Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Opóźnienia dostaw Edycji Kolekcjonerskiej Wiedźmina

3316 postów w tym temacie

Dnia 02.11.2007 o 10:56, axe1971 napisał:

> Moje też wstrzymane, a może tak im zrobic psikusa i jakiś grupowy pozwik do sądu?inaczej
niczego
> się nie naucza i dalej będą klientów w jajo robic.
A może podałbyś o co chcesz CDP pozywać, a przede wszystkim jakąś podstawę prawną tego pozwiku
;) bo ja na ten przykład takowej nie widzę :)


Niewywiązanie się z umowy kupno-sprzedasz. Proste jak drut. W tym przypadku każdy z tych, kto nie dostał pełnej gry w ustalonym terminie miał tak naprawdę prawo odmówić jej przyjęcia, a ci co już zapłacili, żądać zwrotu pieniędzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie znam się na prawie, ale gadałem z kumplem prawnikiem i mówił że za niedotrzymanie umowy jakoś by się dało.Opisałem mu całą sytuacje i ponoc istnieje taka możliwośc.:-) To tak troche żartem napisałem, opierając się na słowach kumpla. Ale jeśli się znasz i mówisz że nie ma podstawy to się nie upieram.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pozew pozwem ale na gram.pl dokonałem zakupu po raz pierwszy i ostatni. Jeszcze sie nie spotkałem z sytuacją żeby sklep tak skutecznie zniechęcił nowego klienta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2007 o 11:02, Paranoja napisał:

> A może podałbyś o co chcesz CDP pozywać, a przede wszystkim jakąś podstawę prawną tego
pozwiku
> ;) bo ja na ten przykład takowej nie widzę :)

Niewywiązanie się z umowy kupno-sprzedasz. Proste jak drut. W tym przypadku każdy z tych, kto
nie dostał pełnej gry w ustalonym terminie miał tak naprawdę prawo odmówić jej przyjęcia, a
ci co już zapłacili, żądać zwrotu pieniędzy.

Po pierwsze: umowy sprzedaży (pojęcie umowy kupna-sprzedaży nie istnieje w polskim prawie:)
Po drugie: Oczywiście, że tak jak piszesz kazdy nabywca może tak zrobić - pisałem o tym już wielokrotnie (również w tym temacie) - więc powtarzam moje pytanie, bo chyba nie zrozumiałeś: na jakiej podstawie pozew zbiorowy???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2007 o 08:04, Ciachoo666 napisał:

>No a nie widzisz tych białych plam koło ucha wilka?
Zauważyłem, że u wszystkich jest ten problem. I według mnie jest to problem z instrukcją. Zobaczcie:
wszystkie nazwy poszczególnych części opakowania zaczynają się w jednej wysokości, a instrukcja
jest tak do góry. Jakby była w jakiś sposób "obniżona", by pasowało. Spróbujcie, tak poza pudełkiem
ustawić płytki i makulaturę tak, aby napisy zaczynały się w jednej wysokości, to zobaczycie.
Jeśli ktoś to już zauważył, to przepraszam.



Ten problem mają wszyscy. My rozmawiamy o okładce DVD box''a z grą. Zobacz tutaj:
http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=29341&pid=618

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2007 o 08:12, Irc100 napisał:

Widać dobry jesteś. Na czym robiłeś? No chyba że tajemnica zawodowa :P


hehe szczerze Ci powiem ze pierwszy raz wektorami obrazek robilem :P (w InkScape - taki darmowy Corel) a na codzien w 3d sie bawie (no chyba ze w cos gram :P)

wracajac do tematu...
mam niezmierną ochote zaczac uzywac jezyka doroslych na forum ale nie chce bana... ale do ciezkiej cholery jest po 11 a moja wysylka dalej stoi jak nie porownam co >.< a od epitetow ktorymi wlasnie rzucam w pokoju szyby i monitor parują :P poprostu zabic to malo... a po tych wszystkich wydarzeniach to nie wiem czy chcialbym zeby kolejna polska mega produkcja (a pewnie bedzie kiedys) zajmowal sie CDP :P bo drugich takich jaj bym nie przezyl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jest po 11 a moja wysylka dalej stoi jak nie porownam co

Czy to znaczy , że masz tak samo jak w moim przypadku , opis "wysyłka wstrzymana"? Ja w sumie się nie wściekam , bo nerwów szkoda , definitywnie rezygnować ze sklepu gram.pl też raczej nie zamierzam , chociaż tutaj zdecyduje to , jak sprzedaż przez internet będzie wyglądała w przyszlości , ale z coraz większym zaciekawieniem i dezaprobatą obserwuję zamieszanie wokół EK Wiedźmina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

tak, dokladnie, wysylka jest wstrzymana :/ a mnie szlag trafia dlatego ze jak dzisiaj tego nie wysla to dostane to w przyszlym tygodniu, a jakby jakims cudem dzisiaj wyslali to jutro jade do oddzialu DPD u siebie i odbieram osobiscie :P (bo dowóz w soboty kosztuje 50zł extra :P a tak mam i w sobote i za free ;-)). A co do przyszlosci to coz, trzeba bedzie sledzic premiery EK innych gierek ale czy wychodzi jakas gierka ktora bedzie miala u nas w Polsce takie wziecie jak wiedzmin ? A w ogole my sobie tu tak jezdzimy po CDP a to (podobno ;-)) drukarnia+ludzie od pudelek nawalili z terminami (swoja droga ciekawe ile zaplaca kary za niedotrzymanie terminow) co nie zmieina faktu ze CDP mogl sie tym zajac wczesniej albo (o zgrozo) premiere ustawic z miesiecznym zapasem (CDP mialoby EK przygotowane a gracze i tak zawsze jęczą ze tyle jeszcze czekac trzeba... slowem CDP cały i gracze syci ;-)) pzdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bo widzisz, to jest jedno tych z zapewnień gram.pl: na pewno wszyscy dostaną dodatki do 31.X :P Nie chce mi się szukać, ale na 100% ktoś z niebieskich tak napisał jakiś czas temu. Zresztą teraz i tak jestem w domu rodzinnym i nie gram, bo nie mam na czym, więc to że paczka dojdzie w poniedziałek/wtorek nawet mi pasuje. Lepsze to niż kurier, który stwierdza że dzisiaj nie ma nikogo w domu i potem jeździ z paczką po całym Wrocławiu przez kilka dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2007 o 11:05, Dalke napisał:

Niby dostaliśmy "gwarancję dostawy przed premierą" czy coś :/


Ale nie "gwarancje dostawy przed premierą w całości" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2007 o 12:03, Kedar-spider napisał:

czy trzeba bedzie doplacic cos za to ze "sklep" i wydawnictwo opoznia wysyłke dodatków EK (medalion,
mapa itd, itp) czy oni dają kase?

a dzisiaj sie dowiedziałeś że ek opóźniają??? Bo z tego co piszesz na to wynika...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No do cholery ile można czekać na zrealizowanie zamówienia. CDP tak spieprzyło sprawę, że zniechęcili do siebie wielu graczy być może na stałe. I to tylko na własne życzenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dostałem kolejnego maila
"Wysyłke elementów do Edycji Kolekcjonerskiej rozpoczeliśmy we wtorek. Będą one wysyłane sukcesywnie. W dniu dzisiejszym zostanie zrealizowana kolejna część zamówień.

Bardzo przepraszamy za opóźnienia. "

Miejmy nadzieje że dzisiaj już wyślą wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować