Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Opóźnienia dostaw Edycji Kolekcjonerskiej Wiedźmina

3316 postów w tym temacie

Dnia 31.10.2007 o 14:50, NiKiTa7 napisał:

W celu wyjaśnienia zaistniałej sytuacji bardzo proszę o kontakt z DOK pod nr tel. 022/ 519
69 69

Dziękuję za informację.
Właśnie dostałem maila że moje drugie zamówienie wciąż ma status niedostarczone, oto jego treść:
W obecnej chwili ma Pan wygenerowane jedno zamówienie na dodatki do Edycji Kolekcjonerskiej Wiedźmina, ponieważ jedno tylko z zamówień ma status zrealizowane. Gdy przy zamówienia numer xxxxxxxxx zmieni się informarcje że przesyłka została dostarczona, automatycznie wygenerowane zostanie do niego zamówienie na elementy do EK..
I tu pojawia się pewien problem, ponieważ firma kurierska nie przeskanowała tej paczki i nie zmienia ona statusu na odebrane przez kuriera. Ogólnie przy odbieraniu paczki było sporo zamieszania ale w końcu ją dostałem. Jednak jak rozumiem z treści maila elementy z EK mogą prez to do mnie nigdy nie trafić :/
przepraszam że na forum, ale zwyczajnie straciłem już cierpliwość do romów telefonicznych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

zamówienie nr NN28180755: złożone Wt, 30.10.2007, wysyłka Twojego zamówienia została wstrzymana jest godz 17:18 czyli nie licze juz na piatek a naprzyszly tydzien czyli opoznienie 2 tyg no prawie 3tyg...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2007 o 13:39, GanD napisał:

Nie żartuj. Kolejne puste hasła i niespełnione obietnice


Dlatego piszę , że szczere i otwarte przedstawienie sprawy.Oczywiście jest to najmniej prawdopodobne ze wszystkich rozwiązań.

W moich oczach ten sklep jest kompletnie spalony.

Masz wiele racji.Ceny wyższe jak w normalnych sklepach.Np w Carrefourze 500 metrów od domu Top Seller mam po 24 zł zamiast po 39 - 6 wpln.Nie czekam , nie płacę za przesyłkę.Wiedźmin również jest trochę tańszy jak zresztą wiele innych gier.Wirtualna kasa , którą dostaję za rejestrację , to z kolei takie nie wiadomo co i do czego.Ponad 500 wpln mam na koncie od 2 lat i nie jestem tego w stanie wykorzystać na gry , a 20 gadżetów kupować nie mam ochoty.Jak dodać do tego wszystkiego ostatnie zamieszanie wokół EK Wiedźmina , to faktycznie korzystanie ze sklepu gram.pl zaczyna wygladać jak masochizm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2007 o 15:29, baraborek napisał:

czy ktoś oprócz mnie nie dostał jeszcze EK Wiedźmina??


Ja. Nadal status "wysylka zostala wstrzymana".

A jak pisalem, ze przed dlugim weekendem paczki nei zobacze, to sie ze mnie smiali...

Jeszcze w dodatku rekompensata za traktowanie nas jak smieci jest mozliwosc wydania kolejnych pieniedzy w CDP za gadzety kosztujace 3 razy wiecej niz powinny - po prostu ****, pelen profesjonalizm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2007 o 17:35, costi napisał:

Ja. Nadal status "wysylka zostala wstrzymana".

A jak pisalem, ze przed dlugim weekendem paczki nei zobacze, to sie ze mnie smiali...



U mnie jest podobnie.Tzn ze wstrzymaniem przesyłki , a nie śmianiem się ze mnie. :-)
W sumie , to właściwie nawet mnie to nie denerwuje , ale żałosne robi się coraz bardziej.Przyjęto styl Cenegi zaprezentowany w temacie startu Klubu Gracza.Informacji nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja mam w statusie zamówienia "pakowane i przygotowane do wysyłki, zostanie wysłane 31 października 2007",
mam nadzieję, że to prawda. Ach CD-P w moich oczach zawsze byliście porządną, dbającą o swoich klientów firmą, jednak ostatnio muszę powiedzieć, że się zawiodłem, po prostu zawiodłem. Wybaczyłem Wam (z lekkim bólem serca) "niedosyłke", wytłumaczyliście się wtedy, że cytuję "farba nie zdążyła wyschnąć"; dość dziwne, ale możliwe. Zresztą
cieszyłem się, że dostałem chociaż grę, bo ta jest naprawdę świetna i widać, że dużo pracy, wysiłku itp. w nią włożyliście; pomyślałem, że nic się nie stało, skoro i tak dostanę paczkę z elementami EK w przyszłym tygodniu. Niestety później było tylko gorzej. Okazało się, że sklepy MM, Empik, Saturn dostaną kompletną EK; wtedy też mieliście wytłumaczenie, chociaż Pre-orderowców mogło to zaboleć, że nie oni czekający na EK od kilku miesięcy, będą pierwsi cieszyć się gadżetami z Wiedźmina. Czekałem bardzo długo na info o gratyfikacji, która okazała się dość śmieszna (do "50% zniżki za gadżety z Wiedźminem", moglibyście chociaż dać możliwość kupna gadżetu za wPLNy), no ale wiadomo: nic za darmo, nawet jeśli chodzi o rekompensatę za popełniony błąd. Później, zawiedliście na całej linii, gdy
okazało się, że paczki z elementami EK nie dojdą w terminie. Zawiedliście graczy, którzy byli z Wami od początku, graczy, którzy zamówili grę w specjalnym wydaniu już w lipcu. Myślę, że to wszystko po prostu Was przerosło i nie poradziliście sobie z pewnymi sprawami. Szkoda, że dajecie nam graczom do wiadomości, że w ogóle Was nie obchodzimy; może się mylę, lecz wiele osób piszących w tym temacie na pewno myśli podobnie. Mam nadzieję, że zmienicie swoją obecną postawę i dacie do zrozumienia, że naprawdę zależy Wam na naprawieniu błędu. Oczywiście gratuluję Wam wysokiego wyniku sprzedaży w Polsce i na Świecie, jednak nie zapomnijcie o tych paru tysiącach osób, których wciąż czekają na swój kompletny zestaw EK. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobrze że pracuje w sądzie lepiej żeby była najszybciej paczka wysłana bo jak nie to ostro będzie i zobaczymy co GRAM.PL sobie odpowie na dywaniku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ech na to wszystko żal mi słów to już kolejna złamana obietnica na dłuugiej ich liście - podobno każdy miał go dostać przed 31 październikiem poza tym co to ma znaczy ta rekompensata bo mi to wygląda tak ja czekam nie wiadomo ile na rękaw z EK (nawet nie wiadomo czy się doczekam) ii otrzymam łaskawie możliwość wydania pieniędzy w sklepie gram.pl i do tego 5% większą zniżkę niż ci co posiadają Ep

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiecie co? Ja tam sobie to daruję. Już nie chce mi się nawet tej firmy przeklinać.

CDP ma nas głęboko w 4 literach i ja postąpię z nimi dokładnie tak samo. EK wiedźmina to ostatnia rzecz jaką tu zamówiłem. Skoro im nie zależy na tych kilkudziesięciu klientach którzy się wypowiadają w tym wątku to ich problem. Tak czy siak wyjdą na swoje.

Pozdrawiam. I życzę cierpliwości z użeraniem się z tą firmą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja jestem wkur...zony :)

Jak ja mam mniejszy nr. edycji, od tych co mają wyższy to ja pierwszy niedostane, tylko ten co ma wyższy numer... :/ Ja tą sytuacją jestem (patrz wyżej) i napisałem do DOK-u "CO JEST...??" Mam nadzieję, że jak paczka do mnie dojdzie wszystko będzie w stanie IDEALNYM, bo nie ręczę za siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2007 o 17:58, gpodoba napisał:

Dobrze że pracuje w sądzie lepiej żeby była najszybciej paczka wysłana bo jak
nie to ostro będzie i zobaczymy co GRAM.PL sobie odpowie na dywaniku :)


a za olewanie klienta (konsumenta) można za to iść na dywanik?? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Poczytaj sobie paragrafy to bedziesz wiedział i tym bardziej że dostaje sie paczke niekompletną a sie zapłaciło 2x większa równowartość. Wiesz co za to jest... szybka interwencja dostania paczki i miłej lektury życzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2007 o 18:17, Irc100 napisał:

Też mam nadal wstrzymane. A powinno już dzisiaj być bo mieli wczoraj wysłać... Może szanowne
CDP powie w końcu jakiś realny termin wysyłki???


To ja ci odpowiem jeżeli wyślą paczki do południa w piątek (bo czwartek jak wiadomo nikt nie pracuje) to będziesz miał na pon., a jeżeli w pon zostanie zrealizowana wysyłka to na następny dzień standardowo, także czekać maks do środy i czwartku. Ja tam liczę na środę że dostane paczkę bo jak nie to już naprawdę będzie z nimi kiepsko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Żenada w wykonaniu CD Projekt. Ciekawe ile jeszcze terminów wymyślą. A gratyfikacja to śmiech na sali. Pewnie i tak byłaby taka wprowadzona po tym jak okazało się, że grę gdzie indziej można było dostać taniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze pewnie sobie długi weekend urządza mając w poważaniu wnerwionych klientów. Wnioskuje po odpowiedzi z formularza kontaktowego i cytacie: "W związku z okresem świątecznym, czas odpowiedzi może wydłużyć się do około 5 dni roboczych, przepraszamy." Kasa skasowana, a klient niech czeka echhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oj chyba jedyna rzecza jaka jeszcze tu kupie beda prepaidki WoWa a i to moge kupic w innych sklepach internetowych. Oj CDP naprawde z najwiekszym hitem na ktorego EK czeka mnostwo osob zawiedliscie na calej linii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No nic, co tu powiedzieć. Szkoda już sobie nabijać postów, długo czekałem, jeszcze poczekam. Pamięć mam dobrą i już wiem, że nie warto być wiernym, oddanym klientem, bo to się najzwyczajniej nie opłaca.

Mimo wszystko wciąż zostaję z naiwną wiarą, że CDP wysyła te paczki najszybciej jak może... Wierzę, bo odnoszę wrażenie, że prawda jest zbyt bolesna ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2007 o 17:35, KrzychW napisał:

Dlatego piszę , że szczere i otwarte przedstawienie sprawy.Oczywiście jest to najmniej prawdopodobne
ze wszystkich rozwiązań.


Również na to liczyłem. Jednak po kolejnych niedotrzymanych terminach, podawaniu błędnych, a nawet wzajemnie sprzecznych informacji, doszedłem do wniosku, że po tej ekipie niczego lepszego nie ma się co spodziewać. Przykre jest to tym bardziej, że jak do tej pory większość zakupów gier dokonywałem właśnie na gram.pl (również mam całkiem sporą sumkę niezagospodarowanych wPLN) i choć zdarzały się jakieś wpadki, to były jakoś sensownie rozwiązywane. Tymczasem w obecnej sytuacji czuję się trochę jak taki petent w urzędzie, którego każdy zbywa byle czym, aby tylko załatwić sprawę i mieć święty spokój. Dlatego też chcę wreszcie załatwić tę sprawę i więcej do tego urzędu nie wracać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja swoją paczke dostałem. Ciesze sie ale rozumiem pozostałych i sądze że też bym sie tak wkurzał. Śmieszne jest to że nie dostałem żadnego maila. Nawet informacji że paczka została wysłana. Bałagan musi być naprawde wielki. Po głębszym zastanowieniu sie o gratyfikacji to rzeczywiście jest to głupie. 50 zniżki to prawie nic. Ciekawe czy zmienią to czy oleją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować