sie pojawi anonsow prasowych tym mniejsze prawdopodobienstwo takich potkniec w przyszlosci, a dzialac to bedzie jako memento dla wszystkich,ktorzy po prostu nie szanuja swoich klientow...

Pozdro dla wszystkich poszkodowanych, dzisiaj zaliczylem 23 tlumaczenia sie kolegom i kolezankom z mojego wpisu w gg, kadra menadzerska glownie..., coz niezwyczajny jest moj wpis jak na dosc statecznego czlowieka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2007 o 16:16, konki69 napisał:

> Około godziny 13 otrzymałem drugą część EK. Wreszcie. Przeglądam zawartośc i wszystko
sie zgadza.
> Dodatkowo jest plakat i naklejka czyli ten gratis za problemy z zamówieniem. Moje pytanie
brzmi
> gdzie jest ta obiecana gratyfikacja za stres i nie dopilnowanie terminu? Miała być a nic
takiego
> w paczce sie nie znajduje.

owszem jest gratyfikacja ale nie w paczuszce, tu masz linka
http://www.gram.pl/news_9Q7qH,8_Znizka_w_wiedzminskim_sklepiku_dla_pre_orderowcow_Wiedzmina.html



Ciekawe na co otrzymamy 50% zniżki , na smycz , podkładkę ?? Jestem bardzo ciekaw , na razie żadnego maila nie dostałem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2007 o 15:29, baraborek napisał:

czy ktoś oprócz mnie nie dostał jeszcze EK Wiedźmina??

Ja, a żeby było ciekawiej, to nie dostałem także maila z informacją o numerze przesyłki. Nie mam zielonego pojęcia co się teraz dzieję z moim bestariuszem, czy inną częścią EK - jedyne co wiem to, to że u mnie ich nie ma. Dobrze, że przynajmniej grę mam, ale w końcu zapłaciłem za EK i mam nadzieję, że dostanę to za co zapłaciłem w niedalekiej przyszłości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2007 o 16:16, konki69 napisał:

> Około godziny 13 otrzymałem drugą część EK. Wreszcie. Przeglądam zawartośc i wszystko
sie zgadza.
> Dodatkowo jest plakat i naklejka czyli ten gratis za problemy z zamówieniem. Moje pytanie
brzmi
> gdzie jest ta obiecana gratyfikacja za stres i nie dopilnowanie terminu? Miała być a nic
takiego
> w paczce sie nie znajduje.

owszem jest gratyfikacja ale nie w paczuszce, tu masz linka
http://www.gram.pl/news_9Q7qH,8_Znizka_w_wiedzminskim_sklepiku_dla_pre_orderowcow_Wiedzmina.html


Dobre i to. Pozostaje czekać na pełną oferte sklepiku i wybierać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2007 o 16:17, Krakers15 napisał:

> czy ktoś oprócz mnie nie dostał jeszcze EK Wiedźmina??
Ja, a żeby było ciekawiej, to nie dostałem także maila z informacją o numerze przesyłki. Nie
mam zielonego pojęcia co się teraz dzieję z moim bestariuszem, czy inną częścią EK - jedyne
co wiem to, to że u mnie ich nie ma. Dobrze, że przynajmniej grę mam, ale w końcu zapłaciłem
za EK i mam nadzieję, że dostanę to za co zapłaciłem w niedalekiej przyszłości.


Wiesz co mam ten sam problem ale powiem ci że postanowiłem wejść na swoje konto na gram.pl w moje zamówienia i tam zobaczyłem dodany kod dotyczący wysyłki dodatków EK, spróbuj może u Ciebie będzie tak samo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2007 o 16:17, Krakers15 napisał:

> czy ktoś oprócz mnie nie dostał jeszcze EK Wiedźmina??
Ja, a żeby było ciekawiej, to nie dostałem także maila z informacją o numerze przesyłki. Nie
mam zielonego pojęcia co się teraz dzieję z moim bestariuszem, czy inną częścią EK - jedyne
co wiem to, to że u mnie ich nie ma. Dobrze, że przynajmniej grę mam, ale w końcu zapłaciłem
za EK i mam nadzieję, że dostanę to za co zapłaciłem w niedalekiej przyszłości.


u mnie tak samo, nawet na moje e-maile nie odpisują, żenada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować