Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Opóźnienia dostaw Edycji Kolekcjonerskiej Wiedźmina

3316 postów w tym temacie

Ciekawe ilu z Was zareagowało na ten cały bajzel z EK i wspaniałą płatną gratyfikacją, tak jak ja czyli anulując wszystkie zamówienia np. "Neverwinter Nights 2: Maska Zdrajcy" -qpię w MM taniej szybciej i bez olewania...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.11.2007 o 16:56, cedricek napisał:

Dzięki :D
czasem, gdy chce odetchnac od pisania Zewu, czy tez Gramstory ( Vide- mój GS), to mi sie płodzą
takie teksty...
A tu jest okazja, na cos takiego :D
Cóz innego nam pozostało? Tylko śmiać się jeszcze można.
I czekamy na paczki, lub na wysłanie.
ech.


Dobrze chociaż że ciągle potrafisz się śmiac z tej mało śmiesznej sytuacji:)
Ale masz rację tylko to pozostało biednym, wyrolowanym klientom:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zapłaciłem, a po obecnych wpadkach i kłamstwach nie chce ryzykować, że będą mi kasę przez pół roku oddawali. Więc będe czekał na paczki. Ale są to prawie na pewno ostatnie zamówienia na GRAM.PL. Wolę MM bo CDP tam najpierw wysyła , a klientów na GRAM.PL olewa (może brutalnie, ale jak inaczej nazwać te opóźnienia ? )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.11.2007 o 22:38, madjudge napisał:

klientów na GRAM.PL olewa (może brutalnie,
ale jak inaczej nazwać te opóźnienia ? )

Brutalnie? Wcale nie brutalnie. Za to bardzo adekwatnie do postawy naszych niewydarzonych kontrahentów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze jakiś czas temu łudziłem się, że GRAM.PL się poprawi i nie będzie obiecywać "dostawy przed premierą" jak nie jest w 100% pewne, że mu się to uda. Okazuje się, że marketing przedew wszystkim i to kulawy bo kłamliwy. Teraz GRAM.PL to dla mnie już tylko strona informacyjna o grach, jako sklep są niewiarygodni i dużo wody w Wiśle upłynie zanim zmienie zdanie.

Wiedźmina kupiłem EP - jako drugą, bo na EK poczekam do grudnia.
a dodatkowo okazało się, że HELLGATE: London w MM można było kupić od środy, a w GRAM.PL może jutro mi to wyślą :) Wiem, że prawdopodobnie mogli dostać od EA z opóźnieniem - a może i jeszcze nie dostali- ale tak czy siak widać, że:
1. jeżeli jeszcze nie dostali, to oznacza, że nawet EA olewa GRAM.PL i wysyła najpierw do MM
2. jeżeli dostali to nienajlepiej świadczy to o GRAM.PL, bo oznacza, że nadal nie wyrabiają się z wysyłkami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.11.2007 o 22:45, bakubartek napisał:

ostatnia partia ek bedzie wyslana w dniu ?


Najprawdopodobniej ostatnia partia EK będzie wysłana w połowie grudnia :) - pewnie tylko moja sztuka, ale jednak to będzie EK i będzie wysłana w grudniu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.11.2007 o 21:28, Irc100 napisał:

Fajny obrazek. Robiłeś od podstaw ?


tak, wszystko made by me

@Mistic
nie jestem jakims pracownikiem wirtusa zebym to wiedzial :P ale niektorzy gramowicze juz dostali reszte EK... poza tym na stronie EK wirtusa nie widze zadnej konkretnej informacji kiedy EK dojdzie do zamawiajacego :P (a z ta gadka typu "Wysyłamy w ciągu: 1 dnia" to wiadomo jak jest :P na bank wysla dopiero jak beda mieli caly stuff, a korzystajac teraz z dlugiego weekendu zamiscili produkt na stronce licząc że reszta rzeczy do EK przyjdzie w poniedzialek i wtedy to sprzedac - sam bym tak zrobil na ich miejscu :P) pzdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hehe mi pisze ze juz wyslali do mnie i nawet u masterlinka pisze ze sie sortuje czy cos :)

wiadomo jaka bedzie ta rekompensata bo bylbym wdzieczny gdyby to byla np. smycz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.11.2007 o 23:47, lancuch napisał:

hehe mi pisze ze juz wyslali do mnie i nawet u masterlinka pisze ze sie sortuje czy cos :)

wiadomo jaka bedzie ta rekompensata bo bylbym wdzieczny gdyby to byla np. smycz ;)


nie ma oficjalnego stanowiska CDP o jakiejkolwiek rekompensacie za te jaja z wysylka :P chyba ze ktos uzna te 50% znizek z wiedzminskim sklepie za rekompensate (co nie jest do konca fair bo jak ktos kupil EK w MM na przyklad to tez dastanie takie znizki :P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.11.2007 o 23:49, Morfieusz napisał:

nie ma oficjalnego stanowiska CDP o jakiejkolwiek rekompensacie za te jaja z wysylka :P chyba
ze ktos uzna te 50% znizek z wiedzminskim sklepie za rekompensate (co nie jest do konca fair
bo jak ktos kupil EK w MM na przyklad to tez dastanie takie znizki :P)


No wlasnie te 50% znizki na niektore towary w wiedzminskim sklepiku to wg. CDP ta rekompensata. Polecam lekture tego posta:

http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=29341&pid=981

Co krasnoludy zyjace w swiecie Wiedzmina powiedzialyby na temat tej rekompenstaty to zdaje sie, zem juz mowil.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.11.2007 o 23:54, Wojman napisał:

Co krasnoludy zyjace w swiecie Wiedzmina powiedzialyby na temat tej rekompenstaty to zdaje
sie, zem juz mowil.


taaaa, ja to bym inaczej ujal niz one xD ale juz nawet sily przeklinac nie mam :E

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.11.2007 o 23:54, Wojman napisał:

No wlasnie te 50% znizki na niektore towary w wiedzminskim sklepiku to wg. CDP
ta rekompensata. Polecam lekture tego posta:

http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=29341&pid=981

Co krasnoludy zyjace w swiecie Wiedzmina powiedzialyby na temat tej rekompenstaty to zdaje
sie, zem juz mowil.

Śmiechu warte. Pewnie będzie na koszulke, podkładke pod mysz, plakaty i smycz. Czyli na sam badziew :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

aaaa to przepraszam bardzo =] od ślęczenia nad wiedzminem umykaja posty ;-) i masz racje niech to sobie w rzyc wsadza... tylko niech mi w koncu przysla reszte rzeczy :/ swoja droga mam nadzieje ze 90% artbooka nie zawiera samych speed concept artów takich jak podczas loadingow w grze... :P pzdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Wszystkie osoby, które złożyły zamówienie na tę edycję, otrzymają wiadomość

Dnia 29.10.2007 o 18:49, Soleila napisał:

z potwierdzeniem nadania i numerem przesyłki kurierskiej.

Wtf? Ja jeszcze nic nie dostałem. Zostałem łaskawie pominięty, czy znowu przygotowali tylko 300 egzemplarzy i wysyłają do wybrańców?...
EDIT: A w zamówieniach jest, że wysyłka została wstrzymana. Bardzo śmieszne. -.-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2007 o 00:33, Ballackinho napisał:

>Wszystkie osoby, które złożyły zamówienie na tę edycję, otrzymają wiadomość
> z potwierdzeniem nadania i numerem przesyłki kurierskiej.
Wtf? Ja jeszcze nic nie dostałem. Zostałem łaskawie pominięty, czy znowu przygotowali tylko
300 egzemplarzy i wysyłają do wybrańców?...
EDIT: A w zamówieniach jest, że wysyłka została wstrzymana. Bardzo śmieszne. -.-

Nie bój się. Mam to samo, choć mam mały numerek. CDP to poprostu partacze jakich mało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2007 o 00:36, mesiu59 napisał:

> >Wszystkie osoby, które złożyły zamówienie na tę edycję, otrzymają wiadomość
> > z potwierdzeniem nadania i numerem przesyłki kurierskiej.
> Wtf? Ja jeszcze nic nie dostałem. Zostałem łaskawie pominięty, czy znowu przygotowali
tylko
> 300 egzemplarzy i wysyłają do wybrańców?...
> EDIT: A w zamówieniach jest, że wysyłka została wstrzymana. Bardzo śmieszne. -.-
Nie bój się. Mam to samo, choć mam mały numerek. CDP to poprostu partacze jakich mało.


też mam wstrzymaną, od 3 dni :]. ja jestem wyrozumiały. że sie nie wyrobili z przygotowywaniem wszystkiego to moge jeszcze zaakceptować, zrozumieć i wybaczyć, bo samą grę dostałem na 3 dni przed premierą, to że w MM można było kupić EK z wszystkimi dodatkami to już trochę mniej, ale nie lubie MM więc nie zdenerwowałem się zbytnio. to że już minął ponad tydzień (od premiery, nie od gwarancji "2 dni przed premierą) i ani widu ani słychu to już mnie zdenerwowało bardzo. a istota rekompensaty mnie zwaliła z nóg po prostu :D. gdzieś mam rekompensate, niech mi czedepe dodatki wreszcie przyśle..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mhm. czyli jednym slowem, sklep ma zamiar zarobic jeszcze dodatkowe pieniadze na tym, ze dal ciala z wysylka czegos, za co zostalo zaplacone, a co nie zostalo dostarczone... to jest kpina a nie rekompensata, bo tak czy siak nawet jakbym musial zaplacic za cos w sklepie tylko 10%, to i tak sa to dla mnie dodatkowe koszta a dla Panstwa z gram.pl zarobek. Moze jakis dzieciak, ktoremu takie pierdoly jak smycz, czy plastikowy miecz wiedzmina ucieszy sie z tego. Ja niezbyt.

Z calym szacunkiem i ze szczerymi pozdrowieniami. Zrobiony w konia klient.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja też mam wstrzymane..., to naprawdę ostatnie ek jakie kupiłem na gram.pl, wolę jechać 100 km do wawy, czatować u ciotki rano skoczyć i kupić w empiku ;], szkoda że teraz tak nie zrobiłem eh..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2007 o 07:50, donaan napisał:

Ja też mam wstrzymane..., to naprawdę ostatnie ek jakie kupiłem na gram.pl, wolę jechać 100
km do wawy, czatować u ciotki rano skoczyć i kupić w empiku ;], szkoda że teraz tak nie zrobiłem
eh..

YYYYYYYYYYYYY u mnie to samo ( nie mam już siły, od jęczenia rozbolała mnie głowa ) i kto za to płaci - społeczeństwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować