Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Opóźnienia dostaw Edycji Kolekcjonerskiej Wiedźmina

3316 postów w tym temacie

Dnia 06.11.2007 o 11:40, SwenG napisał:

Cieszmy się ! Poszło następne 50 sztuk ;)


Cieszymy się bardzo , ale jak wysyłka będzie wyglądała w ten sposób , że co jakiś czas kolejne 50 egzemplarzy dotrze do graczy , to mój 1098 numerek przyjdzie za tydzień , albo 2 , albo w grudniu , albo albo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra z trybu niezadowolnego klienta przerzucam się na wręcz bardzo a to bardzo wkuuuuuu klienta xD, miałem numerek jeden z pierwszych, coś koło 32, dorobili mi 2 zamówienie to go skasowałem, a z listy przy okazji skasowali i 2, teraz czekam czekam i normalnie coraz bardziej jestem wkurzony..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.11.2007 o 13:20, KrzychW napisał:

> Cieszmy się ! Poszło następne 50 sztuk ;)

Cieszymy się bardzo , ale jak wysyłka będzie wyglądała w ten sposób , że co jakiś czas kolejne
50 egzemplarzy dotrze do graczy , to mój 1098 numerek przyjdzie za tydzień , albo 2 , albo
w grudniu , albo albo.


a ja odnosze wrazenie ze te pudelka (numeracje EK maja ?) to od konca ''dosylaja'' :P i wysylaja od nr 2999 poczawszy :P jesli mam racje to sobie poczekam do ostatniego dnia wysylki... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.11.2007 o 13:20, KrzychW napisał:

> Cieszmy się ! Poszło następne 50 sztuk ;)

Cieszymy się bardzo , ale jak wysyłka będzie wyglądała w ten sposób , że co jakiś czas kolejne
50 egzemplarzy dotrze do graczy , to mój 1098 numerek przyjdzie za tydzień , albo 2 , albo
w grudniu , albo albo.



Oni nie zwracają uwagi na te jebane numerki!!! Ja mam numerek "80" a resztę EK jeszcze nie ujrzałem i pewnie do końca tego roku nie ujrzę ... CDP pojechali nieźle po bandzie te 300szt które poszło na sklepy powinno pójść do osób które zamówiły w PRE-ORDERZE. My jako klienci zaufaliśmy CDP a oni normalnie nas wyruch... d...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.11.2007 o 14:00, Morfieusz napisał:

a ja odnosze wrazenie ze te pudelka (numeracje EK maja ?) to od konca ''dosylaja'' :P


W obydwu przypadkach nie będę miał lekko.Jeden tysiąc czy dwa , przy wysyłaniu po 50 sztuk każda z tych liczb wydaje się duuuża.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.11.2007 o 12:49, grzesioo napisał:

6 listopada 2007 roku
godzina 12:07


Po dwóch tygodniach znoszenia kłamstw i oszustw szanownego CDProjektu, pod dom podjeżdża
kurier DPD z wiadomą przesyłką. Miał być dwa dni przed premierą, przyjechał 12 dni po premierze...
Ale wszyscy wiemy, że to nie z jego winy.

Paczka, zawierająca dwa egzemplarze Edycji Frajerskiej waży dobre 7 kilogramów. Szybko
podpisuję kwit i zabieram się do rozpakowywania bibelotów... Ciąg dalszy historii prezentują
poniższe fotografie.



mam pytanie ty dostałeś 2 nakleiki i ten plakat biały też tam był????



Dnia 06.11.2007 o 12:49, grzesioo napisał:

Pozwolę sobie na kilka słów opinii o tym wydaniu.
Jest świetne.

Już samo pudło robi kapitalne wrażenie. Wykonane jest z twardej, grubej tektury (?),
która zakrywa etui na wszystkie elementy ef. Te z kolei umieszczone są w "rynienkach" z dość
grubego tworzywa sztucznego wykończonego "meszkiem" (coś jak nadruk flock) - jeśli ktoś ma
EK Heroes V, to wie o czym mówię. Za pudło ocena najwyższa z możliwych.

Artbook - już dla niego samego warto było kupić ef i znosić te kilkanaście dni opluwania
bez żenady. Jest bardzo bogaty i niezwykle obszerny! Ma ponad 200 stron, wydrukowany na grubym
kredowym papierze. Z punktu widzenia edytorskiego nie jest najlepiej (czy w CDP mają kogoś
na etacie redaktora/korektora?!), ale sfera wizualna zrywa beret. To samo można powiedzieć
o Bestiariuszu... gdyby nie był rozdawany we wszystkich polskich marketach do podstawowego
wydania.

Mapa - zgodnie z obietnicą, wydrukowana na ''nie-kredowym'' papierze. Jeśli ktoś miał
styczność z mapami do EK Medieval II lub Heroes V to wie, czego można się spodziewać - to dokładnie
ten sam papier - troszkę szorstki, mający udawać stary - bardzo fajna rzecz, również na duży
plus.

Medalion, karcianka, koszulka - najmniej rajcujące mnie elementy zestawu, więc nie
mam zamiaru nawet wyciągać ich z folii
. Ten pierwszy wykonany jest naprawdę fajnie - ciężki,
solidny - o niebo lepszy od tego czegoś z EK NWN2 (które w dotyku bardziej przypominało plastik,
niż jakiś metal). Koszulka. Fajnie, gdyby nie oferowali jej w sklepiku za 35 złotych. Ludzie,
nie kupujcie tego! Taka koszulka w hurtowej ilości warta jest może 3 złote... nadruk
- ni to flex, ni flock, więc pewnie słaby - termiczny to najwyżej koszt złotówki przy takim
nakładzie. Nie mam zamiaru wyciągać z folii.

Reasumując. Gdyby nie cały ten cyrk, którego nie mam już nawet siły sobie przypominać,
to byłbym wydaniem wręcz zachwycony. Twórcy zrobili kawał dobrej roboty i chwała im
za to. Ale cały dział dystrybucji w CDP powinien być wyrzucony na zbity pysk. Magia Wiedźmina
prysła
. Jeśli ktoś chce mój "gratyfikacyjny" kod rabatowy, to chętnie odstopię... Sklepu
gram.pl nie mam już zamiaru odwiedzać.

Życzę cierpliwości wszystkim, którzy wciąż czekają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To, że wysyłają 50 sztuk dziennie to chyba dość optymistyczne założenie.
Mi właściwie już odeszła ochota na tą cholerną edycję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

grzesioo ma już czekanie za sobą ... dobrze mu

A ja właśnie miałem zadzwonić do DOK-u i pochwalić się paragrafem, który wg mnie złamali na 100% , tzn. z Dz. U. nr 153, "Ustawa z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji" Rozdział 2 Art. 16 punkt 1 który mówi i tu cytuję:

"Czynem nieuczciwej konkurencji w zakresie reklamy jest w szczególności:
(...)
2) reklama wprowadzająca klienta w błąd i mogąca przez to wpłynąć na jego decyzję co do nabycia towaru lub usługi''"


Miałem zrezygnować z zamówienia (nie mogę tego zrobić ze strony, bo płaciłem kartą), zażądać zwrotu pieniędzy oraz poinformować Urząd Ochrony Konkurencji i Konsumentów o fakcie naruszenia tegoż przepisu. W końcu oni są podobno władni coś z tym wszystkim zrobić.

Ale wszedłem jeszcze ten jeden raz (czwarty dzisiaj) podpatrzyć status mojego zamówienia (złożone w sobotę 27.10 i pozostające dotychczas w statusie "czekamy na skompletowanie elementów zamówienia", pomimo że sklep.gram.pl nadal ogłasza dostępność EK u siebie w 1-5 dni) i o dziwo status się zmienił na "pakowane i przygotowywane do wysyłki".

No więc telefon do DOK-u dotyczył tylko kwestii co ten status oznacza w praktyce, czyli kiedy mogę się spodziewać, że paczka wyjdzie do firmy kurierskiej. Informacja którą dostałem to " być może nawet dziś". Nie bardzo w to wierzę, ale kto wie - może przed weekendem grę już dostanę.

Oczywiście Pani z DOK-u próbowała coś tłumaczyć o niedotrzymaniu terminów i musiałem jej przerwać, bo bym się jeszcze zdenerwował i powiedział jej dość dosadnie, za jak prawdopodobną uznaję sytuację, że firma, bez swojej winy, zdołała w 4 miesiące skompletować równo jedyne 10% paczek z w sumie niewielkiej liczby 3000 egzemplarzy i jakoś nie pozwała żadnego kooperanta do sądu. Ale przewałem jej, uzyskałem interesującą mnie informację i nie musiałem tłumaczyć, gdzie dokładnie mam takie wyjaśnienie.

Teraz waży się kwestia czy jeszcze kiedykolwiek zakupię cokolwiek w sklepie gram.pl - jeśli obietnica Pani z DOK-u się sprawdzi to może i tak, ale na pewno nie będzie to pre-order. No przynajmniej nie do chwili kiedy 100 osób zamawiających pre-order powie mi, że zostali obsłużeni jak ludzie, to znaczy bez problemów, na czas i zgodnie z pierwotną obietnicą. Przez ładnych parę lat kupowałem EK prosto u źródła, czyli w przypadku głównie anglojęzycznych tytułów na zachodzie. Ten jeden raz, z okazji pierwszej polskiej super produkcji skusiłem się na polską edycję EK i był to największy cyrk, jaki widziałem i ja dziękuję.

Powracam do sklepów gdzie takich problemów nie ma, gdzie jak był problem z adresem na paczce, to firma wysłała drugi komplet, żeby był u mnie jak najszybciej i w ramach przeprosin dołożyła to i owo, nawet bez mojej interwencji. Szkoda tylko, że niewiele z nich znajduje się w Polsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja też ciągle czekam, ale co tam, jestem cierpliwy... hehe Ktoś już napisał, że dostał EK i opisał, co w niej jest, ale nie wspomniał nic o plakacie i naklejce, które miały być dodane (jeśli dobrze pamiętam...) w ramach rekompensaty za problemy techniczne przy zapisach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.11.2007 o 14:08, Maciejj napisał:

LOL przeglądam listę i co widzę? 483 zamówienia EK z listy - anulowane! Jednak nerwy też mają
skończoną wytrzymałość!


483 ? chcialo Ci sie liczyc ? ^^ a tak w ogole to ta lista nie odzwierciedla anulowanych pre-orderow teraz po premierze - tylko przed premiera a takze te fałszywe ktore sie namnozyly (jak antyfani CDP) w czasie pre-orderow (walniety serwer dodawal do koszyka nawet po 4 EK :P i potem CDP musialo recznie usuwac)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A no ja tez jestem tym ze szczesliwcow, ktorzy otrzymali dzisiaj w koncu swoje EK. W dodatku moje jest naprawde wyjatkowe!!!!
Na plakacie mam extra kolekjonerskie pogiecia, podarcia i starcia! Tego nie mieli nawet w empiku! A pudelko?! Prosze Panstwa juz opisuje: wgiecia z kazdej strony, starte boki a zamsz w srodku to kolekcjonerski bród!
Tego nie ma nikt!
Zadzwonilem do CDP kazali mi zdjecia wyslac. no zobaczymy.
....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że większość tych, którzy ostatnio dostali EK ma numery 16xx. Papier na moje opakowanie to pewnie jeszcze w części w lesie rośnie :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla tych co czekaja jeszcze dłużej od reszty powinni dokładać co raz więcej dodatków:P
Ciekawe co by dostała ostatnia osoba na liście?;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.11.2007 o 14:36, ZoDD napisał:

Dla tych co czekaja jeszcze dłużej od reszty powinni dokładać co raz więcej dodatków:P
Ciekawe co by dostała ostatnia osoba na liście?;-)


51% przyszłych akcji CDP :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować