Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Opóźnienia dostaw Edycji Kolekcjonerskiej Wiedźmina

3316 postów w tym temacie

Dnia 06.11.2007 o 15:49, myszkiness napisał:

Wcale nie postanowiono dokładać tego rękawu do EK, jest on dodawany tylko do EP.


Dzwoniłem do DOK''u przed 1 listopada i powiedzieli, że dostanę rękaw za te opóźnienia, nie tylko mi to powiedzieli, poszukaj parę stron wcześniej, z 4 osoby dostały taką informację

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.11.2007 o 15:55, myszkiness napisał:

> >
> > > Wcale nie postanowiono dokładać tego rękawu do EK, jest on dodawany tylko do
EP.
>
> > Mogę sobie dać rękę uciąć, że gdzieś pojawiła się wypowiedź, iż ktoś dzwonił do DOKu
i
> mu powiedzieli,
> > że rękaw będzie dodawany.:)
> Zgadza się, też to czytałam.

To ja nie wiem, to wszystko jest takie pokręcone. Ja mam 2 EK i żadnego rękawa:(

A jak to jest z EP, bo też już nie wiem, osobom zamawiającym EP też przysługuje ta gratyfikacja
(plakat + naklejka) czy to tylko dla EK?

Chyba tak. Ta gratyfikacja w postaci palkatu i naklejki miała byc za problemy z zamawianiem gry na preorderze dla jednych i dla drugich, czyli EK i EP, ale ręki za to nie dam sobie uciąc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam takie pytanka:1) mam 7900gs oraz amd 4200x2 i 2mb ram-u czy dla lepszego sprzetu
moglbym te ustawienia zmienic na jeszcze wieksze np AA2 na AA4 lub poziom frafiki z wysokiej na bardzo wysoka.2)Zauwazylem w miescie Wyzima Klasztorna,ze jak jest zmierzch to mimo tego ze pada deszcz i slonca
nigdzie nie widac to sa oswietlone budynki tak jakby byl piekny zachod slonca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Ja mam takie pytanka:1) mam 7900gs oraz amd 4200x2 i 2mb ram-u czy dla lepszego sprzetu
> moglbym te ustawienia zmienic na jeszcze wieksze np AA2 na AA4 lub poziom frafiki z wysokiej
> na bardzo wysoka.2)Zauwazylem w miescie Wyzima Klasztorna,ze jak jest zmierzch to mimo tego
> ze pada deszcz i slonca
> nigdzie nie widac to sa oswietlone budynki tak jakby byl piekny zachod slonca.


Chyba nie ten dział..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.11.2007 o 14:54, pitors89 napisał:

A już wiem. Chodzi o kody. Tylko ciekawe kiedy będą wysyłać je na e-mail...



Jak zostanie w sklepie samo gówno co darmo byś nie wziął.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.11.2007 o 15:56, mtwarog napisał:

> Wcale nie postanowiono dokładać tego rękawu do EK, jest on dodawany tylko do EP.

Dzwoniłem do DOK''u przed 1 listopada i powiedzieli, że dostanę rękaw za te opóźnienia, nie
tylko mi to powiedzieli, poszukaj parę stron wcześniej, z 4 osoby dostały taką informację


No ok. czyli powinny być dodawane rękawy, to gdzie one są? kolejna ściema, czy może przyjdą w jeszcze jednej, kolejnej przesyłce? :>> ależ to wszystko pokręcone.

Ja nawet przy EP nie miałam rękawa w tej pierwszej przesyłce, podobno mam go dostać jutro razem z dodatkami do drugiej EK, no ciekawe czy dostanę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzwoniłem do obsługi klienta i mi powiedzieli, że dzisiaj mają wysłać jakieś maile do osób które mają jeszcze wstrzymane i mają tam być jakieś wyjaśnienia. No zobaczymy, mam nadzieję że coś będzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na 100% kilka osób już pisało, że dzwoniło do DOKu i w ramach gratyfikacji miały być dodawane rękawy, plakaty i naklejki. I cóż? Może jakieś OFICJALNE oświadczenie w tej sprawie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.11.2007 o 16:22, Irc100 napisał:

Dzwoniłem do obsługi klienta i mi powiedzieli, że dzisiaj mają wysłać jakieś maile do osób
które mają jeszcze wstrzymane i mają tam być jakieś wyjaśnienia. No zobaczymy, mam nadzieję
że coś będzie...


Hahaha, uśmiałam się do łez...

Niech zgadnę: bardzo przepraszamy, schnie klej na pudełkach, dalsze paczki będą wysyłane w razie możliwości, a informacje będą sukcesywnie podawane na forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.11.2007 o 16:27, Paranoja napisał:

Na 100% kilka osób już pisało, że dzwoniło do DOKu i w ramach gratyfikacji miały być dodawane
rękawy, plakaty i naklejki. I cóż? Może jakieś OFICJALNE oświadczenie w tej sprawie???


Dlaczego to w ogóle nazywają "gratyfikacją"?

gratyfikacja
1. «dodatkowe wynagrodzenie wypłacone pracownikowi za specjalne zasługi lub z okazji jakiegoś święta»
2. «prezent lub łapówka, którą ktoś otrzymuje w zamian za coś»

Przecież to powinna być rekompensata:

rekompensata, rekompensacja
1. «zrównoważenie lub wyrównanie braku, niedoboru lub ujemnego charakteru czegoś»
2. «zlikwidowanie poniesionych przez kogoś strat lub doznanych krzywd»
3. «to, co równoważy braki, straty lub krzywdy»

Dużo lepiej pasuje.
Chyba, że dostajemy zniżkę w zamian za to, że nie najechaliśmy jeszcze ich siedziby? Innych "zasług" raczej nie mamy, pomijając to, że pozwoliliśmy zrobić z siebie frajerów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.11.2007 o 16:31, Dalke napisał:

> Na 100% kilka osób już pisało, że dzwoniło do DOKu i w ramach gratyfikacji miały być dodawane

> rękawy, plakaty i naklejki. I cóż? Może jakieś OFICJALNE oświadczenie w tej sprawie???


Dlaczego to w ogóle nazywają "gratyfikacją"?

gratyfikacja
1. «dodatkowe wynagrodzenie wypłacone pracownikowi za specjalne zasługi lub z okazji jakiegoś
święta»
2. «prezent lub łapówka, którą ktoś otrzymuje w zamian za coś»

Przecież to powinna być rekompensata:

rekompensata, rekompensacja
1. «zrównoważenie lub wyrównanie braku, niedoboru lub ujemnego charakteru czegoś»
2. «zlikwidowanie poniesionych przez kogoś strat lub doznanych krzywd»
3. «to, co równoważy braki, straty lub krzywdy»

Dużo lepiej pasuje.
Chyba, że dostajemy zniżkę w zamian za to, że nie najechaliśmy jeszcze ich siedziby? Innych
"zasług" raczej nie mamy, pomijając to, że pozwoliliśmy zrobić z siebie frajerów.


To racja. W tej sytuacji dawanie nam ''kody'' na zniżki w sklepiku, gdzie i tak musimy zapłacić aby coś kupić jest mówiąc wprost - zwykłym chamstwem i krętactwem, a także brakiem poszanowania klienta. To już mogliby po prostu NIC nie mówić o tych wspaniałych "gratyfikacjach" jakie miały nam niby przysługiwać, a nie tylko się pogrążać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.11.2007 o 16:28, Dalke napisał:

> Dzwoniłem do obsługi klienta i mi powiedzieli, że dzisiaj mają wysłać jakieś maile do
osób
> które mają jeszcze wstrzymane i mają tam być jakieś wyjaśnienia. No zobaczymy, mam nadzieję

> że coś będzie...

Hahaha, uśmiałam się do łez...

Niech zgadnę: bardzo przepraszamy, schnie klej na pudełkach, dalsze paczki będą wysyłane w
razie możliwości, a informacje będą sukcesywnie podawane na forum.


Przecież nie strzelą sobie w kolano, przyznajac sie do wszystkich błędów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.11.2007 o 16:39, karolj napisał:

Przecież nie strzelą sobie w kolano, przyznajac sie do wszystkich błędów.


A dlaczego nie? Co mają do stracenia?
Ja odzyskałbym wtedy do nich część zaufania...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.11.2007 o 16:22, Irc100 napisał:

Dzwoniłem do obsługi klienta i mi powiedzieli, że dzisiaj mają wysłać jakieś maile do osób
które mają jeszcze wstrzymane i mają tam być jakieś wyjaśnienia. No zobaczymy, mam nadzieję
że coś będzie...


już to widzę konta mailowe pękają, niech lepiej zabiorą sie za pakowanie i wysyłanie paczek bo ile kuxxx można czekać :[ moja cierpliwość powoli dobiega końca... a o kodach na razie mozna zapomnieć jak nawet tu nikt z ekpy gram.pl nie moze odpisac na zadne z naszych wiadomosci totalna olewka !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

zamówienie nr xxxxx: złożone Wt, 30.10.2007, wysyłka Twojego zamówienia została wstrzymana

haha dalej bez komentarza ciekawe cyz juz wyslali wogle moja paczke z pod wersja gry fakt ze po 3 tyg ale co im tam waazne ze zaplacilem zenada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.11.2007 o 02:07, Andrejew napisał:

Jeśli masz wątpliwości, zerknij proszę
do opowiadania Sapka dołączonego do wydania gry. W bestiariuszu takowe potknięcia także się
znajdują, jak i w Artbook''u. Czy to obniża ich wartość merytoryczną. Nie. Czy to ma wpływ
na podziwianie przeze mnie ogromu pracy twórców gry? Nie. Czy to umniejsza moją radość z posiadania
EK "Wiedźmina"? Nie.


Zgadza sie, w opowiadaniu, ktore jest dolaczne do gry sa bledy. Ze sa w bestiariuszu i artbooku to wierze na slowo, przekonam sie jak juz bede mial cala EK.

Dnia 06.11.2007 o 02:07, Andrejew napisał:

A czy mam prawo do wyrażenia własnej opinii na forum?


A czy ja komukolwiek zabraniam wyrazania swojej opini na forum? Nie. Byly jakies konsekwencje za przedstawienie swojego zdania? Nie. No to o co chodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wojmanie błędy błędami ... da sie wytrzymać ważne , żeby pudełko dotarło w całości :) a co do naszych przesyłek dostaniemy je zapewne na początku przyszłego tygodnia choć liczę ze wcześniej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować