Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Opóźnienia dostaw Edycji Kolekcjonerskiej Wiedźmina

3316 postów w tym temacie

Nie,nie..... pytałem się kiedy może być moja paczka i podałem numerek z listy. I mi powiedziała o e-mailach ale chyba już nic nie przyjdzie... i powiedziała że chyba do piątku się wyrobią ale kto ich tam wie....

A o co chodzi z tymi rękawami ? Co to w ogóle ma być ? I czy dostają to ci od EK?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hm, skoro odebrałem Wiedźmina EK tydzień temu w poniedziałek (Polakom gratulujemy DPD aka masterlink), a żadnego maila ani specjalnego "nowego zamówienia" z brakującymi elementami w swoim profilu do tej pory nie ujrzałem to mam się martwić i dzwonić do DOK''u (o dziwo na maile odpowiedzi się nie doczekałem) czy dać sobie na wstrzymanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Byłem długo cierpliwy. Bardzo długo. Poczynając od problemów z zamówieniem, później gdy okazało się że wcale gry zamówionej nie mam, następnie problemy z płatnością. To wszystko było naprawdę nieważne. Późnej przyszła gra z koszulką. Nie narzekałem. Pomyślałem sobie - CDP porządna firma to wyrobią się z wszystkim do końca miesiąca. Nic z tego...

Nikt nie jest łaskaw wyjaśnić mi co się dzieje z moją przesyłką, kiedy ją dostanę i najważniejsze - dlaczego JESZCZE CZEKAM?

Każdy z nas na pewno czuje się oszukany - wywalasz 200 zł za coś co można kupić za 79 w MM czy innym markecie. Naprawdę śliczne zagranie.

Mimo wszystko poczekam...

Dla tych bardziej zniecierpliwionych mam propozycję - radzę zapoznać się z ustawą o prawie handlowym i tak zwanej niezgodności towaru z umową. Na jej podstawie macie prawo oddać CDP cały ten chłam i zarządać zwrotu gotówki. Jeśli chcecie znać więcej szczegółów - goole Twoim przyjacielem.

Ja jestem tą sytuacją po prostu zmęczony... Takie lekceważenie klienta jest niespotykane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.11.2007 o 15:56, mtwarog napisał:

> Wcale nie postanowiono dokładać tego rękawu do EK, jest on dodawany tylko do EP.

Dzwoniłem do DOK''u przed 1 listopada i powiedzieli, że dostanę rękaw za te opóźnienia, nie
tylko mi to powiedzieli, poszukaj parę stron wcześniej, z 4 osoby dostały taką informację


No to nie dostaniecie (nie dostaniemy). :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dostałem dziś swoje dodatki (1462).

Cóż mogę powiedzieć - wydanie świetne! ArtBook bije Bestiariusz na głowę, pudełko świetne, medalion też (ciężki!) . Wydanie jest naprawdę nieporównywalne do tych wersji z samym Bestiariuszem! Byłbym bardzo zadowolony gdybym to dostał w dzień premiery! Teraz emocje już opadły, ale wydanie robi wrażenie! Tym bardziej szkoda osób, które męczyły się żeby taką wersje przygotować, a spodziewany przez nich efekt "położyli" inni ludzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.11.2007 o 16:27, Paranoja napisał:

Na 100% kilka osób już pisało, że dzwoniło do DOKu i w ramach gratyfikacji miały być dodawane
rękawy, plakaty i naklejki. I cóż? Może jakieś OFICJALNE oświadczenie w tej sprawie???

Oficjalny oświadczenie:
Oficjalnie otrzymałem dwa egzemplarze EK, w żadnym nie było rękawa.
Znów zostaliśmy oficjalnie oszukani.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja nie wiem czy paczki są wysyłane wg kolejności odwrotnej, czy chaotycznie, jednak sądząc po postach paczki są wysyłane od najwyższych numerów. Nie chcę nikogo dobić lub coś w tym stylu, jednak moja paczka ma numer 25xx i dzisiaj doszła, a paczka z numerkiem 13xx jeszcze nie :D. Jeśli mam rację to osoby z numerkami xx dopiero sobie poczekają. Obym się jednak mylił :D
Wesołych świąt hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

błagam nie piszcie jaka EK jest fajna bo ja tu ***** jajo zniosę o jeżeli numer tysiac czterysta cos dostal to mznaczy ze ja tysiac dwiescie cos jutro dostanę
maciej mam pytanie czy wczoraj miałeś jeszcze zamówienie wstrzymane?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.11.2007 o 17:35, kozikbz napisał:

błagam nie piszcie jaka EK jest fajna bo ja tu ***** jajo zniosę

A może Ci zdjęcia pokazać? O matko jaki ten Artbook piękny
no sorki tak się cieszę że już dostałem że zwyczajnie nie mogę opanować złośliwości ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.11.2007 o 17:29, grzesioo napisał:

No to nie dostaniecie (nie dostaniemy). :)


Ja poczekam, aż dostanę drugą część, jak nie będzie rękawa to zadzwonię, jak już ktoś wspomniał będzie niezgodność towaru z umową:

http://www.federacja-konsumentow.org.pl/story.php?story=390

Zwrot peiniędzy następuje, gdy:

"• sprzedawca nie jest w stanie doprowadzić towaru do stanu zgodnego z umową poprzez wymianę ani naprawę, bowiem jest to niemożliwe lub wymaga nadmiernych kosztów;"

A założę się, że na pewno mają całkiem sporo tych rękawów, np. na wymianę, gdy ktoś dostał uszkodzony, także nie powinno być problemu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ta! rękawy żebyście się nie zdziwili a wogóle po co taki rękaw do podcierania lepiej pudełko wygląda nie okryte czarnym rękawem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale nikt nikomu nie obiecywał że będą jakieś rękawy.
Ja też mogę napisać że dzwoniłem dzisiaj i mi powiedziali że dostanę słonia i dwie przyczepy gnoju.
Nie dajmy się zwariować, nie słuchajmy wszystkiego co ludzie wypisują na forum

Irc100
Rękaw to taki katonik naciągany na pudełko z grą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.11.2007 o 17:45, Mychaa napisał:

Ale nikt nikomu nie obiecywał że będą jakieś rękawy.
Ja też mogę napisać że dzwoniłem dzisiaj i mi powiedziali że dostanę słonia i dwie przyczepy
gnoju.
Nie dajmy się zwariować, nie słuchajmy wszystkiego co ludzie wypisują na forum


A ja słyszałem ,że dorzucą nowiutką 7-warstwową rolkę papieru toaletowego z ręcznie wyszytymi inicjałami pracowników CDP na papierze xD

Wiem ,wiem... to był ciężki i chory dżołk w moim wykonaniu ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 06.11.2007 o 17:45, Mychaa napisał:

Rękaw to taki katonik naciągany na pudełko z grą


to tylko kartonik ja myślałem że to coś w rodzaju woreczka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować