Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Opóźnienia dostaw Edycji Kolekcjonerskiej Wiedźmina

3316 postów w tym temacie

Dnia 02.11.2007 o 21:35, strajker napisał:

Biorąc pod uwagę przypadki skandalicznych błędów ortograficznych wypowiadających się to co
niektórzy nie powinni mieć prawa do "Wiedźmina" - tam nie od parady jest wyeksponowane „od/+
18 lat”.

Błędy, zły smak, niewyszukane słownictwo etc. - myślę że CDP (a dokładnie "gram.pl") powinien
w przyszłości sprawdzać komu co sprzedaje by ten napis nie był („od/+ 18 lat”)
gołosłowny – może wprowadzić konieczność podania wieku urodzenia w danych osobowych zakładanych
i obecnych kont?


A ty to co wielki tatuś? Złym smakiem jest takie głupie krytykowanie innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2007 o 21:35, strajker napisał:

Biorąc pod uwagę przypadki skandalicznych błędów ortograficznych wypowiadających się to co
niektórzy nie powinni mieć prawa do "Wiedźmina" - tam nie od parady jest wyeksponowane „od/+
18 lat”.

Błędy, zły smak, niewyszukane słownictwo etc. - myślę że CDP (a dokładnie "gram.pl") powinien
w przyszłości sprawdzać komu co sprzedaje by ten napis nie był („od/+ 18 lat”)
gołosłowny – może wprowadzić konieczność podania wieku urodzenia w danych osobowych zakładanych
i obecnych kont?

Też jeszcze nie dostałem całości EK i jestem lekko zniesmaczony tym ale traktuję zaistniała
sytuacje jako wpadówke a nie obrazoburcze potknięcie! Nie robie z tego traumatycznego przeżycia
i małostkowo pastwić się na CDP - bo to tak wygląda.


a zes dowalil xD jakkolwiek to moze i ma jakis sens dotyczacy samego tytulu, to wobec cyrku z wysylka, nie ma... nie ma roznicy czy dodatkow nie dostaje 14 czy 30 latek, po prostu ich nie dostaje, i nie wydaje mi sie zeby ktorykolwiek z nich zadowolony byl z tego, ze czeka na przesylke juz 2 tydzien.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A co dorośli nie przeklinaja ?? Nie bluzgają na CDP ?? Nie maja złego smaku ?? Człowieku co ty gadasz w ogóle ... podawać date urodzenia ?? hyhyhyhy za dużo kubusia wypiłes ...

Moja paka została dziś wysłana ;] i jestem szczęśliwy jak cholera ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2007 o 21:40, czops napisał:

No ale co to da jeśli wpadną tak wspaniały pomysł jak kupowanie "na rodziców"?


Też prawda - ale niech przynajmniej nie kompromitują siebie i swoich rodziców pisząc na forum "gram.pl" "żuć" zamiast "rzuć (czymś w coś)".
Nie "Wiedźmin" ale olej do głowy lub słownik ortograficzny im potrzeba.

PS
Nie trzeb mieć od razu płatnego, legalnego "Word''ą" (z korektorem) - na necie są też dostępne legalne, bezpłatne programy poprawiające pisownię (polską) jak już ktoś ma tzw. "dyslekcję".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

stary ... jak nie masz nic do powiedzenia to siedź cicho ... a poza tym ... dowaliłeś teraz jak gołąb na parapet... o zgrozo ...

Tylko nie mam pojęcia kiedy dojdzie ta paczka ... jak znam życie za tydzień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2007 o 21:51, Irexus napisał:

stary ... jak nie masz nic do powiedzenia to siedź cicho ... a poza tym ... dowaliłeś teraz
jak gołąb na parapet... o zgrozo ...


To ty uważasz że masz coś do powiedzenia? A kto ma inne od twoich poglądy ten nie ma nic do powiedzenia?
A swoja "radę" kto ma siedzieć cicho zachowaj dla siebie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2007 o 21:55, strajker napisał:

> stary ... jak nie masz nic do powiedzenia to siedź cicho ... a poza tym ... dowaliłeś
teraz
> jak gołąb na parapet... o zgrozo ...

To ty uważasz że masz coś do powiedzenia? A kto ma inne od twoich poglądy ten nie ma nic do
powiedzenia?
A swoja "radę" kto ma siedzieć cicho zachowaj dla siebie:P

Swoim skrzeczeniem nie wnosisz nic do tematu ... wiec ekhm ... A ciul nie będę prowadził szczeniackiej kłótni z jakimś ****

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2007 o 20:07, edeń napisał:

Buahahahaha! Nie rozśmieszaj mnie. Wtedy paczki miały dojść w sobotę, a do niektórych doszły
dopiero w następnym tygodniu. Jako rekompensatę dostałem naklejkę z napisem "SOBOTA". Dziękuję
bardzo.


Do mnie doszła wtedy w poniedziałek, ale nie z winy CDP, tylko fantastycznego kuriera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2007 o 21:09, Irc100 napisał:

Mieszkasz blisko siedziby cdp ??? Żuć im po wysłaniu już wszystkich ek kamień w okno albo coś
takiego :P

Mijam w drodze do pracy. Jak się zdenerwuję, to może złożę im wizytę (grzeczną ofkoz:>) i sama sobie wezmę te dodatki. Przynajmniej zaoszczędzą na kurierze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Status Twojego zamówienia: wysyłka Twojego zamówienia została wstrzymana

Data złożenia: Wt, 30.10.2007 o godz. 12:23"

Czyli, że co? Na emaile z pytaniem o resztę edycji "prawie kolekcjonerskiej" nie dostałem odpowiedzi. W poniedziałek na stronie pojawiła się informacja, że przesyłki będą wsysyłane od wtorku.
Więc może ktoś mi wytłumaczy dlaczego dziś jest piątek a przesyłka nie została wysłana i co to ma znaczyć, że realizacja została wstrzymana.Jeśli wstrzymujecie wysyłkę to winni jesteście jakieś wyjaśnienia. Macie moje pieniądze więc teraz już nie trzeba się mną przejmować? Jak dostałem wiadomość, że EK dostanę na raty to jakoś wykazałem zrozumienie ale to już lekka przesada i zwyczajne olewanie mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Macie moje pieniądze więc teraz już nie trzeba się mną przejmować?

Tak, to właśnie to oznacza.
Zauważ także, że "od wtorku" nie implikuje "do piątku" :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja z własnej woli gram waszą reklamę wiedzmina w moim kinie. Nikt mi za to nie płaci, ba nawet sam prosiłem kierownika żeby załatwił zwiastun wieśka jak się dowiedziałem że jest dostępny. I mimo że nas tak potraktowaliście ja dalej uparcie kręcę wasz zwiastun nooo. ;D
(pocichu liczy że to coś pomoże) :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2007 o 20:34, Wojman napisał:

> Wiec jednym slowem robicie z geby d***

Mysle, ze degrad -1 nauczy cie dwoch rzeczy:
1. Uwazac na to co sie mowi
2. Stosowac kulture wypowiedzi



1. Mowie to co mysle, bo z tego co wiem zyje w wolnym kraju
2. na to co robicie moje slowa sa bardzo kulturalne
i co sie tak oburzyles prawda cie w oczy kole?

a tak pozatym to oczywiscie potraficie sie odezwac tylko w takich wypadkach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięki CDP właśnie dostałem obiecany plakat i naklejkę, jesteście boscy!!!!!!

Eeee zaraz chwilka, plakat jest z bodajże przedostatniego numeru CDAction, a naklejka z najnowszego.
Czyli nasza gratyfikacja i tak jest powszechna :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2007 o 23:48, njord napisał:

Eeee zaraz chwilka, plakat jest z bodajże przedostatniego numeru CDAction, a naklejka z najnowszego.
Czyli nasza gratyfikacja i tak jest powszechna :P

Czyli jednym słowem lipa, gdyż jeśli ktoś kupuje CD-Action to i tak już to mam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2007 o 21:49, strajker napisał:

> No ale co to da jeśli wpadną tak wspaniały pomysł jak kupowanie "na rodziców"?

Też prawda - ale niech przynajmniej nie kompromitują siebie i swoich rodziców pisząc na forum
"gram.pl" "żuć" zamiast "rzuć (czymś w coś)".
Nie "Wiedźmin" ale olej do głowy lub słownik ortograficzny im potrzeba.

PS
Nie trzeb mieć od razu płatnego, legalnego "Word''ą" (z korektorem) - na necie są też dostępne
legalne, bezpłatne programy poprawiające pisownię (polską) jak już ktoś ma tzw. "dyslekcję".


Oj, Kolego, Kolego... źdźbło w oku bliźniego dostrzegasz, ale we własnym to belki już nie? Jeśli postanowiłeś wypowiedzieć się w temacie poprawności ortograficznej, gramatycznej i interpukcyjnej forumowiczów, zobowiązany jesteś sam takowych błędów nie popełniać. A czynisz tak i to z nonszalancją godną podziwu. Zanim zatem zaczniesz odsądzać innych od czci i wiary, sam powinieneś skorzystać ze słownika lub powtórzyć sobie na przykład zasady interpunkcyjne (a przypomnę Ci, że brak przecinków w zdaniu jest błędem ortograficznym), a także zerknąć na kilka norm gramatycznych. Wtedy będziesz miał prawo oceniać innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować