Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Opóźnienia dostaw Edycji Kolekcjonerskiej Wiedźmina

3316 postów w tym temacie

Już napisali, że DODRUKOWALI, z tego tytułu zorganizowali nawet akcję charytatywną i z każdego dodrukowanego egzemplarza oddali 30 zł na jakiś cel (nie pamiętam imienia tej pani)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.11.2007 o 15:36, madjudge napisał:

jak dla mnie oznacza to, że EK dostępna jest TYLKO poprzez GRAM.PL i sieci handlowe musiały
ją zamawaić tak jak MY.


Nie widzę w tym zdaniu nic co by świadczyło o wyłącznej sprzedaży na gramie.
Mamy tylko informację o kolejności numerków. Mogły być od 1 do xxx, numery powyżej xxx mogły być przeznaczone do sprzedaży sklepowej.
I chyba nie myślisz, że taki Empik czy Media Markt miałyby zamawiać sobie kilkadziesiąt pudełek przez sklep.gram.pl?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

2999+ zapewne ok. 500 sztuk w Empikach;) Bardzo możliwe że skoro zapłaciliśmy to sobie możemy poczekać na dodatki a resztę nam przyslą z odpadków z Empika. Podejrzane że CDP dawno nie napisało postu w tym temacie;) A była to taka świetna firma...szybki czas wysyłki,fajne dodatki no ale ta passa się musi kiedyś skończyć ;( Do tego przeprosiny dają nam piękne! Plakat z CDA ,naklejka z CDA i kupon rabatowy choć dużo lepsze byłyby przeprosiny jeśli nie musielibyśmy za nie płacić:( . Najśmieszniejsze jest to że ponoć w ubiegły wtorek od godziny 18:30 do 20 miały zostać wysłane maile potwierdzajace wysyłke i kody do rabatu w sklepiku. Może zróbmy ankiete kto dostał ten mail co? Już wole żeby napisali newsa z przeprosinami! A CDP tylko sie przygląda co my tu piszemy i wymyśla zapewne kontrargumenty. Zobaczymy co z tego wyniknie;)

P.S. Jeszcze pierwszych EK nie wysłali a juz przyjmują zamówienia na następne....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.11.2007 o 15:51, Daimon_Frey napisał:

I chyba nie myślisz, że taki Empik czy Media Markt miałyby zamawiać sobie kilkadziesiąt pudełek
przez sklep.gram.pl?


Zgadza się, nie myślę, że zamawiały przez GRAM.PL.
Jednak zdanie: " Dostępne egzemplarze będą numerowane, a o przydziale numeru decydował będzie czas pojawienia się zamówienia w bazie gram.pl." IMHO sugeruje, że EK (numerowana) dostępna będzie tylko w GRAM.PL a nie w CDP.

A czy ty myślisz, że sieci handlowe gadały z GRAM.PL ? czy może od razu z dystrybutorem jakim jest CD Projekt?
Smerfy dostatecznie długo wyjasniały, że to nie są TE same firmy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli do środy nie będzie napisane że wysłane to do nich zadzwonię i po prostu nie wiem co zrobię!!!

A tak w ogóle to bym wolał żeby te egzemplarze wysłali do jakiś farciarzy a nie do sklepów....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.11.2007 o 15:57, Irc100 napisał:

Jeśli do środy nie będzie napisane że wysłane to do nich zadzwonię i po prostu nie wiem co
zrobię!!!


Heh u mnie nadal pisze że wstrzymane;P Więc u mnie może to potrwać jeszcze nie wiadomą ilość czasu;-) Lubię to forum i serwis gram.pl, ale przyznam szczerze że zanim zrobię tu zakupy 5 razy się zastanowię. Nie jestem typem krzykacza co ciągle narzeka na wszystko i marudzi bluzgając na gram.pl. Ale niestety po akcji z EK i wszystkim w około z tym związanym mam uraz i wielki minus dla tego sklepu. A szkoda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja też bardzo lubię gram.pl i nadal tu kupuje (zamówiłem crysisa EK ;) i tonego hawka) ale ja chcę mieć moje dodatki bo się doczekać nie mogę. A miało dojść maks do tego piątku a się podobno przedłużyło do następnego. To jakaś kpina jest....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czyli jednak kasa nad zasady.Obiecano wyjatkowosc EK a teraz co...Mozna zamowic EK w sklepie tak tak Panowie w gram.pl-sprawdzcie.I tak bedziemy czekac-az bum sie skonczy wtedy grzecznie dostanie sie zalegla przesylke,ktorej status zostanie zmieniony na wyslany.I bylo sie wbijac na serwer w czerwcu,goraczkowo wpisywac dane.Teraz dawno byscie sie cieszyli z EK ktora kupiliscie w normalnym sklepie.Jedno co w tym jest pouczajace dla wszystkich oszukanych i nabitych w butelke przez firme CD Projekt po prostu znajdzcie sobie inny sklep z grami komputerowymi-moze nawet nie tanszy bo nie o to chodzi ale uczciwy.Bo tu jak zycie uczy klient to jeleń.Firma za kase ktora zebrala w formie przedplat inwestuje pewnie w nowe egzemplarze EK ktore moze beda miec numeracje w formie bis.Chociaz jak pisalem wyzej przypuszczam ze moze nawet kilkaset EK poszlo do sklepow(na pewno nie 200 -300sztuk).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.11.2007 o 16:06, Irc100 napisał:

A miało dojść maks do tego piątku a się
podobno przedłużyło do następnego. To jakaś kpina jest....


No właśnie tu mnie boli, obiecanki cacanki odnośnie terminów ustalanych przez gram.pl, złamane tyle razy że zbudowało to w moim przypadku dosyć sporą niechęć.
A tak na marginesie Kończę Wieśka, domyślam się że zanim dodatki dojdą to nie będę miał z nich wiele uciechy, dla przykładu mapa, teraz po przejściu gry będę mógł ją sobie co najwyżej obejrzeć i walnąć w kąt. A Lubie takie bajerki w czasie grania, lubie się bawić tymi mapkami i innymi duperelami podczas grania. A po przejściu wiedźmina nie sprawi mi to tej fajnej frajdy która jest przy otwieraniu pudełka i graniu pierwszy raz. Cóż szkoda.. Po prostu szkoda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wlasnie wrocilem do domku, lookam moje zamowienia i co widze ? :P bingo - wysylka wstrzymana... czemu mnie to nie dziwi ? ... zastanawia mnie czemu wątek ''skargi i zazalenia do CDP'' nie ma miliarda postów :P bo tyle wystrzalow juz zrobili ze rece (i cos na dole) opadają...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

oto odpowiedz na mojego e-maila

Witam,

Dziękujemy za kontakt z Działem Obsługi Klienta Gram.pl.

Pozostałe części Edycji Kolekcjonerskiej Wiedźmina są na bieżąco wysyłane. W momencie spakowania i nadania nowego numeru przesyłki status zamówienia na dodatki EK ulegnie zmianie. W najbliższym czasie otrzyma Pan również maila z kodem uprawniającym do zniżek w naszym sklepie gram.pl.

Bardzo przepraszamy za opóźnienia.


Zapraszamy ponownie do odwiedzenia www.gram.pl/sklep i kontaktu z nami.

Pozdrawiam

Patrycja Zdziech

Konsultant Działu Obsługi Klienta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.11.2007 o 15:42, mtwarog napisał:

Zadzwoniłem do DOK''u i zostałem porządnie rozśmieszony, uwaga... DODATKI SĄ JESZCZE W PRODUKCJI!
Do końca tygodnia powinny zostać im dosłane, a wtedy oni wyślą je nam. Nie no ja padłem, oczywiście
poprosiłem o zwrot kasy, bo dzisiaj w EMPiKU widziałem 2 sztuki EK, w Wirtusie też jest dostępna
EK, tyle, że jest problem, bo podobno zwrot kasy TYLKO na konto :/ A bynajmniej nie zamierzam
im podawać swojego numeru konta i czekać na przelew nie wiadomo ile czasu.



mnie mówili że we wtorek albo środe otrzymam dodatki zresztą mi dzisiaj wysyłaja musisz mieć jakis odległy numer.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.11.2007 o 16:12, Stwór napisał:

> A miało dojść maks do tego piątku a się
> podobno przedłużyło do następnego. To jakaś kpina jest....

No właśnie tu mnie boli, obiecanki cacanki odnośnie terminów ustalanych przez gram.pl, złamane
tyle razy że zbudowało to w moim przypadku dosyć sporą niechęć.
A tak na marginesie Kończę Wieśka, domyślam się że zanim dodatki dojdą to nie będę miał z nich
wiele uciechy, dla przykładu mapa, teraz po przejściu gry będę mógł ją sobie co najwyżej obejrzeć
i walnąć w kąt. A Lubie takie bajerki w czasie grania, lubie się bawić tymi mapkami i innymi
duperelami podczas grania. A po przejściu wiedźmina nie sprawi mi to tej fajnej frajdy która
jest przy otwieraniu pudełka i graniu pierwszy raz. Cóż szkoda.. Po prostu szkoda.


Ja też bardzo lubię mapy, bo tak prawdę powiedziawszy zamówiliśmy gry z dodatkami, bo z jakiegoś powodu na nich nam też zależy. Każda osoba może mieć inny powód, ale w końcu za to zapłaciliśmy, nie chcemy nic za darmo, tylko to co nam się słusznie należy. Gdy dostaniemy swoje paczki w bliżej nieokreślonej przyszłości, nie będziemy mieć jakiejś szczególnej radochy, ot ulga: wreszcie dostaliśmy. Taka musztarda po obiedzie :((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.11.2007 o 16:12, Stwór napisał:

A Lubie takie bajerki w czasie grania, lubie się bawić tymi mapkami i innymi
duperelami podczas grania. A po przejściu wiedźmina nie sprawi mi to tej fajnej frajdy która
jest przy otwieraniu pudełka i graniu pierwszy raz. Cóż szkoda.. Po prostu szkoda.



dobrzes zauwazyl ! jak dla mnie magia premiery Wiedzmina legla w gruzach na zawsze (i tej rysy z historii nic juz nie zetrze) - z grami jest tak ze smakuja najlepiej jak przyjdzie paczka - gierka sie instaluje, ja caly zachwycony czytam/ogladam te bajerki, patrze np w artbook i widze z czym przyjdzie mi sie zmierzyc - to coraz bardziej nakreca na gre, poteguje przezycia i klimat ... a tu zamiast calkowicie sie zatracic w epickiej przygodzie tylko nerwy ze ktos zrobil mnie w 3 litery... i tu nie chodzi tylko o to ze drzemy ryja na CDP bo sie pomylili i dosla pozniej, poprostu niektorym graczom zabrali polowe radosci z gry, całą te otoczke towarzysząca premierze gry i swiadomosci ze jako jeden z pierwszych smiertelnikow mam w reku cos co moze wkrotce zachwiac porzadek swiata :P (dobra dobra wiem ze gadam jak nawiedzony ale jestem graczem i kocham gry ^^ a cRPG to juz w ogole :P) pzdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 05.11.2007 o 15:56, madjudge napisał:

Smerfy dostatecznie długo wyjasniały, że to nie są TE same firmy :)


Tak to dwie rozne firmy,obce dla siebie (chyba tylko w Urzędzie Skarbowym)a to ze jest zbieznosc nawet w podpisach wizytowek pracowników,a gram .plpojawilo sie przez przypadek na stronach CD Projektu,poza tym CD Projekt to nie tylko dystrybutor a tez producent gry(akurat tej).
A tu cytat ze strony CD projektu

Niewątpliwym hitem jesieni 2005 jest premiera tworzonej przez CD Projekt platformy internetowej GRAM.PL, która zrewolucjonizuje cały rynek gier komputerowych. Projekt ten oddaje sens naszego ponad dziesięcioletniego istnienia na rynku, dając naszym klientom wyjątkowe usługi i dostarczając im świetną rozrywkę na najwyższym poziomie. Przypomnijmy tylko najważniejsze elementy gram.pl:

* dożywotnia gwarancja – całkowity ewenement na skalę światową; jako pierwsi wprowadzamy gwarancję na nośniki, na których znajdują się nasze gry; gwarancja obowiązywać będzie przez cały okres życia produktu (jego dostępności w sprzedaży w różnych edycjach)
* używki – jako pierwsza i jedyna firma w Polsce umożliwiamy sprzedaż oraz zakup gier „z drugiej ręki” – bez jakichkolwiek opłat!; w ofercie tej sprzedawane będą mogły być tylko gry zarejestrowane elektronicznie, co uniemożliwi sprzedaż nielegalnych kopii
* sklep internetowy – po 22 września w każdym pudełku z pecetową grą CD Projekt znajdą się Wirtualne Pieniądze, za które będzie można kupować gry w nowym, internetowym sklepie CD Projekt!

A to dopiero początek nowych usług i możliwości, jakie nasza firma szykuje dla swoich klientów. Już teraz cały program nazwać można rewolucyjnym na skalę światową."

Ja wiem czy rewolucyjny -taki by naciagnac klientow,i traktowac ich jak jak obecnie traktuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a mnie do dzis nie oswiecilo dlaczego nie mogli wyslac wszystkiego jednego dnia (jakos tysiace Wiedzminow poszlo w dniu premiery, co prawda duzo w sklepach ale na gram.pl bankowo mieli setki zamowien)... co oni recznie klej na taśmy nakladaja ??

@Paladynka

Dnia 05.11.2007 o 16:18, Morpheus83 napisał:

Gdy dostaniemy swoje paczki w bliżej nieokreślonej przyszłości, nie będziemy mieć jakiejś szczególnej radochy, ot ulga: wreszcie dostaliśmy.


wiesz, gra (nie wspominajac juz o EDYCJI KOLEKCJONERSKIEJ na ktora wydalismy cinzka kase i jescze wiecej zdrowia zeby zamowic ja w pre-orderze) tak wazna (przynajmniej dla mnie) bez tej calej otoczki dodatkow to jak seans w kinie bez popcornu, Happy Meal bez zabawki, samochod bez paliwa... etc etc, to sa w tym przypadku dobra komplementarne :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.11.2007 o 16:31, Morfieusz napisał:

@Paladynka
> Gdy dostaniemy swoje paczki w bliżej nieokreślonej przyszłości, nie będziemy mieć jakiejś
szczególnej radochy, ot ulga: wreszcie dostaliśmy.

wiesz, gra (nie wspominajac juz o EDYCJI KOLEKCJONERSKIEJ na ktora wydalismy cinzka kase i
jescze wiecej zdrowia zeby zamowic ja w pre-orderze) tak wazna (przynajmniej dla mnie) bez
tej calej otoczki dodatkow to jak seans w kinie bez popcornu, Happy Meal bez zabawki, samochod
bez paliwa... etc etc, to sa w tym przypadku dobra komplementarne :P

I oto chodzi, jak zimniaczki bez soli. Nie ma tego smaczku. A sama gra jest wyśmienita i żeby taką premierę niektórym schrzanić (oczywiście myślę o maniakach kolekcjonerskich do których mam zaszczyt, choć teraz trochę wątpliwy się zaliczać), to trzeba się było naprawdę postarać :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam pięknie. Ja także z dnia na dzień jestem coraz bardziej zbulwersowany. W tej chwili nawet jestem zdania że to zwykły złodziejski proceder. Oczywiste jest dla mnie że Panowie z CDP zdecydowali się na wysyłkę samych gier z EK nie ze względu na troskę o nas graczy a raczej o to że wiedzieli już iż nie wyrobią się z wysyłką pełnych EK do zamawiających i aby uniknąć masowych rezygnacji z EK zastosowali sprytny fortel uziemienia graczy. W tej chwili maja nie tylko pewność że ci co otrzymali pierwszą część EK nie zrezygnują a ponadto dysponują gotówką i EK które powinny znaleźć się u osób, które za nie zapłacili. Tym czasem te EK robią pieniądze już gdzie indziej. Tak się robi pieniądz w naszym kraju. Już w poprzednim poście napisałem że Polak dla Polaka jest najgorszy co widać najlepiej za granicą. Zastanawiam się czy w ten sam sposób postąpił by CDP za granicą. Jestem przekonany że nie bo wtedy byłby spalony. Tym czasem czytam wypowiedzi pracowników CDP którzy media informują iż brakujące edycje EK już są rozsyłane do oczekujących. Kolejny świetny ruch CDP, który już do niektórych szczęśliwców wysłał druga ratę EK bowiem z „czystym sumieniem” mogą podawać takie informacje. Przecież już są rozsyłane. No co? Prawda jest taka że teraz nasze pieniądze nabijają kieszenie ludziom, którym musze pogratulować przebiegłości i umiejętności spadania na cztery łapy.
Szkoda że nie mogę oddać do zwrotu tego nieszczęsnego EK Wiedźmina bo za każdym razem kiedy zobaczę logo Wiedźmina biorą mnie nerwy. Coś co powinno mnie teraz cieszyć, za co zapłaciłem nie małe pieniądze irytuje. A przecież jestem wielbicielem prozy Sapkowskiego. Złość tą zawdzięczam „ekspertom marketingowym” CDP. Dziękuję Wam Panowie i mam szczerą nadzieję że pieniędzmi pochodzącymi z EK się udławicie.
Pozdrawiam wszystkich serdecznie. Bardzo zawiedziony Zuberuss.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmmm....
Czekałem. Czekałem długo.
I nic nie ma.
dalej.
Ciągle.
nic.
To chyba największa wpadka CDP.
I tak się zastanawiam... myślę, że nie powinienem zapłacić tych 200zł, dopóty, az nie zobaczę CAŁEJ EK wiedźmina w komplecie na mym biurku.
Zapłaciłem. Nic już tego nie zmieni, ale następnym razem nie zapłace, bo wydałem 200zł za zwykłą edycję, i to z ubytkiem, bo bez mapy.
I po co ja płaciłem?
Ech. Teraz nie dostane pieniędzy, a EK też nie ujrzę... prawdopodobnie przez dłuższy czas... a i radość nie ta sama, jak wspomniała Paladynka.
Klapa, CDP... Klapa na całej linij!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować