Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Opóźnienia dostaw Edycji Kolekcjonerskiej Wiedźmina

3316 postów w tym temacie

Dnia 31.10.2007 o 15:29, baraborek napisał:

czy ktoś oprócz mnie nie dostał jeszcze EK Wiedźmina??


TAK JA JESZCZE NIE DOSTAŁEM nadal wstrzymana wysyłka ile mozna czekac ! naprawde jestem zdenerwowany szkoda cos tu jeszcze pisac brak weny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli faktycznie ta zniżka to ta gratyfikacja za ten cały cytując słowa Jaskra "bordel ogarnięty pożarem" to osobiście uważam ,że to jest śmieszne bo za wszystkie problemy ze sklepem w zamian dostaniemy możliwość kupienia w tym samym sklepie czegoś za pare złotych mniej .

Moim zdaniem śmiech na sali .


I nie to że wyobrażałem sobie nie wiadomo co z tą gratyfikacją ale to wydaje mi się że to jest niewystarczająće .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2007 o 16:16, IceFury napisał:


> Brawo IceFury, piękna inicjatywa, o której sam już wcześniej myślałem. Choć osobiście
sugerowałbym
> uruchomienie prasy mniej branżowej, a bardziej brukowej... po prostu. Fakt, Super Expres
bardzo
> nam podziękują za parę słów w tej sprawie oraz linki na forum i do publikacji CDP.
>
> Przesada? Bynajmniej. Skoro CDP nie może sobie wyrobić nawyku szacunku do klienta w sposób

> normalny, to może takie gorące artykuliki w brukowcach ich czegoś nauczą. Już uruchamiam
Outlooka
> i klecę kilka słów do żądnych sensacji redakcji.
>
Niestety a moze stety w brukowcach nie mam znajomych dziennikarzy moze daltego ze nei daje
im powodu do zainteresowania

Jesli mozesz popelnic akcje taka jak wspominasz - dzialaj... im wiecej sie pojawi anonsow prasowych
tym mniejsze prawdopodobienstwo takich potkniec w przyszlosci, a dzialac to bedzie jako memento
dla wszystkich,ktorzy po prostu nie szanuja swoich klientow...

Pozdro dla wszystkich poszkodowanych, dzisiaj zaliczylem 23 tlumaczenia sie kolegom i kolezankom
z mojego wpisu w gg, kadra menadzerska glownie..., coz niezwyczajny jest moj wpis jak na dosc
statecznego czlowieka...

IceFury, mam prośbę. Napisz do mnie na GG, chciałbym o czymś pomówić - 2918987.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2007 o 16:29, Michalun napisał:

Jeśli faktycznie ta zniżka to ta gratyfikacja za ten cały cytując słowa Jaskra "bordel ogarnięty
pożarem" to osobiście uważam ,że to jest śmieszne bo za wszystkie problemy ze sklepem w zamian
dostaniemy możliwość kupienia w tym samym sklepie czegoś za pare złotych mniej .

Moim zdaniem śmiech na sali .


I nie to że wyobrażałem sobie nie wiadomo co z tą gratyfikacją ale to wydaje mi się że to jest
niewystarczająće .


jeśli wierzyć nikicie to tak
http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=29341&pid=981

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2007 o 16:32, nazgul47 napisał:

Kiedy można się spodziewać dostaw drugiej części EK? Już ponad tydzień czekam.


W celu uzyskania informacji dotyczących indywidualnych zamówień prosimy kontaktować się z DOK.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2007 o 16:36, NiKiTa7 napisał:

> Kiedy można się spodziewać dostaw drugiej części EK? Już ponad tydzień czekam.

W celu uzyskania informacji dotyczących indywidualnych zamówień prosimy kontaktować się z DOK.


powiedza to samo co zawsze trzeba czekać czyli bedzie paczka w nastepnym tyg. pon lub wt :D bo jutro i tak wolne i sie nie pracuje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2007 o 16:36, NiKiTa7 napisał:

> Kiedy można się spodziewać dostaw drugiej części EK? Już ponad tydzień czekam.

W celu uzyskania informacji dotyczących indywidualnych zamówień prosimy kontaktować się z DOK.


Hmmm kontaktowałem się i po treści maila wnioskuje że nie jest on kierowany indywidualnie tylko kopiowany i pewnie wysyłany do większości kontaktujących się osób

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No dzisiej moja część EK już nieprzyjdzie i jutro raczej też nie . Mam cierpliwość i to też jest jedna z tych wielu prób cierpliwości we życiu ;] . Ufam że przyjdzie we piątek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

czy ktos moze mi odpowiedziec na pytanie, kiedy dostane wszystkie dodatki? i wyjasnic dlaczego czekam na calosc przesylki drugi tydzien juz, skoro przed premiera, bylo PRAWIE wszystko gotowe, tylko nie zdazyliscie? szlag mnie trafia juz z tym cyrkiem -.- to ze macie burdel na miejscu, wynika z waszego niezorganizowania, i za to juz na pewno powinny poleciec glowy -.- i prosze mi nie wyjezdzac zebym sie kontaktowal z dokiem, bo to qr** nie jest odosobniony przypadek przesylki ktora dalej jest wstrzymana...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zadzwonilem sobie do doku i nic ciekawego sie nie dowiedzialem. Na pytanie kiedy zostanie wyslala moja paczka nie dostalem odpowiedzi ,bo tak naprawde kiedy zostanie wyslana zalezy od ludzi pakujacych i to od ich widzimisie to zalezy ( w kazdym badz razie nie leca po numerkach )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2007 o 16:52, Ashriel napisał:

czy ktos moze mi odpowiedziec na pytanie, kiedy dostane wszystkie dodatki? i wyjasnic dlaczego
czekam na calosc przesylki drugi tydzien juz, skoro przed premiera, bylo PRAWIE wszystko gotowe,
tylko nie zdazyliscie? szlag mnie trafia juz z tym cyrkiem -.- to ze macie burdel na miejscu,
wynika z waszego niezorganizowania, i za to juz na pewno powinny poleciec glowy -.- i prosze
mi nie wyjezdzac zebym sie kontaktowal z dokiem, bo to qr** nie jest odosobniony przypadek
przesylki ktora dalej jest wstrzymana...


Już Ci odpowiadam .

"Jesteśmy w trakcie wysyłania dodatków. Wszystkie przesyłki powinny zostać doręczone do połowy przyszłego tygodnia.

Najmocniej przepraszamy za powstałe opóźnienia."

Jest to mail który wysłałem do Doka i niby miał być indywidualny ale po treści maila wnioskuje że większość osób taki dostała .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wkur... za mnie olewactwo CDP! Z jakiej racji niektóre osoby otrzymały już zaległe elementy z EK, a moje nie zostały nawet wysłane?! Dlaczego nie wysłano wszystkich paczek w jednym terminie? Bardzo straciliście w moich oczach. Najpierw problemy z kupnem EK (ja na szczęście nie musiałem czekać na liście rezerwowej), potem z wysyłką. Co z tego, że dostanę gratyfikację w formie plakatu, naklejki i tandetnej zniżki na wiedźmińskie gadżety (których swoją drogą nie mam zamiaru kupować - wystarczy popatrzeć na te ceny...)? Na koniec mam nadzieję, że moje zamówienie zostanie wysłane jeszcze dzisiaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2007 o 16:55, Lex napisał:

Z jakiej racji niektóre osoby otrzymały już zaległe elementy
z EK, a moje nie zostały nawet wysłane?!


Po moim pierwszym mailu do doka i dość szybkiej odpowiedzi po której nic nowego się nie dowiedziałem napisałem między innymi takie pytanie jakie ty teraz zadajesz dodając kilka pytań od siebie (mając nadzieję że dostane indywidualnego maila) i pare mocniejszych słów oczywiście wszystko na poziomie kultury i już odpowiedzi nie dostałem i pewnie nie dostane. Jednym słowem OGROMNA NIEODPOWIEDZIALNOŚĆ I NIEKOMPETENTNOŚĆ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2007 o 16:54, urejo napisał:

Już Ci odpowiadam .

"Jesteśmy w trakcie wysyłania dodatków. Wszystkie przesyłki powinny zostać doręczone do połowy
przyszłego tygodnia.

Najmocniej przepraszamy za powstałe opóźnienia."

Jest to mail który wysłałem do Doka i niby miał być indywidualny ale po treści maila wnioskuje
że większość osób taki dostała .


wqrw*a mnie takie cos. najmocniej przepraszali juz tydzien temu do diabla. to co sie dzieje teraz juz jest kpina po prostu -.-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Do każdego z zamawiających wysłaliśmy również mailem przeprosiny i wyjaśnienie sytuacji."

No cóż, nie do każdego. Ja owego maila nie otrzymałem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2007 o 17:19, Raijin napisał:

"Do każdego z zamawiających wysłaliśmy również mailem przeprosiny i wyjaśnienie sytuacji."


No cóż, nie do każdego. Ja owego maila nie otrzymałem...


ja od tygodnia nie dostałem żadnego e-maila od nich ani tych co mowili ze wyslali ani odpowiedzi na moje e-maile

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować