Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Opóźnienia dostaw Edycji Kolekcjonerskiej Wiedźmina

3316 postów w tym temacie

rozumie ze sa problemy z wysylka, ale po co kłamac? przesylka do mnie miala byc wyslana 31, i co dzis jest 2 listopada(pomijam dzien 1listopad wolny od pracy)prawie juz 3 listopada i dalej nic, nawet niema wprowadzonej do komputera przewozinika informacji gdzie sie przesylka wogule znajduje. Wiec jednym slowem robicie z geby d***, a druga sprawa taka ze osoba ktore zamowily EK kilka meisiecy temu chyba bardziej sie im nalezy niz pierwszej lepszej osobie w jakims zasranym sklepie... ehh masakra juz mi cierpliwosc wysiadla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2007 o 20:18, mixiu napisał:

Wiec jednym slowem robicie z geby d***


Mysle, ze degrad -1 nauczy cie dwoch rzeczy:
1. Uwazac na to co sie mowi
2. Stosowac kulture wypowiedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Degrad to się cdp należy i to konkretny. Nauczyło by to:
1. Mówienia prawdy swoim klientom
2. Wywiązywania się z umów
3. Nie robienia z ludzi idiotów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam nadzieję że wszystko jakoś się wyjaśni, bo moje zamówienie jest jeszcze jako wstrzymane, trudno rozumiem wszystko, ale chociażby jakiś mail czy coś , bo jak dostałem informację że na początku tego tygodnia wszystko zostanie sukcesywnie wysłane, szkoda gadać, ale co ja mogę poradzić, muszę czekać, dobrze że chociaż wysłali tą prawie kompletną EP ,bo jakbym miał mieć pre-order i dostałbym go na 2 tyg po premierze to były by jajca :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

według mnie zamiast te 300 EK wysyłać do sklepów powinni je wysłać do pierwszych 300 osób według numeracji zamówień Wiedźmina

20071102204911

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W tym momencie to sie dosłownie wk....... Czekałem na maila z kodem by móc kupić taniej karcianke, kodusie nie doczekałem a kart już nie ma. To jest nie do pomyślenia. Olewają wszystko. ehh szkoda słów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2007 o 20:51, Raukar napisał:

W tym momencie to sie dosłownie wk....... Czekałem na maila z kodem by móc kupić taniej karcianke,
kodusie nie doczekałem a kart już nie ma. To jest nie do pomyślenia. Olewają wszystko. ehh
szkoda słów.

Napewno jeszcze będą dostępne...kiedyś ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie no k***a to już przesada! Moje dodatki do EK nie zostały wysłane! Wciąż mam wstrzymane zamówienie! Gratulacje CDP! Czekam na wyjaśnienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja wciąż czekam na dodatki EK. Nawet jeszcze maila nie dostałem. Przynajmniej dali Edycję Podstawową (tylko że bez mapy [przynajmniej ja nie dostałem mapy]). Wciąż czekam, ale to powoli zaczyna mnie wkurzać.

btw. dlaczego wstrzymano zamówienia?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2007 o 17:44, mesiu59 napisał:

Chaotycznie. Ja z listy rezerwowej już dostałem, a mój kolega, który był w pierwszej 50, jeszcze
nawet nie ma wysłanego.

To faktycznie chaotycznie...
Ja na przykład, mam numerek coś koło 150 a moja paczka ciągle widnieje jako "wstrzymana"!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W wszyscy przesadzacie i to porządnie! Ja też czekam za EK ale nie panikuje jak by nie wiadomo co sie działo, paczki na pewno dojdą. Jak nie w tym tygodniu to następnym. Ja myślałem że gra się liczy(wiem, wiem W końcu to 2 stówy) anie dodatki. Jest opóźnienie ale CDP nie siedzi i nie pije kawy tylko robi co morze aby rozesłać wszystkim dodatki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ej, wszyscy? Wypraszam sobie, też tu próbuję zasiać spokój :p

Dzisiaj jak dzwoniłem to się wywiedziałem fajnie wszystkiego jak trzeba. Tylko nie wiem na ile mi nerwów starczy, jak się dowiem, że moja druga paczka dojechała już do sortowni ML ]:> Ale okej, nie martwy się na zapas :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Biorąc pod uwagę przypadki skandalicznych błędów ortograficznych wypowiadających się to co niektórzy nie powinni mieć prawa do "Wiedźmina" - tam nie od parady jest wyeksponowane „od/+ 18 lat”.

Błędy, zły smak, niewyszukane słownictwo etc. - myślę że CDP (a dokładnie "gram.pl") powinien w przyszłości sprawdzać komu co sprzedaje by ten napis nie był („od/+ 18 lat”) gołosłowny – może wprowadzić konieczność podania wieku urodzenia w danych osobowych zakładanych i obecnych kont?

Też jeszcze nie dostałem całości EK i jestem lekko zniesmaczony tym ale traktuję zaistniała sytuacje jako wpadówke a nie obrazoburcze potknięcie! Nie robie z tego traumatycznego przeżycia i małostkowo pastwić się na CDP - bo to tak wygląda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2007 o 21:30, Reven29 napisał:

Ja myślałem że gra
się liczy(wiem, wiem W końcu to 2 stówy) anie dodatki.

No fajnie, tylko że niedlugo przejde gre (jakby nie było dosyć długą), a moja paczka z dodatkami ma cały czas status "wstrzymana".
Lubie sobie poprzeglądać artbook itp. w czasie gdy gram w daną gre... prezenty po świętach cieszą trochę mniej :P

EDIT: I znowu zarzut, że jeżeli coś się nie podoba i o tym piszesz to pewnie dzieciak jesteś... ech...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować