Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Opóźnienia dostaw Edycji Kolekcjonerskiej Wiedźmina

3316 postów w tym temacie

Dnia 01.11.2007 o 19:13, Grigor4 napisał:

A nie wiesz czasem czy da sie anulować lub zmienić zamówienie za które już zapłaciłem ?? Nie
wytrzymałem i kupiłem wczoraj w MM Wiedźmina i nie wiem co teraz zrobić, bo dwa mi niepotrzebne
:D

Oj nie wiem, teoretycznie prawo konsumenta cos takiego Ci gwarantuje, ale czy CDP bedzie to honorowac? Mozesz nawet zwrocic towar po jego otrzymaniu (nieotwarty) i powinni oddac pieniadze (zgodnie z polskim prawem). Jakby nie chcieli, to czeka Cie dluga procedura przed sadami konsumenckimi czy jak to sie tam nazywa. WYgrasz, bo musisz, ale stracisz czas i nerwy. To oczywiscie najczarniejszy scenariusz.
W kazdym razie masz prawo zrezygnowac i pieniadze oddac musza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.11.2007 o 19:19, Therror napisał:

Normalka, wszyscy juz maja EK, oczywiscie oprocz klientow gram.pl ktorzy zakupili EK w preorderze z gwarancja dostawy 2 dni przed premiera :) Juz przywyklem do tego. Niedlugo EK bedzie w kazdym kiosku Ruchu, a my nie bedziemy mieli jeszcze naszych dodatkow...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ten cały bajzel zaczyna mnie strasznie irytować... musiałem jakoś wyładować te pokłady złości więc spłodziłem taki obrazeczek :P heh, nie ma to jak wkurzeni gracze ;-) pzdr

@Ashriel - nie unoś się tak, przecież wirtus mógł kupić na gram.pl kilka sztuk EK i sprzedać u siebie tak jak to robią ludzie na allegro :P

20071101195953

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.11.2007 o 20:00, Morfieusz napisał:

@Ashriel - nie unoś się tak, przecież wirtus mógł kupić na gram.pl kilka sztuk EK i sprzedać
u siebie tak jak to robią ludzie na allegro :P


Zatem wyjaśnij czemu egzemplarze od wirtusa są praktycznie gotowe do wysyłki, a my czekamy nadal aż świstak poskłada pudełka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.11.2007 o 20:28, Mistic napisał:

> @Ashriel - nie unoś się tak, przecież wirtus mógł kupić na gram.pl kilka sztuk EK i sprzedać

> u siebie tak jak to robią ludzie na allegro :P

Zatem wyjaśnij czemu egzemplarze od wirtusa są praktycznie gotowe do wysyłki, a my czekamy
nadal aż świstak poskłada pudełka?


Bo my juz zaplacilismy, wiec najwyrazniej mozna nas robic w balona do oporu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2007 o 22:47, Xian napisał:

Jak to nie wyśle wszystkiego? Masz na myśli to, że zdarzają się przypadki niekompletnych dosyłek
EK? No bez jaj!?


Nie, nie, nie... chodzi mi że robią kilka i je wysyłają......a potem znowu kilka dorobią i tak w kółko.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.11.2007 o 20:55, vip konius napisał:

czy kazdy juz ma wpis w "moje zamowienia" o dodatkach do ek ?? bo u mnie nic nie mam... tylko
pierwsza rata jest zrealizowana...



ooo, to jestes w gorszej sytuacji niz my xD a myslalem ze sie tak nie da xD paranoja normalnie :E

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To co wyrabia CDP jest poprostu niewiarygodne. Nie umiem określić ich działań, i pracowników samych w sobie, bez używania niecenzuralnych słów. Oby tak dalej.

PS. Pomysł ze sklepikiem Wiedźmina fajny. Fajne kości :). Oby dobrze wykonana figurka była.
Gratyfikacja - żałosna [*].

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.11.2007 o 21:13, Ashriel napisał:

> czy kazdy juz ma wpis w "moje zamowienia" o dodatkach do ek ?? bo u mnie nic nie mam...
tylko
> pierwsza rata jest zrealizowana...


ooo, to jestes w gorszej sytuacji niz my xD a myslalem ze sie tak nie da xD paranoja normalnie
:E

mam nadzieje ze jakis niebieski zaraz zrobi z tym porzadek... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja mam takie pytanko.. W sumie chyba w tym wątku mogę skierować to pytanie.. Jeżeli zamówiłem EP Wiedźmina w pre-orderze, zamówienie złożone w czerwcu, to czy ja również dostanę plakat i naklejkę, jak to było szumnie zapowiadane? Paczka oczywiście do mnie dotarła (dzień przed premierą, bo pocztą polską).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.11.2007 o 21:28, SNGT napisał:

A ja mam takie pytanko.. W sumie chyba w tym wątku mogę skierować to pytanie.. Jeżeli zamówiłem
EP Wiedźmina w pre-orderze, zamówienie złożone w czerwcu, to czy ja również dostanę plakat
i naklejkę, jak to było szumnie zapowiadane? Paczka oczywiście do mnie dotarła (dzień przed
premierą, bo pocztą polską).

Nie, tylko ci co zamówili EK.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.11.2007 o 21:16, vip konius napisał:

> > czy kazdy juz ma wpis w "moje zamowienia" o dodatkach do ek ?? bo u mnie nic nie
mam...
> tylko
> > pierwsza rata jest zrealizowana...
>
>
> ooo, to jestes w gorszej sytuacji niz my xD a myslalem ze sie tak nie da xD paranoja normalnie

> :E
mam nadzieje ze jakis niebieski zaraz zrobi z tym porzadek... :/


z totalnie niewyjasnionymi sytuacjami? watpie :E

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.11.2007 o 21:41, Ashriel napisał:

z totalnie niewyjasnionymi sytuacjami? watpie :E

nie no bez jaja... ja chce swoje dodatki... a teraz ide na TV mam nadzije ze do rana wszystko sie wyjasni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wszystko rozumiem. Można mieć drobne opóźnienia zawiązane z wysyłką (wiadomo, że wysyłka takiej ilości gier i w tym EK to ogromne przedsięwzięcie), co nie zmienia faktu, że wszystkie skargi spadają z bolesnym trzaskiem na kark ekipy CDP.
Tak więc proponuję aby podali oni KONKRETY - czyli dokładnie kto, gdzie i w którym miejscu zawalił sprawę no i której efekty wszyscy znamy. :/ Jak na razie informacje były tylko ogólnikowe, no a my (zamawiający EK) za tę sumę, którą wydaliśmy praktycznie w ciemno, mamy prawo wiedzieć co dokładnie poszło nie tak.
Naprawdę uważam, że nadszedł już czas na spowiedź CDP.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować