Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Opóźnienia dostaw Edycji Kolekcjonerskiej Wiedźmina

3316 postów w tym temacie

Dnia 06.11.2007 o 19:45, Simon Whiteman napisał:

wysyłka Twojego zamówienia została wstrzymana

Przez ile dni będę widział jeszcze ten napis? Ktoś w ogóle dostał mail potwierdzający wysyłkę?
Powoli zaczyna mnie to irytować... Do końca tygodnia mam zamiar dostać paczkę...


Maja wysylac maile ze "twoja paczka jest wstrzymana" i kiedy beda ja wysylac takie info dostalem dzisiaj z DOKu
to czekamy ;], moze mail przyjdzie w tym tygodniu ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.11.2007 o 19:45, Simon Whiteman napisał:

wysyłka Twojego zamówienia została wstrzymana

Przez ile dni będę widział jeszcze ten napis? Ktoś w ogóle dostał mail potwierdzający wysyłkę?
Powoli zaczyna mnie to irytować... Do końca tygodnia mam zamiar dostać paczkę...

Ja nic nie dostałem. Poprostu sprawdzałem status przesyłki aż wkońcy nadeszła upragniona chwila i przesyłka pojawiła się w wysłanych. Ale maila nie dostałem żadnego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.11.2007 o 20:11, Gvynbleidd napisał:

Co to kurcze ma znaczyć że przesyłka mojch dodatków z EK została wsztrzymana?



To, że poczekasz sobie i na...no, gdzieś tak Andrzejki dostaniesz przesyłkę, całą wymiętoszoną, posklejaną tu i tam taśmą, z uszkodzonym Bestiariuszem. W tym czasie wszystkie dodatki do EK będziesz mógł taniej kupić w "wiedźminowym sklepiku"...Oj, przepraszam, nie będziesz mógł- nie, dopóki nie dostaniesz przesyłki, żeby EK mogła być skompletowana, a zamówienie sfinalizowane.

Ale za to dostałeś list z CDP, rozsyłany automatycznie do każdego. No i zaznajomisz się z miłymi, choć nieco przepracowanymi od ciągłego odpowiadania na pytania "co z moją przesyłką $&*(#@$ ?", paniami z DOK''u.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.11.2007 o 20:11, Gvynbleidd napisał:

Co to kurcze ma znaczyć że przesyłka mojch dodatków z EK została wsztrzymana?

Znaczy to tyle, że Twoja przesyłka z dodatkami nie została wysłana. Powinna dojść w ciągu najbliższych kilku dni. Zaznaczam: powinna, tak jak wszystkie dodatki powinny dojść do końca października...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kolejny raz dziękuję CDP, że wysłało moją przesyłkę... Dzięki. Będę tak dziękował codziennie dopóki jej nie dostanę :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dwanaście godzin na uczelni, wracam do chałupy i co widzę? Mojego pieska, który mi "mówi" żeby jeszcze ruszył d*** z nim na spacer. Tyle mam pocieszenia z bycia wyruchanym przez cdp. A numer bestii to 674... Nawet nie powiem że wam h*** w d*** bo na przyjemności to trzeba sobie zasłużyć. A do najstarszego zawodu świata tez mam jako taki szacunek ( w końcu jakoś zarabiają dziewczyny i nie okradają jak np. cdp nas ), także i to określenie odpada. Ręce opadają. Idę się kuć bo tylko to mi zostało, pozdro dla studentów wydziałów mechanicznych w całej Polsce :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.11.2007 o 20:18, Lone Wolf napisał:

Ale za to dostałeś list z CDP, rozsyłany automatycznie do każdego.


Jaki list? Ja żadnego listu nie dostałem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

# zamówienie nr [xxx]: złożone Wt, 30.10.2007, pakowane i przygotowywane do wysyłki , zostanie wysłane 6 listopada 2007

Czy mam wierzyć że rzeczywiście wyślecie dzisiaj czy dać sobie spokój? :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No mnie już szlag trafia.

Cały czas wstrzymane, cieszyłbym się przynajmniej jak by wysłali że coś się w statusie przesyłki zmieniło ale kicha nic zero się nie zmienia...<zły>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj dostalem wkoncu upragnione wydanie kolekcjonerskie, z obserwacji wynika ze nr. zamowienianiema znaczenia ja mialem 2000 ktorys tam, w bazie danych amster linku wszystko bylo jak nalezy pierw wstrzymane , potem siepoajwilo wszystko jak powinno, wiec osoby ktore maja wstrzymane raczej niemam co liczyc na to ze dostana paczke dopuki dany status sie niezmieni.
Co do samego wydania to
Pudelko bardzo ladne (choc odczulo skutki transportu ale i tak sie ciesze )
ArtBook- przepieknie wydany, i przygotowany, jestem bardzo zadowolony
bestriariusz- tez ladnie wydany choc wiekszosc zdjec posiada format 3 na 3 centymetry okolo co na tak wielka ksiazke toche smiesznie wyglada:)
medalion - wypas poprostu naprawde sie postarali.
gra karciana- liczylem na pelen komplet jaki jest do kupienia w sklepie, niestety sa tylko same karty i nic wiecej, ale tez swietnie przygotowane wiec niema sie do czego przyczepic:)
Plakat- mega wypas!:P
mapa- nic dodac nic ujac przesliczna:)
no i sama gra jest spelnieniem moich oczekiwan,bardzo bardzo dlugo czekalem na cos takeigo i sie doczekalem!
Dziekuje tworca gry ze z takim poswieceniem sie oddali tej grze( ale zeby niespoczeli na laurach i zaczli przygotowaywac nastepny produkt dla nas, napisze ze idealem gra niejest :P i czekam na wiecej wiedzmina przedewszystkim, a jak cos innego wyszkrobiecie rownie pieknego to tez chetnie zagram)
a i na koniec nastepnym razem niezepsujcie tak wydania kolekcjonerskiego(chodzi mi o opuznienia zwiazane z dostawa) takiej wspanialej gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przed sekundą dostałem tego o to meila :


Witam,


Wszystkie przesyłki zawierające dodatki do EK zostaną nadane do Masterlinka w przeciągu tego tygodnia.

Opóźnienie jest spowodowane nadal trwającym procesem kompletowania dodatków.

Za powstała sytuację najmocniej przepraszamy.


Pozdrawiam,


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zatkało mnie-przed chwilką sprawdzilem i moje EK znalazło się w wysłanych, a nie miałem nadziei że dzisiaj się jeszcze coś zmieni; numer mam 2153 -wszystkim życzę cierpliwości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Do tej pory siedzialem cicho bo mialem nadzieje ze jakos to bedzie, ale mam dosc.
Takiego skur....stwa jakie mnie spodkalo ze strony CDP przy zakupie KE Wiedzmina jak dlugo zyje nie doswiadczylem z zadnej strony.
Bo inaczej juz tego nazwac nie mozna zalosne to bylo tydzien temu teraz to jest sku....stwo i tyle.
Ta zalosna rekompensate sobie w buty mozecie wsadzic.
Dziwie sie tylko ze firma ktora powinna dbac o takich klientow co wywalaja tyle kasy na wydania kolekcjonerskie ma ich najzwyczajniej gdzies.
Ja was CDp tez mam juz gdzies.

Pewnie ten post i tak zostanie skasowany ale co mi tam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dodam jeszcze ze jest to odpowiedz na mojego baaaaaaaaardzo długiego meila sprzed tygodnia ... Sie rozpisali jednym słowem ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja tam zadnej rekapesaty niedostalem jak do tej pory, wiec niemow hop siup darkmoor bo jeszcze sie okaze ze nic nie bedzie :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to już się zaczyna robić nudne.

Mam numer 367 i piszę że cały czas przesyłka wstrzymana a ci którzy mają ponad 1000 dostają szybciej.

No mnie już to wszystko denerwuje!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.11.2007 o 21:02, Gracz 23 napisał:

No mnie już to wszystko denerwuje!!!!!!!!

Nie tylko ciebie ,oj nie tylko :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować