Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Opóźnienia dostaw Edycji Kolekcjonerskiej Wiedźmina

3316 postów w tym temacie

Do mnie paczka doszła dzisiaj. EK wygląda wspaniale, książki (artbook, bestariusz) wyglądają naprawdę fantastycznie, są wydrukowane na specjalnym papierze, medalion Wiedźmiński jest obłędny, zaskoczyła mnie jego waga (ciężki), mapa, gra karciana, plakat i naklejka też prezentują się bardzo dobrze. Pudełko EK jest solidne i ładne, widać, że dostało się produkt wyjątkowy. Jednak, gdybym dostał EK w dniu premiery, ewentualnie przed przejściem gry, wrażenie byłoby o wiele lepsze. Jakość wydania EK pozwala wybaczyć część błędów CD-P, jednak zawsze pozostaje uraza; liczę jeszcze na porządną gratyfikacje, ewentualnie extra zniżkę (99 % ;)) na wiedźmińskie gadżety.

PS Wszystkim, którzy nie otrzymali dodatków, życzę jak najszybszej dosyłki. Pozdro!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

u mnie w zamówieniu jest już więcej infów ^^
pakowane i przygotowywane do wysyłki , zostanie wysłane 5 listopada 2007
czyli już jutro będę miał ^^ NARESZCIE!!! PO 2 TYGODNIACH!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dokładniej chodziło mi o to, że każdy smerf ma opis gdzie pracuje, i np. jeżeli ma GRAM.PL to już na pytania odnośnie CDP nie odpowiada albo przekierowuje i vice versa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.11.2007 o 15:16, hagen321 napisał:

mnie pisze że dzisiaj przesyłka zostanie wysłana no jutro albo pojutrze powinienem dostać .
a mapa jest na papierze kredowym tak????

Na kredowym była w podstawce. W kolekcjonerskiej jest ponoć bardziej nietypowy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.11.2007 o 16:56, grzesioo napisał:

> mnie pisze że dzisiaj przesyłka zostanie wysłana no jutro albo pojutrze powinienem dostać
.
> a mapa jest na papierze kredowym tak????
Na kredowym była w podstawce. W kolekcjonerskiej jest ponoć bardziej nietypowy...


a czemu nigdy nie wydrukuja na płótnie ?? :P jedyna EK jaka znam ktora miala mape na plotnie to EK WoWa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.11.2007 o 16:44, Zuberuss napisał:

Witam pięknie. Ja także z dnia na dzień jestem coraz bardziej zbulwersowany. W tej chwili nawet
jestem zdania że to zwykły złodziejski proceder. Oczywiste jest dla mnie że Panowie z CDP zdecydowali
się na wysyłkę samych gier z EK nie ze względu na troskę o nas graczy a raczej o to że wiedzieli
już iż nie wyrobią się z wysyłką pełnych EK do zamawiających i aby uniknąć masowych rezygnacji
z EK zastosowali sprytny fortel uziemienia graczy. W tej chwili maja nie tylko pewność że ci
co otrzymali pierwszą część EK nie zrezygnują a ponadto dysponują gotówką i EK które powinny
znaleźć się u osób, które za nie zapłacili. Tym czasem te EK robią pieniądze już gdzie indziej.
Tak się robi pieniądz w naszym kraju. Już w poprzednim poście napisałem że Polak dla Polaka
jest najgorszy co widać najlepiej za granicą. Zastanawiam się czy w ten sam sposób postąpił
by CDP za granicą. Jestem przekonany że nie bo wtedy byłby spalony. Tym czasem czytam wypowiedzi
pracowników CDP którzy media informują iż brakujące edycje EK już są rozsyłane do oczekujących.
Kolejny świetny ruch CDP, który już do niektórych szczęśliwców wysłał druga ratę EK bowiem
z „czystym sumieniem” mogą podawać takie informacje. Przecież już są rozsyłane.
No co? Prawda jest taka że teraz nasze pieniądze nabijają kieszenie ludziom, którym musze pogratulować
przebiegłości i umiejętności spadania na cztery łapy.
Szkoda że nie mogę oddać do zwrotu tego nieszczęsnego EK Wiedźmina bo za każdym razem kiedy
zobaczę logo Wiedźmina biorą mnie nerwy. Coś co powinno mnie teraz cieszyć, za co zapłaciłem
nie małe pieniądze irytuje. A przecież jestem wielbicielem prozy Sapkowskiego. Złość tą zawdzięczam
„ekspertom marketingowym” CDP. Dziękuję Wam Panowie i mam szczerą nadzieję że pieniędzmi
pochodzącymi z EK się udławicie.
Pozdrawiam wszystkich serdecznie. Bardzo zawiedziony Zuberuss.



Przepraszam ale coś po umieszczniu posta go pomieszało. Nie zdażyłem go edytować więc poprwie go w drugim poście. Napisane jest " Tym czasem czytam wypowiedzi pracowników CDP którzy media informują iż brakujące edycje EK już są rozsyłane do oczekujących. Kolejny świetny ruch CDP, który już do niektórych szczęśliwców wysłał druga ratę EK bowiem z „czystym sumieniem” mogą podawać takie informacje. Przecież już są rozsyłane. No co? Prawda jest taka że teraz nasze pieniądze nabijają kieszenie ludziom, którym musze pogratulować przebiegłości i umiejętności spadania na cztery łapy. "

Miało być : Tym czasem czytam wypowiedzi pracowników CDP którzy informują media iż brakujące edycje EK już są rozsyłane do oczekujących. To nic że tak naprawdę do 2% oczekujących ale jednak. O tym juz nie wspominaj ą. Kolejny świetny ruch CDP, który z „czystym sumieniem” może podawać takie informacje. Przecież już są rozsyłane. No co? Prawda jest taka że teraz nasze pieniądze nabijają kieszenie ludziom, którym musze pogratulować przebiegłości i umiejętności spadania na cztery łapy.


Jeszcze raz przepraszam za błąd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

zamówienie nr NN30060763: złożone Wt, 30.10.2007, wysyłka Twojego zamówienia została wstrzymana

Numerek EK to 0673 ( ta, wiem i co poradzę )

Ech szkoda pisać, zdychaj cdp, bo na nic więcej nie zasługujesz. Natomiast jeśli chodzi o CDPR to brawa jak najbardziej się należą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ponawiam swoj apel.Naglasniajcie to oszustwo na innych forach,gdy sa jakies artykuly o sukcesie gry ,przy ocenie gram.pl ostrzegajcie potencjalnych nabywcow.W koncu sobie na to firma zapracowala. Szkoda by wiecej osob nacieli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.11.2007 o 16:56, grzesioo napisał:

> mnie pisze że dzisiaj przesyłka zostanie wysłana no jutro albo pojutrze powinienem dostać
.
> a mapa jest na papierze kredowym tak????
Na kredowym była w podstawce. W kolekcjonerskiej jest ponoć bardziej nietypowy...



nietypowy ciekawe jaki może płótno tu pisze że informacje o wydaniu: no bo jakby na takim samym papierze to by przysłali od razu z niepełna EK mi pisze w statusie że dzisiaj b edzie wysłana.




W limitowanej Edycji Kolekcjonerskiej gry Wiedźmin znajdują się:




Artbook - kolorowy na kredowym papierze, w twardej okładce, powyżej 150 stron
Bestiariusz - kolorowy na kredowym papierze, w twardej okładce, ok. 120 stron
Unikalny medalion wiedźmiński
Koszulka z logo gry Wiedźmin
Bitewna gra karciana Wiedźmin
Mapa dwustronna drukowana na specjalnym papierze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@!#%$#^%$%^%$! ... ok sorry poniosło mnie ... :P ...
ale już miałam taką nadzieję , żę wejdę po weekendzie na gram''a i ujrzę magiczne, wystukane złotymi literami hasło : ,, kurier niedługo u ciebie będzie ^^ ,, < ah wyobraźnia ;D >
i Co ? !
nadal to samo :/

,,zamówienie nr NN28690743: złożone Wt, 30.10.2007, wysyłka Twojego zamówienia została wstrzymana,,

eh...no comment :((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.11.2007 o 17:20, zawcia napisał:

Oooo, przy moim zamówieniu pojawiło się pakowanie i przygotowywanie do wysyłki. Powiedziałem
JA.Nr 2069 EK :)

Hehe to samo mam... ciekawe kiedy nadadzą numer kurierski ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.11.2007 o 16:55, baraborek napisał:

czy ktoś oprócz mnie nie ma jeszcze nawet Edycji Podstawowej z zamówienia przedpremierowego??

Ja nie dostałem nawet gry mimo, że grę zamówiłem w listopadzie ;/ Bo jak powiedziała pani w boku moje zamówienie anulowano (bez poinformowania mnie o tym) i może być conajwyżej jeszcze raz wygenerowane i dlatego od tygodnia w zmówieniach mam jedno anulowane i jedno oczekiwanie na wysyłke ;/ nie żebym zamawiał pre-order by dostać chociaż grę na 2 dni przed premierą. Mamy 2 tygodnie PO premierze a ja nawet nie mam gry :( I źadnej gratyfikacji a chyba należy mi się największa bo nawet w grę nie pograłem jeszcze :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam status -pakowane i przygotowywane do wysyłki -ciekawe jak długo jeszcze; ta paczka będzie chyba najpiękniej zapakowaną paczką świata- skoro tak długo to trwa
KIEDYŚ LUBIŁEM NIEBIESKI - A TERAZ .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.11.2007 o 17:30, Szubens napisał:

> czy ktoś oprócz mnie nie ma jeszcze nawet Edycji Podstawowej z zamówienia przedpremierowego??

Ja nie dostałem nawet gry mimo, że grę zamówiłem w listopadzie ;/ Bo jak powiedziała pani w
boku moje zamówienie anulowano (bez poinformowania mnie o tym) i może być conajwyżej jeszcze
raz wygenerowane i dlatego od tygodnia w zmówieniach mam jedno anulowane i jedno oczekiwanie
na wysyłke ;/ nie żebym zamawiał pre-order by dostać chociaż grę na 2 dni przed premierą. Mamy
2 tygodnie PO premierze a ja nawet nie mam gry :( I źadnej gratyfikacji a chyba należy mi się
największa bo nawet w grę nie pograłem jeszcze :(


Podstawkę, to trzeba było zamówić sobie w ramach ''za pobraniem''. Teraz byś mógł spokojnie odpuścić przesyłkę, kupić sobie w MM razem z Artbookiem i dostając gratis płócienną siateczkę (jak mój kumpel). I to wszystko za jakies 79 zł...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.11.2007 o 17:30, Kazekrex napisał:

Mam status -pakowane i przygotowywane do wysyłki -ciekawe jak długo jeszcze; ta paczka
będzie chyba najpiękniej zapakowaną paczką świata- skoro tak długo to trwa

Moja będzie jeszcze lepiej zapakowana, bo przy robocie wstrzymali oddech i ............wysyłkę ;P
BTW Rozpracowałam te NN przy numerach naszych zamówień: Nadanie (bliżej) Nieokreślone ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.11.2007 o 17:37, Krondar napisał:

/tniemy dzieci, tniemy, szybciej/

Nie z Artbookiem, tylko z Bestiariuszem, i poligrafię miałby czarno-białą oraz brak rękawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować