Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Opóźnienia dostaw Edycji Kolekcjonerskiej Wiedźmina

3316 postów w tym temacie

Dnia 03.11.2007 o 11:04, Strider napisał:

> Ja jestem ciekaw czy do sklepiku wróci karcianka, a jeżeli tak to ile dadzą na nią zniżki
gratyfikacyjnej.
> Jak by dali 50% zniżki to byłbym w stanie wybaczyć cześć winy.
Dostaniesz "do 50% znizki" co w jezyku reklamy oznacza, ze bedziesz tej znizki miec tak na
oko jakies 10% na wszystko i 50% na jakies gowno, na ktore nawet nie spojrzysz, nie mowiac
o kupnie.
Samo zycie :).

Tez sie tego spodziewam. Mogliby poratować honor i dać 50% też na te ciekawsze rzeczy. No, ale to wydaje się czekaniem na cud. Pomarzyć dobra rzecz. Póki co wstrzymałem się z licytowaniem na allegro licząc, że z obiecanym gratisem może wyjdzie taniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2007 o 21:22, Sephirath napisał:

A potem reszta by 3 tygodnie czekała, faktycznie, super pomysł ;P

Mój jednak od pon idzie ;)



Jeżeli ci się nie podoba to wyjaśnij mi po co wtedy były wielkie numeracje egzemplarzy EK
Dla mnie to jest sensowne żeby pierwsi dostali ludzie z Pre-orderów a nie powędrowały do sklepów!!!!

ps. Nie jestem pewien ale chyba wcale nie miało być EK w sklepach tylko w gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ehhhh... kompletnie się już pogubiłem.
To jak? Zostaną kiedyś wysłane te dodatki do EK wiedźmina? Dziś jest sobota więc raczej do obsługi klienta nie będę dzwonił (nie będę wredny a co! :P) dlatego pytam się tu...

Kieeeedyyyyy!!! Dostanę resztę swojego EK :/ bo narazie mam wydanie standardowe+koszulka za 100 złociszy...

Ehhh... dobrze, dobrze. wykorzystam jeszcze swoją niewiarygodną cierpliwość i poczekam do poniedziałku na telefon do obsługi klienta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja właśnie wysłałem maila z rezygnacją z tzw. Edycji Kolekcjonerskiej. Poprosiłem o odjęcie z zapłaconych przeze mnie 199 zł, 79 zł za edycję podstawową i wartość koszulki i zwrot reszty pieniędzy. Gratyfikacji za zaistniałą sytuację, czyli niedotrzymanie warunków umowy, dostarczenia całej edycji kolekcjonerskiej przed premierą, też nie oczekuję ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiecie co ? najbardziej mnie smieszy poczucie sprawiedliwosci CDP:
"Przed premierą było gotowe zaledwie 300 egz. Edycji Kolekcjonerskiej. Nie sposób było wybrać spośród wszystkich osób, które zamówiły Edycję Kolekcjonerską w pre-orderze tych, które miały by ją otrzymać kilka dni przed pozostałymi, nie krzywdząc jednocześnie części zamawiających. W efekcie pierwsze 300 egz. zostało wysłane do sklepów."
jakby wyslali posiadaczom numerow 1-300 to gracze by zrozumieli, a tak na dzien dzisiejszy SPRAWIEDLIWIE garstka graczy ma juz reszte EK, polowa ma wyslane i nieotrzymane a reszta to juz w ogole - do piachu...
[cynizm,sarkazm] Nie no oni sa po prostu genialni - ''Kase od tych frajerow juz mamy wiec wyslijmy te 300EK do sklepow, najlepiej tylko tych gdzie beda oficjalne premiery, odrazu sie sprzedadza, a tamte ciolki i tak beda zajeci gra to sobie poczekaja. Bedziemy im sprawiedliwie sukcesywnie dosyłac ten staff na przestrzeni miesiaca, a w ogole to niech sie ciesza ze im nie policzymy za kuriera'' [/cynizm,sarkazm] pzdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Primo-ciągnie się to już zdecydowanie za długo(opóźnienie dzień, dwa-rozumiem, ale tyle ?)
Drugo- drugi dzień nikt z niebieskich nie odpowiada w tym temacie pomimo iż -...Informacje dotyczące wysyłki będą również sukcesywnie podawane na forum...
....przesyłka nadal wstrzymana-DLACZEGO ???-nie jestem godzien ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.11.2007 o 11:47, Kazekrex napisał:

Drugo- drugi dzień nikt z niebieskich nie odpowiada w tym temacie pomimo iż -...Informacje
dotyczące wysyłki będą również sukcesywnie podawane na forum...

....przesyłka nadal wstrzymana-DLACZEGO ???-nie jestem godzien ???


Nie wiem, ale wyglada to tak jakby ktos conajmniej wysadzil/zagazowal CDP :P cisza w eterze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

CDP, gram.pl czy kto tam pakuje te dodatki. Ruszcie się wreszcie!!! Już drugi tydzień mija, a dodatków jak nie było tak nie ma. Do roboty!!! Olewacie klientów i w kulki sobie lecicie. Co to ma być? Wasz kredyt zaufania u mnie się kończy. Gracze wybierają was najlepszym dystrybutorem gier w roku, a wy tu takie wałki odwalacie (przepraszam za wyrażenie)! Mam nadzieję, że we wtorek dostanę resztę mojej EK, więc do roboty! Po trzykroć: do roboty!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wojman powiedz mi skoro ja dostaje ostrzezenie za zdanko "robicie z geby dupe" (tak wogule to gdzie tu jest cos nietaktownego poza szczera prawda? moze powiesz mi ze slowo "dupa" jest niecenzuralne?)
To w takim badz razie w jaki sposob ukaze sie CDP za to ze niewywiazal sie z umowy(tylko nierospieszaj mnie rabatem na itemki ze sklepu), a skoro niepracujesz dla CDP to dlaczego sie udzielasz w dyskusji, ktora sie dotyczy ich ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wybacz że się wtrącam, ale wydaje mi się że można kogoś skrytykować używając bardziej kulturalnych słów.
Sam jestem zły na to co się dzieje, ale nigdzie nie wypisuję wulgaryzmów, a słowo d..a jednak takim wulgaryzmem jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj jest 3 listopada. Od dnia 24 października, kiedy to EK miałem dostać minęło półtora tygodnia, a przesyłka nadal wstrzymana. Czy wy w tym CDP myślicie, że jesteście wyżej od sądu? Bo tak się składa, że można na takie zachowanie kilka paragrafów wyciągnąć.

Z nikłym, ale należytym szacunkiem pozdrawia ozięble, Pingwinho, patrząc na napis złożone Wt, 30.10.2007, wysyłka Twojego zamówienia została wstrzymana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie denerwuje to pseudotłumaczenie o ręcznym sklejaniu opakowań. Co to znaczy "w sposób nieprzewidywalny"? Czy te opakowania uciekają przed klejeniem?

Na przyszłość: czas sklejania 3000 pudełek = (czas sklejenia jednego pudełka)*3000/(liczba osób sklejających).

Naprawdę NIETRUDNE do przewidzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.11.2007 o 12:01, Mychaa napisał:

Wybacz że się wtrącam, ale wydaje mi się że można kogoś skrytykować używając bardziej kulturalnych
słów.
Sam jestem zły na to co się dzieje, ale nigdzie nie wypisuję wulgaryzmów, a słowo d..a jednak
takim wulgaryzmem jest.

CDP przegina i każdemu mogą puścić nerwy- ja sam użyłem 4xsłowo dupa(już pięć)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 03.11.2007 o 12:04, Dalke napisał:

Na przyszłość: czas sklejania 3000 pudełek = (czas sklejenia jednego pudełka)*3000/(liczba
osób sklejających).

Może są ręcznie malowane ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.11.2007 o 12:08, Kraju92 napisał:

Ostatnio nie śledziłem tego wątku i nie wiem czy już wszyscy dostali EK, mógłby mi ktoś powiedzieć?


No proszę cię, 4 post nad Twoim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.11.2007 o 12:08, Kraju92 napisał:

Ostatnio nie śledziłem tego wątku i nie wiem czy już wszyscy dostali EK, mógłby mi ktoś powiedzieć?


Nie. Sporo osób nadal nie ma dodatków, a niektórzy chyba nawet gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.11.2007 o 12:08, Kraju92 napisał:

Ostatnio nie śledziłem tego wątku i nie wiem czy już wszyscy dostali EK, mógłby mi ktoś powiedzieć?

Tiaa, wszyscy już dostaliśmy całość EK ale psioczymy sobie dla zasady bo nam się spodobało ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować