Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Opóźnienia dostaw Edycji Kolekcjonerskiej Wiedźmina

3316 postów w tym temacie

Zacytuję tutaj CD-ACTION z recenzji o Neverwinter Nights
"Mamy przełom proszę państwa, prawdziwy przełom. Czegoś takiego najzwyczajniej w świecie jeszcze nie było"
Odnosi się to zarówno do przełomu w dziedzinie olewania klienta, jak i do tego że w końcu... mając numer ciut pod 1000 mam status pakowanie i przygotowywanie do wysyłki.

To daje tak... 2 tygodnie, czyli 14 dni. 1000 podzielone przez 14 daję około 70 paczek dziennie.

To macie jaką szajową farbę, żę tak długo schnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.11.2007 o 20:07, nazgul47 napisał:

Mam odwrotnie. Uwierz mi, wolałbym być na twoim miejscu.

Nie dziwię Ci się, bo gra warta jest każdej wydanej złotówki i naprawdę trudno sie od niej oderwać, ale to co poza samą grą, to woła o pomstę do nieba. Wystarczy naczytać się postów w tym temacie :(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.11.2007 o 20:22, Magwisienka napisał:

Heh, szczęściarz...

Żaden szczęściarz, on tylko dostaje to, za co zapłacił.

Sam zaczynam mieć serdecznie dość oczekiwania. Do tej pory powstrzymywałem się od komentarza, starałem się być wyrozumiałym dla CDP, nawet dwa razy dzwoniłem do DOKu! I nic. Przesyłka nadal nie została wysłana, choć dwa tygodnie temu zapłaciłem za CAŁOŚĆ. Poza zapewnieniami, że "otrzymam pakiet do końca października" i "wysyłamy dodatki sukcesywnie" nic więcej nie wiadomo. CDP milczy o rekompensacie. A raczej o rekompensatach, bo te miały być przecież dwie - jedna za cyrki w pierwszym dniu składania zamówień na EK, a druga za obecną sytuację. Jako klienta nie powinny mnie obchodzić problemy z podwykonawcami, bo to nie od nich, a od CDP zamawiałem grę. Jak tak dalej pójdzie, to całkowicie stracę zaufanie do tej firmy, mimo tego, że miałem na jej temat bardzo dobrą opinię. Owszem, Wiedźmin jako gra jest super, cieszę się, że mogłem zagrać weń na kilka dni przed premierą. Jednak nie zmieni to faktu, że otrzymałem jedynie część przesyłki, za którą zapłaciłem. Mam nadzieję, że jutro ujrzę zmianę statusu zamówienia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.11.2007 o 20:33, Bumber napisał:

> Heh, szczęściarz...
Żaden szczęściarz, on tylko dostaje to, za co zapłacił.

Ee... albo dobra, już nic nie powiem.

Czekam, po prostu czekam... Ech.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam status wysłane jutro najpózniej pojutrze dodatki będą moje.no tylko pisze zły numer listu przewozowego ale pewnie go jeszcze nie wprowadzili z EK wiedzmina też tak było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.11.2007 o 20:33, Bumber napisał:

ciach

Dokładnie, dobrze piszesz. Tylko, że ja straciłem zaufanie do tej firmy już dość dawno. Chciałbym tez zauważyć, że mamy Listopad, a przesyłki wciąż nie widać na horyzoncie, a miała być, jak piszesz do końca października.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No proszę, cud nad cudami się zdarzył, dostałem dzisiaj paczkę. Co prawda firma kurierska potrzebowała na jej dostarczenie z Warszawy do Łodzi 5 dni (sic!!!), ale jest. Bonusowy, wielkoformatowy plakat i naklejka też. Jak się domyślam - bardzo unikatowe i rzadkie. Szczególnie ta naklejka jest rzadka, tak bardzo rzadka, że aż dodana do CD-Action, którego nakład oscyluje w granicach 100 000 egz.! Pełna rekompensata, nie ma co. Acha, maila z kodem do zniżki oczywiście nie otrzymałem do dzisiaj, a moje zamówienie zostało zrealizowane do końca. Pewnikiem ów kod przybędzie do mnie w okolicach Wigilii 2008, no tak, żebym się nie stresował za bardzo i za bardzo nie podniecał.

Wydanie faktycznie jest unikatowe, bestiariusz elegancki a artbook ciekawy. Z racji skrzywienia zawodowego (jestem redaktorem) zauważę, że o korekcie tekstów chyba zapomniano, ale to szczegół.Do dzisiaj nie mogę pojąć, jakim cudem sklejenie 3000 pudełek trwa tyle czasu. Onegdaj pracując na introligatornii w dużej drukarni podobną czynność wykonywałem ze skutkiem 250 pudełek w czasie 8-godzinnej zmiany. Czyżby te pudełka jeden ludź sklejał???

Reasumując. Dla CDProject RED - BRAWA: to jedna z najlepszych gier, w jaką przyszło mi grać (oczywiście po zaimplementowaniu patcha). CD Project - wstyd. Nie wypada okłamywać klientów, bo dzięki nimi żyjecie i macie pensje. Nie ma co się na klientów obrażać, bo akurat w tym wypadku mają rację (a pamiętam, że nie raz, nie dwa, sam broniłem CDP na forach). Jest różnica między określeniem "kilka dni opóźnienia", a faktycznym "kilkanaście dni opóźnienia". I to poważna. Bo do sklepów oczywiście EK trafiły w odpowiednim momencie, a dla fanów, którzy ściskali się w kolejkach na jakiś zabawnych listach, towaru zabrakło, co zresztą CDP przyznał z rozbrajającą szczerością, wszakże (w co mamy wierzyć bez mrugnięcia okiem), nagle na 48 godzin przed planowaną wysyłko odkryto, że tak jakoś zabraknie 3000 egzemplarzy... Bez komentarza.

Na dzień dzisiejszy przeszła mi ochota na zakupy w "gram.pl". Jakiekolwiek zakupy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ach, czy ja wpadłem w jakąś czasoprzestrzenną dziurę? Aż do dzisiaj status próbował mi wmówić, że paczka jest pakowana i zostanie wysłana 31 października... czyli tydzień temu... dzisiaj status zmienił się na "wysłane 31 października, termin dostawy 2 listopada - 5 listopada"... Hej? Czy 31 października nie był przypadkiem w zeszłym tygodniu? A może to ze mną jest coś nie tak?

Jedyna dobra nowina to taka, że jutro moja przesyłka zapewne dojedzie! I skończy się cały ten cyrk! Już nie będę musiał więcej odwiedzić serwisu internetowego tych nieudaczników! JuuuuPiiii!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To i ja sie pochwale, że $uper $zybki CDProjekt już pakuje moją przesyłkę (czyżby jeszcze klej nie wysechł :P) i planują #już# jutro wysłać paczkę. To jest STRASZNA PORAŻKA CDProjektu, ale jednak się cieszę. (Niestety) nadal będę korzystał z waszych usług i was ochrzaniał, bo mi sie w Empiku jeszcze bardziej kupować nie chce :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nareszcie status się zmienił - "pakowane i przygotowywane do wysyłki , zostanie wysłane 6 listopada 2007" ;P wyślą jutro... dojdzie pojutrze o ile DPD znowu nie nawali ;] (pierwszą paczkę dostałem o 14:00... 25.10.07)

Chociaż nieco ponad rok temu, EK Gothica 3 dotarła do mnie o czasie... i w całości - raczej więcej tu nie zamówię gry w pre-orderze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A u mnie wszystko po staremu ,już nic więcej tutaj chyba niekupię wole pojechać do empika do torunia i mieć od ręki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja wielkim szacunkiem darzyłem CDP za to, że tak dobrze wydają w Polsce gry, ale obecna sytuacja calkowicie zmieniła moje nastwienie. Mamy 5 listopada, a ja ani nie dostałem maila, że ktoś wysłał resztę produktu ZA KTÓRY ZAPŁACIŁEM, ani nie ma kodów promocyjnych. A jak czytam co to za rekompensata, to wybaczcie ale możecie sobie ją wsadzić w d***. Mam to już dawno z CDA które nie krzyczało na cały świat jakie to nie jest piękne dobre i wspaniałe że daje mi plakat.
Żenada. Również nic już nie kupuję na gram.pl - jednak tradycyjne sklepy w Polsce wciąż rządzą, bo nasze społeczeństwo jeszcze NIE DOROSŁO do handlu przez internet. Ciągle jesteśmy na poziomie klasycznego sklepu czy raczej bazarowego stolika na targu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.11.2007 o 21:24, Morpheus83 napisał:

tez sie trochę zawiodłem ale nadal będę kupował w TYM sklepie... dziwnie sie składa ale wszędzie
oszukują... a ty nawet o tym nie wiesz...


Tym bardziej ze gdziekolwiek w Polsce bysmy nie kupili to CDP i tak na tym zarobi... :P no chyba ze to bedzie gierka sciagnieta zza granicy... co niezbyt sie oplaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Te 300 sztuk to nie była "większość", to były wszystkie egzemplarze EK. Ci którzy zapłacili 200zł nie otrzymali ani jednej. Dostały je sklepy. To jest jawna kpina z klijentów. Skoro ci, ktorzy zamówili grę w preorderze nie dostali jej, to tym bardziej nie powinny one trafić do sklepów. Skoro EK nie była gotowa na czas, to jakim cudem jej pojedyncze elementy trafiły do sklepów. Nie dostałem mojej EK, bo cdprojekt zwyczajnie wysłał poszczególne jej elemnty do sklepów, ot i całe wyjaśnienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować