Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Opóźnienia dostaw Edycji Kolekcjonerskiej Wiedźmina

3316 postów w tym temacie

Dnia 31.10.2007 o 20:01, Wojman napisał:

> podaj mi link

Ostrzezenie za spam.

najpierw temat... w BOK nic nie wiedza mówią ze magazyn odpowiada za paczki tutaj piszą ze dzwonić do BOK a może ktoś dyrekcji firmy by sie wypowiedział ile to jeszcze będzie trwać?? a co do ciebie wojman to nie był spam... poprosiłem o link bo myślę ze temat trzeba rozglosnic... i przynajmniej w takich wypadkach gdzie gram.pl zawaliło sprawę powinno sie przymykać na pewne rzeczy oko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2007 o 19:58, Ali G napisał:

mnie ciekawi gdzie jest Mike ;]

Zapadl sie pod zmienie czy boi sie odpowiadac na nasze pytania ? ;]
Co do gratyfikacji to wypas dostane znizke 50% na plakaty i smycz "szuper" i jeszcze na tym
CDP zarobi...

Dokładnie, zawsze w takich sytuacjach sie pojawiał. Czyżby tym razem bał się, tyle już naobiecał.

Dnia 31.10.2007 o 19:58, Ali G napisał:

PioMrex-> Dawaj tego linka w podpisie czy tam na "gramszajcie" ;]

Sprawdź pocztę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2007 o 16:20, urejo napisał:

Wiesz co mam ten sam problem ale powiem ci że postanowiłem wejść na swoje konto na gram.pl
w moje zamówienia i tam zobaczyłem dodany kod dotyczący wysyłki dodatków EK, spróbuj może u
Ciebie będzie tak samo

Wszedłem. Ani widu ani słychu. Maila też jak nie było tak nie ma. Eh, chyba niedługo zostanie nam jedynie modlitwa do św. Antoniego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

godz 20:00 wiec dzisiaj mi nie wysla ciekawe czy w piątek wyślą czy może w poniedziałek ??? a może w grudniu po południu?? piormex moje gg 827477 odezwij sie mam pewien plan:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jak by pracowała kompetentna osoba jako kierownik działu wysyłek w tym pre-orderow to by truła [...] koproducentom żeby na czas zrobili dodatki a jego dział w wyznaczonym wysłał kompletne paczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2007 o 20:33, Morpheus83 napisał:

jak by pracowała kompetentna osoba jako kierownik działu wysyłek w tym pre-orderow to by truła
[...] koproducentom żeby na czas zrobili dodatki a jego dział w wyznaczonym wysłał kompletne
paczki

Czego oczekujesz patrząc po gramsajcie Mike i motto: "co nas nie zabije to nas wzmocni (o cedepe i nie tylko;)"
widać gdzie nas mają, a to co teraz to znów jest gra, jak ograć klienta i oskubać go i jeszcze aby był wdzięczny (patrz. zniżka w sklepie wiedźmińskim).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dwa tygodnie z Wiedźminem - dzień dziesiąty

tak przyznajemy sie popełniliśmy wiele błędów przy wysyłce EK za które przepraszamy najmocniej jak potrafimy osoba odpowiedzialna za ta sytuacje z trybem natychmiastowym została zwolniona z pracy jeszcze raz prosimy o wybaczenie jako rekompensatę proponujemy wam ...(sami pomyślcie co ty by mogło być...)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gratuluje profesjonalnego podejścia do klientów i spławienia kilkuset stałych klientów jednym porządnym i całkowicie przemyślanym ruchem ;) A ja se poczekam może w styczniu reszta ek dojdzie. Chyba, że znowu zadzwonię do DPD z opier... czemu kurier wozi moją paczkę po całym Radomiu przez 4 dni i łaskawie nie ruszy d..y do mnie albo chociaż nie zadzwoni. Jedno muszę przyznać efekt był natychmiastowy ;) Po prostu niektórzy potrzebują porządne smagnięcie przez plecy wtedy lepiej pracują...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2007 o 20:50, Oloninho napisał:

Możecie powiedzieć kiedy będzie przysłana ta zawartość EK?


jak Ci pyknie to w piątek, a jak nie pyknie to też może być piątek ale któryś z kolei
tego nitk nie wiem - nawet najstarsi górale :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2007 o 21:04, Oloninho napisał:

Czyli w piątek przyjdzie, czy w piątek wyślą?

Wyślą jak im się będzie chciało albo i nie. W tym cały wic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2007 o 21:04, Oloninho napisał:

Czyli w piątek przyjdzie, czy w piątek wyślą?


Jeśli masz status zamówienia "wstrzymane" to reszty domyśl się sam x]

CDP obiecał, że napewno przed gwiazdką będzie, nie ma się co bać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2007 o 21:04, Oloninho napisał:

Czyli w piątek przyjdzie, czy w piątek wyślą?

to zależy - paczki wysyłają różnie - musisz zobaczyć w swoich zamówieniach - jeżeli masz tam napisane że wysłane to duża szansa że będzie wpiątek - jeżeli nie to najprędzej z początkiem przyszłego tygodnia. Ale jak długo będą wysyłać i kiedy trafi akurat na Twój egzemplarz - tego nie wie nikt. Dowiesz się o fakcie jak dostaniesz grę w łapy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ech, też bym chciał dostać swoje dodatki :( Kolejny raz gram.pl robi mnie w balona. Ostatnio z "The burning crusade". Zamówiłem pre-order a ten nigdy nie doszedł. (Nakłady im się podobno wyczerpały... pre-order psia go mać) Z tego wszystkiego po kilku dniach oczekiwania musiałem się sam fatygować pociągiem do Stolicy i biegać po empikach. A kurierzy też się zawsze, za przeproszeniem, opieprzają. Termin dostawy powyżej tygodnia to u nich norma. Ach jak cudnie jest mieszkać w tym słodkim kraju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2007 o 21:09, Bartoshs napisał:

> Czyli w piątek przyjdzie, czy w piątek wyślą?
to zależy - paczki wysyłają różnie - musisz zobaczyć w swoich zamówieniach - jeżeli masz tam
napisane że wysłane to duża szansa że będzie wpiątek - jeżeli nie to najprędzej z początkiem
przyszłego tygodnia. Ale jak długo będą wysyłać i kiedy trafi akurat na Twój egzemplarz - tego
nie wie nikt. Dowiesz się o fakcie jak dostaniesz grę w łapy ;)

Właśnie grę już mam ( trochę wyżej jest jak ją dostałem :P ) a mi chodzi o resztę EK. A tłumaczenia, ze jest wysłane kurierem "to bedzie na pewno szybciej" mnie nie przekonują ;) A paczuszka i tak wstrzymana do odwołania na rusky rok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2007 o 21:12, Oloninho napisał:

Aha, mam napisane że przesyłka wstrzymana.


no to czekasz ;) a kiedy i dlaczego tak późno to nawet niebiescy chyba do końca nie wiedzą :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2007 o 21:13, GollumZ napisał:

Właśnie grę już mam ( trochę wyżej jest jak ją dostałem :P ) a mi chodzi o resztę EK.

<ciach>
no to resztę dostaniesz tak jak opisałem pare postów wyrzej - powinna być w tym roku kalendarzowym ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować