Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Opóźnienia dostaw Edycji Kolekcjonerskiej Wiedźmina

3316 postów w tym temacie

Aha. To fajnie że taki numerek bo widać że nie wysyłają po kolei tylko losowo. Albo już wysłali do mnie tylko ja jeszcze nie dostałem info ani paczki.... (1131 numer)

Edit: Sorki za podwójny post....

Dobra ide spać bo już nie mogę wytrzymać tego zdenerwowania...ciągle tylko w moje zamówienia wchodzę....

Może mi włosy zbieleją....fajnie by było....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiecie co jest najlepsze ... żadnego ale to żadnego meila od GRAMU nie dostałem ... anie , tego z przeprosinami , ani tego z chasłem do sklepiku ... no k**** żadnego !!!!!!! A paczki miały być wysłane tydzień po grze ... a tu co ?? Wielkie JAJO nic więcej ... echh ... zawsze stałem za nimi ale tera sie Wku... zdenerwowałem i to ostro ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Btw nie ma co sugerować się mailem z potwierdzeniem/numerem nadania. Dostałem przesyłkę a maila jak dotąd nie, numer przesyłki pojawił się na koncie też już po dostarczeniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zwracam się do tych, którzy są szczęśliwymi posiadaczami ''dosyłki EK''.

Czy ktoś mógłby mi potwierdzic skład dosyłki w szczególności chodzi mi o mape, gdyż kolega zakupił wersje podstawową i w pudełku DVD z grą wśród ulotek miał złożoną mape. Ja takowej nie znalazłem i trapi mnie, czy nie jest to wina niedopatrzenia, czy też może mapa z EK różni się i jest dołączana do dosyłki EK?

Zdjęcie dosyłki EK znalazłem w tym temacie, ale uprzejmie proszę o dokładne przyjżenie się i potwierdzenie bądź nie widniejącego składu.

20071031224337

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2007 o 22:20, Irc100 napisał:

... CDP nie wyśle wszystkiego i wysyła po kilka sztuk.


Jak to nie wyśle wszystkiego? Masz na myśli to, że zdarzają się przypadki niekompletnych dosyłek EK? No bez jaj!?

Sorry za podwójnego posta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2007 o 22:44, Xian napisał:

Zwracam się do tych, którzy są szczęśliwymi posiadaczami ''dosyłki EK''.

Czy ktoś mógłby mi potwierdzic skład dosyłki w szczególności chodzi mi o mape, gdyż kolega
zakupił wersje podstawową i w pudełku DVD z grą wśród ulotek miał złożoną mape. Ja takowej
nie znalazłem i trapi mnie, czy nie jest to wina niedopatrzenia, czy też może mapa z EK różni
się i jest dołączana do dosyłki EK?

Zdjęcie dosyłki EK znalazłem w tym temacie, ale uprzejmie proszę o dokładne przyjżenie się
i potwierdzenie bądź nie widniejącego składu.


To pytanie było zadawane wiele razy. W pierwszej wysyłce EK nie było mapy z tego względu że jest drukowana na specjalnym papierze wszyscy dostana ją w drugiej wysyłce EK wraz z innymi zaległymi dodatkami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Status Twojego zamówienia: wysyłka Twojego zamówienia została wstrzymana

To normalne czy dodatkach do EK? Czy powinienem się martwić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2007 o 22:48, urejo napisał:

To pytanie było zadawane wiele razy. W pierwszej wysyłce EK nie było mapy z tego względu że
jest drukowana na specjalnym papierze wszyscy dostana ją w drugiej wysyłce EK wraz z innymi
zaległymi dodatkami


Nie wiedziałem, że padło tego typu pytanie wiele razy, gdyż nie miałem siły przebijac się przez 68 stron tematu, gdzie 90% to narzekania 10% to odpowiedzi CDP odsyłające do DOKu, czy czegoś w ten deseń. W każdym bądź razie dzięki za potwierdzenie o to właśnie mi chodziło =)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2007 o 22:48, urejo napisał:

> Zwracam się do tych, którzy są szczęśliwymi posiadaczami ''dosyłki EK''.
>
> Czy ktoś mógłby mi potwierdzic skład dosyłki w szczególności chodzi mi o mape, gdyż kolega

> zakupił wersje podstawową i w pudełku DVD z grą wśród ulotek miał złożoną mape. Ja takowej

> nie znalazłem i trapi mnie, czy nie jest to wina niedopatrzenia, czy też może mapa z EK
różni
> się i jest dołączana do dosyłki EK?
>
> Zdjęcie dosyłki EK znalazłem w tym temacie, ale uprzejmie proszę o dokładne przyjżenie
się
> i potwierdzenie bądź nie widniejącego składu.

To pytanie było zadawane wiele razy. W pierwszej wysyłce EK nie było mapy z tego względu że
jest drukowana na specjalnym papierze wszyscy dostana ją w drugiej wysyłce EK wraz z innymi
zaległymi dodatkami


Kupiłem wersję ''gram.pl'' EP - mapa mała, ale na kredowym papierze - lux... fajna.. ładnie wykonana...
Kupiłem wersję ''empikową'' EK - mapa duża, ale... mój papier toaletowy jest lepszej jakości - i teraz mam pytanie do osób które kupiły EK w pre-orderze z gram.pl - czy Wy macie lepszej jakości te mapy? Bo jeśli dobrze pamiętam, to jednym z powodów opóźnień preorderowych EK był problem z mapą ''drukowaną na super papierze'' :-\ Jak dla mnie to to jakaś kolejna kpina.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2007 o 22:44, Xian napisał:

Zwracam się do tych, którzy są szczęśliwymi posiadaczami ''dosyłki EK''.

Czy ktoś mógłby mi potwierdzic skład dosyłki w szczególności chodzi mi o mape, gdyż kolega
zakupił wersje podstawową i w pudełku DVD z grą wśród ulotek miał złożoną mape. Ja takowej
nie znalazłem i trapi mnie, czy nie jest to wina niedopatrzenia, czy też może mapa z EK różni
się i jest dołączana do dosyłki EK?

Zdjęcie dosyłki EK znalazłem w tym temacie, ale uprzejmie proszę o dokładne przyjżenie się
i potwierdzenie bądź nie widniejącego składu.


właśnie coś takiego dostałem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2007 o 23:07, Jatzoo napisał:

jednym z powodów opóźnień preorderowych EK był
problem z mapą ''drukowaną na super papierze'' :-\ Jak dla mnie to to jakaś kolejna kpina.....


Chyba wykonanie pudełek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Od wczoraj status, mojego zamówienia figuruje jako wstrzymany. żadnych informacji wyjaśniających nie dostałem na maila, a forum czytać i denerwować się nie mam zamiaru. A teraz moim oczom ukazało się zdjęcie zawartości edycji kolekcjonerskiej jakiegoś szczęśliwca, który już dostał swoją paczkę. I co widzę plakacik i naklejkę jako zadośćuczynienie.Wiecie co? Mam szczerze dość gram.pl i ich polityki "obsługi klienta". Czuje się oszukany. Zastanawiam sie jeszcze czy moja przesyłka dojdzie w przyszłym tygodniu? I czy aby na pewno będzie mieć taki numer jaki udało mi się wywalczyć w pierwszy dzień zamawiania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2007 o 23:11, Kafar napisał:

Sorki że offtopic ale ludzie używajcie edycji postów.. po dwóch latach w końcu ją dali więc
dlaczego jej nie używacie?


Bo z cala edycja musisz sie zmiescic w 5 minutach od napisania posta - zycze powodzenia ;)

EDIT: Swoja droga, jak bede recenzowal Wiedzmina, to na pewno wspomne o tym calym burdelu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować