Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Opóźnienia dostaw Edycji Kolekcjonerskiej Wiedźmina

3316 postów w tym temacie

Dzwonić do DOKu i maltretować o podanie danych wysyłkowych (czyli "kiedy jeśli się uda to chyba być może zostanie wysłane" :-P). Ja już nie dzwonię bo mi sie nie chce, kiedyś dojdzie na pewno :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.11.2007 o 16:13, Sephirath napisał:

Dzwonić do DOKu i maltretować o podanie danych wysyłkowych (czyli "kiedy jeśli się uda to chyba
być może zostanie wysłane" :-P). Ja już nie dzwonię bo mi sie nie chce, kiedyś dojdzie na pewno
:P


No cóż.... Pozostaje tylko czekać... I mieć nadzieje, że byc może, w pewnym czasie, za rok, może dwa przesyłka może, lecz nie musi dojść prawie, lub więcej niż w prawie wyznaczonym terminie, którego nie ma. XD
Ach...
czekam na dodatki.

,,Był rok 2088. Zgrzybiały starzec siedział na lewitującym stołku, i popijał koktajl na nieśmiertelność. nagle w pole jego widzenia wtoczył się android.
- Panie. jakiś kurier, z jakiejś firmy do pana. Mówi cos o jakimś Gram.pl, i przesyłce.
starzec popatrzył na androida przenikliwym wzrokiem.
- wpuść go.
Chwile później dostojnym krokiem wszedł kurier, i wręczył starcowi paczkę.
- proszę pokwitować. Oto pańskie dodatki do EK wiedźmina.
Gdy kurier wyszedł, starzec drżącymi rekami wyją z paczki medalion, i włożył go sobie na szyje.
- Doczekałem się...- szepnął, i umarł. "
XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh... dostałem meila (wczoraj) że przesyłka została wysłana. Status w liście zamówień się nie zmienił, a kuriera jak nie ma, tak nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.11.2007 o 16:27, cedricek napisał:

No cóż.... Pozostaje tylko czekać... I mieć nadzieje, że byc może, w pewnym czasie, za rok,
może dwa przesyłka może, lecz nie musi dojść prawie, lub więcej niż w prawie wyznaczonym terminie,
którego nie ma. XD
Ach...
czekam na dodatki.

,,Był rok 2088. Zgrzybiały starzec siedział na lewitującym stołku, i popijał koktajl na nieśmiertelność.
nagle w pole jego widzenia wtoczył się android.
- Panie. jakiś kurier, z jakiejś firmy do pana. Mówi cos o jakimś Gram.pl, i przesyłce.
starzec popatrzył na androida przenikliwym wzrokiem.
- wpuść go.
Chwile później dostojnym krokiem wszedł kurier, i wręczył starcowi paczkę.
- proszę pokwitować. Oto pańskie dodatki do EK wiedźmina.
Gdy kurier wyszedł, starzec drżącymi rekami wyją z paczki medalion, i włożył go sobie na szyje.

- Doczekałem się...- szepnął, i umarł. "
XD


Noo chłopie masz talent, nie powiem:P
Fajnie wyszło,nawet bardzo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.11.2007 o 16:38, Viper napisał:

> No cóż.... Pozostaje tylko czekać... I mieć nadzieje, że byc może, w pewnym czasie, za
rok,
> może dwa przesyłka może, lecz nie musi dojść prawie, lub więcej niż w prawie wyznaczonym
terminie,
> którego nie ma. XD
> Ach...
> czekam na dodatki.
>
> ,,Był rok 2088. Zgrzybiały starzec siedział na lewitującym stołku, i popijał koktajl na
nieśmiertelność.
> nagle w pole jego widzenia wtoczył się android.
> - Panie. jakiś kurier, z jakiejś firmy do pana. Mówi cos o jakimś Gram.pl, i przesyłce.

> starzec popatrzył na androida przenikliwym wzrokiem.
> - wpuść go.
> Chwile później dostojnym krokiem wszedł kurier, i wręczył starcowi paczkę.
> - proszę pokwitować. Oto pańskie dodatki do EK wiedźmina.
> Gdy kurier wyszedł, starzec drżącymi rekami wyją z paczki medalion, i włożył go sobie
na szyje.
>
> - Doczekałem się...- szepnął, i umarł. "
> XD

Noo chłopie masz talent, nie powiem:P
Fajnie wyszło,nawet bardzo:)


Faktycznie :) Bardzo dobre poczucie humoru :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.11.2007 o 16:05, Sephirath napisał:

Status Twojego zamówienia: wysyłka Twojego zamówienia została wstrzymana, czy ktoś ma coś innego
w tym miejscu w "dodatkach do EK"? :P


Owszem. "Pakowane i przygotowywane do wysyłki w dniu 31.10.2007"
Co tam, że mamy już 1.11.2007...
Aha, i dostałem też maila, że paczka została wysłana... Jednak numeru przewozowego nadal brak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 01.11.2007 o 16:38, Viper napisał:

Noo chłopie masz talent, nie powiem:P
Fajnie wyszło,nawet bardzo:)


Dzięki :D
czasem, gdy chce odetchnac od pisania Zewu, czy tez Gramstory ( Vide- mój GS), to mi sie płodzą takie teksty...
A tu jest okazja, na cos takiego :D
Cóz innego nam pozostało? Tylko śmiać się jeszcze można.
I czekamy na paczki, lub na wysłanie.
ech.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.11.2007 o 10:40, Xian napisał:

Oczywiście
jestem w stanie zrozumiec osoby, które zamówiły swój egzemplarz w preorderze (nieważne w jakiej
wersji), a do dziś nie mogą zagrac lub otrzymały wybrakowane/uszkodzone, to już prawdziwe przegięcie
ze strony CDP tudzież DPD. Nic pozostaje czekac.


Dokładnie to miałem na myśli. Osoby takie zamawiając ufają wydawcy, że wszystko będzie zapięte na ostatni guzik a tu klops ... muszą obejść się smakiem i patrzeć jak inni kupują tą samą wersję w Empiku i grę mają od ręki...
Rozumiem więc frustrację i poczucie że coś tu jest nie fair.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Super widze niektóre osoby dostały meila a ja oczywiście nie.......status też mi się nie zmienił no normalnie cud,miód i orzeszki.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moja przesylka standardowo jest "wstrzymana".

A co do rekompensaty za wszystkie te "trudnosci" moge powiedziec jedynie: LOL. Znizka w sklepie, osoba ktora to wymyslila jest geniuszem. CDP daje wkurzonym graczom "hojna rekompensate" nic przy tym nie tracac. Kto z tych 3000 nabywsow EK kupi jeszcze jakies dodatkowe badziewia w tym sklepie? Niesadze, zeby znalazlo sie ich duzo...
A ci, ktorzy by sie zdecydowali musza wydac pieniadze, zeby skorzystac z rekapensaty... porazka (ze strony klienta, bo dla CDP to genialne posuniecie, dac cos nie dajac nic).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.11.2007 o 16:01, Sephirath napisał:

Ale nie dostałeś nawet samej gry? Czy tylko dodatków?


Gre dostalem. Jakies dodatki rownierz (instrukcje, poradnik ogolnie wszystko z wydania podstawowego, procz rzecz jasna mapy za to z koszulka), ale zdaje sie zem juz o tym kiedys wspomnal. Sam czekam na dodatki, ktore powinny przyjsc wraz z gra, a ktorymi ciesza sie teraz gracze, ktorzy EK kupili w zwyklym sklepie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.11.2007 o 19:03, Grigor4 napisał:

Jutro będzie można zadzwonic do CDP ??

Ciezko powiedziec, cala masa ludzi robi sobie w ten piatek wolne, CDP moze nie byc wyjatkiem. Znajac zycie, pewnie sie nie dodzwonisz, chociaz probowac mozesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 01.11.2007 o 19:08, Strider napisał:

Ciezko powiedziec, cala masa ludzi robi sobie w ten piatek wolne, CDP moze nie byc wyjatkiem.
Znajac zycie, pewnie sie nie dodzwonisz, chociaz probowac mozesz.


A nie wiesz czasem czy da sie anulować lub zmienić zamówienie za które już zapłaciłem ?? Nie wytrzymałem i kupiłem wczoraj w MM Wiedźmina i nie wiem co teraz zrobić, bo dwa mi niepotrzebne :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.11.2007 o 19:03, Grigor4 napisał:

Jutro będzie można zadzwonic do CDP ??


Jesli chcesz sie dowiedziec kiedy Ci wysla to nawet nie masz po co dzwonic...
Dok powie Ci ze oni sami nie wiedza kiedy paczka bedzie zapakowana bo to zalezy jak "zeszla" z produkcji...

Taa i ta firma pcha sie na gielde....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.11.2007 o 19:13, Grigor4 napisał:


> Ciezko powiedziec, cala masa ludzi robi sobie w ten piatek wolne, CDP moze nie byc wyjatkiem.

> Znajac zycie, pewnie sie nie dodzwonisz, chociaz probowac mozesz.

A nie wiesz czasem czy da sie anulować lub zmienić zamówienie za które już zapłaciłem ?? Nie
wytrzymałem i kupiłem wczoraj w MM Wiedźmina i nie wiem co teraz zrobić, bo dwa mi niepotrzebne
:D

Da się, przejrzyj posty w tym temacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować