Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Opóźnienia dostaw Edycji Kolekcjonerskiej Wiedźmina

3316 postów w tym temacie

Dnia 03.11.2007 o 12:08, Kraju92 napisał:

Ostatnio nie śledziłem tego wątku i nie wiem czy już wszyscy dostali EK, mógłby mi ktoś powiedzieć?


Wysyłka wstrzymana. CDP olewa wszystkich. Wakacje sobie zrobili... Szkoda gadać :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.11.2007 o 12:08, Mychaa napisał:


> Na przyszłość: czas sklejania 3000 pudełek = (czas sklejenia jednego pudełka)*3000/(liczba

> osób sklejających).
Może są ręcznie malowane ;)


Przez magazynierów :D To doprawdy byłaby prawdziwie UNIKALNA edycja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.11.2007 o 12:08, Kraju92 napisał:

Ostatnio nie śledziłem tego wątku i nie wiem czy już wszyscy dostali EK, mógłby mi ktoś powiedzieć?


Bardzo śmieszne :P
[szybki rzut na profil] "wysyłka Twojego zamówienia została wstrzymana"
Bez zmian, co za niespodzianka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.11.2007 o 12:10, heyboy napisał:

> Ostatnio nie śledziłem tego wątku i nie wiem czy już wszyscy dostali EK, mógłby mi ktoś
powiedzieć?

Wysyłka wstrzymana. CDP olewa wszystkich. Wakacje sobie zrobili... Szkoda gadać :/


To kiedy wyślą ludziom EK, już tydzień minął od premiery? CDP niezłe sobie jaja robi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.11.2007 o 12:14, Kraju92 napisał:

To kiedy wyślą ludziom EK, już tydzień minął od premiery? CDP niezłe sobie jaja robi.


No jak to kiedy? Gdy pudełka będą poskładane, a farba wyschnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To totalny offtop ale wyniknol z dyskusji wiec zapytam:
A kiedy reka i noga zostana uznane za wulgaryzmy? bo skoro juz czesci cialal ludzkiego staja sie wulgaryzmami to niewiem w jakim my swiecie zyjemy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No my wiemy że sobie lekko mówiąc gra z nami w kulki ale jak widać ten wątek grzecznie pomijają bo nie uważają za celowe wyjaśnić pewnych pytań.Mijają juz 2 tygodnie a tu ani widu ani słychu:/Zastanawiam sie czy nadejście nowego tygodnia coś zmieni...

P.S:To że na forum są łatwo zobaczyć wchodząc np. do tematu o kolektywie ale tego wątku jakoś nie odwiedza nikt:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.11.2007 o 12:08, Mychaa napisał:

Może są ręcznie malowane ;)


Hehehe, tak a w co 100 opakowaniu EK stalowy miecz wiedzminski +100obr przeciw CDP gratis ;-)

@Mixiu - d**a podpada pod wulgaryzm - taktowniejszym okrelseniem tej czesci ciala jest juz tyłek, siedzienie, 4 litery etc :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 03.11.2007 o 12:19, Morfieusz napisał:

@Mixiu - d**a podpada pod wulgaryzm - taktowniejszym okrelseniem tej czesci ciala jest juz
tyłek, siedzienie, 4 litery etc :P

Każdy kto grał w wiedźmina napisałby rzyć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.11.2007 o 12:25, Gall historyk napisał:

Poprawka każdy kto czytał Sagę powie rzyć:)

Ja nie czytałem :(. To umówmy się każdy kto czytał lub grał :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oto to a jeszcze moźna by przytoczyć do naszej sytuacji kilka soczystych krasnoludzkich słów ale obawiam sie że było by to zbyt niecenzuralne;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.11.2007 o 01:37, Andrejew napisał:

Zanim zatem zaczniesz odsądzać innych od czci i wiary, sam powinieneś skorzystać
ze słownika lub powtórzyć sobie na przykład zasady interpunkcyjne (a przypomnę Ci, że brak
przecinków w zdaniu jest błędem ortograficznym), a także zerknąć na kilka norm gramatycznych.
Wtedy będziesz miał prawo oceniać innych.


A konkretnie w którym miejscu popełniłem rzekomy błąd interpunkcyjny (przecinek) i od kiedy błąd interpunkcyjny jest błędem ortograficznym?
I jaką normę złamałem skoro w języku polskim nie ma reguły: "podmiot" a po nim "orzeczenie"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.11.2007 o 12:28, strajker napisał:

A konkretnie w którym miejscu popełniłem rzekomy błąd interpunkcyjny (przecinek) i od kiedy
błąd interpunkcyjny jest błędem ortograficznym?
I jaką normę złamałem skoro w języku polskim nie ma reguły: "podmiot" a po nim "orzeczenie"?


a ktorys z was marudzil ze gadaja nie na temat. taaaa, bardzo sensownie -.-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.11.2007 o 12:40, edeń napisał:

> Do mnie doszła wtedy w poniedziałek, ale nie z winy CDP, tylko fantastycznego kuriera.


A kto zatrudnia Masterlink? CD-Projekt.


Niestety z mojego doświadczenia wynika, że wszystkie firmy kurierskie są mniej więcej tak samo "punktualne", nie mówiąc już o poczcie. A czymś muszą wysłać.
Natomiast z NWN2 poślizg z czasem samej wysyłki wynosił tylko 1 dzień. A teraz wyniesie pewnie co najmniej 2 tygodnie. Nie mówiąc już o tym, że przesyłki są wysyłane na raty, po wcześniejszym stwierdzeniu, że pierwsza partia poszła do sklepów, bo inaczej byłoby niesprawiedliwie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.11.2007 o 12:55, El Pingwinho napisał:

to co jeden krasnolud miał na mieczu "na pohybel *************"


Dysonansom?

Ludki, jest weekend, na waszym miejscu nie marnowałbym czasu na strzępienie sobie tutaj języka, tylko grał (oczywiście jeśli samą grę dostaliście). W weekend tutaj nic się nie wydarzy. Jeśli sprawa wreszcie ruszy, to zapewne w poniedziałek. Musimy cierpliwie czekać. Gryzienie klawiatury nic tu nie pomoże...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować