Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Opóźnienia dostaw Edycji Kolekcjonerskiej Wiedźmina

3316 postów w tym temacie

Dnia 02.11.2007 o 21:48, Irexus napisał:

Moja paka została dziś wysłana ;] i jestem szczęśliwy jak cholera ;]


A o której godzinie ???

PS: Sorki za podwójny post...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2007 o 21:58, Irexus napisał:

Swoim skrzeczeniem nie wnosisz nic do tematu ... wiec ekhm ... A ciul nie będę prowadził szczeniackiej
kłótni z jakimś ****


Ostrzezenie za spam i pseudomoderatorke. Po pierwsze to ty swoimi postami (takimi jak powyzej cytowany) absolutnie nic nie wnosisz do dyskusji. Po drugie od upominania uzytkownikow sa moderatorzy, wrescie po trzecie, ze ktos uwaza, ze gra powinna byc sprzedawana osobom tylko od 18 roku zycia w zwyz nie oznacza, ze nie ma prawa takiego pogladu wyrazic. Acha i jesli nadal bedziesz probowal obrazac innych uzytkownikow forum to zapewniam cie, ze nastepnym razem nie bedzie ostrzezenia, ani degrada nawet tylko BAN.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.11.2007 o 09:32, Wojman napisał:

> Swoim skrzeczeniem nie wnosisz nic do tematu ... wiec ekhm ... A ciul nie będę prowadził
szczeniackiej
> kłótni z jakimś ****

Ostrzezenie za spam i pseudomoderatorke. Po pierwsze to ty swoimi postami (takimi jak
powyzej cytowany) absolutnie nic nie wnosisz do dyskusji. Po drugie od upominania uzytkownikow
sa moderatorzy, wrescie po trzecie, ze ktos uwaza, ze gra powinna byc sprzedawana osobom tylko
od 18 roku zycia w zwyz nie oznacza, ze nie ma prawa takiego pogladu wyrazic. Acha i jesli
nadal bedziesz probowal obrazac innych uzytkownikow forum to zapewniam cie, ze nastepnym razem
nie bedzie ostrzezenia, ani degrada nawet tylko BAN.


nie chce byc irytujacy, ale jako mod, ktory pewnie z niebieskimi ma inny kontakt niz my, bardziej by sie w tym momencie przydal w znajdywaniu odpowiedzi na cyrk z dodatkami, a nie na rzucanie ''ostrzezen''.... -.-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kiedy będziecie mieli dostawe tego Wiedźmina ,bo czekam już od 4-5 dni?? Na wirtus.pl mogłem miec w ciągu jednego dnia!! Jak we wtorek gry nie dostane to skasuje zamówienie i zamówie na wirtus.pl!! I nie piszcie w e-mailach daty przysyłki ,bo się jakoś nie sprawdziła!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fajnie ! "złożone Wt, 30.10.2007, wysyłka Twojego zamówienia została wstrzymana". Ludzie jest Sobota 3 listopada! Niedługo miną dwa tygodnie, jak dostałem Wieśka, a dodatków nadal nie ma! Nawet maila nie dostałem ! To jest po prostu "Bezczelność", ze strony niebieskich, Dodatki miały być opóźnione o kilka dni, a nie o (na razie) dwa tygodnie! Chyba się wreszcie skuszę na telefon do DOK''u !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.11.2007 o 09:36, Ashriel napisał:

nie chce byc irytujacy, ale jako mod, ktory pewnie z niebieskimi ma inny kontakt niz my, bardziej
by sie w tym momencie przydal w znajdywaniu odpowiedzi na cyrk z dodatkami, a nie na rzucanie
''ostrzezen''.... -.-


Wiekszosc odpowiedzi macie podane w tym watku. Co wiecej gdybys troche poczytal wiedzialbys na przyklad, ze sa juz tacy uzytkownicy, ktorzy swoje dodatki do EK Wiedzmina juz dostali. Ale jak oni sie tym pochwala to zaraz pojawiaja sie posty typu "a czemu sie chwalisz????? A ja jeszcze nie dostalem!!!! Wiec siedz cicho!!!!". Kolejna sprawa. Ze jestescie zli na to, ze dodatkow do EK jeszcze nie dostaliscie, nie zwalnia to was od obowiazku trzymania sie regulaminu i zasady wypowiadania sie z kultura. Ostrzezenia zatem beda sie pojawialy, jesli wy nie bedziecie sie stosowac do tych prostych zasad. Zwroc wage na fakt, ze wielu uzytkownikow, mimo iz sa zli jak diabli na te cala sytuacje to jednak potrafia sie postawic w sytuacji tych niebieskich i jakos normalnie dyskutowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jest! Po dłuuugim oczekiwaniu wreszcie zmienił się status mojej przesyłki. Okazało się, że faktycznie została wysłana 31 października! Dzisiaj (!!!6:45!!)! dotarła do sortowni m moim mieście BYD, i teraz pozostaje tylko czekać, aż odbierze ją kurier i przywiezie do mnie ;). Strona z zamówieniami nie była aktualizowana i przez to musiałem czekać do dzisiaj, żeby zobaczyć status przesyłki ;/. Ach najważniejsze, że do wieczora paczka może znaleźć się w moim domu (oby).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No ale nie ma na przykład odpowiedzi na to, że miało być już wszystko wysłane. No chyba że już wysłaliście i nie zaktualizowaliście strony......a właśnie jak to jest? Wszystko już wysłane ? (pewnie nie :/)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2007 o 21:49, Reven29 napisał:


"czekanie na prezent potęguje radość jaka jest z otrzymani prezętu"

Wiesz, może i czekanie na prezent potęguje radość z jego otrzymania ( chociaż np. taki Bestiariusz to przyda się raczej w trakcie pierwszej rozgrywki a nie po niej), ale to co wyrabia CDP to normalna farsa.
Ja rozumiem, że to była pierwsza tak duża kampania dotycząca naprawdę dobrej polskiej gry, ale po tych wszystkich wpadkach z wysyłkami ( np. Pro Evolution) CDP powinno się czegoś nauczyć...jak na razie to tylko przepraszają ( jak zwykle winni są wszyscy dookoła tylko nie oni) i obiecują poprawę na przyszłość ( chociaż jak widać nie wyciągają wniosków z pomyłek), oraz dają pseudogratyfikacje w postaci zniżek na zakup w skompromitowanym jak by nie było sklepie gram.pl. No i trzeba zauważyć że to nie nowicjusze tylko poważny dystrybutor działający na rynku gier dobrych parę lat. O ilości edycji kolekcjonerskich CDP wiedział od czerwca tego roku, czy to tak trudno przez te miesiące naszykować EK ( w przypadku gdy dziwnym trafem było gotowych wszystkich 300 egzemplarzy, która to liczba jakimś naprawdę zrządzeniem losu odpowiada liczbie EK przeznaczonej dla sieci MM, Empik i Saturn)? Rozumiem rozgoryczenie ludzi tu piszących ( mimo że sama sprezentowałam sobie grę w Empiku), życzę czekającym graczom cierpliwości i jak najszybszej dostawy a CDP wyciągnięcia TYM RAZEM wniosków na przyszłość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zwroc wage na fakt, ze wielu uzytkownikow, mimo iz sa

Dnia 03.11.2007 o 09:50, Wojman napisał:

zli jak diabli na te cala sytuacje to jednak potrafia sie postawic w sytuacji tych niebieskich
i jakos normalnie dyskutowac.


albo wogólę nic nie mówić , ja wydałem na Wiedzmina 400zł ,musiałem 2 razy płacic a zwrotu pieniedzy nadal nie mam , a zresztą kogo to obchodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.11.2007 o 09:56, Irc100 napisał:

No ale nie ma na przykład odpowiedzi na to, że miało być już wszystko wysłane. No chyba że
już wysłaliście i nie zaktualizowaliście strony......a właśnie jak to jest? Wszystko już wysłane
? (pewnie nie :/)


Przepraszam, ale co ja mam wam niby wyslac? Nie jestem pracownikiem CD Projekt, wiec nie jestem w stanie udzielic na takie pytania odpowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Irytujące się staje już to sprawdzanie czy status przesyłki się zmienił. Jeżeli wczoraj to się nie stało to pewnie przy najlepszych wiatrach dodatków można się spodziewać się we wtorek. Choć przy takim tempie to się nie zdziwię jeżeli to nie będzie najbliższy wtorek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ok jest hmmm 10:15 sobotni poranek a nadal nie dostałem żadnego meila ,przysyłka nie zmieniła się...To są kpiny na resztę mojego zamówienia czekam już 2 tygodnie!!Jakby tego było mało to nie mogę nawet skorzystać z mojej "gratyfikacji" bo nie dostałem żadnego meila, ogólnie to normalnie jest ekstra poczekam do poniedziałku i jak nic się nie zmieni to chyba skuszę się na telefon Zabrze-Warszawa mimo dużego rachunku i powiem grzecznie co sądzę o takim traktowaniu klienta.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem ciekaw czy do sklepiku wróci karcianka, a jeżeli tak to ile dadzą na nią zniżki gratyfikacyjnej. Jak by dali 50% zniżki to byłbym w stanie wybaczyć cześć winy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.11.2007 o 10:35, RADMAN82 napisał:

Ja jestem ciekaw czy do sklepiku wróci karcianka, a jeżeli tak to ile dadzą na nią zniżki gratyfikacyjnej.
Jak by dali 50% zniżki to byłbym w stanie wybaczyć cześć winy.

Dostaniesz "do 50% znizki" co w jezyku reklamy oznacza, ze bedziesz tej znizki miec tak na oko jakies 10% na wszystko i 50% na jakies gowno, na ktore nawet nie spojrzysz, nie mowiac o kupnie.
Samo zycie :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.11.2007 o 09:50, Wojman napisał:

> nie chce byc irytujacy, ale jako mod, ktory pewnie z niebieskimi ma inny kontakt niz my,
bardziej
> by sie w tym momencie przydal w znajdywaniu odpowiedzi na cyrk z dodatkami, a nie na rzucanie

> ''ostrzezen''.... -.-

Wiekszosc odpowiedzi macie podane w tym watku. Co wiecej gdybys troche poczytal wiedzialbys
na przyklad, ze sa juz tacy uzytkownicy, ktorzy swoje dodatki do EK Wiedzmina juz dostali.
Ale jak oni sie tym pochwala to zaraz pojawiaja sie posty typu "a czemu sie chwalisz????? A
ja jeszcze nie dostalem!!!! Wiec siedz cicho!!!!". Kolejna sprawa. Ze jestescie zli na to,
ze dodatkow do EK jeszcze nie dostaliscie, nie zwalnia to was od obowiazku trzymania sie regulaminu
i zasady wypowiadania sie z kultura. Ostrzezenia zatem beda sie pojawialy, jesli wy nie bedziecie
sie stosowac do tych prostych zasad. Zwroc wage na fakt, ze wielu uzytkownikow, mimo iz sa
zli jak diabli na te cala sytuacje to jednak potrafia sie postawic w sytuacji tych niebieskich
i jakos normalnie dyskutowac.


tez bym sobie chetnie podyskutowal, gdyby jakis niebieski raczyl odpowiedziec czemu od wtorku nie ma zadnych wiadomosci na temat dodatkow. i wybacz ale w tym temacie nic nie pada. nie widze odpowiedzi, kiedy dostane dodatki, a to ze losowo wysylaja i to jeszcze partiami, jest juz dla mnie totalna kpina.

why? proste, nie radzicie sobie z realizowaniem zamowien, zamknac biznes i do domu, a nie zostawiac ludzi bez informacji i kazac im czekac kolejny tydzien. to jest kpina ten caly cyrk, wyslane mialo byc na poczatku tego tygodnia, a sie okazjuje ze np moja najwczesniej bedzie wyslana w pon, bo jakos nie wierze zeby ktokolwiek teraz ''sklejal pudelka'' or whatever. a to nie dosc ze jest zawalenie pierwszego terminu, to po ogromnych przeprosinach jakie spamowali, jest tez zawaleniem drugiego. nie mam pojecia kto za to odpowiada, ale skoro to zakrawa na farse, powinny zostac wyciagniete jakies konsekwencje. a my, klienci, powinnismy dostasc rekompensate za ten cyrk, i to nie w formie gratyfikacji, bo przynajmniej ja mimo znizki nie zamierzam juz tu nic kupic, ale innej.

a teraz do diabla, prosze o wypowiedz jakiejs kompetentnej osoby, ktora wyjasni mi dlaczego jeszcze nie lezy u mnie na stole artbook itd. i chce wiedziec kiedy wreszcie go dostane.

pozdrawiam ozieble

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.11.2007 o 09:42, krion napisał:

Fajnie ! "złożone Wt, 30.10.2007, wysyłka Twojego zamówienia została wstrzymana". Ludzie
jest Sobota 3 listopada! Niedługo miną dwa tygodnie, jak dostałem Wieśka, a dodatków nadal
nie ma! Nawet maila nie dostałem ! To jest po prostu "Bezczelność", ze strony niebieskich,
Dodatki miały być opóźnione o kilka dni, a nie o (na razie) dwa tygodnie! Chyba się wreszcie
skuszę na telefon do DOK''u !


Jak mowilem dajcie se na luz na jeszcze nawet nie dostalem edycji pod a czekam ok 2 tyg i to jest dopiero zenada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować