Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Opóźnienia dostaw Edycji Kolekcjonerskiej Wiedźmina

3316 postów w tym temacie

Dnia 06.11.2007 o 11:17, Gall historyk napisał:

A u mnie status wstrzymane,meili żadnych no poprostu genialnie CDP


Masz tak jak ja numer dobrze poniżej 1k, więc sobie jeszcze pewnie poczekamy...

Bajdełej: skoro pudełka przychodzą numerowane losowo i dlatego losowo następuje wysyłka, to jakim cudem pierwsze 300 pudełek przyszło AKURAT tych niezamówionych (czyli jak rozumiem z ostatnimi numerami)?
Szajs, ludzie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

EJ CDP kiedy zamierzacie dosłać resztę zamówienia. Miało to trwać parę dni a trwa parę tygodni i wyjdzie jeszcze tak że będzie trwało parę miesięcy. Na Pre-ordery zamówienia zbieraliście w czerwcu więc mieliście kupę czasu żeby wszystko dopiąć na ostatni guzik a tu taka PLAMA!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/ciach/

u mnie nadal paczka wstrzymana :) Wojman ciężka jest praca moderatora co nie:P pyzatym mamy zbliżone do siebie numerki wiec powinniśmy, dostać w tym samym terminie jak by ci sie status zmienil to wal do mnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I właśnie mnie wkurzają te numerki.Siedziałęm całe popułudnie by zdobyć nr. koło 800 choć mogłem spokojnie wejść na gram.pl wieczorkiem mieć nr. ok 2500 i teraz zapewne miałbym już całe swoje EK.Nie rozumiem więc po co te numerki??Bo chyba tylko dla szpanu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.11.2007 o 11:48, Gall historyk napisał:

I właśnie mnie wkurzają te numerki.Siedziałęm całe popułudnie by zdobyć nr. koło 800 choć mogłem
spokojnie wejść na gram.pl wieczorkiem mieć nr. ok 2500 i teraz zapewne miałbym już całe swoje
EK.Nie rozumiem więc po co te numerki??Bo chyba tylko dla szpanu.


skąd dokładnie wiecie jakie macie numery ?
to ostatnie cyfry zamówień, czy jakiś inny patent ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak zamawiało się EK to jakis tydzień z poślizgiem(bo CDP znów nawaliło) po zamówieniu były listy posiadaczy EK i tam pisało jaki sie ma numerek.Ale nie przejmuj sie chocbyś miał nr. 1 to i ttak g..... ci to daje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.11.2007 o 09:17, Viper napisał:

Podejrzewam że nr EK również jest całkowicie losowy i nie prawdą jest że dostaje się numer
według którego się złożyło zamówienie.


Ja dostałem wg zamówienia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.11.2007 o 12:20, juh napisał:

> Podejrzewam że nr EK również jest całkowicie losowy i nie prawdą jest że dostaje się numer

> według którego się złożyło zamówienie.

Ja dostałem wg zamówienia...


a jaki masz numerek??:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

6 listopada 2007 roku
godzina 12:07


Po dwóch tygodniach znoszenia kłamstw i oszustw szanownego CDProjektu, pod dom podjeżdża kurier DPD z wiadomą przesyłką. Miał być dwa dni przed premierą, przyjechał 12 dni po premierze... Ale wszyscy wiemy, że to nie z jego winy.

Paczka, zawierająca dwa egzemplarze Edycji Frajerskiej waży dobre 7 kilogramów. Szybko podpisuję kwit i zabieram się do rozpakowywania bibelotów... Ciąg dalszy historii prezentują poniższe fotografie.

Pozwolę sobie na kilka słów opinii o tym wydaniu.
Jest świetne.

Już samo pudło robi kapitalne wrażenie. Wykonane jest z twardej, grubej tektury (?), która zakrywa etui na wszystkie elementy ef. Te z kolei umieszczone są w "rynienkach" z dość grubego tworzywa sztucznego wykończonego "meszkiem" (coś jak nadruk flock) - jeśli ktoś ma EK Heroes V, to wie o czym mówię. Za pudło ocena najwyższa z możliwych.

Artbook - już dla niego samego warto było kupić ef i znosić te kilkanaście dni opluwania bez żenady. Jest bardzo bogaty i niezwykle obszerny! Ma ponad 200 stron, wydrukowany na grubym kredowym papierze. Z punktu widzenia edytorskiego nie jest najlepiej (czy w CDP mają kogoś na etacie redaktora/korektora?!), ale sfera wizualna zrywa beret. To samo można powiedzieć o Bestiariuszu... gdyby nie był rozdawany we wszystkich polskich marketach do podstawowego wydania.

Mapa - zgodnie z obietnicą, wydrukowana na ''nie-kredowym'' papierze. Jeśli ktoś miał styczność z mapami do EK Medieval II lub Heroes V to wie, czego można się spodziewać - to dokładnie ten sam papier - troszkę szorstki, mający udawać stary - bardzo fajna rzecz, również na duży plus.

Medalion, karcianka, koszulka - najmniej rajcujące mnie elementy zestawu, więc nie mam zamiaru nawet wyciągać ich z folii. Ten pierwszy wykonany jest naprawdę fajnie - ciężki, solidny - o niebo lepszy od tego czegoś z EK NWN2 (które w dotyku bardziej przypominało plastik, niż jakiś metal). Koszulka. Fajnie, gdyby nie oferowali jej w sklepiku za 35 złotych. Ludzie, nie kupujcie tego! Taka koszulka w hurtowej ilości warta jest może 3 złote... nadruk - ni to flex, ni flock, więc pewnie słaby - termiczny to najwyżej koszt złotówki przy takim nakładzie. Nie mam zamiaru wyciągać z folii.

Reasumując. Gdyby nie cały ten cyrk, którego nie mam już nawet siły sobie przypominać, to byłbym wydaniem wręcz zachwycony. Twórcy zrobili kawał dobrej roboty i chwała im za to. Ale cały dział dystrybucji w CDP powinien być wyrzucony na zbity pysk. Magia Wiedźmina prysła. Jeśli ktoś chce mój "gratyfikacyjny" kod rabatowy, to chętnie odstopię... Sklepu gram.pl nie mam już zamiaru odwiedzać.

Życzę cierpliwości wszystkim, którzy wciąż czekają.

20071106122706

20071106122727

20071106122852

20071106122944

20071106124017

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.11.2007 o 12:49, grzesioo napisał:

/ciach/


Który masz numer? Czyżbyś dostał drugą koszulkę? Ja swoją dostałem razem z pierwszą paczką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.11.2007 o 12:49, grzesioo napisał:

Życzę cierpliwości wszystkim, którzy wciąż czekają.


Dzięki, za oprawę wizualną :D najlepsze jest ostatnie zdjęcie.
Faktycznie gdyby nie cały "ten bałagan" to było by super :-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pięknie mija dokładnie 2 tygodnie odkąd dostałem pierwszą przesyłkę, a teraz ciągle widze ten napis:
>wysyłka Twojego zamówienia została wstrzymana
Dziękuję ci wielkie CDP za wyruchanie mnie w d.....

i ponawiam pytanko:
>Który masz numer? Czyżbyś dostał drugą koszulkę? Ja swoją dostałem razem z pierwszą paczką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować