Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Opóźnienia dostaw Edycji Kolekcjonerskiej Wiedźmina

3316 postów w tym temacie

Dnia 06.11.2007 o 17:04, Wojman napisał:

> Jeśli masz wątpliwości, zerknij proszę
> do opowiadania Sapka dołączonego do wydania gry. W bestiariuszu takowe potknięcia także
się
> znajdują, jak i w Artbook''u. Czy to obniża ich wartość merytoryczną. Nie. Czy to ma wpływ

> na podziwianie przeze mnie ogromu pracy twórców gry? Nie. Czy to umniejsza moją radość
z posiadania
> EK "Wiedźmina"? Nie.

Zgadza sie, w opowiadaniu, ktore jest dolaczne do gry sa bledy. Ze sa w bestiariuszu i artbooku
to wierze na slowo, przekonam sie jak juz bede mial cala EK.

> A czy mam prawo do wyrażenia własnej opinii na forum?

A czy ja komukolwiek zabraniam wyrazania swojej opini na forum? Nie. Byly jakies konsekwencje
za przedstawienie swojego zdania? Nie. No to o co chodzi?



Ależ Drogi Moderatorze! Moje ostatnie pytanie w ostatnim poście proszę traktować jako pytanie retoryczne :) I pewnego rodzaju "figurę stylistyczną". Ot, wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh :P mogę się wreszcie kurka cieszyć...
Dostałem swoje pudełko wraz z plakatem i naklejką (to jak rozumiem bonusy mające przeprosić za opóźnienia) a także artbook, bestiariusz, karty i medalion (moim zdaniem bardzo ładny, a na dodatek ma swoją sensowną wagę).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.11.2007 o 01:29, Evil Khan napisał:

Dziękuję Bogu, że nie było mnie 2 tygodnie i ominęło mnie (po części) to całe zamieszanie.
Przeczytałem ten cały watek i widzę ile zdrowia zaoszczędziłem. Pewno by "panienki" z moich
ust leciały i status bym miał z minus 3. Skandaliczne ze strony gram.pl/CDP jest traktowanie
wyjątkowych klientów. Rzucanie słów na wiatr (przykłady poniżej) jest niedopuszczalne. Skoro
ktoś się wypowiada w imieniu CDP niech nie robi z "mordy cholewy”. Kiedyś CDP był naprawdę
troszczącą się o klienta instytucją. Od jakiegoś 1,5 roku jaja są przeogromne. Nie wiem kto
tam dzierży władzę w CDP (Mike czy inny Ajk) ale powinien otrząsnąć się z amoku i wziąć ludzi
ostro za mordę. To nie wczasy tylko praca i powinno się ją traktować serio. Chyba, że szanowne
szefostwo CDP osiadło na laurach, obserwuje wciąż rosnące słupki sprzedaży, przybywające tysiące
na koncie, leży pod palmami popijając drinki i mając w 4 literach swoich klientów. To błąd
bo wielu z nich już im drugiej szansy nie da. Oczywiście nie będą to straty nawet zauważalne
ale stracić tak dobrą rzeszę nabywców zawsze nie jest fajnie. Z marketingowego punktu widzenia
to jednak „ofiara” którą można ponieść. Tylko, że to nie pierwszy przypadek i
powinno to dać do myślenia. To biznes i osobiste sympatie do pracowników nie powinny mieć
wpływu na decyzje. Nie mówię, żeby zwalniać od razu ale może przesunąć na inne stanowisko
jak ktoś sobie nie radzi.
Moje dodatki nadaj są „wstrzymane”. OK – będę kończył – jeszcze tylko
przykłady „mijania się z prawdą”:
- EK miała być unikalna dostępna tylko na gram.pl
- Bestariusz miał być tylko w EK.
- Dodawane „unikalne” gratisy to naklejka z CDA (dodruk 3000 przy nakładzie 100.000
to nie problem) i plakat z odrzutów niesprzedanych numerów.
- Dodanie 200 sztuk EK mimo zaklinania się że nie będzie „dodruku”
- Dostępność EK w każdym większym sklepie czy fizycznym czy internetowym.

CDP to świetna firma – prowadzi edukację graczy. Ostatnio wyraźnie udowodniło, że nie
warto składać pre-orderowych zamówień bo gra w tydzień po premierze może stanieć o jakieś 30%.
Teraz CDP nauczyło mnie kolejnej rzeczy: By nie kupować na gram.pl

Podpisuję się pod tym co pisze Evil Khan, jest to właściwie podsumowanie ostatnich tygodni a nawet ponad rocznego staczania się CDP.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wreszcie dostałem maila od DOK przed chwilą jak im groziłem sądem oto jego całkowita treść (jestem zły tak samo jak wy)


"Witam,
Wszystkie przesyłki zawierające dodatki do EK zostaną nadane do Masterlinka w przeciągu tego tygodnia.
Opóźnienie jest spowodowane nadal trwającym procesem kompletowania dodatków.
Za powstała sytuację najmocniej przepraszamy.

Pozdrawiam,".


ŁOŁ to ile tam osób pracuje... jeżeli maja być nadane w tym tyg to jeszcze nie wiadomo kiedy dotrą... lepiej zatrudnijcie osoby do pracy (do sklejania pudełek,segregowania i kompletowania paczek) bo duże bezrobocie jest w Polsce co za firma z tego całego gram.pl żeby to tak długo trwało skandal !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

kozikbz:
Nie. Wczoraj miałem najpierw status "pakowane i przygotowywane do wysyłki", potem pojawiła się adnotacja, że "zostanie wysłane 5.XI", a wieczorem została wysłana i był już numer przewozowy (wszystko w sklepie w zakładce o zamówieniach bo maili żadnych nie dostałem na ten temat).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie do tych co już mają swoje EK
czy jak mam: "wysyłka Twojego zamówienia została wstrzymana" to mogę liczyć na to że jutro dostanę moją EK a numerek mam tysiąc dwieście któryś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.11.2007 o 17:45, Mychaa napisał:

Ale nikt nikomu nie obiecywał że będą jakieś rękawy.
Ja też mogę napisać że dzwoniłem dzisiaj i mi powiedziali że dostanę słonia i dwie przyczepy
gnoju.
Nie dajmy się zwariować, nie słuchajmy wszystkiego co ludzie wypisują na forum


Ja tu nie patrzę na posty innych, ja sam dzwoniłem i MI też to powiedzieli, owszem będzie trudno to udowodnić, ale jak widać nie tylko mi o tym powiedzano, ale także kilku innym osobom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.11.2007 o 12:49, grzesioo napisał:

6 listopada 2007 roku
godzina 12:07


Po dwóch tygodniach znoszenia kłamstw i oszustw szanownego CDProjektu, pod dom podjeżdża
kurier DPD z wiadomą przesyłką. Miał być dwa dni przed premierą, przyjechał 12 dni po premierze...
Ale wszyscy wiemy, że to nie z jego winy.
(...)
Życzę cierpliwości wszystkim, którzy wciąż czekają.

Bez prawdziwej rekompensaty zdania nie zmienię, winy nie zostaną odpuszczone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Same narzekania, zawodzenia... a ja muszę pochwalić CDP. Miałam nieprzyjemnie wgniecione etui Wiedźmina, w zeszłym tygodniu napisałam w tej sprawie maila, a dziś wysłali mi nowe etui, które jutro powinno dojść :))
Więc jak widać są nie tylko wady ale i zalety:)) a to świadczy o tym, że nie przestali dbać o klienta tak jak niektórzy uważają :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.11.2007 o 18:43, myszkiness napisał:

Same narzekania, zawodzenia... a ja muszę pochwalić CDP. Miałam nieprzyjemnie wgniecione etui
Wiedźmina, w zeszłym tygodniu napisałam w tej sprawie maila, a dziś wysłali mi nowe etui, które
jutro powinno dojść :))
Więc jak widać są nie tylko wady ale i zalety:)) a to świadczy o tym, że nie przestali dbać
o klienta tak jak niektórzy uważają :)

Hehehehe :D Takie coś to pikuś, jakby stanęli na wysokości zadania z gratyfikacją, a nie dali na odczepne tę "łaskę" zrobienia kolejnych zakupów w ich skompromitowanym sklepie to może zmieniłbym zdanie. Takie pozorne zagrania mnie nie zwiodą. CDP nie dba o klienta, o czym świadczy sam cyrk z dodatkami z EK, które woleli puścić na akcje promocyjne w dniu premiery, na co wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują. Dwa tygodnie parodii i brak faktycznej gratyfikacji w postaci np. torby płóciennej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pytanko do osob juz posiadajacych "calosc" EK :

Ten numer na pudelku jest tloczony/wypalany czy moze zwykly "sztempelek" ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.11.2007 o 19:38, Ali G napisał:

Pytanko do osob juz posiadajacych "calosc" EK :

Ten numer na pudelku jest tloczony/wypalany czy moze zwykly "sztempelek" ?



jak by ci to powiedzieć po prostu wydrukowany na opakowaniu jak jakiś obrazek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wysyłka Twojego zamówienia została wstrzymana

Przez ile dni będę widział jeszcze ten napis? Ktoś w ogóle dostał mail potwierdzający wysyłkę?
Powoli zaczyna mnie to irytować... Do końca tygodnia mam zamiar dostać paczkę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.11.2007 o 19:10, Bartek 93 napisał:

jaki masz numerk (chce ustalić w jakim "systemie" "wysyłają" paczki)


Pisałem już:
1920 oraz 24xx (nie pamiętam dokładnie drugiego, a jest on sprzedany, więc nie chce mi się go wypakowywać z kartonu)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować