Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Opóźnienia dostaw Edycji Kolekcjonerskiej Wiedźmina

3316 postów w tym temacie

Dnia 06.11.2007 o 13:19, GoRo-H2o napisał:

Pięknie mija dokładnie 2 tygodnie odkąd dostałem pierwszą przesyłkę, a teraz ciągle widze ten
napis:
>wysyłka Twojego zamówienia została wstrzymana
Dziękuję ci wielkie CDP za wyruchanie mnie w d.....

i ponawiam pytanko:
>Który masz numer? Czyżbyś dostał drugą koszulkę? Ja swoją dostałem razem z pierwszą paczką.


Mam dwa egzemplarze. Jeden to 1920, drugi 24xx - nie pamiętam dokładnie, a że to na sprzedaż, to mi się już nie chce z kartonu wyciągać. Nie, koszulkę dostałem normalnie w pierwszej przesyłce. Tylko do fotki ją dorzuciłem. Tak samo jak plakat z Wiedźminem (ten poskładany, a nie zwinięty, jest z CDA).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.11.2007 o 15:22, -Rafał- napisał:

> No zakładając optymistyczną wersję, że wysyłają numery 1200 idąc od 2400 (czyli wysłali
już
> połowę) to ostatnie paczki w takim tempie pójdą za 2 tygodnie...

To wysyłają od końca??? :o

:/


Ponoć od środka, ale osoby, które dawały znać, że dostały, lokowały się grubo powyżej numeru 1000.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No cóż mam już swoje kolekcjonerskie dodatki, teraz czas na wrażenia..

W przeciwieństwie do wielu z Was, nie wyczekiwałem jakoś specjalnie na dodatki (teraz i tak Wiedźminowi zbyt dużo czasu nie mogę poświęcić) bardziej mnie martwiło, że nie dostałem żadnego maila o statusie przesyłki z dodatkami (tak samo zresztą jak i nie dostałem informacji, że dodatki przyjdą później) więc zacząłem się obwiać czy w ogóle dostane tę przesyłkę..

Dziś nie wytrzymałem i zadzwoniłem do DOK - pani Patrycja Zdziech okazała się Mount Everestem profesjonalizmu i kompetencji :) (w przeciwieństwie do obsługi technicznej, od której na odpowiedź czekam już ponad tydzień) uspokoiła mnie i powiedziała że przesyłka jest już w drodze.

Jak się okazało, godzinę później paczka była już u mnie..

Okazało się że warto było czekać, jeszcze nigdy nie spotkałem się z tak dobrą jakością jeżeli chodzi o oprawę gry (gdyby jeszcze sama gra była tak dopracowana, ale wierzę w patche) . Duży plus dla CDP.

Minusem był niestety plakat tak zgięty w jednym miejscu, że na ciemniejszej obszarach widać białe załamania.. Szkoda.

Podsumowując jest dobrze, ale może być znacznie lepiej i tego Wam życzę!

Aha mój numer Wiedźmina to 2471^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No całkiem ładny zestaw, ale brakuje mi jednej rzeczy - dostałeś rękaw na pudełko z grą? Ten co miał być początkowo tylko w EP, a później po tym bajzlu z "partami" postanowiono dołożyć go także do EK.

Dnia 06.11.2007 o 12:49, grzesioo napisał:

Jeśli ktoś chce mój "gratyfikacyjny" kod rabatowy, to chętnie odstopię...


Jeżeli jeszcze nie zmieniłeś zdania i nie oddałeś kodu komuś innemu to chętnie go "przygarnę" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.11.2007 o 15:35, Irc100 napisał:

Wie ktoś kiedy mogą wysłać numer 1131 ???


Podejrzewam, że raczej niedługo, skoro 12xx już idą. Chyba, że teraz zaczną od początku wysyłać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.11.2007 o 14:08, hagen321 napisał:

mam pytanie ty dostałeś 2 nakleiki i ten plakat biały też tam był????


Nie, identyczna naklejka jest w najnowszym CDA. :) Niezwinięty plakat również jest z CDA (sprzed dwóch miesięcy bodaj).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 06.11.2007 o 15:08, Bluray napisał:

Skąd jesteś, bo ja ok. tej godziny widziałem identycznego busa krążącego po mojej dzielnicy
w Opolu :D

Widocznie w zachodniej Małopolsce mają takiego samego busa. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.11.2007 o 15:39, lordfett napisał:

Ludzie, paczki nie są wysyłane wg numerów. Teraz to jedna wielka loteria, więc nie pieklić
się. Pozostaje cierpliwość ;]


Teoretycznie nie wysyłają wg numerów, w praktyce osoby z bliskimi numerami dostają w podobnym czasie, i coraz niższe numery zgłaszają kompletność przesyłek ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.11.2007 o 15:38, mtwarog napisał:

dostałeś rękaw na pudełko z grą? Ten
co miał być początkowo tylko w EP, a później po tym bajzlu z "partami" postanowiono dołożyć
go także do EK.


Nie, rękawa nie dostałem. Ale miałem okazję się z nim zetknąć i powiem Wam szczerze, że nie ma czego żałować. Zwykły kawałek twardego papieru (nawet nie tektury) złamany w czterech miesjcach i sklejony. Nie posiada nawet "wierzchu" (przykrywki od góry albo od spodu), więc jak się go gdzieś położy, to bardzo łatwo można mu zrobić krzywdę. Chociaż warto to dopisać do kolejnej złamanej przez CDP obietnicy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.11.2007 o 15:38, mtwarog napisał:

No całkiem ładny zestaw, ale brakuje mi jednej rzeczy - dostałeś rękaw na pudełko z grą? Ten
co miał być początkowo tylko w EP, a później po tym bajzlu z "partami" postanowiono dołożyć
go także do EK.

> Jeśli ktoś chce mój "gratyfikacyjny" kod rabatowy, to chętnie odstopię...

Jeżeli jeszcze nie zmieniłeś zdania i nie oddałeś kodu komuś innemu to chętnie go "przygarnę"
;)


Wcale nie postanowiono dokładać tego rękawu do EK, jest on dodawany tylko do EP.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.11.2007 o 15:35, Irc100 napisał:

Wie ktoś kiedy mogą wysłać numer 1131 ???


Tego to nawet nikt nie wie, ja też mam wstrzymaną paczke :/ mój numer 0123

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 06.11.2007 o 15:49, myszkiness napisał:

Wcale nie postanowiono dokładać tego rękawu do EK, jest on dodawany tylko do EP.

Mogę sobie dać rękę uciąć, że gdzieś pojawiła się wypowiedź, iż ktoś dzwonił do DOKu i mu powiedzieli, że rękaw będzie dodawany.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.11.2007 o 15:50, grzesioo napisał:


> Wcale nie postanowiono dokładać tego rękawu do EK, jest on dodawany tylko do EP.
Mogę sobie dać rękę uciąć, że gdzieś pojawiła się wypowiedź, iż ktoś dzwonił do DOKu i mu powiedzieli,
że rękaw będzie dodawany.:)

Zgadza się, też to czytałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.11.2007 o 15:51, Paladynka napisał:

>
> > Wcale nie postanowiono dokładać tego rękawu do EK, jest on dodawany tylko do EP.

> Mogę sobie dać rękę uciąć, że gdzieś pojawiła się wypowiedź, iż ktoś dzwonił do DOKu i
mu powiedzieli,
> że rękaw będzie dodawany.:)
Zgadza się, też to czytałam.


To ja nie wiem, to wszystko jest takie pokręcone. Ja mam 2 EK i żadnego rękawa:(

A jak to jest z EP, bo też już nie wiem, osobom zamawiającym EP też przysługuje ta gratyfikacja (plakat + naklejka) czy to tylko dla EK?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować