Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Opóźnienia dostaw Edycji Kolekcjonerskiej Wiedźmina

3316 postów w tym temacie

Miałem nadzieję, że dzisiaj dostanę już swoje dodatki, a tu zonk. Mam nadzieję, że do końca tygodnia je dostanę i co więcej mam nadzieję że się nie zawiodę i będę nimi zachwycony. Do załogi CDP mogę tylko powiedzieć aby się pośpieszyli ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.11.2007 o 15:26, przxmek napisał:

Ja bym bardzo chciał sie dowiedzieć, dlaczego jeszcze nie dostałem potwierdzenia wysłania drugiej
części mojego EK Wiedźmina !?


Bo pewnie Ci nie wysłali :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja pierdziele jakim cudem ktos dostał przesyłke, ja od 30.X mam przesyłka wstrzymana (lol po co coś wstrzymywać co nie zostało wysłane). Ja wiem, że cdp gówno obchodzi czy ktoś dostanie czy nie ale mogliby chociaż łaskawie wysłać wszystkim maile kiedy dokładnie można sie spodziewać przesyłki. Ja nie będe miesiąc czekał w domu, aż łaskawie zjawi się kurier. Numer przesyłki powinien być podany dwa dni przed wysłaniem, żeby w spokoju można było przekierować. Gdy usłyszałem stwierdzenie, że zabrakło czasu na spakowanie przesyłek, to żal mi dupe ścisnął. Pierwsza wasza gra powinna jakoś o was świadczyć, a wy co. Nawet nie raczycie się ustosunkować do tego, bo i po co

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to jutro się zacznie trzeci tydzień ''sukcesywnej wysyłki'' :P A paczki jak nie ma, tak nie ma.
"Coraz bliżej święta, coraz bliżej święta!", LOL
Pozdrawiam,
K.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a jednak była informacja:
http://www.gram.pl/felieton.asp?id=1533

"Unikatowa Edycja Kolekcjonerska, wzbogacona o wyjątkowe dodatki, będzie sprzedawana wyłącznie w ograniczonej, limitowanej ilości 2999 sztuk. Dostępne egzemplarze będą numerowane, a o przydziale numeru decydował będzie czas pojawienia się zamówienia w bazie gram.pl. "

jak dla mnie oznacza to, że EK dostępna jest TYLKO poprzez GRAM.PL i sieci handlowe musiały ją zamawaić tak jak MY.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.11.2007 o 15:36, madjudge napisał:

"Unikatowa Edycja Kolekcjonerska, wzbogacona o wyjątkowe dodatki,


... które w terminie późniejszym będą do nabycia w naszym sklepiku :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zadzwoniłem do DOK''u i zostałem porządnie rozśmieszony, uwaga... DODATKI SĄ JESZCZE W PRODUKCJI! Do końca tygodnia powinny zostać im dosłane, a wtedy oni wyślą je nam. Nie no ja padłem, oczywiście poprosiłem o zwrot kasy, bo dzisiaj w EMPiKU widziałem 2 sztuki EK, w Wirtusie też jest dostępna EK, tyle, że jest problem, bo podobno zwrot kasy TYLKO na konto :/ A bynajmniej nie zamierzam im podawać swojego numeru konta i czekać na przelew nie wiadomo ile czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po dokładnym przejrzeniu tego posta da się zauważyć, że jedyną UNIKALNĄ rzeczą jest medalion :)

Pozostałe rzeczy są "tylko" wyjątkowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.11.2007 o 15:42, madjudge napisał:

Po dokładnym przejrzeniu tego posta da się zauważyć, że jedyną UNIKALNĄ rzeczą jest medalion
:)

Pozostałe rzeczy są "tylko" wyjątkowe.


Narazie UNIKALNĄ, nie liczyłbym na to szczerze. Bo po takim podejsciu jakie do tej pory nam przedstawiono, on też trafi do sprzedaży. Tyle że nie będziesz tyle na niego czekać po zakupie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No z tego co czytam ze śmiesznej sytuacji idąc dalej przez niedotrzymane obietnice zrobił się jak to mawiał zoltan burdel ogarnięty ogniem xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Haha a mi dzisiaj dopiero wysla gre bo byl blad w magazynie i poczta polska bo biuro wysyla na swoj koszt hahaha i wiecie co to dostalem za to ze zlamali promocje ? jaki bonus? 50% zniki w sklepiku wiedzminskim hahaha ale ZENADA I PORAZKA nawet bestariusza nie mogli wzucic w ramach przeprosin!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rotfl, wyczytane na golu:
"Dlaczego Wiedźmin walczy na przez pierwsze rozdziały jednym mieczem? Bo drugi zamówił w edycji kolekcjonerskiej w CDP."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.11.2007 o 15:45, Boskii napisał:

Hmm widzę, że nikt z ekipy CDP nie udzielił żadnych informacji.
No to widocznie na nasze dodatki przyjdzie nam czekać do świąt... :/


Ja przyznaje zakładałem realnie że przyjdzie czekać jakieś 2 tygodnie +/-. No jak widzę przeceniłem ich niestety :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie zdążyli zrobić dodatków bo obóz pracy w Chinach w którym miały być zrobione zastrajkował żądając podwyżki z miski ryżu tygodniowo na półtora

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować