Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Opóźnienia dostaw Edycji Kolekcjonerskiej Wiedźmina

3316 postów w tym temacie

Dnia 05.11.2007 o 21:27, Wesik napisał:

Takie pytanko:
Dlaczego w statusie zamówienie widzę: wysyłka Twojego zamówienia została wstrzymana?

No weź nie wnerwiaj ludzi bardziej, sporo ludzi tak ma. Przeczytaj kilka pierwszych stron tematu to się dowiesz. Po prostu przesyłka jest jeszcze nie zapakowana i nie dostarczona do DPD.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przesylka dalej wstrzymana...
Moze CDP chce z tej paczki zrobic ludziom prezent na Swieta ? Ktory przyjdzie pewnie po Nowym Roku ? ;)
Ludzie, 3000 pudelek sam bym skleil w miesiac ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U mnie w końcu zmienił się status na "pakowane...". Jutro wyślą pewnie, to może w środę będzie. Najbardziej irytującą sprawą dla mnie jest to, że nie dostałem żadnej informacji na mail o tym, że przesyłka będzie w ratach, ani o tym kiedy będzie wysłana druga część. W sumie nawet nie denerwuję się na opóźnienie, bo jakoś szczególnie nie ucierpiałem na tym (ważne że grę mam), ale na sam fakt braku jakiegokolwiek info. Gdyby nie forum, to bym się ostro zdziwił po otwarciu paczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.11.2007 o 20:38, Magwisienka napisał:

Czekam, po prostu czekam... Ech.


Don''t worry, be happy :)

Dojdzie. Mojemu koledze pisze już, że jutro zostanie wysłana :)

Powodzenia i nie denerwuj się tak :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.11.2007 o 19:34, Morpheus83 napisał:

a jaki masz nr. przesyłki?? pytam bo chce sie upewnić ze od końca wysyłają...


mój nr przesyłki to NN30100767

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.11.2007 o 21:24, Morpheus83 napisał:

dziwnie sie składa ale wszędzie
oszukują... a ty nawet o tym nie wiesz...

Doprawdy? Od kilku lat handluję na Allegro i oszukany zostałem jeden raz... I nawet jestem z tego zadowolony, bo miałem dziką satysfakcję, kiedy składałem na policję papiery w sprawie kolesia i otrzymywałem od alle zwrot całej przelanej mu kwoty.
Więc chyba jestem niesamowitym szczęściarzem, że "wszystkich wszędzie oszukują", a mnie jakoś niebardzo... Pragnę też zwrócić uwagę, że gierki, które można nabyć w sklepie gram.pl, na Allegro są dostępne w tym samym czasie za cenę nawet 20 złotych niższą niż na sklep.gram.pl, a oferują je sprzedający (hurtownie najczęściej), które mają po kilka tysięcy pozytywnych komentarzy. Więc o czym tu dyskutować? Zróbcie tak jak ja. Zapomnijcie o nieudacznikach ze sklepu gram.pl i chodźcie na Allegro. Skoro mamy być tak traktowani, nie pozostawiają nam wyboru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

szkoda gadać... ile to już ? prawie tydzień. już nawet sie nie plułem o to, że pierwsza część przesyłki dotarła ledwo żywa, pudełko naddarte i jeszcze to. CHOLERA JASNA !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Status Twojego zamówienia: wysłane w dniu 5 listopada 2007
Przewidywana data dostawy: 6 listopada 2007 - 7 listopada 2007

I jestem zadowolony, że w końcu wysłali. Może jutro dojdzie. Mam taką nadzieję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale wtopa. Gram przeszło samych siebie. Wracam dziś po 2 tygodniach, kładę łapy na paczce z zamówionym Wiedźminem EK i zwykłym. otwieram a tam śliczne zwykłe i tandetne EK - sama koszulka i EK. Gdzie jest reszta do cholery ?? Pomyślałem japierw że jakaś wtopa i się im popierdzieliło ale widzę że problem jest poważny. Wysyłka elemntów EK wstrzymana. zamówienie z 30.10.
Co za lipa ! Szkoda słów. Nie szczędzę krytyki i już więcej EK bezpośrednio od CDP ala gram.pl nie kupię. Złość miesza mi się z uśmiechem politowania więc kończę....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.11.2007 o 21:47, pepon1 napisał:

szkoda gadać... ile to już ? prawie tydzień. już nawet sie nie plułem o to, że pierwsza część
przesyłki dotarła ledwo żywa, pudełko naddarte i jeszcze to. CHOLERA JASNA !!!!


Zamiast cholerowac na forum i tracic nerwy jutro rano zadzwon do DOKu i popros o wymiane pudelka. Mysle, ze nikt trudnosci robic nie bedzie. Ale ja wiem, latwiej jest ponarzekac niz poprosic o wymiane czy wyslanie nowego pudelka wraz z pozostalymi elementami EK.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.11.2007 o 20:55, przxmek napisał:

To i ja sie pochwale, że $uper $zybki CDProjekt już pakuje moją przesyłkę (czyżby jeszcze klej
nie wysechł :P) i planują #już# jutro wysłać paczkę. To jest STRASZNA PORAŻKA CDProjektu, ale
jednak się cieszę.


Hmm... mowisz, ze pakowanie twoich dodatkow do EK jest straszna porazka CD Projektu? Jutro do nich zadzwonie z rana i poprosze, zeby ci wyslali paczke na samym koncu. :)

OK, ok zartowalem, ale za slowka lubie trzymac. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Poniżej znajduje się przedstawiona przez CD Projekt liczba wydań Wiedźmina w poszczególnych edycjach:
edycja podstawowa - 118 600 egzemplarzy, w której zawiera się:
edycja specjalna dla sieci EMPiK zawierająca kolorową wersję poligrafii oraz torbę wydawaną w kasie - 4 000 egzemplarzy
edycja specjalna dla sieci Saturn i Media Markt różniąca się od standardowej edycji podstawowej kolorem pudełka i dołączonym bestiariuszem - 4 000 egzemplarzy
pozostała liczba egzemplarzy edycji podstawowej - 110 600 egzemplarzy

edycja kolekcjonerska - 3 200 egzemplarzy:
sprzedaż w sklepie gram.pl - 2 700 egzemplarzy
sprzedaż w sieciach EMPiK, Saturn i Media Markt – 300 egzemplarzy
dodatkowo przeznaczono 200 egzemplarzy do sprzedaży, które miały być przeznaczone na działania marketingowe

źródło: http://pccentre.pl/Article16693.htm

Jak podaje serwis gram.pl, kolekcjonerskie wydanie Wiedźmina, wydane w liczbie 2999 sztuk, zostało całkowicie wyczerpane w ciągu 22 godzin od rozpoczęcia składania zamówień.

źródło: http://gry.polter.pl/Wiedzmin-koniec-edycji-kolekcjonerskiej-w19531

Albo mnie nie wpuszczą do MM albo czegoś tu nie rozumiem......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.11.2007 o 20:41, Andrejew napisał:

Reasumując. Dla CDProject RED - BRAWA: to jedna z najlepszych gier, w jaką przyszło mi grać
(oczywiście po zaimplementowaniu patcha). CD Project - wstyd.


Mowisz, ze jestes redaktorem? A w ksiazkach dolaczonych do EK jest masa bledow? Zwroc jednak uwage na fakt, ze nazwe firmy piszesz... z bledem. Nie znam firmy CD Project. Zajrzyj na tyl pudelka od zwyklego wydania gry Wiedzmin to bedziesz wiedzial, ze to jest CD Projekt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.11.2007 o 22:37, stanlee napisał:

Wojman, a ty dostałeś już swoje EK?


Nie, jeszcze nie dostalem. Nadal czekam, jak wiekszosc. Gdy dzwonilem dzis do DOKu dowiedzialem sie, ze chca zeby paczki zostaly wyslane do konca tego tygodnia. Ale gdy zaczalem sie dopytywac to okazalo sie, ze ten termin tez nie jest do konca pewny. Po prostu jest tak, ze firma ktora miala przygotowac pudelka od EK codziennie dostarcza po kilka, niestety nie sa one robione numerycznie od najmniejszego do najwiekszego. Kolejnosc jest mocno losowa, nie wiedziec dlaczego. To co firma dostarczy natychmiast jest pakowane i wysylane do klientow czyli do nas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.11.2007 o 22:47, stanlee napisał:

>
No to fajnie. Jakoś mam dziwne wrażenie, że dostane dodatki na gwiazdkę.


Nie przesadzaj bo za przeproszeniem to jest głupie pier***enie oby dwoje wiem że dostaniemy je wcześniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No co za głupota. Przecież jak CDP dostaje losowe pudełka, to mają jeszcze większy bajzel, bo muszą numerki sprawdzać. A tak to mieliby poukładane w miarę i wysyłali. Ja nie rozumiem ludzi z drukarni. Może oni żyją w innej rzeczywistości?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.11.2007 o 22:42, Wojman napisał:

> Wojman, a ty dostałeś już swoje EK?

Nie, jeszcze nie dostalem. Nadal czekam, jak wiekszosc. Gdy dzwonilem dzis do DOKu dowiedzialem
sie, ze chca zeby paczki zostaly wyslane do konca tego tygodnia. Ale gdy zaczalem sie dopytywac
to okazalo sie, ze ten termin tez nie jest do konca pewny. Po prostu jest tak, ze firma ktora
miala przygotowac pudelka od EK codziennie dostarcza po kilka, niestety nie sa one robione
numerycznie od najmniejszego do najwiekszego. Kolejnosc jest mocno losowa, nie wiedziec dlaczego.
To co firma dostarczy natychmiast jest pakowane i wysylane do klientow czyli do nas.


A masz może adresik fabryki pudelek?

ps naiwne pytanie
ps2 tylko dlaczego teraz robia te pudelka? i mamy niby uwiezyc ze klejenie pudelka trwa tyle czasu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować